Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) boost válasza Def26 (#13199) üzenetére


boost
addikt

Jó voltál eddieboyr1!! :D

(#13202) Bencus88 válasza Def26 (#13199) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én most 35-re állítottam ez úgy néz ki megfelelő. És már egy múltkori meccsen öltem 15-öt és csak 3-as vagyok :)

(#13203) Def26 válasza zzola (#13200) üzenetére


Def26
félisten

Jah. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13204) haddent válasza Bencus88 (#13198) üzenetére


haddent
addikt

A network smooth cucc az azt csinálja, hogy megkapja a te géped az adatokat a szervertől, és alapból azt dolgozza fel. Ez a legtisztább, legkevesebb bug, "nyers anyagból dolgozik", ez a 0, illetve ahoz közeli. Ha úgy tetszik akkor a "hárdkór".
Minnél jobban feltolod, annál többet vár / "következtet" ki, hogy apróbb grafikai hibák ne legyenek láthatóak amik a kapcsolat tökéletlensége miatt vannak. DE ez nyilvánvalóan késleltetés növekedéssel jár.

(#13205) Bencus88 válasza haddent (#13204) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

(#13206) sniper elite


sniper elite
senior tag

Esetleg tudtok olyan oldalt ahol ha mondjuk 4-5 vagy több ps4-es játékot vásárolok meg egyben, akkor kapok valamilyen engedményt vagy mondjuk plusz ajándék játékot vagy hasonló érdekességet? Egyébként még mindig nem rendelkezem géppel. Tegnapi Pesti utam során nem találtam sehol se, mert vagy elvitték vagy le volt már foglalózva. :((( De folyamatosan fogom csesztetni a gameshop-ot hátha elküldik előbb mint 1-2 hét :) Közben keresek már 1TB-s merevlemezt, olvastam, hogy magassága nagyon fontos, ha esetleg valaki tudott rendelni vagy tudja, hogy honnét lehet rendelni ps4-el kompatibilis merevlemezt az írjon rám vagy írja meg, köszi!

(#13207) haddent válasza sniper elite (#13206) üzenetére


haddent
addikt

Erről jut eszembe. Akik 7200RPM -es HDD -ét pakoltak be, nem vették észre, hogy melegebb az egész meg jobban rázkódik stb..? Azért elvileg jóval melegebb kéne legyen, főleg, hogy PS4 -ben aztán 0 hűtés van a HDD -re szánva, szerintem nem véletlen ez az "eco" hdd amivel jött.

(#13208) Bencus88 válasza sniper elite (#13206) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ilyen opció tudtommal nincs. Max olyan, hogy 25 ezer felett ingyen kiviszik. Nekem van elfekvőben egy Killzone. Ha érdekel privizz rám és megbeszéljük.

(#13209) sniper elite válasza Bencus88 (#13208) üzenetére


sniper elite
senior tag

Azt pont kapok a géphez majd. De már leadtam 5 játékra rendelést amik majd csak március felé jelennek meg. Azért kérdeztem rá, hátha van valami olyan bolt ami akciózik. Remélem azért mérséklődnek az árak is. Ez a 18k 1 játékért azért kicsit sok. Olyan 14k körül jobban is vinnék szerintem. Persze most még az újdonság varázsa miatt merik ennyiért adni.

(#13210) Bencus88 válasza sniper elite (#13209) üzenetére


Bencus88
nagyúr

túl friss a dolog. pl Knack meg a Killzone ár már lejebb is ment. De használtan még olcsóbban hozzá lehet jutni.

(#13211) zzola válasza sniper elite (#13206) üzenetére


zzola
félisten

Itt találsz HDD-t.

(#13212) ImpersonatoR

Egyszer mar kerdeztem de nem valaszolt senki. Szoval ha ssd t rakok bele akkor csak loading time ot nyerek igaz ? Nem lesz tobb fps kevesebb textura pop up vagy hasonlok mert rambol fut az adott jatek / map. ?!

