Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) H0sT|s


H0sT|s
csendes tag

Megcsináltam én is az accokat! :DD Betudnátok rakni őket az első hozzászólásba? PSN: Butters_St (USA), bryan.hostis (UK) még maradt a ps3-ról :) Még egy kérdés, ugye nincs régiózár a játékokra csak a DLC-kre, így az merült fel bennem, hogyha most előfizetek a US plus-ra akkor tudok majd korongos (itthoni) fifával multizni? :D Elnézést az értetlenkedésért, vissza is olvastam, de valahogy még mindig nem tiszta, és szeretnék biztosra menni :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#13552) zzola válasza H0sT|s (#13551) üzenetére


zzola
félisten

Tudsz multizni, de lehet a US storebol megvett DLC már nem működne.

(#13553) Gekkito


Gekkito
tag

Pár gyors kérdés srácok. Platinum shopos és 576-os PS4-hez is gyártói sony gari jár? Tudtok róla esetleg hogy valamelyik sony centerbe van már gép? (honlapon még mindig csak előrendelni lehet) Du. mennék is vásárolni :)

PSN: z340n3

(#13554) Madwe


Madwe
nagyúr

(#13555) mikka07 válasza Gekkito (#13553) üzenetére


mikka07
tag

Én ugy vettem gépet a héten felmentem az argep.hu-ra beírtam hogy ps4 kidobott egy csomo boltot és mindegyiket felhívtam nem volt egyszerű ,de sikerűlt vennem több helyen is is volt.

(#13556) Bencus88 válasza Madwe (#13554) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon jó kis játék lesz. Megjelenésről tudni valamit? Amúgy kár, hogy egyes jelenetek tükör mása az AC-nek.

(#13557) Tatyla


Tatyla
őstag

Használ itt valaki powerline adaptert,esetleg azzal váltanám ki a wifit?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#13558) Madwe válasza Tatyla (#13557) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én arról nem nagyon hallottam jókat - a hivatalos sebesség 10-edét hozzák sok esetben, elosztóval annyit se... Wifi szerintem még stabilabb, gyorsabb, de ezt csak mások elmondásai alapján mondom...

(#13559) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Végreeeeee!! Újra lehet kapni Konzol magazint. 2 havonta lesz megjelenés.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13560) bolha23 válasza Tatyla (#13557) üzenetére


bolha23
aktív tag

Van nálam itthon elfekvőben, majd odaadom és kipróbálod. ;)

(#13561) Sami22


Sami22
aktív tag

Usa storeból vásárolt már valaki paypallal? Ha jól értettem a ps stoerban írtakat, akkor a paypal és a store régiójának meg kell eggyeznie. Usa paypal reget magyar visa kártyával tudok csinálni?

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13562) Madwe válasza Sami22 (#13561) üzenetére


Madwe
nagyúr

2 paypal acc is kelleni fog, itt részleteztem a mikéntjét. De röviden, lehet hogy elfogadja a paypal a magyar visa-d, az is lehet utána a psn elfogadja a magyar visa-s paypalod, én nem teszteltem mert Maestrom van és azzal csak a gond vam, de így tuti működik :) Ha kipróbálod visaval az usa paypalt akkor írj mire jutottál

[ Szerkesztve ]

(#13563) Sami22 válasza Madwe (#13562) üzenetére


Sami22
aktív tag

Köszönöm. Nem túl bonyolult, de nem is olyan egyszerű. :)

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13564) Madwe válasza Sami22 (#13563) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igazából ha már kész, onnantól kezdve egyszerű s gyorsan megvan, kreálása kicsit macera csak szerintem... utalás menete uyge annyival több hogy magyar paypalról utalsz (böngészőben kb bejelentkezve is maradhatsz itt) usa paypalra - ahova be se kell lépni, s csak eddig volt a plusz lépés - utána psn-en usa paypalról szedsz le pénzt (itt meg ez maradhat alapértelmezett)

[ Szerkesztve ]

(#13565) Mrdevil válasza bolha23 (#13560) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ugye, van ott nálad minden. :K :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13566) krx21


krx21
nagyúr

Nagyon várom már a Tomb Raidert. Remélem a MS nem fog mocskos módon pénzel beavatkozni a 60 vs 30 fps témába! Ez egy nagyon jól sikerült várós cím... Ha ez a teljesítmény különbség igaz, akkor ez nem kis fricska az X1 tábornak, ahol a két gép teljesítmény különbségét "nem számottevőnek", vagy "úgyse lehet majd látni", állítják be... ;] Ha ez igaz, ez durva 100% gyakorlati teljesítménykülönbség ennél a programnál... :C
Remélem a további jövőben is minden úgy alakul, hogy egyértelműen kikristályosodik, hogy jól tettem, hogy PS4-et vettem az X1 helyet... :K

[ Szerkesztve ]

(#13567) krx21


krx21
nagyúr

A Naughty Dog szerint nem valószínű, hogy idén megjelenik az új Uncharted... :(

(#13568) zzola válasza Sami22 (#13561) üzenetére


zzola
félisten

Teljesen felesleges 2 paypal. Eleinte én is úgy csináltam, de manapság amazon-on vásárolok feltöltőt, így nem kell szórakozni a 2 paypal-os megoldással...

