Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) zzola


zzola
félisten

Ha érdekel valakit...
amazon.com: Assassin's Creed IV Black Flag - PS3 [Digital Code] $29.99
Store: Assassin’s Creed®IV Black Flag™ PS4™ Digital Upgrade $9.99

(#13602) Gekkito válasza Gijon (#13600) üzenetére


Gekkito
tag

Hmm.. ez rossz hír, akkor szerintem marad a PS4-es változat. Prémiumot nem tudom hogy kiváltom e, ha igen akkor még tuti nem most. Az AC4 meg elég jó hír, bár nem tudom upgradeljem e, PS3on 100%-ig kitoltam, kb 2db multis trophy hiányozik. Annyira meg nem nagy kaland hogy elkezdjem a singlet újra játszani se a multit, ezért lehet nem fogom upgradelni.

PSN: z340n3

(#13603) krx21 válasza haddent (#13582) üzenetére


krx21
nagyúr

Én meg úgy láttam, hogy az X1 tábornak (többség) egyszerűen ez nem volt egyértelmű...
"Úgyse lesz különbség" típusú hozzáállás volt nagyon sok helyen...

(#13604) Madwe válasza krx21 (#13603) üzenetére


Madwe
nagyúr

Persze, de szerintem azok most is modnják majd, hogy elég a 30, minek 60. És alap esetben single játéknál valamennyire ez igaz is, túl lehet élni a 30at, nyilván jobb a 60, de ami lényegesebb, hogy ekkora a különbség, ergó ha van 1 multi cím a jövőben ami ugyanúgy fut mindkettőn (mondjuk 1080@60) akkor az ps4en sokkal szebb lesz :D

(#13605) boost válasza Def26 (#13589) üzenetére


boost
addikt

bocsi, utóbbi napokba túl sok volt a meló, követtem, de nem elég figyelmesen a topicot. :)

(#13606) Werlor


Werlor
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget megvettem a ps4-et (végre :DD ) és csináltam egy USA fő profilt ( psn: dalamar1118) illetve egy másodlagos magyart (psn: mortel1118). Ha lehet rakjátok be az elejére.

Xbox360 után még kicsit fura a kontrollel de próbálok átszokni. A gépet imádom majdnem egész északra fent voltam :))

(#13607) Gekkito válasza Werlor (#13606) üzenetére


Gekkito
tag

Hát nekem még ps3 után is fura a kontroller, folyton nyomnám a startot meg a selectet :D

PSN: z340n3

(#13608) Gekkito


Gekkito
tag

Na végül BF4 deluxe edition-t vettem, ugyanis PS4-hez semmi nincs, és drága, így kapok legalább pár extra tartalmat, és egy 5 ezerrel olcsóbban jöttem ki. Köszi mindenkinek a segítségét. A cigi kész, redőny le, tv be, pattogatott kukorica kész... asszem eltűnök most 2-3 napra :D

PSN: z340n3

(#13609) krx21 válasza Madwe (#13604) üzenetére


krx21
nagyúr

Legyen is így... :K És a MS ne avatkozzon ebbe bele a szokásos vastag borítékival...

Én egyébként azt mondom, hogy aki nem érzi az alapvető különbséget a 30 és a 60 fps között az biztos , hogy nem műkedvelő (műszaki értelembe)... És evvel nem akarok senkit megbántani, hisz attól még biztos kedveli a videó játékokat, mint ahogy sokan nem hallják meg a 1 millás hifi és a 150e ft-os music center között az alapvető különbséget, (pedig zene kedvelőek), vagy ha igen akkor sem tulajdonítanak neki sok jelentőséget...

[ Szerkesztve ]

(#13610) hommeros válasza haddent (#13099) üzenetére


hommeros
őstag

3-5 év gar van rájuk, ennyi idő alatt a sima HDD is megszokta adni magát.
Dolgoztam már kb 30-40HDD-vel.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13611) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Aki ilyet vett az meg van vele elégedve? Rendesen illeszkedik a stickkekre? Nem mozog?

PS4: KingKress

(#13612) krx21 válasza hommeros (#13610) üzenetére


krx21
nagyúr

Egy HDD-nél azért nem általános, hogy 3 év alatt megadja magát... :N

(#13613) hommeros válasza krx21 (#13612) üzenetére


hommeros
őstag

Ha semmire nem használod, akkor biztosan igaz :DDD
Aki használja is rendesen, ott már elég nagy a szórás.

