Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245851) Wesder válasza Szabi® (#245850) üzenetére


Wesder
félisten

Én sem mindig àllok neki egy hosszú jàtéknak mert jajjdequrvasokidőésnincskedvemhozzà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245852) Bétaville válasza james001 (#245834) üzenetére


Bétaville
senior tag

Bammeg neked ajándékoztam a 25%-os kódot.
Utána én meg megvettem teljes áron. :O

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#245853) Mike válasza Szabi® (#245850) üzenetére


Mike
veterán

nekem volt skyrimben lovam meg sárkányom

(#245854) Szabi® válasza Mike (#245853) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem is voltak,mondjuk a sárkány csak a kiegbe,a lovat meg nem használtam,az nekem nem jött be.Millió helyre beakadt,a hegyi terepet meg nem szerette.És elég lassú is volt.

(#245855) markknight válasza Carlos Padre (#245843) üzenetére


markknight
veterán

Igen? Én úgy éltem meg, hogy egálban volt a lovaglás és a küldetések. Utazgatás nélkül is hosszú játék a Red Dead 2. Az más kérdés, hogy sok cutscene volt benne :D

Ez az Ion Fury meg jó drága lett. Olyan 5990-ért venném, de ez a 7 ezer forint túlzás.

[ Szerkesztve ]

(#245856) S e t h válasza hombre[EU] (#245839) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem jut eszembe, kínálgatta itt a nemi szervét, de most pihenőn van. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#245857) S e t h


S e t h
nagyúr

Mi állhatott a döntés mögött, hogy az AC Black Flag megjelent magyar nyelven is?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#245858) gamegod válasza markknight (#245855) üzenetére


gamegod
senior tag

1000 ft :))

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#245859) Carlos Padre válasza Mike (#245849) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nézd azok szemszögéből, akik a sztorival akarnak haladni, és belefutnak egy ilyen durva időhúzásba. Nem fair.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245860) tboy93 válasza S e t h (#245857) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát a magyar nép nagyon jó a kalózkodásban, ezt tudja mindenki :P

(#245861) Wesder válasza tboy93 (#245860) üzenetére


Wesder
félisten

:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245862) Peace válasza tboy93 (#245860) üzenetére


Peace
nagyúr

És így már értik is, hogy mit torrenteztek le! :DDD

(#245863) Szabi® válasza tboy93 (#245860) üzenetére


Szabi®
addikt

És itt gondolom a hajózgatásra gondolsz :D Figyelj van vizünk,a Duna sem kicsi :D

[ Szerkesztve ]

(#245864) saelin válasza markknight (#245855) üzenetére


saelin
veterán

Akcióban biztos behúzom majd, de ennyiért nem... modern retro hangulat ide vagy oda.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245865) Carlos Padre válasza Mister_X (#1) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na ez sokaknak fájni fog. Oda lesznek a jó rankok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245866) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ezt csekkoljátok-> Rabbit and Boy

Life, Uh, Finds A Way

(#245867) saelin


saelin
veterán

"You successfully pre-ordered the Ghost of Tsushima Digital Deluxe Edition."

Pénztárca:
Fuck...


hombre[EU]
Ideje lenne már újra elindítani. Már vagy 2 hónapja meg sem nyitottam.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245868) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#245866) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát elkészült végre :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245869) Mike válasza Carlos Padre (#245859) üzenetére


Mike
veterán

azoknak a visual noveleket ajánlom. azokban nem kell mászkálni sehova
ám értem, gyorsan végig akartad pörgetni a storyt
úgy elhiszem hogy idegesítő és feleslegesnek érződik a sok mászkálás, lovaglás
de mondjuk ezért felesleges a játékot megvenni, elég a végigjátszást youtube on megnézni

(#245870) consono válasza saelin (#245867) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is remeg az ujjam a góm fölött:)

"In God we trust. All others must bring data"

(#245871) hombre[EU] válasza saelin (#245867) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jól tetted :) megnéztem most a state of playt...gyönyörū,változatos és okos. A harcrendszerrōl nagyon sok nem derült ki, de legrosszabb esetben is okés lesz a bemutató alapján. Remélem lesz benne 1hit/kill(ghostnak armor nélkül) nehézségi szint, mert elég op-ra fel lehet húzni a karaktert. A SuckerPunch komolyan megérkezett az elitbe :D

Life, Uh, Finds A Way

(#245872) l.skywalker válasza hombre[EU] (#245871) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem nagyon tetszik. Jól ötvözték az open world világokat és jó érzékkel mondták, hogy az idei Assassin's Creed lehet :D

