Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) krx21 válasza Madwe (#13150) üzenetére


krx21
nagyúr

Én igazából egy 7200-es 2TB-os HDD-t vettem volna, de sajnos még nincsen 9,5mm-esben, majd csak lesz...
Gyorsabb is és nagyobb is mint a stock ... :K

(#13152) boost válasza krx21 (#13151) üzenetére


boost
addikt

Mikor esz 2TB játékunk a PS4en :D Főleg ilyen árak mellett...

(#13153) krx21 válasza boost (#13152) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát van benne valami... :K De ha figyelembe vesszük, hogy 1 játék 30-50Gb és teszünk fel jó pár letölthető tartalmat, demót, akkor azért azt könnyű belátni, hogy az 500Gb bizony nem sok... És ha már cserélem ugye akkor már legyen nagy...
Bár bennem van egy hardver építkezési hajlam a PC-s világból fakadóan... Itt csak ennyit lehet, muszáj volt megtennem... ;]

[ Szerkesztve ]

(#13154) Madwe válasza krx21 (#13153) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor valami ilyesmit javasolnék :N

(#13155) Thodeus válasza F.B.I. (#13136) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Egyetlen dolog miatt választanám az XO-t: a joy...nagyon hamar vége a DS4-nek, 6 óra és ülhetsz a gép előtt a kábel végén (ez sem érdekel, 1 méterre van a gép).

Majd akkor lesz zavaró, ha heti 3-szori töltés után egy 1 év múlva bírni fog 5-öt 2 év múlva már csak 4-et... és az alapjáraton nevetséges üzemidő szépen lassan lefeleződik és akkor úgy azért elgondolkozok, hogy milyen élettartamra tervezték. Nem tudom miért ezen kellett spórolni azt a ~1,5 dollárt.

(#13156) gianni85 válasza Madwe (#13154) üzenetére


gianni85
veterán

óóó a legelső x360-asomat vizeztem... na ott éltem ki én is a kihagyott PC szerelési munkálatokat.
Ilyen Thermaltake GPU hűtővel oldottam meg én is, ugyanígy nézett ki, és semmi hangja nem volt.
Bocs az off-ért.

[ Szerkesztve ]

(#13157) zzola válasza Madwe (#13154) üzenetére


zzola
félisten

Én gondolkodtam rajta, hogy bekötök egy 3.5"-ost... ;]

(#13158) XFishboneHUN válasza Ronam (#13138) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Pesten voltam a Sony Centerben, azt mondta az ottani eladó ürge, hogy 3x-os előrendelői igénylés van náluk és csak február végére kapnak, nagyjából akkora mennyiséget, hogy bemész és megveszed címszóval jellemzett!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#13159) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Tirexi megnéztem az unboxing videódat, hát ezen a stíluson rendesen megreccsentem! :D :D :D :D :D :D :R

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#13160) boost válasza Madwe (#13154) üzenetére


boost
addikt

Már másfél napja, hogy nem kapcsoltam be a gépet. OMG. Megyek is AC4ezni.

(#13161) ImpersonatoR

Érdekes ez a HDD vs SSD téma ps4 ben. Alapból ugye egy 5200 -es notebook vinyo van benne. Nekem az előző laptopomban volt ilyen és el voltam hűlve milyen lassú meg mennyit swap el ha mondjuk elindítottam rajta egy diablo 3 mat. (PC m hez képest amiben SSD van)

De PS4 nel szerintem más a helyzet itt SSD vel csak a betöltési időt fogod csökkenteni szerintem. Nem lesz tőle több fps kevesebb fps drop vagy kevesebb textura pop up szerintem. Szerintem a belső memóriájába betölti szépen és onnantól kezdve mind1 mi van alatta.
Tehát SSD nel csak loading time ot nyersz. De javítsatok ki ha tévedek mert tényleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#13162) sittes79 válasza XFishboneHUN (#13159) üzenetére


sittes79
addikt

Nem tudom hová válósi, de jól tolja.

"System music: Ti hallotok valami zenét?" óriási forma, standup-ra fel!!

[ Szerkesztve ]

(#13163) Bencus88 válasza sittes79 (#13162) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nem vagyok képbe. Miről van szó?

(#13164) gabor0077


gabor0077
tag

Miről, miről..? Tirexiről :D

Én az anyázós videóit bírom Tirexinek, Most Wanted az örök fav, barátnőmmel együtt szakadtunk rajta :D Akkora egy sz.r az a játék.... :D Én is szenvedtem vele, így azért volt öröm nézni, hogy más is anyázik fölötte...

