Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Simán lehet ez lesz a következő mobilom (csak nem ebben a rikító sárga színben), most jelenleg egy Xiaomi 12 Lite-ot nyúzok nagy megelégedéssel.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) CapriBoy

Menő!

(#3) PuffyDog


PuffyDog
junior tag

Nagyon vártam a tesztet és kicsit jobban is szerepelt, mint ahogy előre azt gondoltam. Ezt a telefonos fényképezgetős témát el is engedem, azért marhára nem mindegy, hogy 300-500k-t vagy csak harmadát kell kicsengetni egy telefonért. Családnak, instára meg megfelelő az is, amit ez produkál.

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#4) cs.zs. válasza PuffyDog (#3) üzenetére


cs.zs.
addikt

Kinek hogy,
de bármilyen jó telefon is legyen, nekem ez a külső meglehetősen "bazári".

...

(#5) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Itt már csak az a kérdés, vajon tényleg megér annyit a hivatalos forgalmazás, egy kicsivel jobb kamera és presztízs 2-3 (4,5,6,7,∞)száz ezer forintot? Mennyire fontos az itthoni szervizháttér, ha a legtöbb esetben a garanciális javításokat sem szívesen vállalják?
Ritka az ilyen készülék, de bebizonyosodott, hogy nem lehetetlen. Best buy, nem vitás. A "nagy" mobilgyártók most szűkölhetnek igazán. Az lenne csak az árpiaci atombomba, ha ez a készülék bekerülne a szolgáltatókhoz is.Helló Samu, helló Apple. :K

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Megvárom az F6-ról az infókat, de ha nem jönne össze, akkor mindenképpen X6 Pro-t veszek.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Luck Dragon

Látom ott az A55 , akkor nem sokára lesz teszt is. :D

Szuper ez a telefon is , teljesítménye pazar ebben az árkategóriában .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Cythyel válasza Fecogame (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

nyugodtan válaszd ezt, én nemsokkal megjelenése után vettem és eleddig mondhatni a hyperos vs játékok problémán túl semmit sem vettem észre

hyperos-t még csiszolnia kell a xiaominak hogy rendben legyen, játékokat néha nem szereti rendesen elindítani, a hétköznapi appokkal nincs baja

(#9) Cythyel válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


Cythyel
senior tag

ez már armv9, a xiaomi 13t az még armv8 alapú soc-ra épül
ez a dimensity majdnem felső kategóriásnak lehetne mondani, készülék ára meg középkategória alja

(#10) PuffyDog válasza cs.zs. (#4) üzenetére


PuffyDog
junior tag

Az nálam se annyira bejövős, de vettem már Telekomtól pár éve rózsaszín telefont is, mindenhol 90 felett volt, náluk 38e. Egy 300 Ft-os tok megoldja a problémát. :D

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Múltkor már benne volt a kosárban, de a xiaomi.eu-s srácok pénzért hegesztik a romot ( erre) , így visszamondtam a rendelést, 105 ezer lett volna. Indulóár alaposan leakciózva.

Megvárom az F6-os szériát ... Addig szolgál a mostani telefon.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) wolf88


wolf88
tag

Miért van az, hogy Chrome alatt nem ugrik a következő oldalra,hiába nyomok rá?Csak jobb klikk és megnyitás új lapon, ez működik.Köszi

(#13) Graphics válasza wolf88 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mobilon vagy asztalin? Mobilon most néztem, ott rendben van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Fecogame válasza wolf88 (#12) üzenetére


Fecogame
veterán

Valamelyik kiegészítő? Pl. a I still don't care about cookies

Kapcsold ki mindet. Egyébként pedig Chrome topik erre

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15) Zsolt,72


Zsolt,72
aktív tag

Pro:

Bejön a minimális káva és az árképzés mellé adott hardveres tudás. Előrelépés a megnövekedett termék-támogatási idő ígérete is.

Kontra:

A hátulja nagyon nem tetszik, tőlem teljesen idegen ez a megjelenés, zavarna, ha ilyet kellene használnom. Ízlések és pofonok…
A bloatware-tenger és az említett, akár teljes oldalt elfoglaló reklám pedig kizárja, hogy számomra valaha is szóba jöhessen a gyártó ilyen módon kivitelezett terméke.

 iPhone 15

(#16) TomPack válasza Zsolt,72 (#15) üzenetére


TomPack
őstag

Nahát igen! A hátulját valamiért én sem tudnám megszokni!

(#17) Zsolt,72 válasza TomPack (#16) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Talán a legjobban cs. zs. topiktárs fogalmazta meg: [„bazári”] .

 iPhone 15

(#18) PuffyDog


PuffyDog
junior tag

Vegyetek rá tokot. :D :D Ha jó áron van jó teljesítmény, akkor?

