Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#1) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Official Teaser Trailer

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

E3 show

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3) djpetar


djpetar
tag

Ezt is érdemes végignézni.

Trust me, I'm a doctor.

(#4) K1nG HuNp válasza djpetar (#3) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Én tökre kiegyeztem volna egy Fallout 4.5-el, mint történt annó a 3 és a New vegas esetében. Új térkép új sztori azonos motor.

De még így is a trailer felénél meg voltam győzve hogy jó lesz ez, csak egy sima coop, aztán jött a nuke.. Nem értem miért pont a fallout világába kell beültetni egy ilyen rust féle bázisépítős dolgot? Semmi kedvem 30 órányi játékot kidobni az ablakon mert valaki lenukeol..

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#5) SuicideBoy válasza K1nG HuNp (#4) üzenetére


SuicideBoy
újonc

Igazából, ez egy fallout 4.5. Kezdetben a fallout 4 multijának készült, csak úgy gondolták meg ér egy külön misét. Bízok a bethesdában annyira, hogy azt gondoljam nagyszerű fallout game legyen belőle. De ez csak valami spin-off, valószínűleg a következő rész a sorozatban már a standard Story-telling singleplay lesz

(#6) Snooker


Snooker
senior tag

Nem nagyon pörög a topik :D

(#7) K1nG HuNp válasza Snooker (#6) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

a kezdeti nagy hype óta én semmit sem hallottam a játékról

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#8) protegum válasza K1nG HuNp (#7) üzenetére


protegum
aktív tag

Tényleg? Pedig elég sok hír jelenik meg róla. Például nem lesz a steamen megvásárolható, kidobják az általuk fejlesztett perk-rendszert. Perk-kártyák lesznek random. Büntetik a high level low level farmolást etc.

(#9) Snooker


Snooker
senior tag

Megjelenhetne róla valami tényleges játékmenet videó. nem csak ezek a vault dwelleres animációk. Tudom, szinte ugyan az lenne mint az F4, de akkor is.

(#10) Snooker


Snooker
senior tag

Mit gondoltok arról, hogy egy "szerveren" 24 játékos lehet egyszerre?

(#11) Dendytv


Dendytv
senior tag

Akkor nem csak én vagyok vele ugy hogy lehet nem is lessz olyan jo? Nekem a TesOnline sem jött már át ! :(

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12) Snooker


Snooker
senior tag

(#13) maross


maross
veterán

Miert ilyen borzaszto kihalt a topic? Gondolkodom rajta, hogy megvegyem, de ez elrettento :). Betat lehet valahol olcson szerezni, es az jatszhato fullos jatek meglete nelkul is?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14) #71515136 válasza maross (#13) üzenetére


#71515136
törölt tag

Béta kulcsot csak akkor kapsz ha előrendeltél. Ha gondolod előrendelhetsz aztán max visszamondod az utolsó pillanatban :D

(#15) maross válasza #71515136 (#14) üzenetére


maross
veterán

vettem egy szurke oldalon. jatekot nem merem megvenni amig ki nem probaltam, igy max az 5 euromat bukom.

szerk: a kevesbe jo hir az, hogy bar megkaptam a kulcost, bethesda oldal elfogadta, azota semmi nem tortent, es 12ora mar boven eltelt. elvileg emailt kene kapnom a further instructions-szel. nem kaptam semmit, launcherben nem latok beta inditasi lehetoseget.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#16) #71515136 válasza maross (#15) üzenetére


#71515136
törölt tag

Nézed a spam mappában? Nekem oda rakta be... :) Vagy esetleg a többiben.

[ Szerkesztve ]

(#17) maross


maross
veterán

Neztem persze, azota sincs sehol a key. Bethesda oldalon a faq-ban 72hour deliveryt irnak...kosssz

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18) #71515136 válasza maross (#17) üzenetére


#71515136
törölt tag

Egyébként milyen platformon játszol? :) Nekem sikerült aktiválni a kódomat. Ha nem jönne neked össze akkor szólj. Van egy kódom elfekvőben. ;]

(#19) maross válasza #71515136 (#18) üzenetére


maross
veterán

pc. most jott egy email, hogy "sikeresen regisztraltak", es varjam tovabb nyugodtan a soromat, majd ertesitenek ha jatszhatok :D.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20) #71515136 válasza maross (#19) üzenetére


#71515136
törölt tag

Lassan telik az idő az a baj :) Át néztem pár gameplay videót amik a hétvégén kerültek fel. Vegyes érzéseket hozott ki belőlem. Viszont ami érdekes. Volt pár játékos aki már power armorral rendelkezett. Csodálkozom rajta mivel elvileg csak pár órát lehetett vele játszani :))

[ Szerkesztve ]

