Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) pzstm


pzstm
titán

Lego játékot is megvettem kisuncsimnak 990-ért :C

Üdv mindenkinek az új topikban :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) Blaise


Blaise
veterán

Éljen az új topic, csak hogy visszataláljak :)

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új topic ftw. :D Greetings.

Live-Die-Respawn

(#5) StLui válasza Blaise (#3) üzenetére


StLui
veterán

esetleg oldal mentése kedvencekhez? :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6) norbiphu válasza pzstm (#2) üzenetére


norbiphu
senior tag

hol hol? :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7) Blaise válasza StLui (#5) üzenetére


Blaise
veterán

De ahhoz is el kell jönni ide, nem? :DDD

(#8) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Warezmentes új topikot kívánok! :D

mp

(#9) Def26


Def26
félisten

:O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ohh megtelt. kommentelek hogy idetaláljak :R

(#11) dilipok válasza whitezo88 (#10) üzenetére


dilipok
veterán

a masodik eleg regi tag, aki nem tudja, hogy kell menteni kedvenckent? :U :P

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#12) MasterMark


MasterMark
titán

Mostmár én is ideírok, bár már elmentettem.
Offoljuk szét az új topikot. :D

Switch Tax

(#13) Tigi


Tigi
őstag

Én is én is, csak, hogy idetaláljak. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#14) Zjunior


Zjunior
veterán

Far Cry 3 Zavin 25£!
Kuponnal 23£!
8k ért ajándék, lehet meg is rendelem!!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#15) Prof01


Prof01
veterán

Gyorsan megtelt az előző topic is. Durva mennyit offoltok. ;] :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16) Xmodule


Xmodule
őstag

Megint lenne két kérdésem. 1. Amikor játszok a Gears of War 1 el és gyorsan forgatom a kamerat a kép kicsit hullámzik vizszintesen. Ez mitöl van? 2. A fejhallgatos mikrofonon amit a kezi konzolhoz lehet csatlakoztatni nem lehet allitani a mikrofon erösségét? Csak mert nekem nem ér el a számig és igy nem hallanak amit beszélek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#17) dilipok válasza Xmodule (#16) üzenetére


dilipok
veterán

1. vertical sync hianya. Sajnos nem tudsz vele semmit sem csinalni. A game engine ilyen.
2. szerintem nem lehet, bar oszinten tul sokat nem is probalgattam, de nem remlik, hogy lattam volna barhol allitasi lehetoseget.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18) WhiteWalker válasza Xmodule (#16) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

LCD tv-d van?

(#19) woodbear


woodbear
addikt

Nanézdmár. 3. topik szép kort megélt a dolog :D :C :C

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#20) Xmodule válasza WhiteWalker (#18) üzenetére


Xmodule
őstag

Azaz.

Igen next time en is plazmát veszek:)

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21) WhiteWalker válasza Xmodule (#20) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sejtettem...Plazman nincs ilyen jelenség....ezért fogom lecserélni a jövőben az lcd-t... ;)

[ Szerkesztve ]

(#22) dilipok válasza WhiteWalker (#21) üzenetére


dilipok
veterán

a plazma tv milyen sebesseggel frissit kepet? Gondolom ott is valtozo, mint az LCDnel. Ha nem frissit olyan legalabb annyiszor masodpercenkent, mint ahany FPS-sel fut a jatek, akkor ott is lesz screen tearing, nem? (komolyan kerdezem, mert ahogy en tudom, a screen tearing attol van, hogy tobb FPS jon, mint amennyit a tv meg tudna jeleniteni)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23) tDr1v3r válasza dilipok (#22) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen, attól van... ezért is szokták pl. PC-n vsync-et alkalmazni, ami ugye fixálja az FPS-t a megjelenítő képfrissítésére.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#24) dilipok válasza tDr1v3r (#23) üzenetére


dilipok
veterán

szuper, akkor jul tudtam :)

