Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szerintem Bone egy kicsit szigorúan ítélte meg a ketyerét, Alice kicsit elnézőbb volt a korábbiaknál. :U

Én a 4-est kivéve mindegyiket használtam (most 6-os van épp) és a kezdetektől nagyon szeretem, bár a szoftver fejlesztésének üteme és színvonala elég hullámzó és tény, hogy néha tud hülyeségeket mérni. Anno a mágneses töltési módszert én örömmel üdvözöltem, a régi, töltőbölcsős kivitel egy rémálom volt. A folyamatos méréseket sem igénylem, viszont a kétheti töltögetés nekem nagyon kényelmes. A Qi meg gondolom ekkora méretben nem megoldható.

Ebben a kategóriában a Huawei/Honor Band-eket leszámítva nemigen láttam olyat tudásban, amire váltottam volna valaha is.

Mondjuk ezen az áron már nem annyira versenyképes, picit még rááldozva már ott vannak márkán belül is az egyszerűbb "karóráik". Legközelebb egyébként én is valami olyasmire váltok, mert sajnos így negyven felett egyre kevésbé látom a kijelzőt - hiába növekszik évről évre. :(

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#2) konzumpro


konzumpro
senior tag

"költségsapka" :DDD

(#3) norti


norti
addikt

Úgy alakult, hogy a 6-ost elhagytam a minap a Fertő-tó túrán (észre sem vettem, hogy leesett a csuklómról, valószínűleg a hátsó kulacs tartója tépte le, amikor raktam vissza a bringára), ezért rendeltem egy 7-est. Meg is lepődtem, hogy Global verziót kaptam 20000 Ft-ért a bejelentés után 3 nappal (Zepp Life felismerte simán Xiaomi Smart Band 7-ként).

Alapjában véve kicsit többet tud, mint a 6-os, vannak remek funkciók a workout közben (pl. lehet színezni az alapértelmezetten fehér értékeket), de egyelőre vannak bőven gyermekbetegségei is. Az üzenetek néha összeesnek a kijelzőn, főleg Gmailnél, néha borzalmasan lassan reagál a gesztusra vagy nem egyértelműen, a minimális fényerő nagyobb lett, mint a 6-osnál, így sötétben jobban világít. Meg még pár apró, de csak kicsit bosszantó szoftveres hiba van benne, amit talán majd kijavítanak (a serttings menü egy dzsungel). Zeneirányítás megy (pedig S22 Ultram van), de néha "kihagy" - nem ismeri fel, hogy megy a lejátszás a telefonon - vagy nem lehet előre/hátra léptetni, mert inaktív a gomb a banden. Ide-oda lapozva aztán rendbe jön. A GPS magasság kezelés továbbra is bugos (6-osnál is egy ideje az volt), a pulzusmérés, pedig továbra is inkább nyugalmi állapotban pontos, erőteljesebb edzés során néha totál mást (alacsonyabb értéket) mér, mint a pulzusmérő öv. Bár a görbe kb. ugyanaz. Tetszik még, hogy lehet szinkronizálni a főnaptár eseményeit is és meg lehet végre nézni az órán a beállított találkozókat.

Ami viszont meglepett, hogy a kijelző sokkal jobban olvasható napon, mint az előzőnél (a tesztelőkkel ellentétben) + a watchfacek rengeteget fejlődtek programozhatóság szempontjából, így rengeteg funkció kicserélhető soknál vagy egyéb funkciók tehetők bizonyos helyeken történő érintésre. Kedvencem ez: https://amazfitwatchfaces.com/mi-band-7/view/1
Igaz, vannak benne kínai részek (az extra funkciók között), de lehet állítani a fényerőt az óra/percre nyomkodva, a dátumra havi naptár jön be, az időjárásra a időjárás widgetre vált, pulzusnál a statisztikára.

Alapjában véve pozitív csalódás, bár nem vettem volna meg, ha nem vesztem el a 6-ost, mindenesetre várom, hogy a bugokat javítsák mielőbb illetve legyenek profibb watchface-k, mert a mostani kinálat harmatgyenge (a gyáriak sosem fogtak meg sokáig).