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#13165) Bencus88 válasza gabor0077 (#13164) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nem ismerem. Dobtok egy linket?

(#13166) Bencus88 válasza Bencus88 (#13165) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Néztem pár videót Tirexihd név alatt, ha erről van szó, lehet kicsit régimódi vagyok, de ez vicces, hogy valaki játszik és b@zmegozik meg anyázik végig? Inkább szánalmas.

(#13167) Ronam válasza Bencus88 (#13166) üzenetére


Ronam
addikt

Van akinek ez tetszik.... Én az előbb megnéztem egy Killzone gameplay videóját, elég primitívnek tűnik a srác ;).

(#13168) Bencus88 válasza Ronam (#13167) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az nagyon, talán a fiatalabb korosztály díjjazza. jaaaa megvan azt talán még én is néztem mielőtt ps-t vettem. Inkább nem nyilatkozok róla a jó ízlés határain belül :) De csinálja engem nem zavar csak nem fogom nézni.

Mikor jön már az Outlast? Esélyes, hogy január végére már megkapjuk?

Ha már az unboxingnál tartunk, nekem ez a kedvenc:[link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#13171) bognar110 válasza Bencus88 (#13168) üzenetére


bognar110
őstag

[link] Így kell unboxingelni(ki ba*zni az asztalra) 0:52 másodperc :DDD

(#13172) Tirexi válasza bognar110 (#13171) üzenetére


Tirexi
addikt

Ennyi. Ebben tömören röviden minden benne van. :D :DDD

(#13175) Lanash


Lanash
aktív tag

Sziasztok!

Konzolvásárlás előtt állok, amit a feleségem is támogat, viszont ezért cserébe olyat kell vennem ami előtt, lehet táncolni, bokszolni, bohóckodni, stb.. Láttam, hogy a PS4-nek is van kamerája és azt kérdezném, hogy ugyan úgy működik, mint az xbox esetén a kinect? Ugyan elolvastam jó sok tesztet, de sehol nem írnak róla semmit, vagy nagyon keveset és számomra így nem egyértelmű.

(#13176) Gijon


Gijon
senior tag

Rendeltem egy Sony PlayStation Vita In-ear headset-et, az ebolt-ból kemény 1715ft volt. Teljesen korrekt hangja van..., ennyi pénzért meg főleg kellemes. Ahogy néztem a vita memóriakártyák is occók....ha valakit érdekel.

(#13177) gianni85 válasza Lanash (#13175) üzenetére


gianni85
veterán

kb az x360 kinect-tel van párban. Egyébként nincsenek még kint nagyon kamerás játékok egyik gépre sem. A PS4 kamerával már elveszti az X1-gyel szemben az árelőnyét, és ugribugriban jobb lesz az X1.

(#13179) sittes79 válasza Lanash (#13175) üzenetére


sittes79
addikt

Szia,

X1 és tartsd meg azt a jó asszonyt hosszú, hosszú időre :)

(#13181) Lanash válasza sittes79 (#13179) üzenetére


Lanash
aktív tag

Köszönöm a válaszodat és persze gianni85-nek is. :R

(#13183) Mrdevil válasza Gijon (#13176) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az jó, karira kaptam 6000-ért a VITA fülest. :W

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13184) Def26


Def26
félisten

Ide is beírom, hátha valaki tud valamit. Nos olyan router -t tudtok ajánlani amiben tudom variálni a wifi sávszélességet? Tehát valamilyen szinten korlátozni szeretném a mobilok/laptop sávszélesség használatát.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13185) boost


boost
addikt

Na most jutottam el odáig, hogy már több a játék, mint amennyi időm van. BF4ezni is kéne, Fifázni is, de AC4 is kb 60%on áll. A Plusos játékokból egyedül a Resogunt próbálgattam, és tetszett is, de megint nincs rá idő.
:U

[ Szerkesztve ]

(#13186) haddent válasza Def26 (#13184) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem minden modern routerben tudsz már olyat, hogy statikus ip mac address szerint, és ip szerint pedig korlátokat adsz.

(#13187) Def26


Def26
félisten

Xbox One vs. PS4 - The Results - IGN Versus

600.000 -en szavaztak, íme az eredmény:

"Categories:
Best controller: PS4 68% / Xbone 32%
Hardware: PS4 71% / Xbone 29%
Games libary: PS4 59% / Xbone 41%
System Software: 59% / Xbone 41%
Online: PS4 62% / Xbone 38%
Overall - Peope Choice Awards: PS4 68% / Xbone 32%"

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13188) Madwe válasza Def26 (#13184) üzenetére


Madwe
nagyúr

QoS-t ha tud a router akkor azzal jól be tudod lőni, vagy mac cím alapján limitálni is lehet az elérhető sávszélt de annak nem tudom mi a neve, de azért a legtöbb ma kapható azt tudja...