akkor van alapja annak a kijelentesnek, hogy a plazman ez nincs? Szinten olvasgattam ebben a temaban, es ahogy en ertelmezem, a 600herzes frissites is hasonlo parasztvakitas, mint az lcd eseteben a trumotion meg tarsai. A frissites ott is 60hz, ergo a screen tearing ugyanugy jelen kellene, hogy legyen (nem volt meg plazmam, ezert legyszi javitsatok ki, ha valamit nem jol gondolnek)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25) WhiteWalker válasza dilipok (#22) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én meg tapasztalatból mondom,hogy jobb a plazma! A csajom vett egyet otthonra és hát persze azonnal kipróbáltam nálunk a konzollal és ég és föld a különbség az lcd és a plazma közt...direkt az alábbi játékokkal teszteltem amiknél tudtam hogy van v sync szétesés: gears 1 , ac3 , forza 4 . Plazman semmi ilyen nem volt,folyamatos gyönyörű képet adott,remek színvilággal,szinte lefolyt a képernyőről...és ami érdekes hogy a csajom is láttam azonnal a különbséget , ez azért sok mindent elárul....plazmahoz képest az lcd sehol sincs...de ha nem hiszitek el, kérdezzetek rá a plazma topicba ;)

[ Szerkesztve ]

(#26) dilipok válasza dilipok (#24) üzenetére


dilipok
veterán

jolvan, utannaolvastam meg egy picit. Mivel a box 1080p/60Hz-es outputot kuld, innentol fogva a plazman is lesz screen tearing, mivel nem szamit, hogy az milyen frissitessel dolgozik.

Akkor az elozo kijelentest en nem igaznak titulalnam, mivel a plazman is ugyanugy kell lennie screen tearingnek mivel ugyanolyan jelet kap, mint az LCD

Giinos: ezert is kerdeztem, hogy van-e valami extra dolog a plazmaban, ami ezt gatolhatna, es en nem tudok rola. Utannaolvasva nincs, uh bocs, de ezt annak titulalom, hogy valoban szebb a plazma kepe es nem feltetlenul foglalkoztatok a vsync hianyaval. :R Nem arrol van szo, hogy nem hiszem el, amit mondasz, csak azt, hogy semmi nincs ami megalapozna, hogy ne lenne :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Gears of War co-op-hoz keresek 2 főt. Ha van kedved, írj!

PS4: KingKress

(#28) salapp


salapp
addikt

A megvétel után rákötöttem a 42-es plazmára a gépet, és fényévekkel szebb képet adott, mint a 32-es lcd, amin most is van a gyerekszobában. Színek-kontraszt-gyors mozgások megjelenítése, szóval minden.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#29) heihachi válasza WhiteWalker (#25) üzenetére


heihachi
addikt

Biztos igazad van, nem tudom, nincs plazmám, bár gondolom hogy lcd és lcd közt is van különbség, ha érted mire gondolok.

Ellenben a plazma topikban rákérdezni, hogy a plazma a jobb-e? Tippelhetem a végeredményt? :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30) Lehiñito válasza salapp (#28) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Nekem is szokni kellett a hatást az lcd után, mikor a plazmát el kezdtem használni boxal. Ég és föld a plazma javára.

[ Szerkesztve ]

(#31) WhiteWalker válasza heihachi (#29) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem lenne egy toto gyilkos meccs az biztos :D , de elmondanák érthetően hogy miért jobb a plazma mint az lcd ;)

dilipok: no problem :R , de a többik is ezt mondják akiknek plazmájuk van, nem véletlen :K

[ Szerkesztve ]

(#32) KingKress79 válasza KingKress79 (#27) üzenetére


KingKress79
aktív tag

3. rész, elnézést.

PS4: KingKress

(#33) dilipok válasza WhiteWalker (#31) üzenetére


dilipok
veterán

egyertelmu, szebb kepe van a plazmanak. Nem vitatom egy percig sem. Lassan kiforrja magat az a technologia is :K En mindossze a screen tearing hianyat kerdojelezem meg, mert ez a box outputja miatt van, ami 60Hz-es kepet kuld ki. Innentol szerintem teljesen mindegy a megjelenito, mert ha 60+ FPS-el fut a jatek, az extra kepkockak mar el sem ernek a TVhez, mivel a box nem is kuldi ki, ami a screen tearinget eredmenyezi. Legalabbis en ezt igy ertelmezem :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#34) Blaise


Blaise
veterán

Szeretnék valami olyan headsetet, amin megy a játék hangja és a beszéd is egyszerre, lehetőleg 20 ezer Ft alatt....ötlet?