Még ami érdekel, hogy mekkora világ lesz bejárható, milyen lesz az utazás (ló tudom, de fast travel)... de tetszik nagyon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245873) saelin válasza l.skywalker (#245872) üzenetére


saelin
veterán

Engem ott fogtak meg, amikor mondták hogy az egész játék felfedezése a játékosra van bízva. Nem lesz mindenhol question mark, van ahol figyelni kell a secretekre utaló jeleket. No, és a legjobb az egészben, hogy elvileg mindenféle szörnytől és egyéb fantasy elemektől mentes cucc. Régóta vártam egy ilyenre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245874) Madoc válasza l.skywalker (#245872) üzenetére


Madoc
veterán

A videóban látszik a térkép jó része. Én is 2 hete előrendeltem igaz lemezesen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#245875) hombre[EU] válasza l.skywalker (#245872) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A shrine-okhoz gyorsutazhatsz, talán a róka vitte oda...méretnek nekem elég lenne a HZD mapja (~witcher3 skellige nélkül), egy ~30órás storyval(+side quest stb)...efelett már hajlamosak elfáradni a játékok

Life, Uh, Finds A Way

(#245876) l.skywalker válasza Madoc (#245874) üzenetére


l.skywalker
félisten

:C pár év és eljutok ide én is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245877) ProEvoFan válasza S e t h (#245857) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha jól tudom, az Ubisoft kb akkor kezdte a magyarítást beletenni pár játékba.
Sajnos hamar megszüntették. Aszem' az utolsó ilyen dobásuk a Watch Dogs 2 volt.
Gondolom nálunk nem hozott többlet eladást, így befagyasztották a projektet.

[ Szerkesztve ]

(#245878) Wesder válasza ProEvoFan (#245877) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig a Black Flag nem volt magyar, màr ami a mostani generàciós kiadàst illeti, ha jól tudom.

Szerk.
Rosszul tudtam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245879) wolf13 válasza Wesder (#245878) üzenetére


wolf13
őstag

Én örültem volna ha a assassin's creed 3 remastered is megkapja a magyar feliratot. Ha jól emlékszem az eredeti tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#245880) 3L1T3 válasza S e t h (#245857) üzenetére


3L1T3
addikt

Semmi! Ez utan dontott ugy az ubisoft hogy 10M lakos alatt nem lesz lokalizacio! Egyszer majd bovebben is kifejtem. Volt szerencsem beszelgetni kelet europai menedzserrel meg a wildlands bemutatojan.

De mai napig azt gondolom , hogy szanalmas kifogas...

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#245881) l.skywalker válasza 3L1T3 (#245880) üzenetére


l.skywalker
félisten

De mi néha többen vagyunk mint 10 millió :D

Nem mondtad neki, hogy "bekap.ssa?" :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245882) james001


james001
veterán

Jópofa ez a Katana Kami,tényleg olyan mint a Diablo csak japán szamuráj témával. Beszippantott rendesen,eddig tetszik :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#245883) 3L1T3 válasza l.skywalker (#245881) üzenetére


3L1T3
addikt

Bár ilyen egyszerű lenne. Független attól, hogy vannak mindig páran akik előadják, hogy "tanulj meg angolul, a világ legegyszerűbb dolga" az emberek szeretnek a saját anyanyelvükön játszani, még ha sok esetben a fordításban vannak is hibák. De sokkal nagyobb közönséget tudnak vele megszólítani.

Egyértelmű, hogy Sony jóvoltából rengeteg olyan ember is kipróbálta az elmúlt évek exkluzív játékait akik amúgy nem tették volna. Witcher 3 egyik alap sikere is magának a lokalizációnak köszönhető. Bár ott a magyar forgalmazó nélkül nem jöhetett volna létre a lokalizáció, mert bizony ezt felesbe fizették. Persze a W3 visszahozta a belefektetett pénzt a forgalmazónak is, de azért ez nem mindig van így.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#245884) wolf13 válasza 3L1T3 (#245880) üzenetére


wolf13
őstag

És a The Division?
Az a BF után jelent meg.

(#245885) 3L1T3 válasza wolf13 (#245884) üzenetére


3L1T3
addikt

Igen de már ezeknél a játékoknál elkezdődött a ubisoft hozzállása. Sokáig arról is szó volt, hogy a PC-s verziók teljesen eltűnnek a piacról, és csak a uplay-en keresztül lehet majd megvenni bizonyos régiókban a játékot.