(#13189) haddent válasza Def26 (#13187) üzenetére


haddent
addikt

Gondolom világos, hogy PS4 -et favorizálom, sokkal jobban. De ez hülyeség...

Kontroller: ennyire elcseszték az X360 dizájnt? Hardver jogos, Játékok hülyeség, mert több van jelenleg az XO -ra... Oprendszer szerintem 50-50% mivel mindkettő teljesen jó, online: na ne viccelődjünk, minimum 40-60 az XO javára, MINIMUM.

Def26 ha kábelnetes/iptv -és vagy és cisco modem-routered van annál biztos. Saját szoftvert írtak rá az okosak a thome -nál kiírtva belőle csomó hasznos dolgot...

[ Szerkesztve ]

(#13190) Def26 válasza Madwe (#13188) üzenetére


Def26
félisten

Egy asus rt-n15u -t néztem ki. Meg is rendeltem. Gondolom a thome -os géptől sokkal jobb. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13191) Madwe válasza Def26 (#13190) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én n56-ot használok, ez is majdnem ugyanaz, én imádom, még egy kicsit limitált nas-nak is jó, van bittorrent kliense, igaz én egy rendes synology nas-t használok, de fél évig az asust használtam erre s az se volt rossz! Az n56 kb 5000-el drágább, de az tudja az 5ghz-et is, ami ha sűrűn lakott területen laksz, vagy ha van hogy csak g-s wifit tudó készülék csatlakozik a hálózatra (s akkor az megy a 2.4-esen, az 5 pedig n only) akkor elengedhetetlen!

(#13192) Def26 válasza Madwe (#13191) üzenetére


Def26
félisten

Felcsúton lakom, wifi -n 2 mobil, 1 laptop, xbox one/ps4 csatlakozik. Lan -on 1 pc. Gondoltam, hogy nem kell ennél komolyabb.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13193) Madwe válasza Def26 (#13192) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha nem egy sűrűn lakott társasházban vagy akkor nem lényeg az 5ghz ilyen szempontból, viszont a mobilok, laptop s pc-t szerintem nézd meg hogy tudja e az n-es wifit, mert ha nem, csak a g-t, s csatlakozik a hálózathoz, akkor az egész hálózatod visszabutul g-re hogy mindegyik eszközt ki tudja szolgálni! persze ha nem streamelsz videót, másolsz wifin eszközök között pl, csak netezel velük, annak a kiszolgálására valszeg elég a g-s sebessége (54 megabit/sec), viszont ez már egy 720p-s anyagot is szenvedve akadozva visz át, szemben az n-es 300mb/s-jével, ami nálam még a blueray iso-kat is átnyomja többnyire akadás nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#13194) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy aki aktívan játszik BF 4 multival állított be valamit a beállításokban? Én az érzékenységet feljebb vettem és ennyi. Érdemes még valamit, vagy hagyjam alapjáraton?

(#13195) Tatyla válasza Bencus88 (#13194) üzenetére


Tatyla
őstag

én a sensitive-t vettem le mert a reflexeim már így 40 közelében nem az igazi :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#13196) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Hűha beírtam a véleményem X1 fórumba, berobbantottam a szikrát sokak szemében, ahogy látom! :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#13197) haddent válasza Bencus88 (#13194) üzenetére


haddent
addikt

Sensi kicsit feljebb itt is, illetve én kikapcsoltam az összes "dűlöngélős" opciót (kontrollert a tengelye körül forgatod és akkor dőlöngél a katona, meg a járművön ülve nézelődik stb..).
Illetve a "network smoothening factor" vagy valami hasonló le van véve 0 -ra.

(#13198) Bencus88 válasza haddent (#13197) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értem köszi nagyjából az mint amit én állítottam.

Az utolsó az micsoda?

(#13199) Def26 válasza Bencus88 (#13194) üzenetére


Def26
félisten

Nálam 30 -on van az érzékenység. Egy a titok, mindig csak pötyögtess a fegyverrel. Ilyen meccseket lehet nyomni. [link] :DD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13200) zzola válasza Def26 (#13199) üzenetére


zzola
félisten

Melyik vagy?
eddieboyr1 K/D : 4/24

? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.