(#21) maross válasza #71515136 (#20) üzenetére


maross
veterán

lehet kinyirtak valakit coopban, akinek volt power armorja

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22) #74018560


#74018560
törölt tag

Néztem én is pár előzetes videot, érdekes... eléggé elvitték a Falloutot más irányba, mint az eredeti volt, de végülis nem biztos h baj.
Fallout 2-ben azt élveztem, hogy milyen összetett párbeszéd-rendszere volt és volt egyfajta nyomasztó hangulata.
Fallout 3 kimaradt, 4-ben viszon tetszettek a felfedezhető területek, hangulatos volt.
Erre most jön az "5" amiben már egyáltalán nem lesznek NPC-k (:Y) csak a sok láma :DDD
Ezzel tuti a új generáció igényeinek próbálnak megfelelni, meglátjuk mennyire tudom én ezt élvezni :DDD
60-as szintű sniper-ként mondjuk nem lenne rossz bujkálni ;]

(#23) #71515136 válasza #74018560 (#22) üzenetére


#71515136
törölt tag

Na na. Épp ez az hogy ez nem minősül 5. Résznek. Csak egyfajta kikacsintás :D amúgy igen. Elég szomorú irányt vesz. A lehányom a saját lábam reakció gombot nem is értem. Szerintem lassan tudomásul kell vennünk hogy erre van igény. Azok akik tartalmasabb szórakozásra vágynak kezdenek alulmaradni.

(#24) Ryder62 válasza #71515136 (#23) üzenetére


Ryder62
őstag

Sajnos ez a legalja a sorozatnak. Viszont csak azért várom mert tudunk coopozni haverral a fallout világában. Remélem későbbiekben lesz arra lehetőség hogy kizárjunk másokat, tehát ne kontárkodjon bele a játékunkba senki.

A New Vegas kezd egyre jobban felemelkedni a szememben.

(#25) #74018560


#74018560
törölt tag

(#26) protegum válasza Ryder62 (#24) üzenetére


protegum
aktív tag

Ha összejön egy jó társaság akkor talán lesz értelme lockolni a servert. Ugye npc-k a hírek szerint nem nagyon lesznek. Ami valójában logikus, hisz csak 20 év telt el a nagy bumm óta. Lényegében csak a menedéklakók lesznek és Fogarasi Árpád. :) New Vegas szerintem a legjobb újkori fallout, de hát azt az Obsidian csinálta, akik meg ugye Black Isle alapítói is.

[ Szerkesztve ]

(#27) Snooker válasza protegum (#26) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem az a kicsit érdekes, hogy húsz év telt el a nagyon nagy bumm(ok) óta, mégis a környezet 1000x apokaliptikusabb például a 3-ban

(#28) protegum válasza Snooker (#27) üzenetére


protegum
aktív tag

West Virginia valószínű kevesebbet kapott mint Washington a főváros. Las Vegast sem érte akkora csapás például. Az a környék amúgy is sivatagos. A növényzetre amúgy is inkább a nukleáris tél hat. A csernobili vadon is burjánzik és ott is magasabb a háttérsugárzás. Megaztán Colorado sem az a kimondott dzsungel.

(#29) kekesi132 válasza protegum (#28) üzenetére


kekesi132
tag

Ha minden igaz Nyugat-Virginia valóban a háború által legkevésbé érintett területek egyike, míg D.C.-t és a Capital Wasteland-et rengeteg találat érte, ezért maradt egy kopár pusztaság 200 évvel az események után is. Ugyanakkor kérdéses, hogy 25 év elegendő e, az élővilág ilyen szintű regenerálódására.

Ugyanakkor szerintem lesznek komolyabb problémák is, többek között a BoS jelenléte, aminek semmi értelme nincsen. Az igaz, hogy keveset tudunk a Brotherhood korai időszakáról, de az biztos, hogy rendkívüli kockázatot jelentett volna számukra egy ilyen expedíció, még évtizedekkel később a Glow átkutatását is megtagadták Dennis Allen-től, ennek fényében hiteltelen, hogy a kontinens túlpartjára küldenek csapatokat. Ekkor még nem is rendelkeztek csapatszállító járművekkel, mint a Vertibird-ök vagy a léghajók. Plusz azt is tudjuk, hogy csak a Maester legyőzése után kezdenek terjeszkedni.

Sokkal jobb lett volna, ha kitalálnak egy új frakciót, mintsem megint ugyanazokat a szervezeteket használják fel, gondolom az Enclave is elő fog kerülni, mivel a régióban található egy jelentős kormánybunker.

Egyébként, a kupakok fizetőeszközként történő használata is vethet fel kérdéseket, bár ez még megmagyarázható, pl. Mobius révén. Az itt élő szuper mutánsok eredetére is kíváncsi leszek, azt tudjuk, hogy a Vault 87-ben, is zajlottak kísérletek, így az egy lehetséges forrás.

Ezeken felül is lehetne sorolni még megkérdőjelezhető dolgokat, pl. az X-01 power armor megjelenését, azt, hogy a 76-os menedék többi lakosával mi lett, ugyanis a 3. epizódból kiderült, hogy 500 főnek adott otthont...
Tulajdonképpen a Bethesda módszeresen rombolja az első két rész által megalkotott világot, de még a saját maguk által alkotott lore-t sem tartják tiszteletben, minden következetesség hiányzik belőlük.

Szomorú, hogy idáig jutott a széria.