(#13213) Madwe válasza ImpersonatoR (#13212) üzenetére


Madwe
nagyúr

FPS nem lesz több, pop in nem jellemző de azon segíthet esetleg néhány címnél, de alap esetben boot meg betöltési idő az amiben segít (pc-nél is btw)

(#13214) Tegla80 válasza ImpersonatoR (#13212) üzenetére


Tegla80
addikt

szükség van mindig "úttörőkre"......
így Én azt mondom,ha megteheted :Hajrá :K
(én tuti kíváncsi lennék a tapasztalatodra,hdd vs ssd témakörben a ps4 esetében ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#13215) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Helló!
Haverom vette egy ps4-et, de régi képcsöves tévéjük van, nincs rajta hdmi. Mi lenne a legolcsóbb módja, hogy összetudja kötni a tévét a konzollal? hdmi-scart alakító/kábel létezik, és ha igen, hol lehet legolcsóbban megkapni? Esetleg van más megoldás?
Üdv és köszi :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13216) Madwe válasza GeryFlash (#13215) üzenetére


Madwe
nagyúr

Digitális-analóg átalakítás miatt biztos nem olcsó a megoldás ha egyáltalán létezik, meg plusz képromlással is járna, arról nem is beszélve hogy 1080p helyett 480p-ben futna, ergo szöveget nem tudna elolvasni rajta s kb kifolyna a szeme mindentől amit lát... semmikép nem ajánlom, ha megoldás van akkor is messziről kerülendő, minimum egy hdmi-s monitort vegyen de inkább tv-t, vagy adja el a ps4-et mert subhdban semmi értelme...

(#13217) zzola válasza GeryFlash (#13215) üzenetére


zzola
félisten

"hol lehet legolcsóbban megkapni"
e-bay, Hong-Kong/Kína.

(#13218) krx21 válasza haddent (#13207) üzenetére


krx21
nagyúr

Mondjuk nekem is 5400-es hdd van benne, de szerintem a 7200-al sem lehet gond, hisz a notebook-okban sincs több hely nekik, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#13219) DonDennis válasza GeryFlash (#13215) üzenetére


DonDennis
senior tag

"PS4-t vett" és a "régi képcsöves tv-je van HDMI nélkül" egy mondatban?! Hát gratulálok neki, ez 32nm panellakás+ 800.000km-t futott 7-s BMW Németországból esete, de hiába nagy az isten állatkertje, vagy az addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér talán a 2in1.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#13220) GeryFlash válasza DonDennis (#13219) üzenetére


GeryFlash
veterán

Tudom én is, röhögök is rajta, most hajlik egy új tévé beszerzésén, csak ugye lcd-t utálja, mert világít a fekete, ezért max plazma játszik, ami viszont játékra nem olyan ideális...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13221) haddent válasza GeryFlash (#13220) üzenetére


haddent
addikt

Ja világít ám a fekete... azzal szokták manapság faggatni az embereket! Fekete képpel LCD -én megjelenítve. :W

(#13222) GeryFlash válasza haddent (#13221) üzenetére


GeryFlash
veterán

Szerinted én nem röhögök ezen? :DDD :DDD Hát faszom, ilyen és kész :D

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13223) boost válasza GeryFlash (#13222) üzenetére


boost
addikt

A legjobb árérték arányú megoldás egy HDMI bemenetes 22 vagy 24es FullHD monitor.

(#13224) Madwe válasza GeryFlash (#13220) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért van bőven plazma is 33ms-os input lag alatt, az meg ideális, csak kutatni kell kicsit

(#13225) krx21 válasza Madwe (#13224) üzenetére


krx21
nagyúr

Az ideális a 0ms... :K

(#13226) zzola válasza krx21 (#13225) üzenetére


zzola
félisten

Az is ideális lenne, ha itt lenne mellettem a szerver, amire kapcsolódnák... :U

(#13227) sniper elite válasza zzola (#13211) üzenetére


sniper elite
senior tag

Nem mindegy a mérete! Írták már korábban... Szóval ez az okoskodás nem jött össze :U

(#13228) zzola válasza sniper elite (#13227) üzenetére


zzola
félisten

Okoska mire mész alacsony értékű monitorral, ha más egységeknél többszörös az érték? :U
Meg egyébként is ki beszélt itt monitorról? Mert én ahhoz semmit sem tettem hozzá... :U

[ Szerkesztve ]

(#13229) sniper elite válasza zzola (#13228) üzenetére


sniper elite
senior tag

Milyen monitor? Én HDD-ről írtam, hogy nem mindegy a mérete, mivel a magassága is fontos. Szóval nem mindegyik 2,5" notebook vinyót lehet beletenni ps4be.

