Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) ._.Dante._. válasza haddent (#13047) üzenetére


._.Dante._.
tag

Ne felejtsétek hozzászámolni a vámot, mivel nem EU-s országból szeretnétek rendelni.

(#13052) zzola válasza haddent (#13047) üzenetére


zzola
félisten

Én onnan szoktam, ~14k-ra jön ki egy játék postával együtt és kb. 10 naptári napon belül megérkezik...

(#13051) ._.Dante._.
Ekkora összegnél nincsen VÁM, csak ÁFA. De mindenre van megoldás... ;)

[ Szerkesztve ]

(#13053) ._.Dante._. válasza zzola (#13052) üzenetére


._.Dante._.
tag

Bocsánat. Igazad van.

Mi lenne az a megoldás? Ez érdekelne engem is. :)

(#13054) zzola válasza ._.Dante._. (#13053) üzenetére


zzola
félisten

Privátban...

(#13055) Bencus88 válasza haddent (#13047) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Így van. Amúgy biztos lesz jó pár hirdetés miután sokan végig pörgették. Tudom elveszti az új friss bontatlan érzés élményét, de lényegesen olcsóbb lesz. Bár én szerintem kihagyom hacsak nem kapok egy elutasíthatlan ajánlatot esetleg valaki elcserélné a Killzonomra :DDD

(#13056) gianni85 válasza zzola (#13054) üzenetére


gianni85
veterán

ez engem is érdekelne privátban, ha megosztanád

(#13057) hrvp válasza gianni85 (#13056) üzenetére


hrvp
aktív tag

+1

(#13042) haddent
Nekem annyira nem jön be, kettő közötti átmenet kéne, az én szememnek kicsit olyan ez az összehasonlítás (az élességet és a nextgen grafikát leszámítva), mintha a monitort állítgatnám a ps3 verzió a max fényerő 0 kontraszt, ps4 meg magas kontrasztérték alacsony fényerővel párosítva.

(#13058) bognar110 válasza haddent (#13042) üzenetére


bognar110
őstag

Ez igen szép grafika :C Ez se semmi..DYING LIGHT Ez lesz várandós game :D

[ Szerkesztve ]

(#13059) Tirexi válasza bognar110 (#13058) üzenetére


Tirexi
addikt

Az igen keményen vannak benne FPS droppok. :D

(#13060) bognar110 válasza Tirexi (#13059) üzenetére


bognar110
őstag

Hát ja :) gondolom még nincsen rendesen optimalizálva.

(#13061) DonDennis válasza bognar110 (#13058) üzenetére


DonDennis
senior tag

Azért jobb lenne ehhez a játékhoz egy Michonne karakter meg egy katana ez a fura akcentusú levegőbe csúszórúgásos villáskulcsos mackónadrágos emberke helyett

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#13062) Viper26 válasza bognar110 (#13060) üzenetére


Viper26
nagyúr

A baj akkor van, ha netán így marad. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#13063) DonDennis


DonDennis
senior tag

KZ be mivel lövöm ki azt a felfújódó hatalmas cuccot ami megfog ha zuhanok?

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#13064) sniper elite


sniper elite
senior tag

Szerintetek lesz a PS4-hez olyan irányítós cucc amivel normálisan lehet végre játszani fps játékokat is? Mert nekem ez az egyetlen bajom a konzolokkal, egyszerűen lehetetlen úgy játszani lövöldözős játékkal mint billentyű egér mellett.

(#13065) mstills válasza sniper elite (#13064) üzenetére


mstills
tag

Én nem örülnék neki, hatalmas előnyhöz jutnának a kontrolleresekkel szemben. szerintem túl van misztifikálva ez-az egész kontroller-fps dolog. én néhány óra alatt megszoktam.. plusz azért lehet kontrollerrel is jól játszani. én is sokszor már első vagyok, pedig első konzolom.

[ Szerkesztve ]

(#13066) Madwe válasza sniper elite (#13064) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehát akik ellen mész azok sem egeret használnak... Sőt, itt legalább mindenki ugyanolyan controllerrel van, nem számít hogy 80000 dpi-s optikai vagy 200 dpis lézer egeret használsz e 200 makrógombbal...