(#13569) Madwe válasza zzola (#13568) üzenetére


Madwe
nagyúr

+1, ha tudsz amazon.com-on vásárolni a kártyáddal, az kényelmesebb.

(#13570) zzola válasza Bencus88 (#13559) üzenetére


zzola
félisten

"ERROR 403

(hozzáférés megtagadva)"

(#13571) Bencus88 válasza zzola (#13570) üzenetére


Bencus88
nagyúr

(#13572) No.01 válasza Tatyla (#13557) üzenetére


No.01
őstag

En hasznalok, igaz az egyik legjobbat de cserebe eleg draga is volt. BD25-t simat atmegy rajta... BD50-nel mar vannak gondok... sot igazabol az nem megy... Nagyban fugg attol, h milyen a vezetekezes. A mi hazunk 3eves igy azzal itt nem volt gond, de ahol meg regebbi vezetekeket hasznalnak ott konnyen lehet az a szuk keresztmetszet. Nameg persze fontos az adapter is. (Keszulj mert 80EUR alatt nemigen van normalis.. es 117EUR-t fizettem az enyemert Devolo
650+)

[ Szerkesztve ]

(#13573) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Ha gondoljatok az en PSN nickem mehet a kiemelt hszbe. Elsösorban Fifa-val jatszok. De van meg AC4 meg KZ is.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#13574) zzola válasza Bencus88 (#13571) üzenetére


zzola
félisten

ez is error...

(#13575) Mrdevil válasza zzola (#13574) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13576) Horec válasza zzola (#13574) üzenetére


Horec
tag

(#13577) csako válasza Mrdevil (#13575) üzenetére


csako
veterán

Már akartam írni, hogy nekem nincs semmiféle error, de aztán rá is kattintottam + "Ctrl+F5" után nekem is az van. Thumbnail Zoom Plus-t használok, és nem szoktam kattintgatni, de ilyen még nem volt, hogy egy 403-as képet betöltött volna :F :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13578) GeneraL_XTX válasza Bencus88 (#13559) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Csak vergődik az egész, nem tudom minek erőltetik még ezt. Teljesen felesleges a mai válágban, persze ez csak szigorúan magánvélemény :)

(#13579) GeneraL_XTX válasza krx21 (#13566) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Miért ps4-en 60fps lesz, xbone-on meg csak 30? Na bumm, senki nem fog ezért eret vágni magán, aki xbox one-t vett. :U

(#13580) krx21 válasza GeneraL_XTX (#13579) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát akinek ez nem számít, az biztos nem is vett nextgent...
Sôt, valòszínű itt sem találod a fórumon, mert az a témában sem irogat...

Ėn eret vágnék az biztos... :-)

[ Szerkesztve ]

(#13581) Mrdevil válasza Horec (#13576) üzenetére


Mrdevil
addikt

Köszönöm Horec úr, rég játszottunk együtt. :D :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13582) haddent válasza krx21 (#13580) üzenetére


haddent
addikt

Én nem. Ez hónapokkal előre látható, tudható volt. Aki nem hitt a számoknak, az így járt. Teljesen egyértelmű volt, hogy legalább ekkora fölényben lesz a PS4. Aki ezt elfogadta és XO -t vett, az tudta, hogy mit vállal és úgyis az kellett neki. :K

(#13583) kovsol válasza krx21 (#13580) üzenetére


kovsol
titán

Van akinek a grafika számít, és ezért vett next gent, de beéri 30fps -el is, mivel eddig is annyival játszott előző konzolokon.
Na meg szerintem a konzol vásárlók nagy része még mindig az exkluzív címek miatt dönt egy gép mellett. Vagy pedig a baráti társaság ahova húz.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13584) csabika777 válasza Gekkito (#13553) üzenetére


csabika777
csendes tag

MM vebshopban lehet kapni alapgépet.