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#19) Zsolt,72 válasza PuffyDog (#18) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Az segit ezt a kamera szigetet kontinenst eltüntetni? 🤔🫢

 iPhone 15

(#20) PuffyDog válasza Zsolt,72 (#19) üzenetére


PuffyDog
junior tag

Biztos van olyan, ami méretben hasonló, csak máshol van a kamerakivágás. :DDD

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#21) Zsolt,72 válasza PuffyDog (#20) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Végül is, igaz. :D

 iPhone 15

(#22) Gynt


Gynt
junior tag

Miért nézegeti valaki a saját telefonja hátulját? Egyszer megnézed ilyenkor egy fotón, aztán amikor megveszed, utána pedig többet (szinte) soha. :)

Ez egy telefon, nem pedig nő vagy motorkerékpár, hogy hátulról is nézegessem. :D

(#23) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Több mint egy hónapja használom a telefont, első "kínai" telefonom, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, azt vártam az áráért, amire számítottam.

(#24) Zsolt,72 válasza Gynt (#22) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nem kell külön „nézegetni”, látom anélkül is. Kedvelem lefelé fordítva tartani, plusz az átlátszó tok a preferenciám. :)

 iPhone 15

(#25) arty


arty
veterán

ennyi innováció nem lesz ingyen, jövőre tovább drágul a rohattalma :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#26) ginola válasza mg1992mg (#23) üzenetére


ginola
addikt

Az üzemideje milyen?

(#27) Gynt válasza Zsolt,72 (#24) üzenetére


Gynt
junior tag

Akkor ez lehet a "gond", én is az átlátszó tokot kedvelem, de én felfelé fordítva tartom a telefont. :)
Mondjuk, ahogy most nézem, az én telefonomnak kifejezetten ízléses a kameraszigete. :D

(#28) Erik-22


Erik-22
kezdő

Ár/érték arányban mindenképpen top vétel szerintem. Ma sikerült 104 ezer Ft-ért kifognom egy 12/512 GB-os verziót. :D

(#29) YellowFlash válasza Erik-22 (#28) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

honnan és hogy? :F

[ Szerkesztve ]

They don't know... PepeLaugh

(#30) kavalkád


kavalkád
aktív tag

ujjlenyomat olvasóról nem találtam benne leírást (biztos elkerülte a figyelmem), oldalt van vagy a képernyőbe beépített? jól műxik?

(#31) PuffyDog válasza kavalkád (#30) üzenetére


PuffyDog
junior tag

Ám csak ennyit tudok felhozni az 5000 mAh-s teleppel, Type-C porttal, sztereó hangszóróval, infrával, jó helyen lévő gombokkal és hatékony képernyőbe épített ujjlenyomat-olvasóval szerelt X6 Pro ellen, hacsak a Xiaomi elő nem áll a virtuális közelségérzékelővel.

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#32) kavalkád válasza PuffyDog (#31) üzenetére


kavalkád
aktív tag

köszi! elsiklottam felette.

(#33) Erik-22 válasza YellowFlash (#29) üzenetére


Erik-22
kezdő

Most ez a legolcsóbb 12/512 GB-os és van sárga színben is. Kuponkód: AE40ZNAF
Állítsd Euro-ra a pénznemet, úgy olcsóbb.
Kuponnal 266 Euro eu-s raktárból. [link]

[ Szerkesztve ]

(#34) Pantal válasza kavalkád (#30) üzenetére


Pantal
senior tag

A gyári fóliával amivel érkezik a telefon, szuper gyors és pontos az ujjlenyomat olvasó. Annó volt egy Samsung Galaxy A52s 5G-m, azzal tudom összehasonlítani. Mind a kettő optikai ujjlenyomatolvasót használ. A Samsung után nem vártam sokat, mert az számomra lassú volt és pontatlan. A Poco megoldása villámgyors és pontos!

[ Szerkesztve ]

(#35) yuing válasza PuffyDog (#3) üzenetére


yuing
őstag

A kamera miatt sem kell aggódni szerintem, idővel biztosan készítenek hozzá jól belőtt GCamet a népszerűsége okán.
Ez egy kiváló telefon az áráért, valszeg a legjobb döntés 130-150e Ft környékén.
100-ért meg az Aliról egyenesen ajándék. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) PuffyDog válasza yuing (#35) üzenetére


PuffyDog
junior tag

Teljesen egyetértek. Most az, hogy néhány embernek nem tetszik megjelenés, azt meg tokkal meg lehet oldani. Mégsem 250-300 a telefon.

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! | Tefal Robotgép eladó! <<=

(#37) margithid


margithid
veterán

Én még 106k-ért vettem a 8 GB-os verziót dhgate-ről, de nem bántam meg.
Remélem a szoftves támogatás is meglesz 3-4 evig.
Ami kicsit negatívum, hogy nekem gyorsabban merül az x6 pro, mint az x3 pro .
Éjjel pl 5%-ot merült, csak wifin volt, mobilnet, gps, Bluetooth kikapcsolva.

