Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) balazs025 válasza Gergosz2 (#12249) üzenetére


balazs025
senior tag

Akkor ez azt jelenti, hogy hamarabb megkapnám, mint az 576-ból?

Meg még, hogy minőségileg számít, hogy a japán vagy a kínai változatot kapom?

[ Szerkesztve ]

(#12252) Gergosz2 válasza krx21 (#12250) üzenetére


Gergosz2
veterán

azt írja raktáron van!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12253) haddent válasza balazs025 (#12251) üzenetére


haddent
addikt

Semmit nem számít. Önnyugtatás céljából ha Japót kapsz akkor amíg hazaérsz mondogathatod, hogy ez Japán, ez biztos jó, de amint hazaérsz és működik onnantól teljesen mindegy, ugyanabból az alkatrészekből van, az összeszerelés minősége a nem mindegy, de ha megy akkor megy.
EU -ban nem volt túl nagy botrány a rossz példányokból egyébként, US megkapta a sok szart (helyesen :DDD )

(#12254) krx21 válasza haddent (#12253) üzenetére


krx21
nagyúr

Sőt talán még magyarázni is lehet, hogy a Japán az első sorozat, míg a Kínai sorok be nem álltak és ha addig kellett valamit korrigálni, akkor a Kínai összeszerelésnél megtették... Persze az enyém Kínai, tehát gyártom az elméleteket... ;]
Igazából két fajta van: Az amelyik gond nélkül elmegy évekig, a másik meg tönkremegy... :K

(#12255) haddent válasza krx21 (#12254) üzenetére


haddent
addikt

A hangsúly a gyári hibán van. Vagy van vagy nincs. Ha nincs akkor nem túl valószínű, hogy egyhamar megrottyan. Ha mégis akkor az Japánnal is pontúgy megtörténhet..

(#12256) Tatyla


Tatyla
őstag

mivel mindegyiken van 1 év garancia ha van gyári hibája az kijön egy éven belül más kérdés gariztatás kis procedúrával jár de főleg idővel de megoldódik akkor is a problém főleg ha ki is cserélik a gépet nem csak javítják...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12257) zzola válasza Tatyla (#12256) üzenetére


zzola
félisten

Egy kicsit attól tartok, hogy eléggé melegszik az eszköz, 2-3 év múlva nem-e sérül a nyák/alap lap a ~70 fokos hőségtől...

(#12258) Tatyla válasza zzola (#12257) üzenetére


Tatyla
őstag

de biztosan mivel a PC-k is elhasználódnak kinek hogy 2-4-6 év ez használattól is függ,sajnos ez benne van a pakliban de még akkor is jobban megérni lecserélni a régit mint manapság játék miatt PC-t fejleszteni és ugye psn accod megmarad és biztos hogy egy géppel nem lehet egy egész konzolgenerációs időt kihúzni...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12259) zzola válasza Tatyla (#12258) üzenetére


zzola
félisten

A 3 évvel kibékülnék, de szerintem nem véletlen van csak rá 1 év garancia...
De egyébként ha konzol áráért veszel egy VGA-t, az is legalább addig kiszolgál, mint egy konzol. A játékok olcsóbbak rá, csak hát a kezelhetőség illetve a rengeteg csaló, ami taszító számomra...

[ Szerkesztve ]

(#12260) haddent válasza zzola (#12259) üzenetére


haddent
addikt

Azért nincs rá több év, mert nem fogják a végtelenségig gyártani ezt a szériát. Jön a slim vagy aminek elnevezik. Egy minőségi nyáknak 70C sima ügy (ez azt jelenti, hogy a szilikon chip maga felmehet 80-90C környékére is, hogy a körülötte lévő nyák 70C legyen).
De felesleges ezen problémázni. Biztos vagyok benne, hogy még ma is van működőképes 1. gen. PS3 Fat, és volt akinek 1. nap sem indult már be..

Zolar persze, az is. De ha adnának 5 év garit akkor slimet meg csak nem adnak cserébe, nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12261) zzola válasza haddent (#12260) üzenetére


zzola
félisten

Nem problémázom, itt az 1 év garancia, csak megjegyeztem...
Szerintem - hogy meddig gyártják - annak semmi köze ahhoz, hogy meddig szól a garancia. Ez csak üzlet politika, semmi más...

Nem hinném, hogy lenne slim. Már ez is kisebb, mint a PS3 super slim.
Hasonló garanciát (1 év) az Apple ad a termékeire, érdekes ez is...

