Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245801) erahurka válasza Mike (#245797) üzenetére


erahurka
félisten

Mi van? :F

(#245802) erahurka válasza Mike (#245799) üzenetére


erahurka
félisten

A GTA világa egy nagyváros, sokkal gyorsabban lehet haladni A és B közt, ráadásul közelebb is vannak egymáshoz a küldetések szerintem.

(#245803) Tuomas válasza Mike (#245799) üzenetére


Tuomas
addikt

Mer az autó gyorsabb, mint a lóu. :DD :C :DDD

We were here

(#245804) KaitouP


KaitouP
veterán

Fogalomtisztázó írás, mert a mai napig rengetegen keverik a szezont a fazonnal - Most akkor remake vagy remaster lesz a Mafia: Trilogy? [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#245805) Mike válasza erahurka (#245802) üzenetére


Mike
veterán

hát messze nem. fent észak vagy a sivatag nem a város. van olyan küldi amiben csak odamenni 10 perc. a bunkerem sincs közel még helikopterrel sem.
csak tudod nincs ezzel gond, mert szeretek a gtaban autokázni
az rdr2 ben meg pacizni
és ahogy a gtaban is felmentem a hegyekbe, lóval is szoktam kirándulni

(#245806) Kendek válasza erahurka (#245801) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valami van ami nem semmi. :DDD
Amúgy a gyorsutazásra írta, mert az tényleg nem igaz, hogy az RDR2-ben semmi ilyesmi nincs.

<-ƘƘ->

(#245807) Mike válasza erahurka (#245801) üzenetére


Mike
veterán

van gyorsutazás
felszállsz a vonatra, postakocsira

online pedig elég sűrűn van teleportáló pont kb minden nagyobb településen

ezzel együtt pl a cycle 2 cointúrát megcsinálom 50 perc alatt, csak lovagolva, térkép nélkül

[ Szerkesztve ]

(#245808) Tuomas válasza erahurka (#245802) üzenetére


Tuomas
addikt

Igazán rakhattak volna a RDR2-be is legalább egy metropoliszt, hogy a panaszkodóknak jó legyen. :DDD :D

We were here

(#245809) Mike válasza Kendek (#245806) üzenetére


Mike
veterán

az pedig már valami

(#245810) fahrii válasza Rage47 (#245793) üzenetére


fahrii
őstag

Az a jó hogy reggel munka előtt mindig szobabiciklizem fél - 1 órát és közben tökéletes időtöltésnek. Esetleg kaja mellé...
A nyári szünet rész engem totál kiégetett a monotonitásával. Bíztam benne, hogy a hawaii rész kicsit megtöri, de nem történt semmi. A karakterek továbbra is nézik a telefonjukat és hokiznak a hírnevükre. Nyugtassatok meg, hogy fel fog pörögni azért.

Ne értsetek félre. Nem egy rossz játék (sőt az első pár 10 órát kifejezetten élveztem), egyszerűen csak leült bennem a dolog.

(#245811) Rage47 válasza fahrii (#245810) üzenetére


Rage47
veterán

felpörög utána, szuper játék ez

(#245812) Mike válasza Tuomas (#245803) üzenetére


Mike
veterán

egyszer a sivatagi reptérről elgyalogoltam a ruhabolt melletti 2 helyes garázsomig. a 68ason. elvileg nincs messze, ehhez képest real fél óra volt
szóval a gtaban is vannak távolságok

(#245813) Szabi® válasza erahurka (#245795) üzenetére


Szabi®
addikt

Jó és az már nem lehet a játék része hogy mész lóval egy vadnyugaton,vágtázol,lövöldözöl nézelődsz stb ? A Rockstar nem az idő kitolására csinálta ezt,hanem mert így reálisabb.
A térkép meg nem olyan brutálisan nagy hogy órák keljenek ahhoz míg elérsz A-bóL B-be.
Még ha olyan lenne a rendszer mint a Skyrimbe,hogy kb mindenhova gyalog mentél hegyen-völgyön át (mert az abban lévő ló használhatatlan volt) akkor azt mondom jogos.
De az RDR2-ben vágtázva lehet haladni.

(#245799) Mike Írok egy pályázatot és létre hozok egy alapítványt a "Sokat kell lóval menni az RDR2-ben" sérelmezettek részére. :D

(#245814) fahrii válasza Rage47 (#245811) üzenetére


fahrii
őstag

Köszi :)

(#245815) marilllyo válasza predakon (#245650) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem tetszett... de lehet csak én vagyok ilyen nyominger.
Platkóztam is... 1800-ért most lehet újra megveszem (lemezen volt meg) és végigmegyek rajta még egyszer...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#245816) Mike válasza Szabi® (#245813) üzenetére


Mike
veterán

a gtaban még az ingatlanjaid között sem tudsz teleportálgatni

(#245817) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Jajj nem kellett volna megnéznem ezt a Ghost of Tsushima gameplayt. Már PS is kell nextgenre. Drága világ jön :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245818) Szabi® válasza Mike (#245816) üzenetére


Szabi®
addikt

A Portál játék lenne nekik a megoldás.....abba jó sokat lehet teleportálni....és lovak sincsenek benne.... :D

[ Szerkesztve ]

(#245820) S e t h


S e t h
nagyúr

Szerintem az RDR2 nem rossz játék.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#245822) Imilenni


Imilenni
addikt

Hu, nagyon elszabadultak az indulatok ;]

Ki várja a GOT - ot?
Nem bánom hogy rendeltem még anno Fémtokos verziót belőle.

