Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrDoktor


DrDoktor
tag

Dicséretes árakra kiváncsi leszek

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#2) mindthecrap válasza DrDoktor (#1) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

akkor nyisd meg az oldalt :)

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#3) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Ez tök jó. Ami az egyiknek kacat, a másik még évekig elhasználhatja.

(#4) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Bakker ez tök jó

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#5) DS39


DS39
nagyúr

Elég drágán adják őket.

(#6) janeszgol válasza DS39 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezekhez jár 1 év gari. Nem adhatják annyiért, mint egy magánszemély.
Amúgy remek kezdeményezés.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Akkor én nagyon jó árban vettem a telefonom használtan. Még 1 év gyártói garancia, karcmentes állapot, bontatlan tartozékok, ráadásul a kedvenc matt hátlapos és 30.000-el olcsóbb volt.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Megnéztem itt egy 512es újszerű i13 Pro arat egy Apple-tol vasarolhato sima 512es i13hoz hasonlitva. Olcsóbb volt a 13 Pro. Szerintem ez így elég jó... újszerű állapot, nem random embertől, 1 év gari es kap az ember egy Pro modellt a sima aranal picit olcsobban.

Lehet legközelebb itt nézek telót. Eddig csak azert vettem ujakat mert nem akartam potenciálisan megszivni.

(#9) gulyasa


gulyasa
őstag

Úgy látom, Samsung-okból itt is EU-s Exynos-os x@rokat újítják/árulják, a többi márka meg nem nagyon érdekel.
Határozottan nem nekem készült az oldal... :D

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10) evR


evR
aktív tag

En tettwm egy probat, hogy eladom a 11 128GB telomat. Nem kaptam arajanlatot se. Lehet bennem volt a hiba az “urlap” kitoltesenel.
nem akarom eladni, nem erzem, hogy szukseges lenne, csak egy proba volt, szemelyes adatokat nem akartam kozolni ezert sem.

''...trend a lelke mindennek...''

(#11) moma


moma
őstag

Na ez szuper ötlet. EU-ban lévő munkaerőt fizetünk meg, nem új telefont ázsiából és még öko dolog is.

Amúgy az ilyen újrahasznosítós dolgoknak simán lehetne adókedvezményt adni, mert megéri az országnak, és akkor meg még lejebb mehetnének az árak.

we all deserve a bit of luck.

(#12) DS39 válasza janeszgol (#6) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem is ahhoz hasonlítottam, hanem az új modell árakhoz. 280-300k-ért egy i13 1 év bolti garival szerintem sok. Új áron meg 3 év gyári gari jár. (385k, az i14 bemutató előtt meg ugye 335k volt.)

Egyébként tényleg jó kezdeményezés. :K

[ Szerkesztve ]

(#13) orbit76


orbit76
tag

[nincs új a Nap alatt]
Osztrákok innen rendelnek.

[ Szerkesztve ]

(#14) nicu71


nicu71
addikt

Egész jónak tűnik :))

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#15) Zeki


Zeki
nagyúr

Az Auchan webshopban is láttam tegnap 2 felújítot ájfónt.

[ Szerkesztve ]

(#16) Brndtt00 válasza evR (#10) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Úgy, hogy, az állapot választásnál "kiváló" opciót választottam

[ Szerkesztve ]

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#17) evR válasza Brndtt00 (#16) üzenetére


evR
aktív tag

En tenyleg nem kaptam arajnaltot. Ennyiert nem adnam el. Kivalo allapotban van, vedve tokban, foliaval elso perctol. Nem is az ar, amiert nem adnam el, inkabb az hogy mi a jobb opcio, amire lecserelnem. Nekem a kamera nem fontos, droid kizarva (google, laggol, tul sok zagyva)

''...trend a lelke mindennek...''

(#18) Kevin8997


Kevin8997
tag

Használt piaca eleve csak az iphonenak es ujabban talan a samsungoknak van. A tobbinel a 2 ev szoftver frissites kizarja h legyen barmi ertelme a hasznaltan valo vetelnek.

(#19) Viktor0610 válasza Kevin8997 (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem mindenki frissítés-fetisiszta.
Valaki csak megveszi a használt telefont, mert olcsó, és használja.