(#4) Napfénysüti válasza bollokcs80 (#1) üzenetére

Nem rossz ez a Band de nem ennyiért. Tavaly vettem márkán belül Mi Watch-et asszem 30k-ért. Az ár/értékben sokkal jobb vétel (bár nem tudom most menyniért lehet beszerezni).

Més que un club!

(#5) Steve1207 válasza Napfénysüti (#4) üzenetére


Steve1207
veterán

+1, ott vannak házon belül az erősebb Watch modellek, a korábbi GPS-es Huawei Band/Watch-ek olcsóért vagy akár az Amazfit GTS modellek szintén GPS-szel. 20e-től GTS 2 mini, de a GTS2e is befigyel 30 alá sokszor, ha hardveresen is nézzük mit kapunk. Plusz szoftver oldalról közel 4 év óta felhasználóbarátabb, funkciógazdagabb minden más konkurencia.
Annak fényében, hogy most lett nemrégiben egy korrektebb szoftver és alapvetően nagy fejlődés megint nincs a sima Band-máé inkább csak pénzlehúzás ez már tőlük, ahogy az utóbbi pár évben is.
(Az viszont pozitívum, hogy megmaradt ez a keskeny forma, ezt mindig szerettem a band-ben.)

.

(#6) bollokcs80 válasza Napfénysüti (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az egy jól eltalált kütyü volt, azt hiszem, már kifutott. Most GTS2 Mini, GTR2e van 27-ért Mstore-ban.

B.Cs.

(#7) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Alzától vettem, Mi Band 6-ról váltottam, de nem igazán érte meg, lehet visszaküldöm(hétvégén megállmodom mi legyen).
Meglévő Zepp Life alkalmazás helyett a Mi Fitness alkalmazást ajánlja, de mint kiderült phkolléga írása alapján tök jól működik a ZL alkalmazással. Fényerőben, rezgés minőségében javult, képernyőnagyságban javult, de sajnos szerintem aksiidő rovására fog menni.

(#8) M@cika


M@cika
őstag

Ennyiért biztos nem veszem meg a 7-est. Mondjuk nem is használom semmi extrára az előző modelleket sem (2,4) csak alvás, lépésszám meg nyilván az órafunkció. Esetleg megvárom, míg a felibe kerül majd 1x ...

Nasit a kis fehér medvének!

(#9) bollokcs80 válasza M@cika (#8) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Idővel azért be szokott állni az ára. Illetve külföldről is olcsóbb (volt) rendelni....

B.Cs.

(#10) Csepy


Csepy
senior tag

Amiben visszalépést történt számomra a 6-oshoz képest:

-Nincs kameravezérlés, ami nagyon hasznos tud lenni (5-ből is kivették utólag, 6 tudja)
-Nem lehet beállítani a "zseblámpát" gyorsfunkciónak oldalra lapozáshoz, csak a menü alján az "other" menüpont alól érhető el.

Ami még zavaró, hogy nem lehet az értesítéseknél a gyorsválaszokat eltüntetni, egynek minimum maradnia kell a listában. Nem akarok egyik értesítésemre sem válaszolni az óráról és sokkal jobb lenne, ha az opciót opcionálisan ki lehetne kapcsolni. :))

Regards: Csepy

(#11) grizlisandor válasza Csepy (#10) üzenetére


grizlisandor
addikt

"-Nem lehet beállítani a "zseblámpát" gyorsfunkciónak oldalra lapozáshoz, csak a menü alján az "other" menüpont alól érhető el."

Mi Fitness alkalmazásból nem, de a Zepp Life alkalmazással sikerült a főmenübe küldenem a Other mappába sorolt funkciókat.