(#13067) Viper26 válasza sniper elite (#13064) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na igen...konzolon nem véletlen használnak a játékba írva auto célzást / rásegítést ugye...a másik kedvencem, mikor a "jóféle" PC portban ezt bennefelejtik... :DDD :U

Pixel 7 | FR955

(#13068) Tirexi válasza Viper26 (#13067) üzenetére


Tirexi
addikt

Benne felejtik de kikapcsolható szal nem probléma.
A probléma inkább az optimalizáció hiánya pl GTA4.
A mai napig nem megy rendesen PC-n.

(#13069) sniper elite válasza Madwe (#13066) üzenetére


sniper elite
senior tag

Én nem csalni akarok nyugi, csak ügyetlen vagyok még a kontrollerrel. Eddig nem sok fps játékot vettem éppen ezért PS3-ra, inkább szimulátor meg sportjátékokat. Idén PS4-re Watch Dogs meg kb további 3-4 játékot tervezek megvenni. De jó lenne valami jó fps-t is nyomni rajta. Én speciel nem bánnám ha piacra dobnának valami újdonságot irányítás terén.

(#13070) Madwe válasza mstills (#13065) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ügyes a srác, de ettől még ő is rá van kényszerítve a kontrollerből adódóan olyan dolgokra amire egérrel nem lenne - lényegében vízszintesen mozgatja csak az analóg kart - cod egysíkú pályái miatt ez nem is akkora probléma - valamint a célzás rásegítésére mozog, sőt, leginkább a bal analóg karral céloz, rámozog a célkeresztel az emberre, s nem a célkeresztet mozgatja az emberre - cod-nál szintén nem probléma, lévén nincs mozgás miatti recoil, s legtöbb konzolos fps-nél sincs (még az auto aim mentes killzone-nál sem) de egy cs-ben pl már ez az überskilles ember sem lenne olyan ügyes.

Ugyanakkor szerintem ez mind nem probléma, mindenki egyenlő esélyekkel indul, s nem kell teljesen hc fps game-eket tolni konzolon - kompetitívet lehet, de azért nem árt ha nincs mozgás okozta recoil valamint a legtöbb pályarész egy síkban van, s lehetőleg nem nagy távon. BF-ben pl sokkal nehezebb bravúrozni (persze ott is lehet csak nehezebb), mert azt coddal ellentétben nem konzolokhoz igazították.

(#13069) sniper elite azt nem is gondoltam hogy csalni szeretnél :) Ugyanakkor szerintem adj az fps-eknek egy esélyt konzolon is, először single-ben, majd kóstolj bele a multiba, először biztos rossz lesz a k/d arányod, de azért viszonylag hamar bele lehet jönni! Vígasztaljon az h mindenki más ugyanazzal irányítja, s pár hét alatt eljutsz te is arra a szintre :D

[ Szerkesztve ]

(#13071) hrvp válasza Tirexi (#13059) üzenetére


hrvp
aktív tag

Megjelenési dátumhoz képest elég hamar voltak kint gameplayek, szóval ez még sokat fog javulni szerintem. Nálam nagyon város, baromira tetszik amit eddig láttam.

(#13072) boost


boost
addikt

Még tovább tolták a DriveClub megjelenését. :(

[link]

(#13073) Tirexi válasza boost (#13072) üzenetére


Tirexi
addikt

Én azt mondom inkább legyen hibátlan meg szép mintsem bugos elkapkodott valami. :K

(#13074) haddent válasza boost (#13072) üzenetére


haddent
addikt

Olvasd végig, semmi nem biztos.. Lehet, hogy csak a Japók lemaradtak, remélem.

