Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Def26 válasza sniper elite (#13650) üzenetére


Def26
félisten

Úgy volt, hogy a watch dogs és a driveclub is nyitó cím lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13652) sniper elite válasza Def26 (#13651) üzenetére


sniper elite
senior tag

Watch Dogs kicsit késik tudom, amúgy talán ez a játék miatt veszek ps4-et. Bár one-ra is kifog jönni.

(#13653) A.tessz válasza sniper elite (#13650) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ezzel egyet kell értenem, mondjuk a killzone nekem bejött.

(#13654) F.B.I. válasza sniper elite (#13652) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mikor veszel? :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13655) sniper elite válasza F.B.I. (#13654) üzenetére


sniper elite
senior tag

PS4-et? Amikor jön rá érdemleges játék is. Csak azért nem veszek, hogy márciusig 1 játékot nyomjak rajta(killzone). :U

(#13656) bolka1982


bolka1982
csendes tag

Sziasztok! Kérdésem az volna, hogy ha USA accountot készítek, akkor dombornyomott Master Carddal tudok rajta vásàrolni PSN Plusos előfizut, vagy bármi màst?

(#13657) F.B.I. válasza sniper elite (#13655) üzenetére


F.B.I.
veterán

Aha. Értelek. :))

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13658) gianni85 válasza Tibcsó (#13646) üzenetére


gianni85
veterán

szvsz játékra bármelyik jó, az olcsóbb is. Zenét mondjuk egyiken se hallgatnék :N

(#13650) sniper elite
márciusban jön még a Titanfall, később talán még ebben az évben a Quantum Break... számomra ez az év biztos az X1-ről szól. PS4-et meg újra veszek olcsón, ha összegyűlt majd 5-10 számomra érdemleges exkluzív cím. (a most érkező Infamous pl nem az) De hát ízlések és pofonok

[ Szerkesztve ]

(#13659) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Melyek azok a boltok ahol a nem előrendelők is tudnak már normális áron gépet venni?

[ Szerkesztve ]

PS4: KingKress

(#13660) zzola válasza bolka1982 (#13656) üzenetére


zzola
félisten

Ha idehaza élsz, akkor nem.

(#13661) Bencus88 válasza KingKress79 (#13659) üzenetére


Bencus88
nagyúr

javaslom, hogy telefonon hívj fel pár üzletet.

(#13662) Def26 válasza zzola (#13660) üzenetére


Def26
félisten

Nekem megy mastercard -al.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13663) bolka1982 válasza zzola (#13660) üzenetére


bolka1982
csendes tag

Köszönöm szépen a választ, bankkártyával szeretnék rà majd vásárolni, akkor viszont rà vagyok kényszerülve a Magyar accountra.Sebaj , legalább támogatom a Magyar Sonyt ;)

(#13664) zzola válasza bolka1982 (#13663) üzenetére


zzola
félisten

Nem vagy rákényszerülve! amazon.com-on tudsz vásárolni, olyan mintha a storeban vetted volna.
Többen is ott vásárolunk US fiókhoz játékokat, feltöltőket...

(#13662) Def26
Eddig senkinek sem ment, te lennél az első, hogy magyar kártyával tudsz vásárolni US storeban...

[ Szerkesztve ]

(#13665) Werlor válasza KingKress79 (#13659) üzenetére


Werlor
csendes tag

En az 576-ban vettem tegnap. Semmi előrendelésem nem volt. Bementem és volt. Alítolag mindem bolt kapott.

(#13666) Newyorker válasza Peat76 (#13649) üzenetére


Newyorker
addikt

Még1 kábeles kérdés. Tápkábel hossza?!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#13667) gianni85 válasza Newyorker (#13666) üzenetére


gianni85
veterán

emlékeim szerint 1,5m lehet, de sima C8 euro tápkábele van, semmi speckó csatlakozó, tehát vehetsz bárhol rövidebbet, vagy hosszabbat is hozzá

(#13668) Def26 válasza zzola (#13664) üzenetére


Def26
félisten

Bocs benéztem. US amazonról tudtam vásárolni, nem US ps store -ból.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13669) zzola válasza Def26 (#13668) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#13659) KingKress79
Médiamárk online-ra is érdemes ránézni, tegnap még volt nekik...

[ Szerkesztve ]

(#13670) Newyorker


Newyorker
addikt

Úgy döntöttem megveszem a gépet! Kérdés! Melyik játékkal érdemes kezdeni?! Melyik első játékba érdemes pénzt feccölni?! Szeretem a Bf-es játékokat, gta-s.