(#12) joey04 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


joey04
titán

Szerintem Bone egy kicsit szigorúan ítélte meg a ketyerét, Alice kicsit elnézőbb volt a korábbiaknál.

eddig elnézte az ember hogy butácska, meg sok a hiba, mert pofátlanul olcsó volt. magasabb áron már kevésbé.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) tasiadam


tasiadam
veterán

5osom van es kezd az akksi fogyni, de muxik, viszont a notify for miband appal megy, anelkul mindig szetkapcsol.
Ez, vagy inkabb a mi watch lite? Nekem az ertesites a lenyeg, az, hogy olvashato legyen, es ne 20at szamoljon ha lepek kettot

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#14) Essentials


Essentials
aktív tag

Nekem ezzel a Xiaomi Band karperec sorozattal kapcsolatban mindig az volt az érzésem, és ez mostanra sem változott, hogy a vásárlói javarésze azért szerzi be, rendeli meg, mert "kissz óccó", és nem azért mert szüksége van rá. Tech kütyü, működő, szoftvereket futtató kiegészítő, fancy XIAOMI, aminél sok vásárlónak több nem is kell. Az ismerősi körömből azt vettem le, hogy megveszik, de a legtöbbüknek fogalmuk sincs hogy milyen funkciók miatt, aztán általában a fiókban végzi, jobb esetben eladják.

Őszintén, én amikor megláttam a kijelző fényerejét, és hogy miként vannak tördelve az üzenetek rajta,

Szia Zso-
fi vasár-
nap tali
a Buda-
pest park-
ban...

Illetve ahogy a Xiaomi fotós watchface-szel reklámozta ezt a méretet úgy hogy széltében kis túlzással a középen álló nagypapa orra fér el a megjelenítőn, hát vakartam a fejem. Aztán az előző szériáknál ( ami mostanra biztosan enyhűlt, vagy megszűnt ) tele voltak írva a fórumok a felhasználók által ajánlott olyan megoldásokkal, hogy "ha neked is kifakult a kijelződ, dobd ki, rendelj újat".... Szóval na, no komment.

Nem gondolom hogy nincsenek jól használható funkciói, amit néhányan a vásárlói közül valóban igénybe is vesznek, de ahogy látom hogy miért veszik meg az emberek, ( tech kütyü + árszabás ) és hogy mennyi romlik ( vagy romlott el belőlük a múltban ) és alap esetben is mennyi landol belőlük a fiókban kihasználatlanság miatt, nekem ez inkább indokolatlan elektronikai hulladék felhalmozás a Xiaomi részéről, mint életminőséget könnyítő termék. :N Nem akartam senki lelkébe gázolni, aki szereti, és hasznát is veszi, az használja egészséggel a készüléket! :R

[ Szerkesztve ]

(#15) Fall-N


Fall-N
veterán

Semmi olyan nem szól mellette, hogy cseréljem a Mi Band 6-ot. Az AoD sem hiányzik. Az ára sem jó már, annyiért már van konkurens Huawei/Honor Band széria is.

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Sose volt még ilyen jó "okosórám" mint a miband6.
Egyetlen másodpercre sem kellet félteni, szinte mindent tudott ami elvárható.
Azóta fentebb léptem árban, igen, jobb valamivel, de semmiképp sem 10x olyan jó.
Arról nem is beszélve, hogy állandóan tölteni kell...

(#17) Dracula


Dracula
senior tag

A 6 NFC esetén van Xiaomi Pay és azt a K&H támogatja, lehet vele digitalizálni a náluk lévő MasterCard-ot, szóval azért nem csak az van, ami a 7-ben van.

Üdv
Dr.

(#18) Csepy válasza grizlisandor (#11) üzenetére


Csepy
senior tag

Zepp life-al vagyok én is. Legfrisebb verzió. Nem főmenübe szeretném, hanem a számlaptól oldalra (shortcut setting-ben lenne rá opció, de flashlightra nincs, míg a 6-nál igen), ahol a zenevezérlés is lehet, mint "gyorselérés". Van egy halom funkció, de amíg a 6-oson volt ott zseblámpa is, most nincs.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#19) Fall-N válasza Dracula (#17) üzenetére


Fall-N
veterán

Pont az a baj, hogy nem GPay és csak egy bank támogatja. CIB és VISA van nekem, sokra nem mennék vele.

(#20) Fall-N válasza Csepy (#18) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem csak a Xiaomi Wear/ Mi Fitness vált be. A Zepp és a Zepp Life hiába volt néma üzemmódban a telefon visszatette normál módba ha csörgött a telefon. Mi Fitnessel jó. Baromi kellemetlen, amikor csörög hangosan a telefon, amikor nem szabadna. Ez kábé 2-3 hónapja volt, azóta lehet javították a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#21) Csepy válasza Fall-N (#20) üzenetére


Csepy
senior tag

Nekem működik Zepp Life-fal is a némítás a 7-esen. 6-oson sosem használtam :D

Regards: Csepy

(#22) Fall-N válasza Csepy (#21) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a vicces, hogy az én Poco X3 Prómmal is és az asszony Mi Band 5+ Samsung A22 4G telefonjával is csinálta.