(#38) Graphics válasza margithid (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Dobd át éjszakára energiatakarékos módba, és nem lesz gond a merüléssel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) DrKapocs


DrKapocs
őstag

A készülék alapvetően tetszik. Lenne 2 kérdésem a használókhoz:
1. Számomra fontos az AOD. A 10 másodperces AOD korlátozás ebben is benne van? Van esetleg erre valami megoldás, 3rd party app? Az MIUI optimalizáció kikapcsolásáról olvastam, de azt is olvastam, hogy ez nem ajánlott.
2. A hívásrögzítés megoldható rajta? Samsung A52s-en indonéz flasheléssel igen; itt is működik valami hasonló megoldás? Vagy esetleg Cube ACR Helperrel?

+ kérdés: Érdemes lehet egy A52s-t lecserélni erre a készülékre?

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#40) t.kristof válasza DrKapocs (#39) üzenetére


t.kristof
senior tag

Az aod sajnos ebben is csak 10mp-es. Ki lehet kapcsolni az optimalizációt, akkor mindig látszódik, de jónéhány ikon skinje megváltozik így én inkább hagytam. Bekapcsoltam a kijelző dupla koppintást, így nem szükséges az oldalsó gombot nyomogatnom hogy lássam van e értesítés. Remélem ezt orvosolni fogják egy update -el. Hívásrögzítés indonéz romon működik ha jól emlékszem, másik topikban irtak róla.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#41) DrKapocs válasza t.kristof (#40) üzenetére


DrKapocs
őstag

Köszönöm a válaszod.

Nemet mondok a készülékre, de nem emiatt. Nálam ez komoly probléma: "PWM: The frequency of 120 Hz is very low, so the flickering may cause eyestrain and headaches after extended use.".
Az oké, hogy a PWM-dimming 1920 Hz, de a 120 Hz-es PWM nagyon alacsony. Nem fogja bírni a szemem.

(#42) Graphics válasza DrKapocs (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elgondolkodtam, már egy ideje egy F4 GT-t használok, ami hasonló értékekkel rendelkezik.. Pár hete erős szemproblémám lett... Lehet próbaképp veszek egy IPS-es telefont... Vagy lehet le kéne szokni a sok mobilozásról :D

Na veszek is egy X4 GT-t, kipróbálom azt pár napra. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) margithid


margithid
veterán

Miről is van szó?
Azt amoled jobban rontja a szemet mint az ips?

(#44) Azie


Azie
őstag

sajnos 4k videónál focushuntingol a kamera (gsmarena teszt videok). más kifogást még nem találtam, miért ne ez legyen majd a mostani f3 utódja. várom az f6 szériát és nyitott szemmel netezek, hátha beesik valami akció egy még jobb telóra ezért a pénzért. :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#45) Graphics válasza margithid (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, hanem a PWM-ről.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Viktor0610 válasza t.kristof (#40) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ki lehet kapcsolni az optimalizációt, akkor mindig látszódik, de jónéhány ikon skinje megváltozik így én inkább hagytam.
Ha csak annyit módosítana. A háttérben variál csomó dolgot a MIUI optimalizáció kikapcsolása. A memóriakezelést is módosítja, plusz a Gmailben nem lehet fájlokat csatolni stb.
Remélem ezt orvosolni fogják egy update -el.
Nem szokták. Ez nem bug, hanem feature a nem csúcskategóriás Xiaomikon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#47) DrKapocs válasza Graphics (#42) üzenetére


DrKapocs
őstag

Én lehet emiatt fogok Motorolát venni. Az Edge 2023+ (és talán az Edge 40 Pro) jók ilyen szempontból.
Egy video róla.

Ezek a készülékek viszont drágábbak, de a következő készülékemnél figyelni fogok erre.

(#48) cs.zs. válasza Graphics (#45) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ha nem tudja mi az, tök jó neki. Megveheti. :K
(Engem sem bánt)
(Sokakat nem)

...

(#49) cs.zs. válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


cs.zs.
addikt

"Szuper ez a telefon is , teljesítménye pazar ebben az árkategóriában "

Olcsó(bb) kínai eszközről beszélünk 100-150 ezres ársávban.
Lehet hogy velem van a baj, de engem ez eléggé elszomorít

...

(#50) t.kristof válasza DrKapocs (#41) üzenetére


t.kristof
senior tag

Ezelőtt nothing phone 2 volt nálam, na annál irritált a kijelző, ennél viszont semmi gondom nincs. Előtte poco f2 pro volt, ott sem volt gondom ezzel.

Viktor0610: én csak a skineket vettem észre, de zavart és utána vissza is kapcsoltam... Az aod -nál tudom hogy nem bug, arra értettem hogy hátha kiveszik a 10mp-es időtartamot, mert hát mondjuk így nem sok értelme van neki... bár már kezdem megszokni...

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.