Samsung Galaxy A54

(#20) Brndtt00 válasza evR (#17) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Nekem sem adta ki elsőre, mikor a Poco X3 Pro-mat próbáltam, többedszerre írta ki(arra 50-53k Ft-ot ajánlott az oldal, de nincs tervben eladni, csak kíváncsi voltam)

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#21) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hajó látom, inkább mindenki eladna, mintsem venne. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#22) Jakuu


Jakuu
őstag

Csakis 143 ezerért akarok venni használt Samsung S10-et. :DD

(#23) Viktor0610 válasza Jakuu (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hardveraprós árakat elnézve nem annyira rossz az az ár, figyelembe véve az egy év garanciát.

Samsung Galaxy A54

(#24) Jakuu válasza Viktor0610 (#23) üzenetére


Jakuu
őstag

Melyik hardveraprót nézted :DDD Csak mert van ott 100k-ért garanciával igaz csak egy hónap S10+
Szerintem meg egyáltalán nem jó árak, használt készülékekért, garancia ide vagy oda.

(#25) orkester


orkester
senior tag

Ha valakit érdekel tapasztalat is, rendeltem tőlük egy "újszerű" Iphone 11-et. A kijelző karcmentes, de alul meg felül a kereten azért van 1-1 láthatóbb karc + az oldalán tok okozta éppen csak észrevehető kopás nyomok. Illetve a kijelző felett egy kb. 1mm-es ütődés. Működésileg hibátlan és az akku felár nélkül 100%-os, ami erős plusz pont számomra. 2021. júliusi a készülék, úgyhogy nem túl öreg, gyári garancia már nincs rá. Viszont a leírásuk alapján ez talán inkább a "kiváló" kategóriának felelt volna meg. 1 év garanciával teljesen korrekt, értek már nagyobb meglepetések is teljesen karcmentesnek hirdetett, aprós telefonnál, azt meg visszaküldeni sem lehet, ha nem tetszik. Küldtem nekik eladni is telefont, kíváncsi leszek tartják-e az ajánlott árat.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#26) deaks


deaks
csendes tag

Az áraik 27% vagy 0% áfát tartalmaznak?

(#27) orkester válasza deaks (#26) üzenetére


orkester
senior tag

Én magánszemélyként 0 ÁFÁs számlát kaptam.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#28) Ákos45 válasza orkester (#25) üzenetére


Ákos45
csendes tag

Szia!
Van azóta esetleg tapasztalat az elküldött mobillal?

(#29) mani17 válasza Ákos45 (#28) üzenetére


mani17
tag

Erre én is kiváncsi lennék! Mert eladnám én is a sajátom.

(#30) Ákos45 válasza mani17 (#29) üzenetére


Ákos45
csendes tag

Pont egy pár perce vitte el a futár a telefont tőlem, ha szeretnéd szívesen írok majd a fejleményekről.

(#31) Tacsi87


Tacsi87
újonc

Rendeltem is, és eladásra kínáltam a jelenlegit. A rendelés kiszállítását mára írta az oldal, mikor szombaton kifizettem egy iPhone 11-et. Az eladásra kínált készülék csomagolását csütörtökre időzítettem, erre lehetőséget adott. A futár már kedden hívott, mondtam, hogy majd holnap. De a rendelt iphone még romániában van a csomagkövetés szerint lassan másfél napja. Kicsit használnám előtte az új telót, mert ha élnék a visszaküldéssel, akkor legyen már meg a saját telefonom. Ez így szerintem furcsa.

Szerk.: Ja és a nyomkövetés linkje nem elérhető a profilomba belépve, kizárólag az SMS-es linket használhatom.

[ Szerkesztve ]

(#32) orkester válasza Ákos45 (#28) üzenetére


orkester
senior tag

Szia!
Igen, minden rendben volt, azt a pénzt kaptam amit eredetileg ajánlottak a kalkuláció alapján. Hétfőn elvitték, szerdán már kitették a shopba. Onnantól talán 4-5 nap volt mire megvette valaki és rá 2 napra megkaptam a pénzt. Folyamatosan küldték az üzeneteket, hogy éppen mi történik. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#33) Fred23


Fred23
nagyúr

IP68-ra tippre nem fognak tesztelni, és egy ilyen teló szétszedés és összerakás után könnyen elveszítheti a vízállóságát.
Egyébként jó ötlet ez az "újratöltés", viszont az oldal árai szerintem drágák, egy megbízható PH!-s arctól inkább vennék telót 20-25%-kal olcsóbban.