(#23) Csepy válasza Fall-N (#22) üzenetére


Csepy
senior tag

Pedig aztán bétázok rendesen. Zepp life is béta nálam, sőt, Pixel 5 tulajként Android 13 bétázok is. Mégis működik a funkció :Y

Regards: Csepy

(#24) janeszgol


janeszgol
félisten

Ennyiért max akkor venném, ha lenne benne NFC.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) Fred23


Fred23
nagyúr

Ezt a videót érdemes megnézni vásárlás előtt.
Legérdekesebb rész számomra a pulzusmérés pontossága (csak elmegy):

(#26) Latza válasza Fred23 (#25) üzenetére


Latza
aktív tag

Én konkrétan ennek a tesztnek a hatására döntöttem úgy, hogy (egyelőre) nem veszek ilyen kütyüt. Nyilván nem lehet ennyiért orvosi műszer pontosságú adatokat várni tőle, de ahhoz meg drága, hogy a legtöbb esetben valami közelítő eredményt dobáljon be... :(

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#27) Steve1207 válasza Latza (#26) üzenetére


Steve1207
veterán

De ezt nem is arra találták ki, ha ez a legnagyobb ellenérv az ilyen kütyük ellen. Nem hiába fitness trackerként nevezik a kezdetektől a legtöbb karperecet, azt meg ellátja. Segít egy megközelítő eredményben az edzések alatt és monitorozod, tudod követni a fejlődésed. Nyilván komolyabb célokra komolyabb eszköz kell, de nem 20e ft-os kategóriából. Hobbi sportolóknak ez bőven elég így is, ha csak a tudást nézzük.

.

(#28) Fred23 válasza Latza (#26) üzenetére


Fred23
nagyúr

Annyira azért nem szörnyű a végeredmény szerintem. Én egy Huawei Band 6-ot vettem, ami egy kicsivel pontosabb pulzusmérésben, és az árát megérte nekem. Ez a Xiaomi Band 7 is kábé ez a kategória. Nagyon igényesek persze vegyenek mást.

(#29) joergie


joergie
őstag

Címre reflektálva->>>
Nem volt szó róla, de akkor én most rákérdezek:

WHAT IS IN THE BOX???!!!!4444

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#30) Mezcal


Mezcal
addikt

Túlárazott. Pár ezer forinttal többért Huawei Watch Fit is van, az sokkal jobb vétel.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#31) Fall-N válasza Mezcal (#30) üzenetére


Fall-N
veterán

Egy ideje a Huawei Watch jobb. Az előző szériánál is a Mi Band 6-tal szemben a Huawei/Honor Band 6 jobb volt. Nem véletlenül lett a Smart Band 7 Pro is hasonló a Xiaomitól. Szoftveresen talán egy kicsivel jobb a Huawei Health.

Ettől függetlenül Mi Band 6-ot vettem.

[ Szerkesztve ]

(#32) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Búcsúzok a topiktól visszaküldtem a Band 7-et az Alzának.

(#33) razzorr válasza Fall-N (#19) üzenetére


razzorr
őstag

Beregelsz a Curve-hoz,pár perc,oda beregeled a bármilyen visa kártyádat és máris jó a fizetés az NFC verzióval,én így használom.
Egyébként én meg pont visszatértem a Band-ekhez, volt egy sima 6-osom,de elég hektikusan működött,így megvártam hogy jöjjön a 7-es és máris rendeltem a 6 NFC-t,pont a fizetősdi miatt.
Szóval volt nekem Garmin,volt Amazfit GTS 2,de visszaküldtem mindet. Ez egyszerű, ébreszt, lépést mér,értesít,este zseblámpa... ráadásul hordok rendes órákat is,így zavart a két óra forma a két csuklómon,ez meg csak egy karperec,szóval én örülök hogy marad a Band széria.

