Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

A mai naptol letölthető a Microsoft következő irodai programcsomagjanak az első, publikus tesztváltozata, amely Microsoft Office 2013 Customer Preview névre hallgat.

Gépigény: Windows 7 vagy Windows 8 operációs rendszer

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) papa019


papa019
senior tag

Felvetődött bennem a kérdés, hogy ezt lehet-e telepíteni már létező Office mellé? (2010 x64)...

Szerk.: Közben megtaláltam a FAQ-ban, hogy lehet. :B

(#4) pzstm: A 64-bites verziót gyorsan megtaláltam. :DDD Csak még nem akarom kipróbálni, mert holnap úgyis Win 8 install lesz, addig meg kibírom. :))

[ Szerkesztve ]

(#3) #16729600 válasza papa019 (#2) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekem települ rendben mellé.

(#4) pzstm válasza papa019 (#2) üzenetére


pzstm
titán

sőt lehet ebből is az x64-et telepíteni, csak alapból x6-ot ajánl fel állítólag :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) vlevi


vlevi
nagyúr

Írtam a W8 topicba is, hogy
Nálam még 85%-on áll, de nekem "bejövős". Nem tudom megmondani, mikor tetszik és mikor nem ez a lapos, letisztult felület, de a metró az marhára nem jö be, de itt igen. Már az első képernőmásolatoknál megtetszett.
Mostmár csak egy nyamvadt .doc állomány kellene erre a gépre, hogy megnézhessem mi is ez
Annyi nem "bejövős" csak, hogy ezek az újabb, lapos gombok nehezen észrevehetőek. De ez nem az office bűne, az új windows controllok ilyenek. Egy ideig azt hittem, az a [Next] még valami letiltott gomb, rá se kattintottam ...
Viszont egy marha-hatalmas nagy-nagy mínuszjelet adok most neki :(
Olyan rondaszálkásak a betűk, mint az Internet Explorerben :(

(#6) vlevi válasza pzstm (#4) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na, én már felraktam az x86-ot :(
Bár, szerintem sokat nem oszt, nem szoroz, főleg 2G RAM mellett.
Viszont ezek a ragyás betűk...

(#7) polonic


polonic
félisten

Outlook-ot nem használtam még eddig, úgyhogy nem tudom, milyen volt az előző.

De ez valami szuper.

Bejelentkeztem a live fiókommal. Levelek egyből megjelentek, sőt a naptáram is szinkronizálódott, a kontaktjaim is. Bejelentkeztem fb fiókomba a programban és a fb frissítések is látszódik a kontaktok között.

Így viszont, ha majd ez az outlook lesz otthoni csomagban is, akkor teljesen megkérdőjeleződik a people, mail és calendar metro app-ok létjogosultsága.

(#8) janos666


janos666
nagyúr

Hát ez a telepítő meg olyan, mint egy vicces teleshop paródia.
Az elején leordítja a fejed a nő, aztán jön a vicces kis animáció... :))

Az pedig érdekes, hogy a PowerPoint-al kezdi, hogy nézegethessem a prezentációt az Office-ról, míg a többi része is települ. Bár ez pedig a Windows XP installer-t juttatja eszembe, amiről már leszoktak.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9) vlevi válasza polonic (#7) üzenetére


vlevi
nagyúr

Office 2007 H&S-ben nincs Outlook.

(#10) Воланд válasza polonic (#7) üzenetére


Воланд
titán

"akkor teljesen megkérdőjeleződik a people, mail és calendar metro app-ok létjogosultsága."

miert? azok ingyen vannak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) pzstm válasza Воланд (#10) üzenetére


pzstm
titán

úgy gondolta, ha inkább lenne kisember számára is elérhető/megfizethető verzióban outlook akkor tuti azt használná inkább;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) vlevi válasza Воланд (#10) üzenetére


vlevi
nagyúr

"miert? azok ingyen vannak."
Mondhatni olyanok is :)
Csak étvágygerjesztőnek jók, komolyabban használni nem lehet őket.

Azt viszont megkérdezném, miabúbánatosfenéértkellett kékre festeni az outlook ikonját? Nem találom....

(#13) polonic válasza Воланд (#10) üzenetére


polonic
félisten

Mert szarok az outlookhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#14) Воланд válasza vlevi (#12) üzenetére


Воланд
titán

"Mondhatni olyanok is"

igen, olyanok. nem veglegesek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) pzstm válasza vlevi (#12) üzenetére


pzstm
titán

nekem is tuti szokatlan lesz, 4-5 év narancssárga outlook után:D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16) Воланд válasza pzstm (#15) üzenetére


Воланд
titán

raadasul a word is kek. :(((

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) Воланд válasza polonic (#13) üzenetére


Воланд
titán

hat jah. ez a vicces, hogy nekem az outlook neha tul sok, a metros appok meg tul kevesek jelenlegi allapotukban. szoval ajanlom az ms-nek, hogy csiszoljanak rajta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) polonic válasza Воланд (#16) üzenetére


polonic
félisten

Össze is keverem rendesen.