MInt írtam, pár darabot már kiraktunk a kukába.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13614) gianni85 válasza Madwe (#13604) üzenetére


gianni85
veterán

Már amikor E3-on közzétették a specifikációkat, lehetett tudni, hogy multiplatform játékok jobbak lesznek PS-en. Vagy magasabb felbontás, vagy magasabb framerate, vagy több effekt, vagy ezek tetszőleges keveréke. Aki megfontoltan vesz X1-et az ezzel tisztában van. Ettől még nem kell a PS4-et isteníteni, vagy az X1-et szapulni... erre én pl harapok, és próbálom hangsúlyozni, hogy a játék a lényeg :K

(#13615) sittes79 válasza KingKress79 (#13611) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem bevált, sőt jobb lett tőle szvsz.

(#13616) sittes79 válasza zzola (#13601) üzenetére


sittes79
addikt

Ez így nem rossz, de majd FREE-ben lesz állat vétel :)

Bocs a duplárt még korán van :)

[ Szerkesztve ]

(#13617) F.B.I. válasza Gekkito (#13598) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vegyél egy promot (8K) vagy egy használt (13K) olcsót belőle, én nem szarakodnék az upgraddel, belenyomod a 3K-t, addig nem tudod eladni a PS3 lemezest sem, mire meg elakarod adni már csak 4K-ba megy a PS3 verzió, a PS4 meg még mindig el fog menni 7K-ba.

Most néztem, hogy vettél.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13618) haddent válasza KingKress79 (#13611) üzenetére


haddent
addikt

Assecure féle biztosan nem. Amit te linkeltél jó eséllyel ugyanaz, de lehet, hogy gagyibb.

hommeros hát azért egy minőségi HDD ha nincs fizikai hatásnak kitéve akkor 3-5 év alatt semmit nem csinál még... De igen, ha sikerül egy MLC (esetleg SLC) nand -os ssd -t kifogni, akkor az bírni fogja. TLC az neee... :(

[ Szerkesztve ]

(#13619) KingKress79 válasza haddent (#13618) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Köszönöm neked és Sittes-nek is!
Akkor ezt fogom megrendelni, ez assecure.

PS4: KingKress

(#13620) ocsi12


ocsi12
csendes tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni, vásároltam egy AC 4. Black Flag játékot a feliratot be tudtam állítani Magyarra de a menü nyelve Angol marad. Lehetséges valahol átállítani vagy az csak Angol nyelvű? A PSN regisztrációm UK az befolyásol valamit?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#13621) gianni85 válasza ocsi12 (#13620) üzenetére


gianni85
veterán

tudtommal nincs teljes lokalizáció, tehát csak a feliratot tudod magyarra állítani

(#13622) F.B.I. válasza krx21 (#13612) üzenetére


F.B.I.
veterán

Itt van nálam egy WD Elite book, 1,5Tb, 222 nap van benne...halott, 1 évig nem bírta, beállt rajta az olvasó fej, a gépemben lévő Samu 895 napos és még mindig 100%. Szóval soha nem tudhatod. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13623) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok ne haragudjatok nem tudom miért ír állandóan errort.

Írjátok be a keresőbe, hogy konzol magazin ps4 és a legfrissebb szám. Tegnap vettem meg 800Ft és kb az összes játékról találtok benne leírást. Nagyon jó és nagyon örülök neki :)

(#13624) Peat;) válasza F.B.I. (#13622) üzenetére


Peat;)
veterán

Hát igen, érzékeny adattárolásra a legbiztonságosabb mód ma már az SSD és nem a HDD szerintem. Pl. egy samsung 830-as szériás ssd-t kinyírni a művészet kategóriába tartozik.

(#13625) F.B.I. válasza Peat;) (#13624) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jah, csak még nem nagyon kapni 2-3Tb méretű SSD-t és még ha lehetne is, annyiba kerülne, hogy olcsóbb BR lemezre írni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13626) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Valaki használ [ilyet] ?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13627) ocsi12 válasza gianni85 (#13621) üzenetére


ocsi12
csendes tag

Köszi a segítséget

(#13628) Sami22


Sami22
aktív tag

Említettéték az amazont. Ha digitális játékot veszek ott, a letöltő kódot küldik el emailben? Csak amerikai címmel tudok oda regisztrálni? Visa kártyával feltételezem nem tudok ott fizetni, így marad a paypal. Annak viszont amcsi regnek kell lennie? Ha valami fontosra nem gondoltam, légyszi írjátok le.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13629) Def26 válasza Sami22 (#13628) üzenetére


Def26
félisten

Én mastercard kártyával vásároltam.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13630) Horec válasza Mrdevil (#13581) üzenetére


Horec
tag

Killzone-ozni szoktam csak PS-en, ha gondolod tolhatunk nehany kort vmikor :D BF-et szigoruan csak PC-n tolom :)
h0rec_D neven megtalalsz

[ Szerkesztve ]

(#13631) mikka07


mikka07
tag

Leaz valamikor frissités hogy lehessen használni a ps3 blutooth headsetet ps4-en?Mert ez mostani megoldás elég gagyi.(halk ,recseg stb)

(#13632) F.B.I. válasza mikka07 (#13631) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vegyél egy olcsó USB mikrofonos fülest és annyi, szerintem bt megoldás nem nagyon lesz (de jackes, telefon headset is jó, a samunak van olcsón agybadugós vagy iphone gyári füles is hibátlan).

