Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244801) Sordoran válasza Lacr0ix (#244783) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is erre várok már. Mondjuk 2 éve májusban mikor beléptem táborba +3 hónapot adtak, így nekem augusztus a forduló hónap. Május vége/június eleje lesz.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#244802) sxxorp válasza markknight (#244799) üzenetére


sxxorp
őstag

Ha nem olvasom, én sem, nincs összehasonlítási alapom csak az F12013-mal :) Van olyan pálya, amit inkább a RealRacing3-ból ismerek :D
LnB: nagyon valószínű, de nem tudom mindet sikerült-e azonso színvonalon, vagy még jobb leképezést találtak...

(#244803) hombre[EU] válasza .LnB (#244800) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Maximum a pilóták azok :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244804) nemorino válasza .LnB (#244800) üzenetére


nemorino
tag

A Project Cars-ban már öt éve is az volt, de a Codemasters nem scannel.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#244805) .LnB válasza sxxorp (#244802) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha az lenne, akkor ilyen átalakítás szóba sem jöhetne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244806) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Próbálom kiszemezgetni az infót itt a topicban, hogy billentyűzet illetve egér használatához mi kell és mi a jó (PC-n kívül) PS4 esetében, de semmi konkrét infót nem találok, csak hogy az olcsó dolgok nem szuperek. Mi az ami tényleg jól működik akár vezetékes vagy vezeték nélküli egér és bill esetében online lövöldözésre? Nemrég óta vagyok PS-es és a 15 éves PC gamer múlt nehezen átszoktatható nekem erre a kontrolleres dologra lövöldözés részen online.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#244807) Mr Bond 007 válasza markknight (#244795) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Jó! Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én látom ugyanolyannak mint a tavalyit.. :(

(#244808) Neoteric válasza JoceeHunt (#244806) üzenetére


Neoteric
addikt

Marmint azokra a jatekokra gondolsz, amik tamogatjak? Azoknal nem kell semmi, csak siman bedugod az usb-s billt es egeret, aztan jatszol.

PSN: ne0teric_sAN

(#244809) pomk válasza S e t h (#244778) üzenetére


pomk
őstag

Egyetértek.
Tegnap este le is töltöttem az első részt. Végigjátszom szerintem újra. :)
Durva amúgy, hogy 2014-es az első rész... :Y

(#244810) S e t h válasza Carlos Padre (#244788) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogy látom téged bánt egyedül, ha vkinek más véleménye van, mint a sajátodé.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244811) Mike válasza JoceeHunt (#244806) üzenetére


Mike
veterán

bármilyen usb-s egeret, billt rá tudsz dugni, a ps natív támogatja
de a játékok nem
az a játék fejlesztőin múlik, elvi lehetőslg megvan rá

én 28 év után
addig max helikoptert vezettem kontrollerrel, meg fifáztam
meg fogod szokni, kb fél - egy év, amikor már nem kell gondolkodni mi hol van, és merre van a fent-lent

[ Szerkesztve ]

(#244812) Carlos Padre válasza S e t h (#244810) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elbuktál az ok-okozat relációnál.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244813) jupp008 válasza pomk (#244809) üzenetére


jupp008
senior tag

Olvasgatva a fórumot 3 napja én is így döntöttem :)

(#244814) S e t h válasza Carlos Padre (#244812) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tehát nem írhatja le amit gondol róla, mert akkor őfőtrollságának nem lesz mibe belekötnie?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244815) Szabi® válasza pomk (#244809) üzenetére


Szabi®
addikt

Én is most kezdtem el megint az első részt,eszméletlen hogy ezt a játékot még a PS3-nak köszönhetjük. :R

(#244816) Mike válasza S e t h (#244814) üzenetére


Mike
veterán

mondod ezt te. na jó nem szállok be a kis évődésetekbe ;]

(#244817) Wesder válasza pomk (#244809) üzenetére


Wesder
félisten

2013.06.14

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244818) S e t h válasza Mike (#244816) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vmi a témához vagy csak a szokásos?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244819) Mike válasza S e t h (#244818) üzenetére


Mike
veterán

"évődésetekbe"
a téma mikor volt érdekes, amikor egymás vérét szívjuk? :D

(#244820) Szabi® válasza Mike (#244819) üzenetére


Szabi®
addikt

Ejnye-bejnye ,ilyen példát mutatni egy 18 éves reggel.Hogy nézzünk így fel a "régi" nagyokra ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#244821) S e t h


S e t h
nagyúr

Ugyan még nem volt meg az AC III összes dlc, de némi fogalmat már alkotva írnék pár szót róla.