Outlooknál én még nem érzem azt, hogy sok. Egyelőre első látásra jó. De a metro appoknál tényleg az van, hogy kevesek, mint egy tál leves. :D

----

Visszatérve az outlookhoz.
Szerintetek a mostani elnevezéseknek és csomagösszeállításoknak lehet hinni?

[ Szerkesztve ]

(#19) pzstm válasza polonic (#18) üzenetére


pzstm
titán

Szerintetek a mostani elnevezéseknek és csomagösszeállításoknak lehet hinni?

Mire is gondolsz? arra hogy Office 365 lesz? (szerintem lesz simán Office 2013 is, csak a preview-ban bemutatják mennyire is jó ha felhőd van)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) polonic válasza pzstm (#19) üzenetére


polonic
félisten

Például erre gondoltam.

Na meg, hogy home premium lesz-e ezekkel az alkalmazásokkal.

Azt mondod, hogy ez csak bemutató, aztán a végleges majd nem ilyen felhős dolog lesz? Konkrétan ez miben nyilvánul meg, ez a 365? A felhőbe mentés lehetőségében? Mert az már a 2010-ben is van. Nyilván nem ilyen így, mint itt.

Egyébként még az outlokkról az az érzésem, hogy olyan, mint a live mail.

[ Szerkesztve ]

(#21) cousin333


cousin333
addikt

Kipróbáltam, eddig tetszik. Kíváncsi vagyok, hogy az UI minden részét átszabják-e, vagy bizonyos elemek maradnak, mint a mostani kiadásban (pl. grafikon adattartományának megadás)

Tipp: akinek van fenn 32 bites Office-a, az ne próbálja meg feltenni a 64 bites 2013-t, nem fog menni.

"We spared no expense"

(#22) janos666


janos666
nagyúr

Hogy valami jót is mondjak: baromi gyorsan indul (legalább is Win8 RP x64 alatt az x64 verzió SATA3-as SSD-ről), érezhetően gyorsabb, mint a régi Office. Ha ENTER-t nyomok egy xlsx fileon, egy másodpercen belül már előttem van a táblázat...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#23) pzstm


pzstm
titán

Remélem ezen is páran kiakadnak/meglepődnek:
Office 2013 drops support for Windows XP and Windows Vista

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24) tisvol


tisvol
aktív tag

Sziasztok!
Én is telepítettem az előzetest. Telepített 2010 x64 mellé gond nélkül felmegy a 64 bites verzió. Semmit nem kell állítgatni, megmarad minden beállításod. Viszont lenne rögtön egy kérdésem Outlook-al kapcsolatban: A betekintő ablaktáblában el lehet tüntetni a feladó mellől azt a nagy fekete-fehér "bábut"? A 6. hozzászólás képén is látszik mennyire nagy. Vagy legalább a méretét csökkenteni? Én a betekintőt alul használom, és nagyon sok helyet elvesz. A 2010-ben ez jobb volt, ott legalább a feladó mellett nem volt ott a képének a helye.

Üdv:T.

(#25) polonic válasza pzstm (#23) üzenetére


polonic
félisten

Én egyáltalán nem. Jó döntés szerintem.

(#26) pzstm válasza polonic (#25) üzenetére


pzstm
titán

szerintem is. Szarkazmus volt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27) tisvol


tisvol
aktív tag

Hát az Outlook-ban (nekem) nem megy az automatikus küldés-fogadás, csak kényszerítve.

Üdv:T.

(#28) pzstm válasza tisvol (#27) üzenetére


pzstm
titán

beállításokban be van állítva? mennyi időre?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29) tisvol válasza pzstm (#28) üzenetére


tisvol
aktív tag

persze be van állítva. kipróbáltam több időközt is, egyikkel sem megy. Indításkor oké, csinál küldés-fogadást, de egyébként csak kényszerítve megy. Csináltam gép restartot is, az sem javított rajta.

Üdv:T.

(#30) Boonen007


Boonen007
őstag

Nekem már 5 perce a telepítő "Connecting to account"-al játszik, de még nem is kért semmit amiből connectelne... Most mi van?

Ahogy leírtam el tovább is lépett.

[ Szerkesztve ]

(#31) pzstm válasza Boonen007 (#30) üzenetére


pzstm
titán

win8-nál nem is fog kérni, ha LiveID-vel vagy belépve nem offline account-al ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32) negyedes


negyedes
addikt

Tema/szin valtoztatast hogy lehet kieszkozolni? :F

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#33) pzstm válasza negyedes (#32) üzenetére


pzstm
titán

sajnos sehogy ahogy néztem...legalábbis két perc alatt nem találtam, cska az elején amit felajánl, hogy virágminta, felhő vagy ilyesmi. De alapvetően túl fehér nekem legalábbis

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34) tisvol


tisvol
aktív tag

Hogy tudok utólag eltávolítani telepített komponenseket? Pl. Access, OneNote, Publisher.