(#34) Eversmann válasza grizlisandor (#32) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Mert? :U

Life is better with a Titan

(#35) HSanyi


HSanyi
tag

A Hekka-ból rendeltem még CN verzióst.
Az Angolra állítás a párosítás után a ZEPP-ben egyszerű, kb. 10 perces mutatvány.
Az aktivitás mérő alapvetően jó, de nagyon megbízni benne nem lehet és sajnos a testre szabhatósága is elég korlátozott.
Samu GWA2 mellé, vízi órának vettem.
Elég nagy kijelzője van, több számlap is jól olvasható szemüveg nélkül is (+2,5D)
Viszont mikor edzést választ ki az ember, akkor minden mikró betűre vált, az óra számlapot visszahozni csak az edzés befejezésével sikerült.
A számlapok száma nevetségesen kevés még.
Ma a boltban többször riasztott, hogy 145 feletti a pulzusom (170-190), pedig kb. 80-s volt. Persze, nagy a drágaság.....
Akksival jól bírja, minden érzékelőt bekapcsoltam, maximális a mérési frekvencia, csak az AOD nincs aktiválva és vélhetően 5-7 napot bírni fog így is. ami szerintem jó.
Az automata DND mintha nem működne jól, éjszaka, forgolódás közben többször felébredt az óra, majd én is.
A rezgés nem túl acélos, inkább diszkrétnek írnám.

15EFt-s áron elég jó vásárnak tűnik minden hiányossága ellenére, szóval ajánlom másnak is.

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#36) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Van nekem egy kinai NFCs verzio, es az lenne e kerdesem, hogy van-e kehetoseg arra, hogy hasznaljam ezt a funkciot? Elso korben ott megakadok, hogy kinai account kellene, ahhoz meg kinai telefonszam. Az istenert nem talaltam olyan oldalt, ahol temporary szamokra lehet sms-t fogadni.. Xiaomi-ra legalabbis nem :(

PSN ID: RemiFungus

(#37) Steve1207 válasza Remi1234 (#36) üzenetére


Steve1207
veterán

Hárommal korábbi hsz elméletileg.

.

(#38) lócitrom válasza Steve1207 (#37) üzenetére


lócitrom
őstag

nem éppen.

#36 Remi1234

nem fogsz tudni vele fizetni. a Curve-el való használat él,, de ezzel nem fog működni. semmilyen kiskapu nincs, ami végül ahhoz vezetne, hogy magyarországon kifizetéshez tudd használni nem kínai állampolgárként ezt a változatot.

kínai band 6 nfc = kínában fizethetsz
nemzetközi band 6 nfc = mindenhol fizethetsz (már ahol támogatott persze)

kínai band 7 nfc = kínában fizethetsz
nemzetközi band 7 nfc = még meg sem jelent (gondolom nem kell elmagyaráznom, hogy nem ilyened van)

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#39) Remi1234 válasza lócitrom (#38) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ez sajnalatos. Koszi szepen a valaszt!

PSN ID: RemiFungus

(#40) Khadris


Khadris
csendes tag

Sziasztok, én is megvettem végül a 6 NFC-t. Nem várom meg a drágább hetest, mert tudásban és méretben is a hatos nekem elég.
Tegnap este már azzal fizettem a jégkrémeimet :))

(#41) eddie17


eddie17
addikt

Összetörtem a hatost, így úgy döntöttem hogy egy hetest veszek helyette a nagyobb kijelző miatt. Most vettem át nem rég.
Nekem nagyon tetszik, sok mindenben jobb mint a 6, azt egy évig használtam. A betűk is nagyobbak ezen mint a hatoson, finomabban rezeg, szebbek az óra lapok, tetszik az AOD, jobb az értesítés kezelés, finomabb az animáció és az ikonok, fényerő is jobb és jobban is állítható, és meg egy csomó apróság jobban beállítható. A Mi Fitness appot kezdtem használni hozzá, jobban tetszik mint a Zepp Life alias MiFit.