[ Szerkesztve ]

(#13585) XFishboneHUN válasza Gekkito (#13553) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Westend Sony Center kb. február közepe, mert sok az előrendelő! Tegnap írtam, hogy a Duna Pláza MM-ben volt 3db PS4 alap csomag!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#13586) gianni85 válasza krx21 (#13580) üzenetére


gianni85
veterán

nem mindenki gondolkodik így, mint te... látszik, hogy PC volt a fő platformod (ezt nehogy sértésnek vedd)

[ Szerkesztve ]

(#13587) zzola válasza csabika777 (#13584) üzenetére


zzola
félisten

Úgy gondolom MM részéről ez elég szánalmas! Én tőlük is előrendeltem, 8664-es hsz-ban írtam, hogy márciusra tudtak volna biztosítani alap gépet, most meg lehet kapni náluk... :W

(#13588) boost


boost
addikt

Egy kis flamewar :)

A TombRaider PS4 verziója definítivebb, mint az XBO. :)

PS4 1080p és 60fps, XBO 1080p, és inkább 30.

Kotaku

DE mindketto" sokkal jobban néz ki, mint a PC-Ultra verzió.

(#13589) Def26 válasza boost (#13588) üzenetére


Def26
félisten

Pár napja már kitárgyaltuk. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13590) kovsol válasza boost (#13588) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem ez már volt többször is téma :)

May the Force be with you!

(#13591) zzola válasza boost (#13588) üzenetére


zzola
félisten

A 60 FPS már nagyon szép látvány lehet, gördülékeny. Kár, hogy ezek a hátul nézetes illetve a kaland játékok nekem nem jönnek be. Marad a Bugfield 4 ! :W

[ Szerkesztve ]

(#13592) Gekkito válasza XFishboneHUN (#13585) üzenetére


Gekkito
tag

Köszi a tippeket. Nem volt kedvem telefonálgatni ezért útra keltem. Elmentem sony centerbe, elhajtottak, hogy nincs, nem is lesz februárig... Elmentem konzolvilág-ba, elhajtottak hogy nem voltam előrendelő így nincs... Elmentem Platinum shopba, ahol rögtön adtak egyet, kaptam 15 nap trial PSplust, és egy ezressel olcsóbb is volt mint a többi helyen. Szóval minden happy. :) Ma megyek játékbeszerző körútra. Még olyan kérdésem lenne esetleg hozzátok, hogy jobban megéri e ha veszek egy BF4 deluxe editiont 10 ezerért, és aztán upgradelem, vagy ha veszek egy PS4-es kiadást? Gondolom semmi különbség nincs upgrade után, és akkor végül is 3000ft-os upgradel jobban megérni szerintem.

PSN: z340n3

(#13593) zzola válasza Gekkito (#13592) üzenetére


zzola
félisten

A Deluxe kód nem működik PS4-en...

(#13594) Gekkito válasza zzola (#13593) üzenetére


Gekkito
tag

És ha előtte ps3-on beváltom?

PSN: z340n3

(#13595) zzola válasza Gekkito (#13594) üzenetére


zzola
félisten

Bocs, nem a deluxe kódot akartam írni, hanem a China Rising DLC-t nem fogod tudni igénybe venni PS4-en. A deluxe kód lehet működik, azt nem tudom megmondani, nekem már nincsen PS3-am...

Szerintem vegyél PS4 verziót, az a tuti. Aztán este/éjjel csapatjuk a KNTR-ekkel...:)

[ Szerkesztve ]

(#13596) Gekkito válasza zzola (#13595) üzenetére


Gekkito
tag

a faszom ebbe a sok nyűgbe :D az a baj hogy PS4 BF4 18-17 ropi, azt meg sokallom,úgyhogy megpróbálok vadászni használtat vagy olcsóbbat. :S Attól ha még valaki tud erről valamit, hogy ha PS3-as DLC-ket ellövöm ps3-on azok át upgradelődnek e a PS4-re, az ne legyen rest megosztani velem a tapasztalatait. köszi :)

PSN: z340n3

(#13597) F.B.I. válasza Gekkito (#13596) üzenetére


F.B.I.
veterán

A PS3 dlc nem megy PS4-en, mert azt a PS3 játékhoz adják...már végig szívtam vele az utat. :O

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13598) Gekkito válasza F.B.I. (#13597) üzenetére


Gekkito
tag

Akkor ha beváltom PS3-on őket, és utána upgradelek akkor se érem el azokat a tartalmakat a PS4-en?

PSN: z340n3

(#13599) zzola válasza Gekkito (#13598) üzenetére


zzola
félisten

A DLC-t biztosan nem kapod meg PS4-re. A PS3-on beváltott delux tartalmakat lehet megkapod, azt a 3 battlepack-ot...

(#13600) Gijon válasza Gekkito (#13598) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem, nem tudod a ps3 dlc kódot aktiválni. Azt viszont nem tudom, hogy a ps4 verzához jár e egyáltalán dlc. Tehát van e különbség az upgrade ps3-ról ps4-re verzió között. Nekem az upgrade van fenn a gépen, eddig nincs panaszom. Ha prémiumot is tervbe veszed, akkor meg oly mindegy. AC4 upgrade verz. meg mindent felrak amit ps3-on aktiváltál. (dlc-t)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.