(#30) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Jé van ilyen topik :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31) LÁZ


LÁZ
addikt

bétát tolja vki?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#32) maross válasza LÁZ (#31) üzenetére


maross
veterán

Egy orat jatszottam ma vele, nekem nem jott be annyira. Ejszaka is katasztrofa, alig lehet latni valamit. Neha tul nagyok a tavolsagok, annyira nem volt izgi az egesz, inkabb megyek ac odysseyezni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33) bpx


bpx
őstag

(#34) Plazmacucci válasza bpx (#33) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jaja, láttam. Nem igaz, hogy nem tudnak egy fps lockot írni bele.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#35) protegum válasza Plazmacucci (#34) üzenetére


protegum
aktív tag

Ez még csak béta, az meg azért van, hogy az ilyen hibák kiderüljenek. Majd, ha két hét múlva is benne lesz, akkor majd lehet ezzel jönni.

(#36) Plazmacucci válasza protegum (#35) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Baszki ez 10 éve így van a motorban, és ezt nem egy hete fejlesztik. Két hét múlva azt fogod az arcodba kapni amit a héten teszteltek a youtuberek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37) protegum válasza Plazmacucci (#36) üzenetére


protegum
aktív tag

F4-ben van fps clock... Valójában pedig nem érdekel mit tesztelnek a youtuberek. Amúgy meg majd minden megnyitott béta időpont előtt jött valami frissítés. Nem beszélve arról, hogy saját bevallásuk szerint is lesznek bugok. Felesleges ennyire rápörögni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#38) Plazmacucci válasza protegum (#37) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Engem igen is zavar, hogy ha már a játék ennyire üresnek látszik legalább a 10 éves motort hegesszék össze.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#39) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

(#40) LÁZ válasza maross (#32) üzenetére


LÁZ
addikt

Toltam én is, pár órát, bár fallout fan vagyok, még nem győzött meg, igaz én inkább a sp felől közelítettem meg a dolgot. A béta időszakot kipörgetem, aztán megvárom ha kijött, és vannak a véglegesről vélemények, ha nagyon tré lesz, akkor előbb a New California modot pörgetem ki.

az npc-k hiányát sajnálom, mert pár sokat dobott volna az egészen, de majd megjelenés után okosabbak leszünk, csodát persze nem várok, viszont ha javulni tud valamennyit, akkor már megfontolás tárgya lesz.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#41) Plazmacucci válasza LÁZ (#40) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én akkor is megvásárolnám, ha egy hónap után droppolom, csak legyen akivel folyamatosan tudok játszani. Megpróbálom valamelyik barátomat rávenni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#42) Dendytv


Dendytv
senior tag

Üdv vannak Ukrajnában élő felhasználók akik tervezik meg venni ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#43) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok.
Gondolkodom a játék megvásárlásán. Ki szeretném próbálni a bétát. Van esetleg valakinek meghívója?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#44) gyantaszuz válasza LÁZ (#40) üzenetére


gyantaszuz
tag

Szerintem egész kellemes, kicsit Rust jellegű játék lett, questekkel, random eventekkel.
A 60 eurós árat season passal éri meg szerintem (már ha egyáltalán lesz).
A gépigénytől tartottam kicsit, lévén nem túl erős a vasam (amd fx 8320, gtx 1050, 8Gb ram + ssd), de full hd-ban, high texturákkal, medium post processinggel és árnyékokkal 40-50 fps körül mozgott. Beltéren nyilván efölött.

(#45) Plazmacucci válasza gyantaszuz (#44) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezen a Season Pass dolgon én is gondolkodtam, de nagyon nem örülnék, ha most kifizettetnének x pénzt, majd megint pénzért kapsz bele tartalmat. Ennél a havidíj is jobb...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#46) gyantaszuz válasza Plazmacucci (#45) üzenetére


gyantaszuz
tag

Azt olvastam valahol, hogy elvileg a mikrotranzakciókból befolyó összegekből finanszírozzák a jövőbeli kontentet. Majd meglátjuk. :)
Szerintem haverokkal jó móka.

(#47) Joccc07 válasza gyantaszuz (#44) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem lesz season pass. Az összes content free lesz. Legalábbis azt ígérik.

Már nem kell kulcs. Inkább megvettem. :B

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#48) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Azért egy dolog siralmas, 2018-ban úgy jön ki egy játék hogy nincs benne ultrawide támogatás... Elég sok játékosnak 21:9-es monitora van már. Át lehet írni, de a képarányt nem, valami baromi ronda úgy.

(#49) Plazmacucci válasza Sanyaaa26 (#48) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Még nem jött ki.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#50) Tatyla


Tatyla
őstag

két estét bétáztam a hétvégén. Ezt most így komolyan gondolták, grafikailag semmit nem fejlődött játékmechanika sem egy mérő bug halmaz az egész úgy hogy ebben a hónapban megjelenik, pedig szeretnék vele játszani mert imádom a világot de nem akarok abba a hibába esni mint anno Fallout 4-el hogy day one megvettem és most hogy szét van patchelve még mindig nem az igazi. Szerintem ezek szarnak magasról a rajongók és az átlag játékos fejére

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.