Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) zzola válasza phgergo (#13950) üzenetére


zzola
félisten

"coop multy" az mi?

(#13952) Mrdevil válasza haddent (#13949) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem hát, globális csöcs van. :W

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13953) F.B.I. válasza haddent (#13949) üzenetére


F.B.I.
veterán

Most beszéltem 2 emberrel, még újra is indíttattam velük és megy nekik. :))

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13954) haddent válasza Mrdevil (#13952) üzenetére


haddent
addikt

De legalább megint (mint tegnap) kiválasztották a legkedvezőbb időpontot amikor úgyse játszik a kutya se. ;)

F.B.I. akkor még kérd meg őket, hogy menjenek el oda is ahova gondolom :DD Viccen kívül, Devilnek és nekem tuti nem megy pedig eléggé pesti a headquarters :DDD

Zolar te meg mit ijesztgeted szerencsétlent egyből :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13955) phgergo válasza zzola (#13951) üzenetére


phgergo
aktív tag

Co-op , multy

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#13956) Mrdevil válasza F.B.I. (#13953) üzenetére


Mrdevil
addikt

Akkor ôk csókosok. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13957) zzola válasza phgergo (#13955) üzenetére


zzola
félisten

És melyik játékkal?

(#13958) ImpersonatoR

Naaa most mivan mar. Nalam meg ac4 sem tolt be. Detecting season pass es csak forog. Single player pedig !4!4!!

(#13959) F.B.I.


F.B.I.
veterán

MÁR MEGY!!!!!! :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13960) haddent válasza F.B.I. (#13959) üzenetére


haddent
addikt

Na akkor irány a Bugfield 4 ;]

(#13963) zenwalk


zenwalk
senior tag

februárban milyen játékok fognak megjelenni?A Thiefen kívül lesz még komolyabb játék?

(#13964) Bencus88 válasza zenwalk (#13963) üzenetére


Bencus88
nagyúr

lego movie video game :DDD

(#13965) sniper elite válasza Bencus88 (#13964) üzenetére


sniper elite
senior tag

Ez az egy hír vigasztal, hogy Márciusban fogom megkapni a gépet, méghozzá inFamous Second Son Bundle változatban névnapomra a családtól :) Aztán jöhet a Watch Dogs és a GTA V :))

(#13966) Bencus88 válasza sniper elite (#13965) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Second Son engem annyira nem érdekel, De a másik kettő amit mlítettél nagyon is :) Reméljük tényleg jön a GTA V. Destiny is nagyon várós.

(#13967) WaterWave


WaterWave
veterán

Nálam Thief az év játéka.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#13968) Ronam válasza WaterWave (#13967) üzenetére


Ronam
addikt

Mondod ezt úgy, hogy még február sincs, és a Thief még meg sem jelent. Nem semmi! :D

(#13969) WaterWave válasza Ronam (#13968) üzenetére


WaterWave
veterán

Amikkel játszhatsz jelenleg, azokra nem nagyon mondhatod, hisz azok összetákolt cuccok--- nézz csak egy battlefield 4-et (most írtam egyet) annyi bug van benne, hogy kilógnak a lábai, mind kliens, tehát játékmenet, mind szerveroldalról

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#13970) zzola válasza WaterWave (#13969) üzenetére


zzola
félisten

Pedig az az év játéka.... :W Bugfield 4!

(#13971) Takashi


Takashi
aktív tag

Nem tudja valaki véletlenül, lesz-e itthon hivatalosan valami értelmes collector változata a Thief-nek. Mert előrendeltem egy Bank Heist kiadást a KSZ-nél, de vmi steelbook verzió érdekelne igazán, azt meg csak Spanyolhonban találok...

七転八起

(#13972) Def26


Def26
félisten

Hát srácok. Ez a gép egy álom. Smoooooooth, gyors, rendezett, átlátható. Millió beállítási lehetőség. Headset -eket is ismeri. Sokkal szabadabb rendszer, nem érzem, hogy idióta korlátok közé vagyok zárva. Oda vagyok érte.
Killzone -al játszok, kilépek a főmenübe... basszus, mintha meg se érezné, hogy a háttérben fut a játék. :Y Először azt hittem bezáródott... nyomok egy középső gombot és puff újra játékban vagyok. Eszméletlen gyors.

