Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) krx21 válasza Mrdevil (#12550) üzenetére


krx21
nagyúr

Alapból, ha be van kapcsolva, automatikusan csinálja, csak PSN+ előfizetés kell...

(#12552) mstills válasza krx21 (#12548) üzenetére


mstills
tag

Lehet állítani PS-en belül. most fejből nem tudom, de azt hiszem Device-nál. (settings)

[ Szerkesztve ]

(#12553) krx21 válasza mstills (#12552) üzenetére


krx21
nagyúr

Az sajnos csak a beépített hangszórócska hangerejét állítja, melyre egyébként rákattintani sem lehet, ha fejhallgató van bedugva... Vagy másra gondolsz?

(#12554) mstills válasza krx21 (#12553) üzenetére


mstills
tag

na, megnéztem.
Settings - Devices - Audio Devices - Headset and Headphones - Volume Control (Headphones)

(#12555) krx21 válasza mstills (#12554) üzenetére


krx21
nagyúr

Na, köszi.... Akkor majd bepislantok én is.... :R

(#12556) Bencus88 válasza Mrdevil (#12550) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi szépen!

Most nem másolgattam, tegnap letoltam vagy 2 órát talán még ennyi vissza van azt szerintem ma lepörgetem, aztán nem foglalkozok a single-vel.

reméljük még megvan a mentés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12557) WaterWave


WaterWave
veterán

Egy kérdésem van szerintem még nem volt téma.. Ps4 böngészője a flash-es tartalmakat, hogy kezeli? Van rá valamilyen megoldás...?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#12558) Mrdevil válasza krx21 (#12551) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az odáig oké, csak ha játszol, és kilépsz, egyből nem fogja felmásolni, majd ha ő úgy gondolja. Nem tudom milyen időközönként szinkronizál. Ezért célszerűbb talán ilyen esetben felmásolni manuálisan, de ezt is csak akkor, ha ilyen bugos bf4-el állunk szemben. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12559) DanielK


DanielK
addikt

Ha stand by-ba teszitek a ps4-et, meddig hűti vissza magát? Csak most hallottam meg, hogy ilynkor még megy a venti. Gondolom ez normális.

(#12560) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Aki gondolkozik rajta, hogy milyen fejhallgatót vegyen vagy mi lenne jó: fejhallgató kompatibilitási lista.

Amik biztos, hogy jók és többünknek is van itthon az Astro és Turtle Beach márka, nekem egy Logitech F540 van, azzal is simán megy de szinte bármelyik 3,5 mm jack csatlakozóval szerelt mikrofonos füles jó a géphez, joyba bedugva és a menüben minden hang a fülesre állítva. Partyban tudjuk a fülesünk hangerejét növelni, hogy a beszélgetést prioritis partyról, normalra állítjuk, sokat fog számítani, elszabadul a kraft a fejesen bár halkabban fogod hallani a többieket.

Egy ilyet is használok néha, teljesen jó a gyári kínai helyett.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#12561) Madwe válasza DanielK (#12559) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen! Addig hűti magát ameddig szükséges :) Sőt konkrétan nem is hűti, hanem fűti picit szerintem (így is hűl, csak nem olyan gyorsan mint magától) így elkerülve a hirtelen hőingadozás által okozott rossz hatást a gépre (paszta etc) mert nem csak a hirtelen magas hőmérséklet, de a hirtelen alacsony is rossz hatással van rá... Nyilván hőmérséklet függő, de 1-2 perc ha jól figyeltem...

(#12562) Madwe válasza mattheus (#12526) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ő sem egy rossz választás ha sok eszközzel használnád, mondjuk elkérik az árát, 50k! Esetleg ez de elég sok jóféle kapható...

[ Szerkesztve ]

(#12563) idegen lény


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12564) Tatyla


Tatyla
őstag

ha a BF4 dobozán hátul a régiónál egy 2-es van akkor nem tudom megvenni usa storeból a premiumot igaz?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12565) zzola válasza Tatyla (#12564) üzenetére


zzola
félisten

Meg tudod ,csak lehet nem lesz jó...

(#12566) Tatyla válasza zzola (#12565) üzenetére


Tatyla
őstag

ja igen hülyén tettem fel a kérdést megvehető igaz... :B

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12567) kovsol válasza Tatyla (#12566) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem nem fog menni. Amcsi store az az egyes régió. Szóval szerintem All vagy 1 -es lemezekkel működik majd csak. Bár szerintem amíg ki nem próbálja valaki, vagy külföldi fórumokon nem lelünk rá példára, addig semmi se biztos :)

May the Force be with you!

(#12568) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na megvolt az első fagyás, mondanom se kell melyik játék alatt...

(#12569) WaterWave válasza WaterWave (#12557) üzenetére


WaterWave
veterán

erre valaki?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#12570) Tatyla válasza WaterWave (#12569) üzenetére


Tatyla
őstag

nem kezeli és egyelőre nincs megoldás

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12571) Def26 válasza Bencus88 (#12568) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom bf4. :D Nálam jól megy, ezeket ma lőttem. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12572) Bencus88 válasza Def26 (#12571) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az igen szép munka!!!