Sok esetben az ugyan azok az okok miatt történt ez mint az EA esetében. Megjelenik itthon a szürke importos nem erre a régióra szánt játékok olcsóbban. Értelem szerűen a magyar árérzékeny nincs is ezzel baj. De amikor a megadott XY darabból nem kell el megadott mennyiség, ugyanakkor az országban XY 2x-e elfogyott az cink. Csak hát erre a kiadó nem lát rá, csak arra, hogy az előre legyártott X mennyiség nem kellett az embereknek.

Abban is biztos vagyok , hogy ha digitálisan lehetne venni nyelv csomagot egy játékhoz 3-490 Ft-ért akkor tuti rengetegen megvásárolnák, csak azért, hogy a saját nyelvükön játszhassanak. De nem elég csak lefordítani egy játékot , lektorálás után újra kell teszteltetni az egészet. Ez pedig annyival több pénz meg energia, hogy a mi minimális kerekítőszámnak is kevés eladásainkat elengedték. :(

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#245886) Bétaville válasza james001 (#245882) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nem rossz, nem rossz. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#245887) wolf13 válasza 3L1T3 (#245885) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem amúgy az EA ugrott be erre a 10 millió alatti lakosságra. Ugye akkor megszüntette a magyar supportot, kliensből is kivette a magyar nyelvet. És biztos vennék a nyelvi csomagokat , mint ahogy még jó pár évvel ezelőtt meg is tették egyes PC játékoknál (nem írom le kitől). Ezért is örülök én is , hogy a Sony azért próbál erre odafigyelni. Én pedig pont ezért meg is veszem azokat a címeket , amik magyar feliratosak.

(#245888) Mezcal


Mezcal
addikt

Jön Dutch a Predator Hunting Groundsba!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#245889) Wesder válasza Mezcal (#245888) üzenetére


Wesder
félisten

Szegény.:(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245890) cyberkind válasza Mezcal (#245888) üzenetére


cyberkind
félisten

Kétlem, hogy ezzel menthető az a játék. :D

Paranormal Cocktivity

(#245891) l.skywalker válasza Mezcal (#245888) üzenetére


l.skywalker
félisten

Oda Van Damme kéne a jelmezben :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245892) nincsnév007 válasza 3L1T3 (#245880) üzenetére


nincsnév007
őstag

EA is azt mondta hogy 20 milliós lakkosú országra nem ad ki lokalizációt, fifába mégis ott van a dán, norvég, cseh és a többi ország nyelvei :( cseh is épp hogy eléri a 10 milliót az ac unityiben ott van a felirat. :(

(#245893) Szabi® válasza nincsnév007 (#245892) üzenetére


Szabi®
addikt

A Syndicate a Unity után van.Az még magyar feliratos. (és elég jól sikerült az a rész)

(#245894) nincsnév007 válasza Szabi® (#245893) üzenetére


nincsnév007
őstag

igen, de fura hogy a unityiben meg nincs

(#245895) Szabi® válasza nincsnév007 (#245894) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem tudom,hivatalos okfejtéseket sem láttam ezzel kapcsolatban soha ,sok esetben tényleg tőlünk jelentéktelenebb országok is kapnak lokalizációt :)

[ Szerkesztve ]

(#245896) Bétaville válasza james001 (#245882) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nem tudod véletlenül, hogy kel benne menteni?
Vagy automatikusan ment? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#245897) ProEvoFan válasza 3L1T3 (#245885) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

10 eurót simán fizetnék egy komolyabb magyar feliratozásért.

(#245898) Mezcal válasza cyberkind (#245890) üzenetére


Mezcal
addikt

Fejlődik a játék, több javítás jött ki rá az ingyenes próba óta. Naponta játszom (meglepően sokan játsszák) még van hova fejlődni és vannak hibák, de már élvezhető a játék. Például, amikor a Predatorral kilövöm a hálót a "páciensre" vagy csapdát rakok le, de benne van az a kütyü is, amivel a Predator 2-ben levágják a kezét.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#245899) felixo válasza ProEvoFan (#245897) üzenetére


felixo
őstag

Én is. :K
Simán. :K
Kár, hogy DLC formájában nincs ilyen. :O

Redmi Note 9

(#245900) Mike válasza 3L1T3 (#245885) üzenetére


Mike
veterán

fordítás helyett a Sonynak a Google translate automatikus fordítóját kéne adaptálnia, hogy feliratozzon a játékok alatt. ebben több a jövő mint a lokalizációban.
és azért Google translate mivel az elmúlt 10 évben elég szépen fejlődött, mind fordításban mind szövegértésben

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.