Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244201) Derek V.


Derek V.
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy kb 3-4 óra játék után csippan egyet a PS4 konzolom. Rendszeresen előfordul, nem véletlenszerűen. Tapasztalt már valaki ilyet? Ne foglalkozzak vele, vagy valami gondja van?

(#244202) Carlos Padre válasza Derek V. (#244201) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jelzi, hogy nem akarsz már tovább játszani ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244203) saelin válasza RangerFox (#244188) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem amit Ps4-re kezdtek fejleszteni az még kijön rá, plusz egy pár direkt cross-gennek szánt cím aztán csá. Only Ps5.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244204) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Spoilerezgetés ide vagy oda, (amibe szerencsére nem futottam bele úgy még, hogy komoly dolog el lett volna lőve), nálam még mindig az év (vagy évek) legjobban várt játéka, és nem volt kérdés hogy előrendeljem, (konkrétan az első) és ha igen, akkor valami speciális kiadásban tegyem ezt meg, bár majdnem sikerült pár nappal ezelőtt a standartod előrendelni hasonló áron :DDD

All→M8

(#244205) hjtz4t3wrseg válasza Kicsimix (#244178) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Jogos,Én már az embereket is utálom ! :F

(#244206) NyMRooD válasza Wesder (#244088) üzenetére


NyMRooD
őstag

A Sony adta el eddig a legtöbb VR szemüveget valószínűleg a többszörösét annak amit az Oculus-HTC-Valve trió és szvsz nélkülük már rég halott/jegelve lenne a téma, szóval elég erősen érdeke a Valve-nak is, hogy a Sony VR-ja továbbra is sikeres legyen. Ha köv gen-ben elhasal a Sony VR mint MS-nél a kinect, akkor gaming területen a vr-nak vége lesz (legalább is egy időre).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244207) Szabi® válasza zbundy (#244140) üzenetére


Szabi®
addikt

Az egy nagyképű majom,ne is foglalkozz a véleményével.Úgy beszél a videói közben,mintha világ megváltó lenne.Saját magát piedesztára emelve,aztán a társadalom fölé...
Utánna meg jöhet a kuncsorgás patreonon keresztül..
Tavaly egy kissebb közösség tagjaként elkezdtük kicsit nyírni,kerestük a videóiban a sarkallatos pontokat és hsz.-be oda is biggyesztettük..6-8-an felváltva csak hogy érezze a törődést ...Nem örült neki.Törölt mindent,még a tényszerű megközelítéseket is.
Az egyik sulis volt osztálytársa írta is a "hiba keresős" TLOU2 videó alá,hogy mennyire megváltozott és hogy ez annyira nem áll jól neki......

(#244208) markknight válasza Szabi® (#244207) üzenetére


markknight
veterán

Jó sok időtök lehet, ha ebbe energiát fecöltök :D

(#244209) Szabi® válasza markknight (#244208) üzenetére


Szabi®
addikt

Esténként meló után toltuk,facen volt a live,hogy ki melyik videóját ostromolja éppen :D

(#244210) Peace válasza NyMRooD (#244206) üzenetére


Peace
nagyúr

Én baromira tudnám díjazni, ha kijönne PS5-re az Alyx!!! Ahhoz már inkább vennék szemüveget, mint PC-hez videókártyát+szemüveget......

(#244211) jookomak válasza callmeakos (#244204) üzenetére


jookomak
őstag

Köszi, elorendeltem én is, pont tegnap néztem, akkor még csak a sima volt.

(#244212) sxxorp válasza RangerFox (#244188) üzenetére


sxxorp
őstag

Ó, nem azt mondtam, hogy ezek jó játékok, sőt, többnyire fordítva van. A példa, amit mondtál még a jobbak közül való, de sokat megcsonkítanak / kevesebb figyelmet kap, mint akár az előző évi verzió, vagy előző rész, tehát nincs benne sok köszönet. Egy-két megkésett gyöngyszem beeshet. Csak arra reagáltam, hogy egy ilyen sikeres konzolnak / terméknek erősebb gravitációs mezeje van, mint amit felvázoltál :)

(#244213) zbundy válasza Szabi® (#244207) üzenetére


zbundy
aktív tag

Jól megfogalmaztad :R

(#244214) S e t h válasza Szabi® (#244207) üzenetére


S e t h
nagyúr

Regisztráljatok még több accountot és mutassátok meg neki!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244215) hombre[EU] válasza sxxorp (#244212) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A PS2-t egy éven belül "kukázták" a thirdpartyk is, jelentek meg játékok, de...nem az Oblivion és társai :)
A PS3 is kb 1évet bírt (nem bírta :D ) , de ott mindenki 15-re idōzítette a játékait
PS4-nek is max 1-1,5évet adok a Pro (és az epidémia) miatt...aztán elengedik

