Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244551) Wesder válasza .LnB (#244550) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben az esetben màr tényleg nekem fognak fizetni hogy jàtszak. Jól hangzik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244552) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#244545) üzenetére


30z.Samu
félisten

A 7-nek lesz folytatása vagy előzménye, nem?

Sic Parvis Magna

(#244553) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#244552) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valszeg viszik tovább ezt a post-Umbrella vonalat, úgyhogy sanszosan folytatás. Ugyanúgy fps lesz, viszont ami pletyka volt róla, hogy a fejlesztés alatt álló Revelations 3-at alakítják át úgy, hogy számozott rész legyen belőle, ami jó hír, mert a Rev 2 is tök jó volt szerintem, sokkal jobban működött, mint az 5-6 mondjuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#244554) james001 válasza .LnB (#244550) üzenetére


james001
veterán

Konami cáfolta természetesen azt hogy ezen játékok jogait odaadták volna a Sony-nak,és azt is mondták hogy nem szándékoznak velük semmit se kezdeni jelenleg... De aztán ki tudja mi az igazság,majd a PS5 reveal-nél kiderül. Valamit már tuti dob a Sony is hamarosan (remélhetőleg).

Resi 8 meg a 7 folytatása lesz,vagyis elméletileg a Not a Hero dlc sztorijának a folytatása.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#244555) l.skywalker válasza james001 (#244544) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sajnos azóta kiderült, hogy ott is csak 2020-ban megjelenő játékok lesznek, szóval meh...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#244556) .LnB válasza james001 (#244554) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak pletyka, de én ezért vagyok bizakodó: [link] (Magyarul a sztori: [link] ) Szóval "MAYbe".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244557) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Itt a nagy leárazás alatt beszereztem a Jedi: Fallen Ordert. Nagyjából 8-10 óra játékkal később olyan érzésem van, mintha ez eleve egy 10-12 évvel ezelőtti játék remastere lenne. A grafika, a játékmenet, az animációk, a nehézkes irányítás (pláne az ugrálós platform részeknél), a level design és a régi időket idéző bugok miatt, ez eddig erős közepes. Rossz vicc kategória, hogy ez ugyanazzal a 60 dolláros kezdőárral indult, mint mondjuk egy Death Stranding, Spider-Man vagy GoW.

[ Szerkesztve ]

(#244558) Wesder válasza danielgalaxy (#244557) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom nem most vetted észre hogy a AAA jàtékoknak van egy alapàra. Ràadàsul egyplatformos jàtékokhoz hasonlítod.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244559) Carlos Padre válasza danielgalaxy (#244557) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó, de más platformon nincs ilyen összehasonlítási alap, így megtehették.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244560) gamegod


gamegod
senior tag

első blikkre... :))

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#244561) .LnB válasza Carlos Padre (#244559) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aucs.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244562) Deck


Deck
titán

Van itt akinek platina a W3? Lenne hozzá 1-2 kérdésem. :R

PS5

(#244563) danielgalaxy válasza Wesder (#244558) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nem bizony, ergo, ha tovább viszem ezt a gondolatmenetet, akkor ez a játék inkább egy igényesebb független stúdió alkotásának szintjét éri el.

Carlos Padre: tru

[ Szerkesztve ]

(#244564) Wesder válasza Carlos Padre (#244559) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, mert a nem PS tulajoknak ezek a jàtékok csak PS vàsàrlàsa utàn vàlnak làthatóvà. Ja nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244565) .LnB válasza Wesder (#244564) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézni... Olyan mint az én esetem az új Half-Life játékkal : [kép]
Mégse ugyan olyan, mint ha játszanék vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244566) ProEvoFan válasza Deck (#244562) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fogadni merek, hogy a kártyák gyűjtése lesz a kérdés.
Igen, ha elhagytad azt a "partis" küldetést, ahol meglehet nyeri a lapot, akkor szívás, mert máshonnan nem tudod megszerezni... szóval new game...


gamegod
GRISt ki ne hagyd!!!! 2600ft.