Amikor először odamegy a kis bázishoz, és rá szaladnak, az most végülis akkor scriptelt lenne?
Nagyon annak tűnik..
Van egy érzésem hogy nem lesz benne klasszikus nehézség állítás, valahogy úgy tűnik hogy nehéz lesz és kész :DDD

Press "F" to pay respects.

(#245825) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Németeknél már reklámozzák:

[link]

Live-Die-Respawn

(#245826) Mike


Mike
veterán

és végre megvan a caravan stories is
csak most vehetek oda is pluszt :(
mert gondolom a meglévőt nem tudom megosztani

a ps-n meg csak egyszerűen csinálok még egy usert, rákötöm a psn idt és annyi?
kell valamire figyelnem?

[ Szerkesztve ]

(#245827) gamegod


gamegod
senior tag

ha valki kapott ilyen 25%os kódot szívesen fogadom a Fallen Order bevándorolna hozzám :DDD

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#245828) Szabi®


Szabi®
addikt

Sikeresen megvettem akció keretében a Just Cause 4-et.(sokáig halogattam,mert nagyon rosszak az értékelései)
Nem azt mondom hogy életem legjobb játéka,de a tesztekben túlzóan alulértékelték.
Sztem ez a rész is hozza azt,amire már az első rész is hivatott volt.A rombolást.
Első körben be is húzott 6-7 órára.
Grafikailag kissé felemás a buli.A texturák felbontása nem túl acélos,de viszont összképileg szépnek mondható. :R

(#245822) Imilenni Én már nagyon várom. Jól áll majd a Ps portfóliójába egy ilyen téma :)

[ Szerkesztve ]

(#245829) Bétaville


Bétaville
senior tag

Én is most töltöm le a Katana Kami-t. :))
Reméljük elnyeri tetszésemet. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#245830) Peace válasza Imilenni (#245822) üzenetére


Peace
nagyúr

Megy a sírás rendesen, sokan kiborultak. Én nagyon várom, előrendelős. :K

(#245831) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egy 25% -os kuponért én is sorba állnék, amit magyar storeban lehet használni.
:R

(#245832) Szabi® válasza ProEvoFan (#245831) üzenetére


Szabi®
addikt

Hol lehet ilyen kupont szerezni ? Vagy mi adja azt,store ?

(#245833) Peace válasza ProEvoFan (#245831) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor már én is! :R Ilyeneket osztogatnak? Vásárolnék. :)

(#245834) james001 válasza Bétaville (#245829) üzenetére


james001
veterán

Ne utánozz :P :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#245835) wolf13


wolf13
őstag

Magyar storban is ingyenes a LEGO® NINJAGO® Movie Video Game

[ Szerkesztve ]

(#245836) Frod válasza Imilenni (#245822) üzenetére


Frod
addikt

Mivel egy AC/Batman hibrid, így nem mondanám, hogy nehéz lesz, széles tömegre lőnek vele. Plusz HUD híján nem láttuk, hogy pontosan mi volt az amikor egy vágással rendezett le mindenkit, de simán lehet, hogy ez egy olyan skill, pl ami támadás esetén, mondjuk nyomd meg a háromszöget és insta-kill.
Amikor pedig először megy a bázishoz, ugye az indikátor jelzi is, hogy észrevették azért jön a kis cutscene, de később ugye mutatják, hogy stealth módon is be lehet venni a kis táborokat.

Do you see the white shadow?

(#245837) alite válasza oriic (#245825) üzenetére


alite
aktív tag

Ilyenkor szoktam en is rarepulni, de most par evre ellatott az alza. :)

[ Szerkesztve ]

(#245838) Mr Chapel válasza saelin (#245794) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ezen nem veszünk össze, nekem van mindkettő. Xbox one kontrollerre már évek óta használok hasonlót, semmi megnyúlást nem tapasztaltam. Dual shock 4-en csak fél éve van rajta ilyen, az se nyúlt meg, egyelőre. Valszeg típusra válogatja. Ebből is lehetnek szarok. Ellenben ezek a fix műanyag peckes megoldások jobban koptatják alatta az eredeti sticket. Plusz egyik ilyen KontrolFreakes cuccom eltörött már.