Nem vagyok egyszerű helyzetben ha írnom kéne róla írnom valamit.
Kedvelem, régi emlékeket idéz fel, de ennek ellenére már szabadulnék tőle.

Gyermekkorom egyik meghatározó karácsonyi emléke volt Cooper: Nagy indiánkönyv regényét megkapni és most felnőttként mondhatni a regény lapjain keresztül újra átélni az akkor elolvasottakat, leírhatatlan, és most jön a de.

Az egy dolog, hogy megelevenedik előttem a függetlenségi háború, sőt nem is rossz köntösben, de azért a hibák sem tudják teljesen ellensúlyozni a pozitívumokat.

Eléggé retrográd módon, de én visszafelé haladva az időben ismertem meg az Assassin Creed storylinet, kezdve az Odysseyvel, aztán szép lassan visszafelé haladva, de ennek oka az volt, hogy elég sok év kimaradt nálam player fronton.

A Blag Flag még oké is volt, de az AC III remastered ide vagy oda azért már okozott homlokráncolásokat.

Először is ami bejött. Szereted a történelmet? Függetlenségi háború megvan? Indiános regényeket szereted? Ne is menj tovább, megérkeztél.

Viszont ez kevés mint AC. Mert ebben az kevés van. Az odáig oké, hogy eddig ebben kap számomra leginkább magyarázatot az assassin-templar ellentét, viszont kőkemény terminatorság van. Van egy Uncas-szerű indiánunk aki elképesztő kombókban aprít szét a tomahawkjával mindenkit, de hol van a lopakodás? Sehol. Az ellenfelek érzékelése elképesztő. Nem elég, hogy kevés a lopakodásra, rejtőzésre alkalmas tereptárgy, de az ellenfelek azonnal kiszúrnak bárhonnan is tekintesz ki fedezék mögül, onnantól kezdve pedig rajtad a fél brit hadsereg.

A Blag Flag hajózása már csíráiban itt is megmutatkozik, de itt még olyan zigóta állapotban, hogy nem is nagyon fordítottam rá figyelmet.

A történet nagyszerű, az Origin és az Odyssey csak köszönhet neki, tekintsünk el most a baltával faragott polygonoktól, csak egy 2012-es játék felújított változatáról beszélünk.
De a menü borzalmas, felesleges elemektől hemzseg a játék(fast travel, de annyit futsz, hogy indiánként is kifekszel) , de ezt akként értékelem, hogy az ubi kereste mi lesz majd az irány később. Pl. ebben a játékban totál felesleges az ow, csak lassítja, hátráltatja az embert, jobban feküdt volna neki egy God of war szerű lineáris gameplay.

Ami viszont meglepő az a dlc. Na itt jön be igazán mi is az igazi AC feeling, arcba kapod a lónak a szerszámát, halás folyamatosan és csak nézel, hogy mi történt Uncassal, hiszen terminator volt, mindenkit meggyalázott tomahawkkal, most meg folyamatosan az örök vadászmezőkön találja magát.
Itt már van értelme a lopakodásnak, mit van értelme, ha nem csinálod game over. Új skillek és mind a lopakodásnak van alárendelve, nincs ide "nekem a brit 5. hadtestet".

Summázva. A játék történeti szála jó, főleg ha nem idegen tőled a függetlenségi háború, de mint AC inkább a dlc-ben teljesedik ki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244822) Mike válasza Szabi® (#244820) üzenetére


Mike
veterán

nem komolyadtam 18 év alatt se
jó, egy picit :D

(#244823) JoceeHunt válasza Neoteric (#244808) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Elsősorban most a Showdown Hunt-al játszom arra gondoltam. Nem tudom még mi várható a jövőben aminek nekiállok, ezzel még elleszek pár hónapot szerintem.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#244824) hombre[EU] válasza S e t h (#244821) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor innentōl azt javaslom: AC1,AC2, Brotherhood,Revelations sorrendben játszd ōket.