Üdv:T.

(#35) negyedes válasza pzstm (#33) üzenetére


negyedes
addikt

En megtalaltam, de hiaba nyomok ok nem valtozik meg semmi. :( Engem nagyon zavar ez a feher.

Masik kerdes, kivalasztani mar nem lehet h mit akarok telepiteni? Acces-t soha nem hasznalok pl.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#36) pzstm válasza negyedes (#35) üzenetére


pzstm
titán

ezt mondtam, ugyanezt ajánlja fel a telepítő. Válassz egy másikat és a beállítások ablakon belül bal alsó sarkot figyeld....(ott történik emlékeim szerint változás.. most nincs előttem)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37) tisvol válasza negyedes (#35) üzenetére


tisvol
aktív tag

Nekem is pont ez a kérdésem, hogy kiválasztani nem tudtam a telepítendő összetevőket. Eltávolítani lehet utólag?
Színt nem lehet változtatni, csak mintát lehet beállítani, de csak a jobb felső sarokban lehet észrevenni a változást. Kvázi, észrevehetetlen.

Üdv:T.

(#38) Tyren


Tyren
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy a próbaverziót mennyi ideig lehet használni? (30 nap, stb)

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#39) pzstm válasza Tyren (#38) üzenetére


pzstm
titán

a hivatalos megjelenés után még 30 napig.

MÁS:
apróság, de VHD-re telepített Win8 Preview esetén kellemetlenül érintett.

skydrive.live.com-ra belépek. Megnyitok weben egy docx-et, majd azt mondom open in word (vagyis a desktop kliensemben nyissa meg)

Nagyon szépen meg is nyitja, csak épp szótlanul, kérdés nélkül elkezdte felrakni a Skydrive appot és elkezdte lehúzni mind a 10giga fájlt, amit nem szerettem volna VHD esetében. :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40) rita7107


rita7107
aktív tag

Segítsetek egy kicsit.
Outlook 3 különböző fiók, hol lehet ezt beállítani, mert azzal amivel be vagyok jelentkezve a win8-ba az automatikusan megtörtént a beállítás, de a többit?
Vagy azt nem lehet? Nem találom sehol...

(#41) pzstm válasza rita7107 (#40) üzenetére


pzstm
titán

fájl menü, accounts és ott már menni fog szerintem ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42) negyedes válasza pzstm (#36) üzenetére


negyedes
addikt

Ertem, hat akkor marad a 2010 egyelore aktiv hasznalatra, de betatesztnek fent hagyom a 15-t is. Irtam is egy feedbacket hogy jo lenne valami tema/szinvalasztasi lehetoseg meg nem capslockal irt fulnevek. :K

Az installert csillagos 5-os, kiveve hogy nem lhet valasztani mit akarok es hova telepiteni.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#43) moonguru


moonguru
őstag

Az automatikus fogadást hol tudnám beállitani?

Egyelőre csak kézzel frissítve megy.... :W

Köszönöm a választ!

Ui:

Outlook gmail acounttal

Monitor Guru!

(#44) moonguru válasza moonguru (#43) üzenetére


moonguru
őstag

Meg van a hiba:

Working Offline!

Már csak Onlinébe kéne állítani valahogy! :)

Monitor Guru!

(#45) moonguru válasza moonguru (#44) üzenetére


moonguru
őstag

Ez nem fog össze jönni, így meg nem ér semmit... :W

Mivel nekem az kéne hogy amikor kapok egy emailt azonnal riasszon!

Ennyi erővel a gmail www. oldalán is megnézhetem! (mint eddig)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#46) Sub-ZeRo válasza moonguru (#45) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Béta változat, ne várj még egy rtm változatot tőle.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#47) vlevi


vlevi
nagyúr

Outlookba live izébe hogy lehet bejelentkezni?
Mert ott van a címjegyzékem.
gmail fiókom van, hotmailem nincsen, és csak azért, hogy legyen, nem igazán van kedvem csinálni egyet.

(#48) vlevi válasza vlevi (#47) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na, már mindegy. Amíg ilyen förtelmesen szőrösek a betűk, addíg nem vagyok hajlandó használni. Sem az IE-t, sem az officot.
Pár percig nézegettem, és már fáj a szemem, annyira erőltetni kell, hogy elolvassak valamit.

(#49) Tyren válasza pzstm (#39) üzenetére


Tyren
aktív tag

Kösz szép!

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#50) bon válasza vlevi (#48) üzenetére


bon
őstag

Szőrösek? Natív felbontásban használod a képernyőd? Mert nálam nincs semmi gond egyik progival sem.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.