(#42) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Volt már jópár MiBandem, 1S, 2, 3 és most a 6-os amit anno 9900 Ft ért vettem az E-magnál amikor megjelent. Nem szeretnék váltani, mert nem éri meg. Tökéletes az, ami most van. De egyébként az eddigi MiBand-ek közül, ami a legjobb volt, az a 2-es volt. A 3-as az beázott sajnos a gari lejárata után...És vettem a 6-ost. :K Majd akkor váltok maximum, ha ez kikopik alólam, vagy ha jövőre jön egy új verzió.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43) eddie17 válasza Mr.Grincs (#42) üzenetére


eddie17
addikt

Ha nem töröm össze én sem váltottam volna a hatosról de ha már így jött ki legalább érzek egy kis előrelépést :)
Egyelőre nem bántam meg, hogy ezt vettem egy új hatos helyett.

(#44) Mr.Grincs válasza eddie17 (#43) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akksi jobb?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#45) eddie17 válasza Mr.Grincs (#44) üzenetére


eddie17
addikt

Szerintem hatékonyabban használja a szenzorokat. Amúgy is nagyobb akksi van benne, de azt elviszi a nagyobb kijelző.
Első körben úgy használtam, hogy az alvás közbeni légzés figyelésen kívül mindent bekapcsoltam. Még az AOD-t is. Így 4 nap után esett 30% alá. Most ugyanígy maradt minden de kikapcsoltam az AOD-t. Most nagyjából másfél nap után 90%-on van. Folyamatosan mér véroxigént, pulzust 1 percenként, stressz mérés, minden értesítésre jelez. És az emelésre kapcsol a kijelző, aminek kb negyed és fél között van a fényereje. Mert ennél mert fokozatmentes az állítás.
Összegezve szerintem jobb az akksi. :D

(#46) eddie17 válasza eddie17 (#45) üzenetére


eddie17
addikt

1 hete töltöttem, ezekkel a beállításokkal 52%-on van jelenleg. Szerintem jobban bírja mint a 6, pedig azon nem is volt minden bekapcsolva mint ezen. :K

(#47) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Az enyém múlt kedden jött meg talán, global változat.

Alapvetőleg aranyos kis eszköz, nem is olyan lassú a szoftver rajta, de szerintem még nem precíz - alvást vszeg rosszul méri nálam (ma este 2h, hát sztem egy fél órával kevesebb), HR-re sok a panasz netszerte (nem tudom mihez hasonlítani jelenleg, de anno az S1 Apple Watch-om másokat mért nálam, dehát ahhoz képest vénültem is), ezek lehet be fognak állni, van egy teszt YouTube-on amiben mondták hogy a Mi Band 6 is sok frissítés után jobb lett.

Ezen kívül: kevés számlap van hozzá, vannak bugok iOS-el (Zepp-nél a nudge-ok nem jönnek meg, sokszor random dobálja be az akár több hetes Wallet-es tranzakcióim értesítését, ilyenek), de határozottan jó cucc szép kijelzővel, sok funkcióval. Nekem 18k-t bőven megért szvsz, kap még pár frissítést, szenzorok pontosabbak lesznek, bugok eltűnnek és teljesen elégedett leszek.

PS: asszonynak nemrég volt a szülinapja, kábé akkor jelent meg a 7 is de nem bántam meg hogy a 6-ost kapta ehelyett. Mi akik ezt használjuk kvázi early adopterek vagyunk. Szvsz aki a fentebb leírt dolgokkal együtt tud élni simán bevállalhatja, idővel nagyon jó kis cucc lesz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#48) Eversmann válasza tDr1v3r (#47) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Pedig szerintem early adopter aki megveszi. Nagy frissítések nem jöttek rá. Például 5-ösnél volt, hogy ébresztőt nem tudtál állítani. Csak telefonnal összekötve. Nem lett javítva. 6-osban javították, pedig szoftveresen lehetett volna. :U

Life is better with a Titan

(#49) gergo5991


gergo5991
őstag

valakinek vannak akkuval tapasztalatai? 59%-ról 19%-ra 1 nap alatt lemerült, pedig nem volt semmi használva rajta..

(#50) eddie17 válasza gergo5991 (#49) üzenetére


eddie17
addikt

Elég sok minden van bekapcsolva.
Csak az AOD és az alvás közbeni légzés figyelés van kikapcsolva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.