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#244216) Szabi® válasza S e t h (#244214) üzenetére


Szabi®
addikt

Deeehogy,semmi ilyenről szó sincs.Itt a minőség számított nem a mennyiség.
A Zoli bácsi "a szar videód" szintű hsz-re fel se figyel.Több munka van azért ezzel.
Kezd azért körvonalazódni ,hogy saját maga fogja saját bukását előidézni.
De jó buli volt :)

(#244213) zbundy Ahogy bekerült a mainstream kicsiny szeletjével a köztudatba,úgy is fog eltűnni :R

[ Szerkesztve ]

(#244217) Wesder válasza hombre[EU] (#244215) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lenne rossz minnél hamarabb àtàllni a nextgenre. Tudom sokan nem ezt vàrjàk, de basszus... félgeneràciós gépeket kellett kiadni hogy tartani tudja a lépést a mostani generàció.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244218) Mike válasza Szabi® (#244207) üzenetére


Mike
veterán

meg akar belőle élni, ennyi

(#244219) Mike válasza Wesder (#244217) üzenetére


Mike
veterán

mennyé pécézzé akkor ;]

(#244220) Wesder válasza Mike (#244219) üzenetére


Wesder
félisten

Rohanok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244221) hombre[EU] válasza Wesder (#244217) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pontosan. Mit mondott Cerny, több mint 4000 játék van PS4-re? Szép volt,jó volt, el kell engedni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244222) koncsik válasza Bencus88 (#241260) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A zöld ufo (.huuuuuuuuuu) oldalon már foglalható, dátum nincs (LEGO Skywalker Saga)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#244223) Wesder válasza hombre[EU] (#244221) üzenetére


Wesder
félisten

Főleg hogy jàtszható PS5-ön. Minek tartogassam, meg vegyek rà jàtékot, mikor az 5-tel is elmegy minden?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244224) Neoteric válasza Wesder (#244217) üzenetére


Neoteric
addikt

+1
A backward compatibilityt is siman tudnam mellozni. Egyedul talan akkor veszem majd hasznat, ha 7-8+ eves jatekokkal akarnek nosztalgiazni. Mint pl most szivesen jatszanek gta IV-et, de azt PS4-en nem tudok. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#244225) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Tudom,hogy ez nem a hardverapró, de nem is árulni hanem ingyen odaadni akarom valakinek a képen látható utángyártott vadonatúj vezetékes joyt, ha kell valakinek jelezze PÜ-ben! Kispesten bármikor átvehető személyesen,postázni nem szeretném😁
Szép napot :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#244226) Wesder válasza KoNZoLik@ (#244225) üzenetére


Wesder
félisten

Az a név. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244227) Derek V. válasza Carlos Padre (#244202) üzenetére


Derek V.
tag

Melegedésre tippelnék, pedig tettem alá 4 radírt is. ;)

(#244228) KoNZoLik@ válasza Wesder (#244226) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen :DDD De teljesen jól működik, kipróbáltam azért...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#244229) vg válasza zbundy (#244140) üzenetére


vg
addikt

Minek nézel ilyen szemetet? Inkább nézzed Netflix-en a Too Hot to Handle szemetet, az legalább szórakoztató. Amúgy meg el nem tom képzelni mi lehet az a nagy szpójler, mert a playstation youtube csatorjánál lévő közel 1 éves "The Last of Us Part II - Inside the Demo | PS4" 10 perces videóban gyk mindent elmondanak a történetről.

(#244230) Wesder válasza vg (#244229) üzenetére


Wesder
félisten

Aztàn felébredtél. Ha mindent elmondtak volna, akkor ott borult volna a bili, nem most. Nézz be a spoileres topikba, ha nem hiszed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244231) zbundy válasza vg (#244229) üzenetére


zbundy
aktív tag

Szégyenlem is magam, hogy eddig követtem. De annyira negatív az az ember, hogy már érett bennem egy ideje, hogy skippelni kéne. Ez volt végül az utolsó csepp :D (mostantól esküszöm csak gamestar hungary-t nézek :DDD ;] )
Hát ha érdekel az a spoiler szívesen megírom privába :DDD nemtom mi hangzott el abban az inside the demoban, de ez biztos nem :N