Life, Uh, Finds A Way

(#244825) S e t h válasza hombre[EU] (#244824) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez mind megvan PS4-re?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244826) markknight válasza S e t h (#244825) üzenetére


markknight
veterán

Az 1 nincs.

(#244827) Bad Pritt válasza S e t h (#244825) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az elsőt szerintem kitörölné az Ubi a történelemből, ha lehetne egy kívánsága.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#244828) Imilenni


Imilenni
addikt

Nemtudom volt-e már:
Ghost of Tsushima

Press "F" to pay respects.

(#244829) hombre[EU] válasza S e t h (#244825) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt hittem az EzioCollection tartalmazza...akkor max xbox bc?

Life, Uh, Finds A Way

(#244830) malystryx válasza S e t h (#244825) üzenetére


malystryx
senior tag

Én az Assassin's Creed Ezio Collection-t ajánlom, benne van mindhárom rész amit Hombre ajánlott, nekem is ez van lemezen. :) Elvileg ez még remastered is. Egyébként nagyon szépen néz ki nagy tv-n is, én a 2-ben 36 órát töltöttem, azt platináztam, a többit valószínűleg nem fogom, de mindent amit össze lehet szedni, azt megteszem. Nekem a második rész a best.
Szerk: Az első rész (AC1) nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#244831) hombre[EU] válasza Imilenni (#244828) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Remélem photo mode-dal érkezik ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#244832) Peace válasza Imilenni (#244828) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez a március 5-ei trailer. ;)

(#244833) Imilenni válasza Peace (#244832) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem ez volt a márciusi?

Press "F" to pay respects.

(#244834) Szabi® válasza Mike (#244822) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze nem is kell,nem egy operaházban vagyunk :D :D

(#244825) S e t h Igen meg ,ezek az AC bölcsője úgymond.
Ezio Collection néven fut,ez foglalja magában az összes előzmény részt.

#244827) Bad Pritt Jah az még elég kiforratlan volt.Lehetett benne bénázni rendesen :D

[ Szerkesztve ]

(#244835) hombre[EU] válasza malystryx (#244830) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Képzeld el,hogy azt az energiát amit az Origins/Odyssey-re fordítottak egy AC2 szellemi örököse kapta volna meg :) vagy elég lett volna megtartani Désilets-et

Life, Uh, Finds A Way

(#244836) Peace válasza Imilenni (#244833) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Nekem kottára ugyanannak tűnik, csak ez angol.

(#244837) l.skywalker válasza hombre[EU] (#244829) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mert neked Altair az Ezio? :D ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#244838) hombre[EU] válasza l.skywalker (#244837) üzenetére


hombre[EU]
veterán

elfelejtettem gondolkodni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244839) RangerFox válasza S e t h (#244821) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nagyon örülök, hogy végül ennyire tetszett a Black Flag, őszintén meg is lepett kicsit. A 3 nyilván visszalépésnek érződik azután, de ebbe a részbe rengeteg munkát pakolt anno a Ubisoft, új engine, új irányítás, harcrendszer, free parkour, lőfegyverek, kivégzési animációk, hajózás, lovaglás... Állatsimogatás (!!!) A sztoriba is sok energiát fordítottak, és habár szerintem nagyon korrekt lett (ajánlom a könyv elolvasását, Haytham sztoriját remekül kiegészíti), a rajongóknak nem tetszett Connor karaktere Ezio után.

Viszont arra készülj fel, hogy ha már most ráncoltad a homlokod néhány gameplay-beli megoldáson, akkor az Ezio Collectiont egyáltalán nem ajánlom, nem jó visszatérni ahhoz a kellemetlen irányításhoz, korlátozott harcrendszerhez és világhoz, még ha a sztorija nagyon jó is. Nem öregedtek jól.