Sehol semmi lag, akadás, gondolkodás. Látszik, hogy egy nagyon egyberakott és tesztelt rendszer. Á ... basszus nagyon jó.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13973) Tegla80 válasza Def26 (#13972) üzenetére


Tegla80
addikt

minden tiszteletem a Tiéd. :R
(tudsz elfogulatlan lenni,még úgy is,h onnan jöttél. :C )

Sony® & PlayStation®

(#13974) KingKress79 válasza Def26 (#13972) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Én kedden rendeltem meg. De még nem is adták át a futárnak. :(((

[ Szerkesztve ]

PS4: KingKress

(#13975) Tatyla válasza Ronam (#13968) üzenetére


Tatyla
őstag

Én igazából a Destiny miatt vettem PS4-et,Single játékot Max majd plusból vagy használtan veszek,sajnos családapaként nem engedhetek meg minden hónapban 18k költséget...
a TESO is havidíjas lesz mert nem kell hozzá +,inkább fordítva kellett volna...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#13976) zzola válasza Def26 (#13972) üzenetére


zzola
félisten

Tudtam, hogy egy átmeneti zavarban voltál,mikor megvetted a One-t.... :DDD

(#13977) Def26


Def26
félisten

Pár akció US store -ból. [link] Bocs ha már volt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13978) bolka1982


bolka1982
csendes tag

Srácok az oké, hogy az usa accounton nem lehet fizetni itthoni mastercarddal, de mi a helkyzet az angolon?Ott pl. Megtudom venni a BF 4 Premiumot a mastercardommal?

(#13979) Madwe válasza bolka1982 (#13978) üzenetére


Madwe
nagyúr

USA accra tudsz amazonon keresztül venni mastercardal feltöltőt (esetleg 2 paypal accal psn-re tudsz fizetni, de ha amazon is megy az kicsit olcsóbb...) UK-t nem tudom, de USA ahoz képest sokkal olcsóbb!

(#13980) bolka1982 válasza Madwe (#13979) üzenetére


bolka1982
csendes tag

Esetleg az angol accountból nem lehet valahogy magyart csinálni? ;)

(#13981) zzola válasza bolka1982 (#13980) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#13982) Madwe válasza bolka1982 (#13980) üzenetére


Madwe
nagyúr

Régiót nem lehet váltani sehogy sem :(

Mindenképp ragaszkodnál ahoz a névhez, vagy miért akarsz váltani amúgy? Mert kényelmesen lérte tudsz hozni uk mellé magyart s usa-t is, játékokat mindegyikkel tudod használni ha mindegyiknek beállítod a ps4-et primary-re... (S ha az uk nevet akarod használni multiba akkor azzal multizol, bár az idegen psn-es dlc-ket nem tudom ilyenkor megkapja e...)

(#13983) bolka1982 válasza Madwe (#13982) üzenetére


bolka1982
csendes tag

Nem ragaszkodom hozzá, de egy angol accountot csináltam a PS4 re, és arra aktíváltam a PSN+-t.Most ha csinálok egy magyar profilt is a gépre, azon is élni fog a PSN+?

[ Szerkesztve ]

(#13984) whYz válasza bolka1982 (#13983) üzenetére


whYz
addikt

Ha az angol a primary akkor igen.

(#13985) bolka1982 válasza whYz (#13984) üzenetére


bolka1982
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettetek!

(#13986) Madwe válasza bolka1982 (#13985) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sőt, ha mindkét acc-al te rendelkezel, akkor semmi se gátol meg abban, hogy mindkettő primary legyen, s oda-vissza megosztják a játékokat is (mondjuk ez inkább 3 accnál érdekes, mert oda minimum 2 primary kell hogy mindent elérj a 3.-on, de ez is megy) - dlc-t továbbra se tudom...

(#13987) krx21 válasza Def26 (#13972) üzenetére


krx21
nagyúr

Na, akkor végre van PS4-es is??? Jól látom, hogy akkor eddig jobban bejön mint a X1? ;]

(#13988) whYz válasza Def26 (#13972) üzenetére


whYz
addikt

Controllerek kozul melyik tetszett jobban?

(#13989) Def26 válasza whYz (#13988) üzenetére


Def26
félisten

Hát a kettőből gyúrnék egyet. Fogásra ps4 nekem jobb, viszont az analóg elrendezése számomra előnyösebb xbox one kontrolleren.

krx21: Nekem a ps4 jobb. Amúgy így, hogy lassan itt egy olcsóbb xbox one (399$) nem is bánom, hogy váltottam.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13990) phgergo


phgergo
aktív tag

Sziasztok, napkozben es estenkent szoktunk csinalni egy voice partyt 3an, resogun - killzone - warthunder jatekokkal jatszunk, de pl nekem lassacskan megjon a futar a tomb raiderrel is. Szeretnek meg par 20+ os emberkevel jatszani, vegyetek fel legyszives. Nevem: funkenman

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#13991) pucavirag


pucavirag
csendes tag

sziasztok.

Nagyon uj vagyok meg itt, eddig kizarolag XBOX konzolok birtokosa voltam, es ugy dontottem, hogy ezuttal beszerzek egy PS4-et. A Lenyeg a kovetkezo lenne: aprilisban utazok Floridaba 3 hetre, es ki is neztem az egyik altalam mar jol ismert es tobbszor latogatott Bestbuy uzletben egy konzolt kemeny 399 dodoert. Azt szeretnem megtudni, hogy szerintetek hasznalhato-e magyar aramhalozaton (230V) ha veszek hozza itthon egy eu-s tapkabelt, vagy mindenkeppen szuksegem lesz aramatalakitora, es fogok-e tudni jatszani vele magyar vagy angol accal, ugyanis netes jatekhoz szeretnem hasznalni (BF4, stb.). Valaszaitokat elore is koszonom.