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#13671) zzola válasza Newyorker (#13670) üzenetére


zzola
félisten

Hát ezt neked kell eldöntened. Szerintem kezdjél a Lego-val... :W

(#13672) hommeros válasza Newyorker (#13670) üzenetére


hommeros
őstag

Akkor azokat vedd. :D COD Ghost-ot láttam olcsón aprón, 12.5k-ért ajándék.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13673) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én is most szereztem be a codot. AC-met elcseréltem rá :)

(#13674) F.B.I. válasza Newyorker (#13670) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem BF4 ha multizni is akarsz vagy Killzone. A Ghost is jó de nem nyújt akkor a grafikai ugrást. A legnagyobb látványorgia a BF4 számomra. A conquest módban van néha 1-2 pálya, ami laggol de a többi játékmódban semmi hiba nincs, sőt a DLC kínai pályái is teljesen jók, 11-12K-ba árulják vagy olcsón upgradelhető PS3 verzió de USA profilt csinálj és vásárolj kintről, utólag én is bánom a UK profilt. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13675) Jakesz


Jakesz
őstag

Az előbb sikerült szembesülnöm ezzel a hibával Ghosts alatt.

(#13676) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Másik. Nincs valakinek eladó ilyen kar védő gumi?

Bal oldali kar kicsit el kezdett kopni :(

[ Szerkesztve ]

(#13677) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Februárban milyen játékok fognak megjelenni? Rayman legends, valami új lego és a thief? Több nem?:(

(#13678) ocsi12


ocsi12
csendes tag

Újabb segítségre lenne szükségem. Letöltöttem a Lego játék demóját de nem indul el. A játék címe mellett egy zárt lakat van illetve az alábbi szöveget írja ki ha el akarom indítani:

cannot start the application
only users who hold a licence for this application can start it.

Mit kell még beállítanom, hogy kapjak engedélyt az indításához?

(#13679) Newyorker válasza F.B.I. (#13674) üzenetére


Newyorker
addikt

Multizni akarok majd sokat, az a cél, szval olyan játékok kellenek! Miért jobb Bf4 multihoz az usa account?!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#13680) F.B.I. válasza Newyorker (#13679) üzenetére


F.B.I.
veterán

Olcsóbban tudsz majd játékokat venni, esetleg digitális formában, dlc-t, stb. Erről kérdezd azokat akiknek ez van de ha nem akarsz xarakodni ilyennel, akkor jó az UK is vagy ha végképp nem érdekel a felhozatal, mert mindent lemezesen veszel és forintért, akkor magyar.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13681) Bencus88 válasza Bencus88 (#13676) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Vagy aki esetleg akar rendelni legyen kedves és szóljon és beszállnék a költségekbe :)

(#13682) H0sT|s válasza Bencus88 (#13676) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Sony nem foglalt még állást ezzel kapcsolatban? Ahogy olvasom a külföldi fórumokat 10+ óra masszív játékkal el lehet koptatni. Ha később se fogják cserélni garanciálisan akkor kénytelen leszek Én is beszerezni ilyen gumikat mielőtt elkezdek vele játszani rendesen :W

(#13681 Ripper03)

Én is társulnék akkor!

[ Szerkesztve ]

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#13683) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Én nem tudom, hogy mit csinálnak ezzel a joyal, naponta 4-6 órát játszok és semmi baja a guminak. Annyira idegesen nem kell hozzá állni, hogy körömmel leszakítsa az ember. Ujjakra lett tervezve, biztos nem orángutánok fejlesztették és gondolom ment vele tesztelés is bőven. Láttam egy pár képet a halott joyokról regélőktől...hát úgy is nézett ki a joy, mint a kutyaól. A legtöbb műszaki cikket az emberi igénytelenség tesz tönkre, természetesen vannak gyári hibás példányok is, ez nincs kizárva.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13684) Bencus88 válasza H0sT|s (#13682) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Rendben reméljük lesz valaki aki akar rendelni ebayről :)

F.B.I.: Figyelj nem vészes a helyzet egy minimális kopás látható a bal karon és ennyi. Nagyon vigyázok rá kb kezet mosok minden érintés előtt. És nem játszok olyan sokat sem. Nem vadulok semmi.

(#13685) H0sT|s válasza F.B.I. (#13683) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

DS3 gumijának 3 év után se volt baja, én sajnos még alig játszottam vele, mert nem volt még időm. Attól félek, hogy 2-3 hónap játék után szétfog menni és akkor már nem igazán lesz vele mit csinálni. Nem hiszem, hogy ez lenne a megfelelő kopási idő egy kopó alkatrésznél. Ahhoz meg túl drága, hogy negyed évente beszerezzek egy esetleg két új joyt, mert nullára foszlik a gumi.

[ Szerkesztve ]

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#13686) hommeros válasza Bencus88 (#13684) üzenetére


hommeros
őstag

Én valahol azt olvastam, cserélik garban. Abban biztos vagyok, hogy rendeltetésszerű használat mellett keletkező károsodást Magyarországon cserélni vagy javítani kell. A nem rendeltetésszerű használatot a forgalmazónak a kötelessége bizonyítani, független szakértővel. Nem kell agynak lenni, hogy kijelentsük, egy ilyen eszközt fogni nem rendeltetésszerűtlen használat. Ráadásul ha tömegesen bizonyítható az anyaghiba, akkor pedig veszett ügy a forgalmazónak.