(#13076) haddent válasza bolha23 (#13075) üzenetére


haddent
addikt

Úgy ahogy mondja, szánalmas és elfogadhatatlan... De annak is örülök, hogy még Bad Company 2 -ig is visszament. Mind a három utolsó Battlefieldben (BC2, BF3, BF4) éreztem én is hogy szar van a levesben. :(((

(#13077) zzola válasza bolha23 (#13075) üzenetére


zzola
félisten

A hitbox kiadás óta nem jó és most sem sikerült javítani. Ez a vicc és ezt a bugos trágyát reklámozza az EA a FB-on orrba-szájba...

(#13078) haddent válasza zzola (#13077) üzenetére


haddent
addikt

EA játékok közül még lehet, hogy ez a legjobb ... :DDD :W (Az egész kiadó egy pénzéhes szemét szar lett, meg már az is volt régen is)

(#13079) Mrdevil válasza haddent (#13078) üzenetére


Mrdevil
addikt

Melyik kiadó nem pénzéhes a mai világban? :DDD Blizzard? :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13080) Def26


Def26
félisten

Tehát, ha US profillal jelentkezek be legelőször, akkor ez lesz az alapértelmezett, igaz? Ha US profillal veszek egy játékot, akkor csak a US profillal vehetek hozzá dlc -t, mert ha pl. EU profillal veszem meg, akkor nem fogják "látni" egymást.
Létezik egyébként még a dlc+lemez régióhoz kötése? Valaki kipróbálta?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13081) zzola válasza Mrdevil (#13079) üzenetére


zzola
félisten

Ezért nem kell csodálkozni, hogy PC-n "okos" játékkal játszanak az emberek. Nyilván ok és okozat, hogy egyre drágábbak a játékok, de ez a programozói hanyatlás is csak azóta van, amióta lehetőség van interneten keresztül frissíteni a játékot. Míg ez nem volt, azért jobban meg voltak csinálva...

(#13080) Def26
Hol a PS4-ed? ;]

[ Szerkesztve ]

(#13082) Zjunior


Zjunior
veterán

Akciós!

http://www.365games.co.uk/m/ps4-games/lego-marvel-super-heroes-game-ps4

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#13083) Def26 válasza Zjunior (#13082) üzenetére


Def26
félisten

Ez is majd benne lesz idén a ps+ -ban. Nem érdemes költeni rá. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13084) Bencus88 válasza Def26 (#13083) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Legyen igazad. Bár szerintem ezek a friss játékok ps4-re legalább 1 évig nem kerülnek bele.

(#13085) zzola válasza Bencus88 (#13084) üzenetére


zzola
félisten

Friss? Ha nem ez, akkor mi lehetne ingyenes? Elég gagyi a plus felhozatala PS4-re, persze játékok sem nagyon vannak, ez igaz..

(#13086) gianni85 válasza zzola (#13085) üzenetére


gianni85
veterán

Én még mindig azt gondolom, hogy elég naiv dolog a PS4-nél is olyan PS+ felhozatallal számolni, mint PS3-on. Utóbbi gépet kb azzal hozták fel az előző generációban a padlóról. Aztán majd meglátjuk, hogy az idő engem igazol-e.

(#13087) Mrdevil válasza Def26 (#13083) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem előbb majd a Knack-et teszik majd be valamikor a Driveclub után. Lego engem érdekel jó áron, már keresem egy ideje.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13088) Def26 válasza Mrdevil (#13087) üzenetére


Def26
félisten

Jön még egy lego, Hobbit.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13089) zzola


zzola
félisten

Tényleg, a BF4 ezzel a frissítéssel is hitvány. Kb. minden második célba ért lövést jelzi, most már 0%-al is le tud lőni az ellen...64-es szerverek orrba-szájba laggolnak, használhatatlan. Erre tellett 1 hónap alatt?

(#13090) vg válasza zzola (#13089) üzenetére


vg
addikt

Ez a játékhoz tartozó ficsőr, nem tudtad?

(#13091) Madwe válasza zzola (#13081) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért ehez az is hozzátartozik, hogy nem csak a programozók lustasága miatt van ez így, hanem a játékok is egyre jobban nőttek, összetettebbek lettek, egyre több ember csinálja (+ hibafaktor) egyre drágábban, persze attól még egy ilyen bf szintű katyvaszt sehogy se lehet kimagyarázni, csak általánosságban mondom...