[ Szerkesztve ]

(#244232) hombre[EU] válasza vg (#244229) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Olyan dolgok derültek ki, el sem tudod képzelni...kuka az egész IP, tönkrevágja a gameplayt, undorodni fogsz a 30óra minden egyes másodpercébenn :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#244233) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#244232) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyre jobban várom a megjelenést :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244234) vg válasza Wesder (#244230) üzenetére


vg
addikt

Kezdem megszokni, hogy tényleg minden topikban ott vagy azonnal, és mindenre viszkető bizsergést érzel, hogy ilyen kioktató, pókhasú apás okosságokat írj. Jó, nem mindent, de a lényeget igen. Amúgy, esetleg megnéznéd? Párdon, elfelejtettem nem értesz külföldiül. Amúgy nekem tök mindegy, az első részt sem kedveltem.

(#244235) Wesder válasza vg (#244234) üzenetére


Wesder
félisten

Madzsarul sem érteni nem csak külföldi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244236) erahurka


erahurka
félisten

Úúúú 47.8-ra vagyok az elsőtől a mai Group B 4WD Community Challenge szakaszán! Minden eddiginél közelebb vagyok a top 10%-hoz! Lehet meglesz a trófea? :Y

(#244237) Batyops válasza hombre[EU] (#244232) üzenetére


Batyops
aktív tag

Én is előrendeltem ezt a szart :D . Szerintem a játék körüli rinyálás még jól is jön nekik megdobja majd az eladásokat rendesen. Hihetetlen hogy emberek képesek pénzt adni vélhetően minőségi játékért. Ááá a fenébe inkább kettő Codot meg egy Ac-t kellett volna rendelni. Most már mindegy :D

(#244238) Gebriel


Gebriel
veterán

Halihó, tudja esetleg valaki, hogy a nacon revolution pro 2 hogy lehet a profilokat váltogatni? :R

(#244239) Wesder válasza Batyops (#244237) üzenetére


Wesder
félisten

A jàték minőségével nem lesz gond ez 100%. Ha tényleg koràbbi build amit làthattunk, akkor a story-val sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244240) frankdelgado válasza Wesder (#244217) üzenetére


frankdelgado
őstag

Novemberben minden esély meg van rá, csak pénz és szerencse kérdése. Én a HZD-t, a következő genre tolom. Még a lou2-t talán lenyomom a ps4-en. Az ádörvödrös Zoli videoját megnézve viszont megváltoztattam a véleményem, inkább nem rendelem elő a játékot és megvárom a tesztet. Remélem téved, de ha tényleg a 10/3 asokrol fog szólni az egész, akkor a pajkos kutya elmehet ahová gondolom.

(#244241) Wesder válasza frankdelgado (#244240) üzenetére


Wesder
félisten

A jàtékfejlesztőjre gondoltam, mint àtàllàs, mert ezt az őskövületet minnél hamarabb kukàzni kell, ha tényleg nextgen jàtékokat szeretnénk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244242) erahurka válasza Wesder (#244239) üzenetére


erahurka
félisten

Ami lejött a spoilerekről szóló vitákból eddig, az alapján nekem sem fog tetszeni. De ha tényleg korábbi build akkor hátha. Bár nem hiszem hogy annyit változtattak volna a sztorin.

(#244243) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Digitális EA Play Június 12-én, 01:00-kor (Magyar idő szerint)

[link]

Live-Die-Respawn

(#244244) Szabi® válasza Batyops (#244237) üzenetére


Szabi®
addikt

Akár mi is lesz a sztoryba rengeteg munka van benne,és a minősége így is bizonyos stúdiók számára is példa értékű lehet.Sztem nagyon jól fog fogyni.
A negatív reklám is reklám .

(#244245) front3r


front3r
őstag

[Aranylemezre került a The Last of Us Part II!!]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#244246) Carlos Padre válasza frankdelgado (#244240) üzenetére


Carlos Padre
veterán

3/10 :C
Sanszos. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244247) nincsnév007 válasza front3r (#244245) üzenetére


nincsnév007
őstag

akkor már kész a játék? :DD

[ Szerkesztve ]

(#244248) Wesder válasza nincsnév007 (#244247) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244249) RangerFox válasza front3r (#244245) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Amit utolsónak mondott, azon érdemes elgondolkozni, mielőtt a leakekből kiindulva leírnánk a játékot... Alig várom! :R

(#244250) frankdelgado válasza Carlos Padre (#244246) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor III. 10/3 asok :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.