(#34) moma válasza Fred23 (#33) üzenetére


moma
őstag

persze az is jó. de azért nem mindenki járatos ph-n vagy tudja eldönteni mi van rendben és mi nincs használtál. itt részben ez a szolgáltatás, hogy egyszerűbb a dolog és garantáltabb, hogy nem lesz gond a gari miatt. de ph-n szerintem nem sokan fogjuk azt mondani, hogy nem a ph a király :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#35) Myrkky válasza Ákos45 (#30) üzenetére


Myrkky
csendes tag

Mi lett az eladás fejleménye? Most én is nagyon gondolkodom, hogy nekik adom el, és érdekelnek a személyes tapasztalatok. Ha gondolod, megírhatod privát is.

(#36) Ákos45 válasza Myrkky (#35) üzenetére


Ákos45
csendes tag

Picit megfeledkeztem a történetről, elnézést😅
Minden rendben ment, azonnali eladás mellett döntöttem, egy iPhone 12 Pro volt az eladott masina.
Jóval kedvezőbb árat ajánlottak érte, mint amennyit épeszű ember jelenleg szerintem hajlandó lett volna kifizetni egy kétéves telefonért.
Külön plusz pont, hogy megadtam az oldalon a telefon állapotát, ahogy én reálisnak tartottam, (egy-két apró kopás volt a készüléken) majd később kaptam egy üzenetet, hogy jobb állapotúnak ítélik meg a mobilt, mint ahogyan én leírtam és nagyobb összeget fizetnek ki.
A kifizetés is pár napon belül megvolt, egy hét alatt lezajlott az egész procedúra.
Számomra egy pozitív tapasztalat volt, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, akinek jó árat ajánlanak a telefonjáért.
Kommunikációban lehetne erősebb a cég, mert arról, hogy mikor jön a futár, semmit nem kaptam, azon kívül flottul ment az egész.

(#37) Myrkky válasza Ákos45 (#36) üzenetére


Myrkky
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
Eddig pozitívakat hallottam a cégről, nem is gondoltam volna. Az ember már mindenben kételkedik. Én egy Samsung Galaxy S20-at akartam eladni nekik, teljesen karcmentes, hibátlan, csak az aksija fél napos kb, de közben elcseréltem egy S10+-ra, aminek olyan egy napos az aksija, szóval lehet, hogy ezt fogom eladni nekik.

(#38) Ákos45 válasza Myrkky (#37) üzenetére


Ákos45
csendes tag

Kell hozzá egy nagy adag bizalom, különösen nagy értékű készülékek esetén, de engem meggyőztek, elég hitelesnek tűnt a cég.
Aztán be is jött minden😁
Most tervben van, hogy vásárolok is tőlük, arra is kíváncsi leszek.

(#39) Zeki


Zeki
nagyúr

Én iPhone 7-et vettem az egyik gyerekeknek, a kuponnal már nagyon baráti volt. A teló szuper, a kiegészítő ajándékok is.

(#40) Myrkky válasza Ákos45 (#38) üzenetére


Myrkky
csendes tag

Az biztos, hogy kell a bizalom. Ezért is érdeklődtem hogyan van ez. No meg, hogy román cég, nem hazai.. Ahogy olvastam vásárolni is érdemes, bár kicsit drágább, mint kéz alól, de ilyen téren jobban bíznék bennük. Kb egy hónapja vettem magánszemélytől beégett kijelzős Xiaomi MI 11-et, utóbb is tagadta, az küldtem képet róla, azt írta ő nem látja...... Szóval vagy ilyesmi üzletben vagy személyesen, de náluk legalább az aksinak is jónak kell lennie.....

(#41) attires


attires
kezdő

Sziasztok!