(#13230) zzola válasza sniper elite (#13229) üzenetére


zzola
félisten

Jah, félrenéztem. Nyilván egyszerűbb ide beírni, minthogy használná az illető a keresőt. A linken az árgép találatai között az első találat Toshiba MQ01ABD és a Seagate ST1000LM024 is 9.5 mm-es és még van ott más is. Kiírtam neked, nehogy nehéz legyen keresni a topicban...

[ Szerkesztve ]

(#13231) sniper elite válasza zzola (#13230) üzenetére


sniper elite
senior tag

Kicsit még érdemes várni, biztosan fognak direkt ps4-hez kijönni hdd-k. Közben youtube-on vagy 20 összehasonlítós videót megnéztem, PS4vsXONEvsPC. Hát baromira meglepődtem, hogy szinte semmi különbség nincs grafikailag az éppen elérhető játékoknál. Sőt a PS4 talán nyerte a versenyt a legtöbb videóban. De arra baromira kíváncsi leszek, hogy meddig számít majd harcképesnek mondjuk a PC-vel szemben. Szóval arra célzok, hogy például 2 év múlva is felveszi-e a harcot vele.

(#13232) zzola válasza sniper elite (#13231) üzenetére


zzola
félisten

Jó lenne, hátha lejjebb tudnák nyomni egymás árait...

[ Szerkesztve ]

(#13233) ImpersonatoR

Azért a PC mar most simán leveri elég csak megnézni a BF4 -et. PC n tolom és játszottam PS4 en is vele.
Az AA hiánya pl igencsak szembetűnő meg az fps droppok is multiba. Textúrák részletességénél is kilóg a lóláb. Fogalmazzunk úgy, hogy egy videokártya áráért (se) bőven jó.

De beszeljünk arról hogy ha beleteszek egy SSD t és a benne lévő gyári vinyot eladom akkor ugrott a gari is ha arra kerülne a sor mert nem "gyári állapotban van mar" ?
Ha jól tudom konzol gariztatasanal minden meg kell hogy legyen amit adtak hozza nem?

[ Szerkesztve ]

(#13234) kovsol válasza ImpersonatoR (#13233) üzenetére


kovsol
titán

Egy kezdő multi platform címet fölös nézni. Majd 1 év múlva vagy később amikor már rendesen optimalizált játékokat kapunk az új konzolokra, akkor lesz érdemes visszatérni erre.

May the Force be with you!

(#13235) Mister_X válasza ImpersonatoR (#13233) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elvileg teljesen legális a vinyócsere és nem jár garanciavesztéssel. De mit ad Isten, minden egyes PS4-es adnak használati útmutatót is és nem a "hogyan érvénytelenítsük a jótállást" fejezetnél van a vinyócsere ;) Egyébként is, ha csak nem olyan baja van, vinyó nélkül szokás minden gépet (PS3, Xbox 360) gariztatni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13236) ImpersonatoR válasza Mister_X (#13235) üzenetére

Jól van. Nem tudom miért el bennem az a kép, hogy ha gariztatni kell akkor MINDENT vissza kell rakni a dobozba és csak úgy fogadjak el.
Talán egyszer azt hittem meghalt a boxom és akkor mondtak itt vagy a Microsoft support, mar nem emlékszem.

Kovsol : Legyen úgy. En igazából mar akkor elégedett leszek ha KZ szintű játékok jönnek grafikailag. Mint techdemo maximálisan megállja a helyet Full HD igazi next gen. Láthatjuk a fizikát is mire képes amikor omlanak össze az épületek stb. Van benne lehetőség maradjunk annyiban kérdés fognak e vele élni.

(#13237) haddent válasza ImpersonatoR (#13236) üzenetére


haddent
addikt

Jól mondja Kovsol, várj 1 esetleg 2 évet és akkor hasonlíts össze egy PS4 exkluzívot a PC -vel. A BF4 pedig egy olyan szinten szarul megírt kezdő multiplatform cím, hogy tényleg kezdem elhinni, hogy a Ghosts jobb :DDD Jó ez nagyrészt csak fáradt gőz kieresztés volt. A Frostbite technikailag tűrhető talán..