Udv.

(#13992) Def26 válasza pucavirag (#13991) üzenetére


Def26
félisten

+ vám megy rá, nem? Szerintem kell hozzá átalakító és a gari sem él eu -ban. Nem éri meg behozni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13993) knbs


knbs
senior tag

Hogy mukodik a garancia orszagok kozott?
Magyarorszagon vennem meg a gepet mert Hollandiaban szinte meg mindig varolistas a dolog es az alap gep killzone-al 599Euro :O .
Ebbol a penzbol akkor inkabb a magyar boltbol a nagy csomagot vennem... Csak a garancia az ami aggaszt, mi tortenik ha gariztatni kell? Vissza kell kuldeni Magyarorszagra?

Amugy lehet tudni ujabb bundel erkezesekrol? Husvet kornyekere idozitem majd csak a vasarlast, elkepzelheto , hogy addig jonnek meg ki kulonbozo variaciok?

A valaszokat elore is koszonom.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#13994) pucavirag


pucavirag
csendes tag

Eddig amit behoztam szemelyesen a hatizsakomban arra nem kellett vamot fizetnem. A garirol sajna fogalmam sincs, hogy hogyan mukodik esetemben, lehet neked lesz igazad.

(#13995) Madwe válasza pucavirag (#13991) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem se jössz ki anyagilag jobban ha a Vámot és áfát is beleveszed s ha folytatja a forint a mélyrepülést akkor méginkább nem :D 400x1.025x1.27= 520 dollár ami kb 120.000 forint ha legálisan hozod be s nem csempészed. Az a 7000 forint szerintem nem éri meg...

Account amúgy lehet magyar is akár (mi egyébként főleg usa-t csinálunk :D) de gariztatni eléggé rémes lehet, valamint miután beépített tápja van, könnyen elképzelhető hogy nem fog menni egy sima kábelcserével, ezt nem tudom

(#13994) pucavirag Ha nem fognak meg nem kell, de ha fentakadsz akkor bajban leszel...

Amúgy itt vannak a vám és áfa történetek.

[ Szerkesztve ]

(#13996) haddent válasza pucavirag (#13994) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem nem kell sem vám sem áfa. Megveszed, kivágod az összes dobozt papírt mindent az első kukába és egy laptoptatyóban a kontrollert és a gépet behozod, mintha csak kivitted volna magaddal "nyaralásra". KIzártnak tartom, hogy így bármit is fizetned kelljen...

A PS4 tápegysége univerzális (100-240V) és a csatija sima 2 eres tápcsati, azaz bárhol működni fog. iFixit cikk amiben szó van erről, valamint egy kép amin tisztán kivehető hogy input AC 100-240V

Garancia NEM lesz, illetve csak az USA -ban érvényesíttethető. Ha rendszeresen jársz ki, vagy meg tudod oldani a gariztatást (amire remélhetőleg nem kerül sor, úgyis csak 1 év..), akkor szerintem megérheti neked :K
Mielőtt elhozod az USA -ból, mindenképp próbáld ki ott!!

~90k vs. ~130k ha nekem lett volna ilyen lehetőségem, éltem volna vele :U

[ Szerkesztve ]

(#13997) Madwe válasza haddent (#13996) üzenetére


Madwe
nagyúr

Garipapírt is kukázni érdemes ilyenkor (bescanneled s elküldöd magadnak ha elfogadják, vagy lehet nem is kell mert regisztrálják, de garipapírral a zsebedben ha elkapnak nem tudom hogy magyarázod ki), meg tápkábelt lehet vinnék rögtön magammal egy eu-sat s amit ők adnak kukáznék, be lehet így csempészni, csak nem feltétlen tiszta :D

A gariztatás azért problémás, mert ha mondjuk a ds4ed kopós fajta s cserélni kell, akkor mehetsz ki amerikába vagy vehetsz egyet 16 ropiért, ha a ps4 a hibás akkor még neccesebb a helyzet ugye... de ha gyakran jársz ki s kibírod az utazások között hogy esetleg nem jó a gép, akkor menj rá csak szerintem. Sőt, akár a +2 év garit is megveheted ami usa-ban elérhető!

[ Szerkesztve ]

(#13998) haddent válasza Madwe (#13997) üzenetére


haddent
addikt

Ott van 3 év gari? :Y Na akkor viszont kb. kötelező vétel úgy, ahogy írtam Madwe kiegészítéseivel :R
A DS4 egyébként szerintem mind egyformán kopik, csak nem mindenki tol bele 1 hét alatt 50 órát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13999) krx21


krx21
nagyúr

Na, valaki megvette már a TR4-et??? Már lehet kapni... Délután viszem magammal...

(#14000) Madwe válasza krx21 (#13999) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itthoni boltban hol lehet kapni? mindenképp korongosan akarom mert elöbb utóbb eladom, de eddig csak olyan helyet láttam ahol holnap jelenik meg...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.