Az én tapasztalatom:

Egy hete eladásra kínáltam egy iPhone 8 at "újszerű" megjelöléssel. Ma jött egy SMS:

"Hellò! Szakértöink bevizsgàltàk Apple iPhone 8 telefonodat, és azonosìtottak néhàny problémàt, melynek következtében mòdosul az àltalunk felajànlott eladàsi àr. Az ajànlat tovàbbra is kivàlò, az értékesìtési folyamat folytatàsàhoz kérjük, erösìtsd meg ezt a fiòkodban"

A fiókba belépve az az információ fogadott hogy a telefon "speciális" tisztítást igényel, mert poros.

A felkínált árat (-5000 ft) elutasítottam. Kiváncsi leszek milyen állapotban fogom visszakapni a telefont.

(#42) Myrkky válasza attires (#41) üzenetére


Myrkky
csendes tag

No erre én is kíváncsi leszek, írd majd meg. Eddig sok pozitívat hallottam róluk...... Bár azt is, hogy általában csak a valóban makulátlan telefonokat érdemes eladni nekik.

(#43) attires válasza Myrkky (#42) üzenetére


attires
kezdő

A telefon biztos, hogy makulátlan volt! Nemrég cserélt benne az Apple (hivatalos) szerviz benne akkumulátort meg kijelzőt is (a szervizben sikerült nekik eltörni).

Ami "felbosszantott", hogy "speciális tisztítást igényel", de ha nekik ez így jó...

Sajnos nem tudom beilleszteni ide hogy pontosan mit írtak, mivel miután rákattintottam, hogy nem fogadom el a -5e Ft-os ajánlatot a leírás "eltűnt" a fiókomból, és csak a következő látható már: "ELADÁS ÁLLAPOTA: Visszaküldés alatt".

Nekem ez egy kicsit furcsa. Miért nem lehet látni később az indokot?

Legalább megint tanultunk valamit. :)

(Normál eladás lett volna, nem azonnali)

[ Szerkesztve ]

(#44) Myrkky válasza attires (#43) üzenetére


Myrkky
csendes tag

Hát tényleg mindig tanulunk valamit!

Nem is értem őket így már, de gondolom néha kell egy kis lehúzás..... Főleg durva, hogy eltűnt ez a leírás, olyan rossz. Hát ezek után mégis érdemes meggondolni, és remélem, hogy olyan állapotban kapod vissza, ahogy beküldted! És, hogy nem fognak még valami szállítási költséget is kiszámlázni.

(#45) DS39 válasza attires (#43) üzenetére


DS39
nagyúr

Összességében mennyit ajánlottak érte?
(Mert ok, hogy -5k, de mihez képest?)

(#46) attires válasza DS39 (#45) üzenetére


attires
kezdő

(#47) DS39 válasza attires (#46) üzenetére


DS39
nagyúr

ez alapján még 65k-ért sem lett volna olyan rossz üzlet.
a hardveraprót megnézve elég vegyes a felhozatal, de az átlagos ár kb. ekörül mozog, és itt a Rejoy-nál a hitegetés, átverés lehetősége sincs meg.

(#48) attires válasza DS39 (#47) üzenetére


attires
kezdő

Én leírtam a tapasztalatomat, mindenki döntse el hogy mit kezd vele :) .

Lehet hogy valakit meg fog győzni a Rejoy, lehet valakit el fog tántorítani.

Mint említettem nekem a "speciális tisztítás" verte ki a biztosítékot és nem az hogy pl. "nem mondtál igazat és mégis karcos a telefon"

Lehet igazam van, lehet hogy nincs...

Hoztam egy döntést. Legalább marad egy tartalék telefonom, amit lehet hogy pendrive-nak (256GB) fogok használni... :DD .

Mindenkinek további jó szórakozást!

P.S.
Majd megírom milyen állapotban kapom vissza a telefont.

(#49) theboobaq


theboobaq
aktív tag

:)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#50) attires válasza attires (#48) üzenetére


attires
kezdő

Sziasztok!

A visszakaptam a telefont. Továbbra sem látható rajta semmilyen karc vagy sérülés. A kamera, hangszóró, mikrofon, töltő port nem poros (szerintem). Szoftvert nem frissítettek rajta.
Úgyhogy továbbra sem értem a "speciális tisztítást igényel" megjegyzést.

Legalább most már van egy "visszakapott" telefon bejegyzés is a fórumon :DD .

Mindenkinek további jó szórakozást!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.