Amúgy igen de ki kellett húzzam mert semmire nem reagált. Amúgy ezeket hogy csináltad? Felvetted a meccset videóra, majd kivágtam ezeket?

Ja és hogyan tudom elvenni másnak a céduláját? :)

(#12573) Def26 válasza Bencus88 (#12572) üzenetére


Def26
félisten

Lekéseled, és elveszi de használni nem tudod. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12574) Bencus88 válasza Def26 (#12573) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Aha, tehát nem kell semmi mást nyomni csak szúrni :DDD

(#12575) Def26 válasza Bencus88 (#12574) üzenetére


Def26
félisten

Jaja. Ha meg akarod szerezni a különleges dogtag -eket akkor teljesítened kell a hozzá tartozó leírást. Olyanok mint az achievementek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12576) Bencus88 válasza Def26 (#12575) üzenetére


Bencus88
nagyúr

aha érthető. De elsőre céloznom kell megtanulni :DDD :DDD Bár ahogy viszem a kempinget :D egyre ügyesebben megy :B

(#12577) Def26 válasza Bencus88 (#12576) üzenetére


Def26
félisten

Hát ne tudd mit össze anyáztam én is. még vagy 2 éve másztam át pc -ről konzolra, mert már tele volt a tököm a csalókkal. Hogy is mondjam, marha idegesítő volt, hogy egy qrva lépcsőn sem tudtam felmenni, nemhogy embert ölni. Nagyon lassan ment a megszokás, de lassan belejön az ember. Olyan játékkal kell játszanod ami leköt, és először csak single módban.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12578) idegen lény válasza rocket (#12500) üzenetére


idegen lény
őstag

Végül is, az a havi 500 Ft tényleg nem tűnik olyan vészesnek. Pláne, hogy a PS4-nek nem muszáj készenléti módban lennie, és áramtalanítani is lehet. Úgyhogy bizonyára lehet energiatakarékos módon is üzemeltetni, amivel szerintem jócskán le lehet faragni a havi 500 Ft-ból is. A PS4 úgyis csak játék alatt fogyaszt sokat, akkor viszont sokkal többet, mint az XO.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12579) Bencus88 válasza Def26 (#12577) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most én is ideges lettem ugye elveszett a mentésem, és mondom elkezdem vinni a singlet. Hát nem tudom abba hagyni, de szerintem 1-2 óra és a végére is érek. Aztán bele vágok a multiba :)

(#12580) kovsol válasza idegen lény (#12578) üzenetére


kovsol
titán

De meglepő, erősebb hardver és többet is fogyaszt? Lehet van valami összefüggés :)
Egyik fogyasztása se magas a teljesítményhez képest.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12581) idegen lény válasza kovsol (#12516) üzenetére


idegen lény
őstag

Az komoly! Akkor megdőlt az ekszboksz egyeduralom! :C

(#12580) kovsol Azért annyival nem erősebb, mint amennyivel többet fogyaszt. Mennyit fogyaszt egy laptop, egy TV?

(#12582) Madwe Vajon X-boxon is működik? ;]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12582) Madwe válasza idegen lény (#12581) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mac-en is működik a DS4, igaz nem minden játékkal :(

BTW Def26 most postolta x1 topicba a trollkodás magasművészetét xbox-al :)

(#12581) idegen lény Azért a laptop, tv nem játékra van, sokkal kevesebb energiaigényű hw-ból áll...

[ Szerkesztve ]

(#12583) idegen lény válasza Madwe (#12582) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért vannak gamer laptopok is jó drágán. De ennél szerintem még a hűtőszekrények, mosógépek is kevesebbet fogyasztanak. Talán a fagyasztók nem, de talán már azok is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12584) idegen lény válasza kovsol (#12520) üzenetére


idegen lény
őstag

Akkor már inkább egy ilyet: [link] Szerintetek nem durva egy kicsit, hogy máris esnek szét a kontrollerek?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12585) krx21 válasza idegen lény (#12584) üzenetére


krx21
nagyúr

Mi ez a búvár ruha? :F
Miért esnek szét, szerintem nem... Hacsak nem olyanok játszanak rajta, mint amit meséltem... :K

(#12586) Mirman válasza idegen lény (#12583) üzenetére


Mirman
őstag

Tessék itt egy teszt , egy mai jobb fajta játékos gép megeszik 300 W-ot simán és még nincs is annyira elszállva az alkatrészekkel semmivel árban. hol fogyaszt sokat a box meg PS a maga 110-140 wattjával ?

(#12587) idegen lény válasza haddent (#12543) üzenetére


idegen lény
őstag

Erről valaki azt írta az Amazonon, hogy hosszú távon kellemetlen érzés, szúr.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12588) Madwe válasza Mirman (#12586) üzenetére


Madwe
nagyúr

A 110-140 Watt az egy gamer pc idle (terhelés nélküli, üresjárati) fogyasztása, amikor nem csinál semmit se :D

(#12587) idegen lény Én majd max akkor veszek rá ilyen bogyót ha már tönkretettem rajta a bőrt, bár én körültekintően használok tech cuccokat, szerintem nem lesz vele ilyen gondom...