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13633) Szalontahó válasza mikka07 (#13631) üzenetére


Szalontahó
tag

A Sony Pulse fülesre van ígéret. A többi PS3-as fülesről nem volt hír.

(#13634) Mrdevil válasza Horec (#13630) üzenetére


Mrdevil
addikt

Oké. Mi mostanában sokat Bf-ezünk a ps-en. Jó lenne negyed annyira jól játszani itt konzolon, mint ahogy te PC-n. :D :B

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13635) sniper elite


sniper elite
senior tag

Teljesen reménytelen, hogy ps4-re is megjelenjen a Dead Rising 3? Nagyon bejön a játék, de xboxone annyira nem...

(#13636) Jakesz válasza sniper elite (#13635) üzenetére


Jakesz
őstag

Csak ideiglenesen xbox exkluzív.

(#13637) Def26


Def26
félisten

bf4 -ben ki lehet kapcsolni ps4 -en a ki**szott kontroller rezgést?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13638) krx21 válasza hommeros (#13613) üzenetére


krx21
nagyúr

Mindig vannak gyengébb típusok és sorozatok... De egy HDD ha gyártási hiba mentes, bizony hosszú éveken át elmegy... Persze mindenki környezetében vannak elromlott darabok példának, csak a 5-6-7! éves HDD-kről feledkezünk meg, melyek a régi munkahelyi gépekben üzemelnek a mai napig...

(#13622) F.B.I.: Sosem tudhatjuk... Egyetértek... :K

[ Szerkesztve ]

(#13639) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Az alábbi két füles jó lenne a PS4-hez? Támogatja a gép?

Astro A40? Vagy Turtle Beach PX4

Esetleg valahol meg lehet valamelyiket venni itt Mo.-n? Mert a neten nem találtam.

(#13640) Tibcsó válasza Gigicuci (#13639) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Astro A40 100%-osan, én az Astro A50-est használom, nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

(#13641) zzola válasza Tibcsó (#13640) üzenetére


zzola
félisten

Astro-hoz idehaza hol lehet hozzájutni? Vagy van valami külföldi shop, ami ide szállít?

(#13642) nrgxxx


nrgxxx
tag

Sziasztok!
Leszedtem a Trine 2 demóját, hogy kipróbáljam milyen is a 3D játék. Amikor viszont beállítom a játékban azt, hogy 3D stereo mód, akkor csak vibrál a kép és egy-egy villanásra bejön a TV 3D menüje, de gyakorlatilag semmire sem reagál. Újra kell indítani a konzolt, hogy történjen is valami.

Valaki járt így? Mi lehet a megoldás?

Köszi

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#13643) gianni85 válasza sniper elite (#13635) üzenetére


gianni85
veterán

valószínűleg a 4. rész már jön PS4-re is, úgy mint anno a 2. jött PS3-ra az x360 exkluzív első rész után

(#13641) Zolar
Astro UK webshop tuti szállít ide... anno onnan vettem a30-at. Nekem nem jött mondjuk be

[ Szerkesztve ]

(#13644) Tibcsó válasza zzola (#13641) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Itthon nincs, én Ebay-en vettem, de itt a hivatalos oldala [astro]

(#13645) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

mondjuk a turtle beach olcsóbb.

(#13646) Tibcsó válasza Gigicuci (#13645) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

annyi a pozitívuma :D

(#13647) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok a alapgéphez adott HDMI kábel milyen hosszú? 1.4-es típus?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#13648) F.B.I. válasza zzola (#13641) üzenetére


F.B.I.
veterán

angol hivatalos oldalról?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13649) Peat76 válasza Newyorker (#13647) üzenetére


Peat76
őstag

2 méter, igen 1.4 high speed HDMI! Nincs értelme lecserélni jobb minőségűre, max akkor ha esetleg hosszabb kell, aki az ellenkezőjét állítja az nem ért hozzá! Teljesen rendben van a gyárilag csomagolt kábel is!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#13650) sniper elite válasza gianni85 (#13643) üzenetére


sniper elite
senior tag

Hát baromira csalódott lennék ha nem jönne ps-re DR3. Nem is értem ilyen szempontból a Sony-t, az Xbox sokkal jobb kezdőcímekkel kezdett. Erre Killzone mellett valami gyerekeknek való baromságot adtak ki kezdőcímnek Knack vagy mi... Dead Rising 3 meg a Ryse sokkal jobb játékok.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.