[ Szerkesztve ]

(#12262) glspeter1


glspeter1
őstag

Hét emberek én már megint hatalmas dilemmába kerültem... (szokás szerint :DDD )
Lassan már ott tartok, hogy egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy PC vagy PS4 (ugye jelenleg laposom van).
Ami igazán zavar(na) a PS4 kapcsán, hogy marha drágák a játékok, PSN (amikor eldöntöttem, hogy majd veszek, akkor még nem tudtam, ugye PS3-nál nem kellett), és kontaktlencsét használok (kivéve itthon), ami közelre (valamilyen kijelző esetében) nagyon zavar, messzire meg ugye jó. Így elég idegesítő lenne mindig betenni, amikor PS-el akarok játszani. Ezek miatt megint hajlok a gépépítés felé, de elég rendesen. :(((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#12263) zenwalk válasza glspeter1 (#12262) üzenetére


zenwalk
senior tag

Akkor nem kéne betenni a kontaktlencsét amikor pc-vel játszol?

(#12264) Gergosz2 válasza glspeter1 (#12262) üzenetére


Gergosz2
veterán

várj egy évet legalább míg beindul az egész. Engem is nagyon csábít a ps4 , most rögtön meg is venném MM-ben csak alig van játék és ez egy darabig így is lesz.

Kb 1 év alatt beindul majd, akkor lesz több játék, több ps tulaj is és majd jönnek az olcsóbb játékok a használt játék kereskedelemről nem is beszélve.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12265) glspeter1 válasza zenwalk (#12263) üzenetére


glspeter1
őstag

Nem, mert az viszonylag közel van. Még a 17.3-as kijelzőt is simán, tűélesen látom.

(#12264) Gergosz2: Igaz, de az sem kevés idő.
Lehet az lenne a legésszerűbb, ha most összreknék egy jó gépet, aztán majd egy-másfél év múlva meg venni mellé egy PS4-et, bár ez így meg elég drága múlatság lenne, csak az exkluzívok végett.

(#12266) Zolar: Ez is egy megoldás, de én ennyit sosem szerettem variálni. Ezért is csinálnék HU acc.-ot és vennék csak dobozos játékot.

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#12266) zzola válasza glspeter1 (#12262) üzenetére


zzola
félisten

Ne izgulj, nekünk is drága. Ezért rendelünk külföldről játékot illetve használunk US fiókot, mert így több ezer forintot lehet spórolni egy játékon...

(#12267) n000rbi válasza haddent (#12260) üzenetére


n000rbi
senior tag

Engem a 80Gb-os fat 6 éve szolgál és ment már eleget. (igaz nem első széria, de azóta kijött a slim és superslim is)

[ Szerkesztve ]

(#12268) Gergosz2 válasza glspeter1 (#12265) üzenetére


Gergosz2
veterán

vagy az előző generációt használnád egy évig, van úgyis egy rahedli játék rá!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12269) glspeter1 válasza Gergosz2 (#12268) üzenetére


glspeter1
őstag

A baj csak az, hogy ps3-am már volt és még egyszer megvenni...hát ő. Gáz. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#12270) zzola válasza n000rbi (#12267) üzenetére


zzola
félisten

Na jó, de a FAT gépbe azért volt anyag. Azóta sok minden változott, a jó minőségű anyagokat felváltotta az olcsón előállítható. Nekem van egy 1978-ban gyárott Pioneer CT-F500-as deckem, ami még működő képes. Persze az régen volt, de azért a FAT gép az FAT gép...

1

(#12271) haddent válasza glspeter1 (#12269) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem semmi értelme előző generációt venni most, hogy kapható egész jó áron az új.. De te tudod, te pénzed. :R

(#12272) glspeter1 válasza haddent (#12271) üzenetére


glspeter1
őstag

"De te tudod, te pénzed"

A 2. rész az rendben is van, na de az első. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#12273) zzola


zzola
félisten

Digitális formában nem tudjátok hol lehet megtalálni a PS4 használati útmutatóját?

(#12274) Tatyla válasza zzola (#12273) üzenetére


Tatyla
őstag

talán ez?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12275) zsotika77


zsotika77
csendes tag

Én picit megbántam h eladtam a ps3-at :(( Jó ez az új gen,csak hát elég gyér a játékválaszték...De most megint venni egyet, az tényleg Gáz lenne!Ez a generációváltás így is tönkretett anyagilag,konzol,új tv+2 játék ááááááááááááááááá

(#12276) zzola válasza Tatyla (#12274) üzenetére


zzola
félisten

Ez jó, köszi! Nem találtam.. :W

(#12277) haddent válasza zsotika77 (#12275) üzenetére


haddent
addikt

Én is erre céloztam... Ha valakinek most még PS3 -a van, akkor teljesen érthető hogy még tartja azt magánál és nem vált. De most belevágni a PS3 -ba (újból vagy először lényegtelen) az kicsit késői szerintem...