[ Szerkesztve ]

(#13238) krx21


krx21
nagyúr

Mindjárt itt a Tomb Raider! :C Remélem jó lesz, mert annak ígérkezik! Hasonló játékmenet mint az Uncharted, vannak részek melyeket onnan vettek... És milyen lesz majd és mikor jön az igazi PS4-es Uncharted??? :C
Én azt se bánnám ha újra kiadnák az 1-2-3-mat PS4-es motorral... :K

[ Szerkesztve ]

(#13239) Peat;) válasza kovsol (#13234) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem tudom, nézem a bejelentéseket és sok exkluzív lesz ami konzol only, de nagyon sok meg multiplatform lesz. Az eddigi gyakorlat azt mutatta hogy a pc-vel akkor foglalkoznak ha nincs sok meló vele, nem kell optimalizálni, csak átnyomják oszt kész. Én nem tekintem ezt a meccset ennyire lefutottnak teljesítményügyileg, de ezt már sokszor elmondtam hogy szerintem túl vannak értékelve a mostani konzolok ilyen szempontból. De az tuti hogy ilyen eladási számok mellett nagyon el lesznek kényeztetve a konzol tulajok a legjobb játékokkal és erősen szelektálni kell majd a címeket időhiány miatt. Az nem kérdés hogy a konzol tovább erősíti a vezető szerepét a játékoknál így grafika ide vagy oda úgyis érdemes venni.

(#13241) Vater


Vater
csendes tag

Egy kis vicc PS4 vs a világ avagy háztáji gyors teszt:
Toshiba 37" lcd - müködik
Blaupunkt 32 led tv - müködik
Samsung LE37B530 - FAIL - firmware csere után is hdmi handshake, semmi kép, a neten olvasható 3 lehetséges javitas közül egyik sem müködik, egy külön hdmi switchet meg nem fogok venni ezért
Dell 24 tft monitor, - hdmi bemeneten FAIL

- sorry az elozo miatt, hirdetesemet toroltem

[ Szerkesztve ]

(#13242) gabor0077 válasza krx21 (#13238) üzenetére


gabor0077
tag

Azért jóval gyengébb az, mint bármelyik Uncharted... :) Enyhe túlzás egy lapon említeni őket.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#13243) Tegla80 válasza Vater (#13241) üzenetére


Tegla80
addikt

"HDCP" a kulcsszó a miért igen és miért nem -re. ;)

Sony® & PlayStation®

(#13244) A.tessz válasza haddent (#13237) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én nagy bírtam bf2 bad companyt, 3-at már nem annyira, de a bf4.... Megszereztem próbálgattam, de tényleg jóval jobban bejött a cod ps4-re. Pedig majdnem biztos voltam így videók alapján , hogy a bf4 jobb lett. Nálam pár óra játék alatt is csinált érdekes dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#13245) haddent válasza A.tessz (#13244) üzenetére


haddent
addikt

Pedig az ötletben még mindig lenne erő, van rá igény és itt a next-gen. Erre így elcseszik az egészet... Elmehet az EA a szokásos helyre, de mostmár a Dice is.. ;)

(#13246) krx21 válasza gabor0077 (#13242) üzenetére


krx21
nagyúr

Te toltad mind? Nem kell szégyenkeznie szerintem a TR-nek, de még jó, hogy egy új PS4-es Uncharted még inkább lázba hozna...

(#13247) gabor0077 válasza krx21 (#13246) üzenetére


gabor0077
tag

Nem alaptalanul mondom ezt, hisz volt szerencsém MINDEN Uncharted-hoz, beleérte a PS Vitás Golden Abyss-t is, és persze a TR-t is végigvittem. Jó játék a TR, az biztos, de sem sztoriban, sem pedig izgalmas scriptelt jelenetekben, sem pedig átvezetőkben nem ér az Uncharted-ek nyomába. Ettől függetlenül én is várom a Definitive Edition-t, kíváncsi leszek, hogy rókabőr-e, vagy valóban nagyon látványos lesz a nextgen TR. :)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#13248) krx21 válasza gabor0077 (#13247) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem túlzott előrelépés a PC-hez képest nem nagyon lesz... Nagy meglepetés lenne ha 60fps lesz, de szerintem csak 30... Nem kell sokat várni.

(#13249) sniper elite


sniper elite
senior tag

[link] Első kiadással tényleg ennyi gebasz van? Valakinél jelentkeztek ezek a hibák már?

(#13250) haddent válasza sniper elite (#13249) üzenetére


haddent
addikt

A kedvencem a srác akinek még a hangja is olyan mint egy jósnőé. Kézrátétellel és simogatással megállapítja, hogy olyan belső baja van amivel nem lehet mit kezdeni :W
Egyébként röviden: NEM.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.