(#13092) zzola válasza Madwe (#13091) üzenetére


zzola
félisten

Ezt nem lehet elfogadni, amit írsz. Sokkal jobb helyzetben vannak a programozók, mint a BF3 esetén, hisz itt nem kell újra megírni a játékot, hanem PC-ről konzolra (vagy fordítva), kevés ráfordítással portolni tudták. És ez a szegénységi bizonyítványuk, hogy ezt sem tudták megcsinálni jól... :N
Hogy nagyobb, az nyilván a textúra miatt (is) van...

(#13093) Def26 válasza zzola (#13089) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem tudom. Odaát továbbra is Lancang dam, golmud railway, paracel, caspian lagol. Zavod, flood, shanghai, rogue transmission, dawnbreaker, metro, stb jók.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13094) Madwe válasza zzola (#13092) üzenetére


Madwe
nagyúr

BF4 esetében a bugok nagy része pc-n is megvan, uh nem a portolással volt a gond. Valamint gondolom elég sok részét bf3ból kopipésztelték faragták, e miatt is sok bug szokott létrejönni... Valamint pont írtam is h bf4 annyira kivan, hogy arra semmilyen mentséget nem akarok, nem is lehet írni, amit írtam az inkább az elmúlt 10 év bugosodási tendenciájának egyik oka lehet a sok közül (persze egyik legerősebb az internet - max patcheljük hozzáállás, meg az amúgy is megveszik s az a lényeg tipusu - steamen pl a dayz meg a rust (ami pl mac-en is fut papíron csak konkrétan el sem indul kivéve ha minimumra teszel mindent akkor 5-10 fps-el fog akadozni egy erőgépen is lévén eddig arra szartak, persze attól még hivatalosan kiteszik hogy os-x-en is megy...) most a top seller, miközben mindkettő early access-es alpha játék tele buggal - dehát így is kpasz érte pénzt, az a lényeg, igaz ha szerencsénk van talán valamikor játszhatóvá teszik...)

[ Szerkesztve ]

(#13095) zzola válasza Madwe (#13094) üzenetére


zzola
félisten

Értem! :K

(#13096) sniper elite


sniper elite
senior tag

Megrendeltem egy komplett csomagot a Gameshop-ból, de eddig nem kaptam visszaigazolást, hogy meg is fogom kapni ezeket. Elvileg holnap kapnak megint szállítmányt, szóval még reménykedem eléggé. Ezeket rendeltem: PS4+Killzone+2db kontroller+camera. aztán Dualshock 4 Charging Station. Meg egy éves plusz előfizetést. Amúgy a régebbi hozzászólásomat merevlemez csere ügyében arra jutottam, hogy ahogy kicsit lejjebb mennek az SSD árak. Akkor be fogok ruházni egy 1TB-os kivitelbe. HDD-t nem fogok már HDD-re cserélni...

(#13097) Bencus88 válasza zzola (#13085) üzenetére


Bencus88
nagyúr

arra gondoltam, hogy olyan játékok lesznek ingyen amik pl most voltak, dont strave,outlast és ehhez hasonló kategória. De amik most 18K-ért árulnak azok kétlem, hogy most vagy a közel jövőben be kerülnének. szvsz remélem én tudom rosszul

Def26: Plusz a video game

[ Szerkesztve ]

(#13098) gianni85 válasza sniper elite (#13096) üzenetére


gianni85
veterán

Nem nagyon mennek lejjebb azok az SSD árak az utóbbi években. Egy 1TB SSD 150k. Mennyivel kellene lejjebb mennie, hogy neked megérjen pár másodperccel kevesebb töltési időket?

(#13099) haddent válasza gianni85 (#13098) üzenetére


haddent
addikt

És korai elhalálozást. Trim és egyéb funkciók nélkül egy TLC nand-os ssd -ét hamar kicsinálna ám..

(#13100) DanielK válasza sniper elite (#13096) üzenetére


DanielK
addikt

:))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.