(#35) StLui


StLui
veterán

Plazmánál nem a csak a szebb kép a lényeg, hanem nincs utánhúzás mint LCD-nél, ott azért nem jó sportot sem nézni, mert nem tudja megjeleníteni a gyors mozgást. Nincs inputlag sem, és a sötét jelenetek részletgazdagabbak mint LCD-n. Viszont érzékenyebb a gohst-ra és ennek rosszabb változatára a beégésre állandó képtartalom esetén, csatornalogó, játékoknál hud stb

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#36) MasterMark válasza Blaise (#34) üzenetére


MasterMark
titán

Van az a kifejezetten xboxhoz való, valami turtle beach vagy mi, azok között nézelődj.

Switch Tax

(#37) raziel01


raziel01
veterán

UP :C
Lost Odyssey-t csapattam ma, megérte nagyon az 1500 Ft-ot, már a 3. lemez végén vagyok.
Final Fantasy XIII-on kívül van még ilyen jó körökre osztott játék?

(#38) Mister_X válasza raziel01 (#37) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1500Ft? Jó vétel volt. Aki értékeli a jRPG-ket, annak a Lost Odyssey kuriózum.

Final Fantasy XIII-on kívül kb. semmi, de PS3-on se sokkal jobb a helyzet. Jelen generáció RPG-sek konzola a Wii lett - meglepő.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) WhiteWalker válasza raziel01 (#37) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Blue Dragon esetleg?

(#40) rocket


rocket
nagyúr

1200-rol 800 M$ pont a Trials Evolution, a kiegeszitoje meg 400-rol 200 M$ pont :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#41) Buster17


Buster17
addikt

Valakinek megvan a Dante's Inferno? Jó játék? Meg ez milyen kategoriába tartozik?

(#42) Xmodule válasza Buster17 (#41) üzenetére


Xmodule
őstag

szerintem total olyan mint a god of war 3 csak azert kicsit gagyibb. szoval ilyen kadzabolos. sajnos nincs benne tul sok logikai resz. nekem annyira nem jött be mert szerintem kicsit unalmas es nyomaszto a hangulata. gondolom nem arulok el azzal nagy titkot hogy a pokolban jatszodik tehat a lelkek nyögdecselesei egy idö utan engem mar zavart. csak azert vittem vegig mert ha mar megvettem alapon. ha ez a stilus erdekel akkor inkabb a castlevania lords of shadow. na az egy jo jatek henteles logikai feladatokkal megspekelve. ez az en velemenyem

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#43) woodbear


woodbear
addikt

Sok Játékórában és Achievementekben gazdag új évet, és Békés Boldog Ünnepeket kívánok mindenkinek

Oldalam: www.swsfoto.de

(#44) Integrator


Integrator
aktív tag

Zavvi 10%. 2685-7E06-4F3E

(#45) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Boldog Gamer karácsonyt:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#46) whitezo88 válasza Buster17 (#41) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jó játék igen. változatos, szép területeken (szép = jól kivitelezett pokolbugyrok) lehet kaszabolni, fejlődgetni. GOW-ripoff, de egész jó lett. Azok csinálták akik a Dead Space 2-t amúgy.

(#47) Gebriel


Gebriel
veterán

Játékokban Gazdag és Kellemes Karácsonyt Mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#48) bognar110


bognar110
őstag

Békés, boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek ! :)

(#49) woodbear


woodbear
addikt

Zavvi kódokban, achievementekben, 0day játékokban gazdag Új Évet mindenkinek. És Kellemes Karácsonyt.
[link]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#50) bobooo


bobooo
addikt

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.