(#244840) EczkE


EczkE
addikt

Assassin’s Creed Valhalla: First Look Gameplay Trailer [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#244841) S e t h válasza RangerFox (#244839) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó látni mennyien ápolnak szép emlékeket az AC sorozattal kapcsolatban, sőt, főleg úgy, hogy anno két részre is szakadtak a rajongók az új vonal bevezetésekor ( Origins, Odyssey).
Sosem voltam megjelenítés párti, inkább a sztorira fektettem a hangsúlyt, de így 2012 körül bóklászva kezdem azt érezni, hogy ez a határ, a sztori lassan már nem kárpótolja az elavult dolgokat.
A Black Flag nagyon jó volt, az AC III is mint történelmi lecke és mint indiános sztorik iránti rajongás, de tartok tőle, főleg egy LAst of Us II trailer megtekintése után, hogy ez már túl sok kompromisszum lenne.
Mindenesetre mindenkinek köszönöm az ajánlásokat, megnézem még mit tud az Eizo collection, aztán ki tudja, mivel minden release date el lett tolva akár még bele is férhet.

EczkE, ez annyira gameplay, mint amennyire én balettozom. :D

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244842) Gery9112 válasza EczkE (#244840) üzenetére


Gery9112
őstag

Tuti kamu, nem látni egy tornyot se. :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#244843) wolf13


wolf13
őstag

Gyenge egy bemutató volt...

(#244844) saelin válasza EczkE (#244840) üzenetére


saelin
veterán

Végignéztem ezt az Inside Xbox streamet... Ritka szar volt. Kb semmi gameplay nem volt benne, csak a szokásos trailer-ek, reveal-ok stb. Hype a semmiért. Én abban bíztam, hogy láthatjuk az AC Valhalla-t xbox series x-en és abból ki lehetne találni, hogy mit is hoz a nextgen. 1 órám elment a semmire. :(((

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244845) EczkE válasza saelin (#244844) üzenetére


EczkE
addikt

Ezert nezek ritkan ilyet live streamet inkabb megvarok egy osszefoglalot. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#244846) saelin válasza EczkE (#244845) üzenetére


saelin
veterán

De nem erről volt szó. Azt írták lesz Valhalla gameplay. Erre meg kaptunk egy "gameplay" trailert, amiben semmi GAMEPLAY nem volt. Tudod kit nézzenek hülyének...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244847) Bad Pritt válasza saelin (#244846) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt én sem szoktam érteni manapság, csomóan ellövik ugyanezt. A tegnapi Last of Us 2 trailer is ennyi erővel gameplay volt, de valahogy mégse annak hívták...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#244848) NyMRooD válasza wolf13 (#244843) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem tetszett, csak a játékok egy jelentős része már ismert volt, szóval csak a trailer volt World Premier :). Nyomatták 1000x a smart delivery-t, gondolom azért mert nem hoznának olyan jó számokat nélküle a játékok (mivel ezek még a jelenlegi genre is jönnek és még az új gen megjelenése előtt), mindenki bevárná az új konzolokat. Tippre ps-nél is ez lesz a third-party címeknél.

Viszont a Valhalla nagyon nem tűnik AC-nak, remélem nem egy szegény ember GoW-ja vagy Witcher-e lesz csatákkal megspékelve (mind a kettőt stílusát szeretem, de az AC-ét is), remélem hamarosan lesz gameplay, stealth-el.

(#244846) saelin: Általában mindig jönnek az ilyen pletykák a bemutatók előtt, hogy ez meg az lesz, nem kell őket elhinni, reggel már megjelentek az első hírek amik cáfolták és jelezték, hogy csak in-game videók lesznek benne.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244849) pomk válasza Wesder (#244817) üzenetére


pomk
őstag

Jogos. LoU Remasteredre írtam a dátumot. :K

(#244850) james001 válasza saelin (#244844) üzenetére


james001
veterán

De kb semmi más érdekes játék se volt. :D Dirt 5-nek örülök de várható volt hogy az új Grid után az új Dirt jön...
Scorn meg még mindig baromi jónak tűnik,csak hát már ezer éve hegesztik... Soha nem készül már el :U
És a vicces hogy exkluzív nem is volt azt hiszem,legalábbis semmi Forza vagy ilyesmi :D Sony-nak most kéne összedobnia egy fasza next gen show-t egy ilyen fos bemutató után.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.