Ez kb olyan, mint amikor a cipőd elszakad, pedig te rendeltetésszerűen használtad. (tehát nem szétrúgod az orrát, pocsojában ugrálsz, stb) Kifogják cserélni azt is , vagy javítják számla ellenében.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13687) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Én lehiszem, hogy nem vadultok, de majdnem 1 hónapja meg van a gép és semmi nincs a joyal (japán készülék).
Mondjuk a sok para miatt már én is rendeltem rá, 200,-Ft-ot megér.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13688) hommeros válasza F.B.I. (#13687) üzenetére


hommeros
őstag

valamennyit biztos kopnia kell, de én azt szűrtem le, ez elég gyorsan és nagy felületen, valszeg anyag hiba miatt.
Nekem sincs még rajta semmi, most megnéztem :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13689) Herczi válasza F.B.I. (#13687) üzenetére


Herczi
senior tag

Nekem is lejött a gumi egy kis csíkba, eleve öntvény hibás volt, ott voltak rajta a kis recék, aztán gondolom ott megkezdte. 100 óra van kb a gépben.

(#13690) Bencus88 válasza hommeros (#13686) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Gondolom vagy két hét mire lezajlik a csere....

F.B.I: Nekem is több mint 1 hónapos és tényleg nagyon vigyázok rá.De mondom egyelőre nem vészes. Alig látszik valami.

(#13691) hommeros válasza Bencus88 (#13690) üzenetére


hommeros
őstag

15 napon belül törekedni kell rá, de nincs megadva, mennyi időn belül kell javítania. Ha nem tudja javítani, pedig cserélnie kell.
Magyarországon azért nincs olyan sok preferált konzol bolt, rendesen ronthatod a hírnevét, ha közzé teszed, hogy szívatnak. Szerintem ez nem jó üzlet egy boltnak. Törekednie kéne az ügyfél elégedettségre. Én se vásárolnék ott, ha azt olvasnám, téged hogy szívattak agyba-főbe :)

15k-s ár mellett pedig már érdemes bepróbálni. Max veszel addig egy másikat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13692) H0sT|s válasza hommeros (#13686) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Ha korrekten jár el a Sony akkor anyaghiba miatt cseréli a hibás darabokat! Remélhetőleg idővel kiadnak erről valami hivatalos közleményt, mert akkor mindenki nyugodtabban feküdne le, vagyis Én biztosan, mert kedves hazánkban nem szeretek gariztatni, mert még a nyilvánvalót is megmagyarázzák :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#13693) Bencus88


Bencus88
nagyúr

nem tudom mennyire látszik középen indult egy minimális kopás. erről beszéltem.

hommeros: Az okés, de nekem postára kéne adnom. Úgy gondolom még több idő, plusz fizethetem a pk-t is.

[ Szerkesztve ]

(#13694) hommeros válasza H0sT|s (#13692) üzenetére


hommeros
őstag

Én sose szerettem nagy cégek korrektségében bízni, ezért hál' istennek vannak a vásárlóknak jogai: [link]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13695) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A probléma az, hogy egyáltalán ilyen megtörténhet egy joyal, Az nem baj ha jelentkezik a hiba, mert lehet jelezni, csak rohadtul idegesítő, azon vásárlóknak, akik a legtöbbet adtak ki a termékért. Feltehetően ha több hibás darab fog visszamenni cserébe, akkor leállítják a kínai dzsunkát, ahol ez készül és az update 2. joy, jobb minőségben készül majd el, bár barátom XO kontrollere meg ropog a kezében, pedig ő sem egy állat de ott legalább jó minőségű a kar, még ha kicsi is.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13696) Gekkito


Gekkito
tag

Nagyon elszomorodtam amikor rá kellett jönnöm hogy az egy éve vásárolt (és kb 1 éve megjelent) Sony Wireless 7.1-es headset se kompatibilis a 4-hez :((( Nem tudja valaki hogy a jövőben esetleg adnak ki olyan frissítést amivel használható lesz? (a képen látható a füles) Vagy jött már ki a 4-hez hasonló kaliberű füles?

2 napos a gép, de a BF4 story alatt találkoztam a CE-34878-0-es hibával, remélem többet nem látom. :F

[ Szerkesztve ]

PSN: z340n3

(#13697) hommeros válasza F.B.I. (#13695) üzenetére


hommeros
őstag

Én anno X360-as voltam, és mikor megfogtam a PS4 joy-t, szörnyen gagyinak találtam. :D

Ripper03 950Ft-ba fog kerülni a visszajuttatása. De ha vidéki vagy, lehet még eltudod sózni pukis borítékban ajánlott levélként 600Ft-ért. Csak a joy-t kell küldeni.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13698) Herczi válasza Bencus88 (#13693) üzenetére


Herczi
senior tag

Enyém így néz ki: [link]

(#13699) Newyorker


Newyorker
addikt

Még mindig nem tudom eldönteni, hogy HUN, UK, vagy USA accountot csináljak :) van dombornyomott OTP-s mastercardom, van ebayom, van paypalom :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#13700) Bencus88 válasza hommeros (#13697) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor már inkább veszek rá pár gumit. Még megelőzhető a baj.

Herczi: Na ez határozottan roszabb állapotban van mint az enyém.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.