[ Szerkesztve ]

(#12589) kovsol válasza idegen lény (#12584) üzenetére


kovsol
titán

Nem látom értelmét ennek az egész gamepad befedésnek, mikor csak a kis kar tetején a műanyag bevonat ami túl lágyra sikerült szerintem, így azt érdemes lehet védeni.

Amelyik laptop ilyen erős, mint egy PS4 az fogyaszt is ennyit, vagy még többet. Nem is értem miért azzal hasonlítod össze. Hűtőszekrény meg 24/7 megy egész évben, a konzollal meg játszik az ember pár órát naponta, vagy annyit se. Egyéb esetben meg úgyis lekapcsolod, nem megy ott üresen naphosszat.
Jelenleg egy 7870 VGA kártya önmaga megeszik ennyit terhelve, mint itt az egész gép.

Vélemény: ezt tudja számokban a két új konzol
Érdemes megnézni az IGP-re vonatkozó értékeket és meglátod, hogy nem kicsi az eltérés, ami többlet fogyasztás indokoltá teszi.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12590) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Az normális, hogy a BF4-be a single résznél id kidobál hiba üzenettel? Meg hogy reportoljam?

(#12591) Mirman válasza Madwe (#12588) üzenetére


Mirman
őstag

Picit sarkított példa de kb :D

(#12592) idegen lény válasza krx21 (#12585) üzenetére


idegen lény
őstag

Van benne anyag... :D

Idézem: "havernak piros joy-nál az L1 ragad de minden érintésnél, illetve mind2 joy bal karján leszakadt a gumi, hétfőn viszi gariba :D , mondjuk a karok már nálam is 15 kört futott lágy gumik kb..." by DonDennis Ez nem hangzik valami biztatóan.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12593) Sami22 válasza idegen lény (#12592) üzenetére


Sami22
aktív tag

Tessék, biztató: Megjelenéskor kerül hozzám, volt használva, de rendeltetésszerűen. Nem rágtam, nem porcelán műkörmökkel bökögettem. Nincs semmi baja. Nem ragadt be semmi, a karok mintha újak lennének.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#12594) idegen lény válasza Madwe (#12588) üzenetére


idegen lény
őstag

Ha igazán vigyázni akarsz rá, akkor az a legjobb, hogyha bőrkesztyűben használod. Akkor tuti, hogy nem lesz semmi baja. :D

(#12589) kovsol Majd akkor fogod látni az értelmét, amikor leejted. :)

(#12593) Sami22 Akkor az biztos japán. :)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12595) zzola


zzola
félisten

Holnap írok a Sony-nak kontroller ügyben, garanciába cserélik-e...majd beszámolok.

(#12596) DanielK válasza zzola (#12595) üzenetére


DanielK
addikt

csak ne anyázz, mert az nem old meg semmit sem! :P

(#12597) Madwe válasza idegen lény (#12594) üzenetére


Madwe
nagyúr

Meh :D Amúgy én is dec.13 óta használom, ugyanolyan ma is mint mikor megkaptam... Igaz kevesebbet használom mint szeretném, de azért van használva rendesen, s egy kisebb házibulit is túlélt ahol 4 részeg idióta ráncigálta... még egy karc sincs rajta, se egy kis hiba a bőrön...

[ Szerkesztve ]

(#12598) Peat;) válasza Madwe (#12588) üzenetére


Peat;)
veterán

"A 110-140 Watt az egy gamer pc idle (terhelés nélküli, üresjárati) fogyasztása, amikor nem csinál semmit se :D" Köszönjük Emese, találó az avatar! :) Felesleges ilyen irányba elmenni, össze lehet rakni sokat fogyasztó pc-t is meg normálisan fogyasztó pc-t is. Akit zavar az odafigyel erre, konzol és pc fronton is a megfelelő használati szokásokkal.

(#12599) Madwe válasza Peat;) (#12598) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nyilván túloztam, de azért az 50-100w a jellemző egy gamer pc idle fogyasztására, s ha azon megy a sírás h úristen milyen sok a ps4 max terhelés alatti 140w-ja, akkor azért visszatrollkodok, no, mellesleg mi a bajod a frissen szerzett DK képemmel, legnagyobb játék főhős ever! :D

De ha pl ezt megnézed, itt is általában 80-150w közé teszik idle-ben (igaz monitorral)... S természetesen lehet low power pc-t is összerakni, ami játékra is jó, de azt korántsem olyan egyszerű, s az is bőven többet fog enni játék alatt mint 140 watt, szóval a lényeg, h egyáltalán nem sok a ps4 fogyasztása...

[ Szerkesztve ]

(#12600) zzola válasza DanielK (#12596) üzenetére


zzola
félisten

Nem terveztem, komolyan gondoltam. Drága már ez a kontroller és bosszantó, hogy még egy hónapos sincsen és már gondok vannak vele...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.