(#12278) n000rbi válasza zzola (#12276) üzenetére


n000rbi
senior tag

Sőt a Settings alatt a ps4-ről is eléred ;)

(#12279) zzola válasza n000rbi (#12278) üzenetére


zzola
félisten

De tényleg, azt pedig már lapozgattam is! Mekkora :W vagyok... :DDD

(#12280) zsotika77 válasza haddent (#12277) üzenetére


zsotika77
csendes tag

Néha azért elvagdalóznék Kratos-al piccccit :D

(#12281) Tatyla válasza zsotika77 (#12280) üzenetére


Tatyla
őstag

biztos lesz PS4-re is már ha csak az üzleti részét nézzük...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12282) zsotika77 válasza Tatyla (#12281) üzenetére


zsotika77
csendes tag

Az Úr beszéljen belőled :DD A GoW 3-at megnézném next gen-ben mit mutatna....

(#12283) n000rbi válasza zsotika77 (#12282) üzenetére


n000rbi
senior tag

Magánvélemény, de szerintem bőven elég volt 5 GoW, az Ascension-t már nem is bírtam végigvinni, annyira untam. Ha jönne valami GoW, akkor remélem új főhős, teljesen más kor, stb. Legfeljebb így tudnák felkelteni az érdeklődésem.

[ Szerkesztve ]

(#12284) zsotika77 válasza n000rbi (#12283) üzenetére


zsotika77
csendes tag

Ja az elég trééé lenne hogy az előzmény előzményével egy időben de egy másik párhuzamos világban játszódó baromság....Én azt írtam hogy a 3-ik rész ,egy next gen-re feljavított változatát néznék meg szivesen.

(#12285) zzola


zzola
félisten

Megvettem a Killzone: Shadow Fall Season Pass-t, de nem véltem felfedezni co-op módot. Tényleg ennyire béna vagyok, vagy még nem elérhető?

(#12286) Def26 válasza zzola (#12285) üzenetére


Def26
félisten

Csak xbox one -ra van co-op. Megvette a jogokat a sony elől az MS. :D BUÉK Zolika! :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12287) zzola válasza Def26 (#12286) üzenetére


zzola
félisten

De az hogy lehet? Ott a leírásban, hogy van co-op mód...WTF?
Hüle! Majdnem be is dőltem...:)

Includes:
Online co-op expansion pack
Three online co-op map packs
Two additional multiplayer expansion packs
Bonus Items Available at Purchase:
Exclusive "Digital Camo" OWL Combat Drone Skin Pack
Exclusive Multiplayer Spotlight move

BUÉK!

[ Szerkesztve ]

(#12288) n000rbi válasza zsotika77 (#12284) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nem úgy értettem, hogy párhuzamos világ. E-l-ég volt Kratosból és a görög, mindenféle keverék mitológiából.
A GoW 3 meg nem elég szép ps3-on? :)

(#12289) Tatyla válasza n000rbi (#12283) üzenetére


Tatyla
őstag

de voltak sokan köztük én is akiknek nem volt szerencséje mert nem volt PS3-a,hiába tudom miröl van szó...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12290) Tatyla


Tatyla
őstag

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12291) zzola válasza Tatyla (#12290) üzenetére


zzola
félisten

Ezt én is mondhattam volna...xD

(#12292) zsotika77 válasza n000rbi (#12288) üzenetére


zsotika77
csendes tag

Szép volt azon is persze,sőt meg merem kockáztatni h az volt a legszebb :) A történetével meg nem értem mi bajod.De szerintem nem csak én vásárolnám meg a next gen változatzát :DDD

(#12293) krx21


krx21
nagyúr

BUÉK mindenkinek!

Játékokban gazdag Új Évet kívánok!

(#12294) Tibcsó


Tibcsó
aktív tag

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Nektek Sok Jó Játékkal! :)

(#12295) zzola


zzola
félisten

Boldog új évet kívánok!

(#12296) sittes79 válasza Tatyla (#12290) üzenetére


sittes79
addikt

Loptam és BUÉK! :)

Aki digitálisan vette meg a BF4 premiumot az, hogy tette amazonon vett kódot? 50 dodós kódot vagy magát a premiumot?

[ Szerkesztve ]

(#12297) zenwalk


zenwalk
senior tag

A Tomb Raiderrol van valami info? Ez is már az alapoktól kezdve nextgenre írt játék mint pl. a killzone vagy a 2k14 nba, vagy csak egy upgrade a pc-s, ps3/x360 verzionak?

(#12298) boost válasza zenwalk (#12297) üzenetére


boost
addikt

BUÉK mindenkinek,
a TR az egy PC port lesz. Semmi alapoktól újraírás.

(#12299) zenwalk válasza boost (#12298) üzenetére


zenwalk
senior tag

Akkor a grafika se lesz nextgen szintű?:(
Pedig a promo videojaban és a kv oldalán olyan sokmindent ígérnek:D

[ Szerkesztve ]

(#12300) haddent válasza zenwalk (#12299) üzenetére


haddent
addikt

A PC -s verzió eléggé next-gen volt a lobogó zsíros hajával :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.