(#245839) hombre[EU] válasza S e t h (#245820) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ki merészelte azt mondani,hogy rossz?! :D

nekem utólag esett le,miért volt bennem az az érzés,hogy: sok az unalmas lovaglás. A camp-koncepció mellékterméke, és kiváncsi vagyok rá a valhalla miképp fogja megoldani. Ha jól emlékszem volt egy vagy több olyan küldetés,amelynek a végén az átvezetō után már ōk dobtak vissza. Valószínū náluk is kijött a playtestek alatt,hogy bizony ciki 4perces gameplayért lelovagoltatni 12percet a playerrel tizedjére ugyanazon a szakaszon :)
a legegyszerūbb megoldás,ha tömörebb lett volna a játék viszont akkor nem ennyire jó...a "hajléktalan openworldözésben" azért sokkal jobb a flow,hiába nem autentikus...és a végén a játékélmény a lényeg

Life, Uh, Finds A Way

(#245840) Sefter válasza wolf13 (#245835) üzenetére


Sefter
veterán

köszi :)

Psn ID: sefter_hun

(#245841) _drk válasza Imilenni (#245822) üzenetére


_drk
őstag

Eddig semmi hype nem volt.
Most hatalmas!
Nem szoktam előrendelni de ez az art nagyon bejövős!

(#245842) saelin válasza Mr Chapel (#245838) üzenetére


saelin
veterán

Ne dobáljad! :DDD

A gumi szerintem csak akkor jó, ha az ember nem akarja őket leszedi. Nálam minden héten egyszer gaming cucc nagytakarítás van. Áttörölgetem a gépet, tartozékokat, széket stbstb. Különben megeszi a dzsuva, köszönhetően az izzadós kezemnek és a macska retkes lábának. :))

Múltkor azt hittem hozzávágok valamit a macsekhoz, mert elkezdte nyalni a kikapcsolt állapotban lévő kijelzőt... Ha a monitoron van egy kis pixelnyi kosz én attól agyfaxt tudok kapni. Ismerősöm szerint az ablakhoz is így kellene hozzáállni. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245843) Carlos Padre válasza markknight (#245729) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Biztos lesz ilyen, de a RDR2-nél teljesen nyilvánvaló volt, hogy a rövid játékidő kinyújtása miatt rak ki a halál faszára a térképen minden mission után, hogy aztán lovagolj vissza a táborba. Egy idő után annyira unalmas ez a szoptatás, hogy én is ott hagytam a játékot félbe, és csak az online megjelenése előtt vettem elő megint és fejeztem be. Az epilogus még mindig függőben van.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245844) Szabi® válasza Carlos Padre (#245843) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem a 6 fejezetben 110 órám volt....az rövid ? :U

(#245845) bagyulajuve válasza Imilenni (#245822) üzenetére


bagyulajuve
addikt

természetesen várom továbbra is, nekem tetszik még mindig, bár nem néztem teljesen végig a gameplay videót és a lófarokra sem koncentráltam rá :DDD
de remélem nem lesz azért túl nehéz, arra ott van a Sekiro vagy Nioh

csak azt sajnálom, h a f*stos TLoU2 miatt miatt majd 1 hónappal később jelenik meg

(#245843) Carlos Padre - én sem csináltam meg már az epilógust, nekem tökéletes lezárás volt a Chapter 6

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#245846) Wesder válasza Szabi® (#245844) üzenetére


Wesder
félisten

Làtszik hogy nem értetted. Ha nem lett volna benne ennyi lovaglàs, csak 50-70 óra lett volna max. Nekem 200+ óràm van a single jàtékban. Van akit ez zavar, el kell fogadni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245847) Mr Chapel válasza saelin (#245842) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ne is mondd. Ma reggel, azt hittem agyfaszt kapok. 2 hetes tv, ránézek, középen fekete pötty...na mondom pixelhiba? Aztán le tudtam törölni, úgy hogy csak légysz*r volt. Nem tudom hol jönnek ezek be folyton, tele a ház szúnyoghálóval. Semmit nem veszítenénk vele ha ezek kipusztulnának :D

(#245848) Mike válasza saelin (#245842) üzenetére


Mike
veterán

"Ismerősöm szerint az ablakhoz is így kellene hozzáállni" pedig már azt hittem beteges a pedantériád :D

(#245849) Mike válasza Carlos Padre (#245843) üzenetére


Mike
veterán

hát szerintem meg nem
mondom ezt azért, mert a gatban is ez volt
szóval inkkább a Rockstar ilyen
plusz online másfél év alatt szerinted mennyit lovagoltam?
az eiplógus meg kb 1(-2) nap, szóval nem túl hosszú
persze utána lehet bóklászni

[ Szerkesztve ]

(#245850) Szabi® válasza Wesder (#245846) üzenetére


Szabi®
addikt

Én azt értem,de akinek nincs ideje egy JÁTÉKBAN az arra való eszközökkel utazni,mert sok idő,azok minek játszanak vele ? Ez valami új betegség ? Az ilyenek álljanak neki a Skyrimnek,hogy felfrissüljenek a régi szép emlékek,abba minden helyet gyalog fedeztél fel,és csak azután vált elérhetővé a fast travel.
Pedig az csak 40 négyzetkilóméter,mégis dupla ennyi időt bele rakott így az ember :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.