[ Szerkesztve ]

(#244567) .LnB válasza ProEvoFan (#244566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a fránya Véres Báró bácsi. :)
Emlékszem Pc-n, az első végijátszáskor én is ugyan így jártam. Bosszankodtam mint állat. Aztán "additem('gwint_card_dijkstra')" :U
Másodjára már megcsináltam becsülettel, eskü!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244568) Wesder válasza .LnB (#244565) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ugyan az, de a minőségi különbséget akkor is làtod. Kivéve ha vak, süket, meg béna vagy egyszerre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244569) Mike válasza gamegod (#244560) üzenetére


Mike
veterán

a season after fall jópofa, az megvan. a little nighmare meg számomra félelmetes :O

(#244570) Mike válasza danielgalaxy (#244557) üzenetére


Mike
veterán

nem tudom ti milyen szuper irányításhoz vagytok szokva, meg én nem is vagyok nagyon tapasztalt, de nekem semmi bajom nem volt az irányítással a Jediben de a Last Guardianban sem.
Spiderman mitől jobb? Konkrétan kiakadtam tőle 10 perc alatt
60 órám van a Jediben. és amire elsőre azt mondtam ide aztán vissza nem jövök, vigán ugrálgattam végig még vagy 3x (a platinért, ami nincs meg amúgy de ez már az én szoc problémám)

(#244571) ldave


ldave
félisten

Régóta aktív a kétlépcsős beléptetés a Sony fiókomon, de az utóbbi időben egyszerűen nem érkezik meg az sms kód a belépéshez. Már két egyszer használatos kódot felhasználtam a tízből, de ez így nem megoldás. Más is tapasztalt ilyet? A megadott telefonszám jó, ezzel nem lehet gond. Lehet ki- majd visszakapcsolom ezt a szolgáltatást, hátha attól megjavul.

A Slime draws near! Command?

(#244572) Gigicuci válasza ldave (#244571) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ezt én is tapasztaltam két hete, feladtam egy idő után. Nem javult meg azóta ezek szerint.

(#244573) Frod válasza ldave (#244571) üzenetére


Frod
addikt

Igen, konkrétan HÓNAPOK óta ez megy, ide is írtam, de nulla reakció érkezett rá - szóval gondolom a nagy többségnek minden rendben.
A supportnál próbálkoztam, de ahelyett, hogy normális kérdéseket tennének fel (tudomisén szolgáltató, telefontípus, stb) a kétlépcsős belépésnél nem tudom miért fontos konzol sorozatszáma, stb érdekelte őket én meg melóból írtam, szóval annyiban is hagytam.

Azóta úgy csinálom, hogy a sima kód - aminek alapból kéne jönni - sosem érkezik meg, ha kérek ismételten az befut 10 percen belül.

Do you see the white shadow?

(#244574) Kendek válasza Gigicuci (#244572) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én legutóbb hétvégén jelentkeztem be három külön profillal (HU, UK és US), és mindegyikhez azonnal megjött a kód. De persze előfordult már olyan is, hogy nem, vagy túl későn érkezett meg. Ezért sem ideális megoldás ez az SMS, jobb lenne ha a Sony is beépítené a Google hitelesítőt.

<-ƘƘ->

(#244575) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NASCAR Heat 5 - Official Announcement Trailer

Kár, hogy nem Kyle Larson került a borítóra. ;] (na mind1, ezt úgy se értitek)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244576) Wesder


Wesder
félisten

Màsodlagos gépen ha bejelentkezek, akkor a többi felhasznàló is eléri a jàtékaimat?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244577) S e t h válasza danielgalaxy (#244557) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én pár óra után feladtam.
Egyszer valószínűleg befejezem, de ahhoz nagyon ki kell fogynom minden más játékból.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244578) erahurka válasza .LnB (#244575) üzenetére


erahurka
félisten

Fura hogy IndyCar játék nincs, azt is kipróbálnám. Nascar Heat 4-ből videókat néztem, egész jól megcsinálták a karriert. Rohadt tartalmas. A Codemasters is tanulhatna belőle egy-két dolgot.

(#244579) RangerFox válasza danielgalaxy (#244563) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sajnos még így is ez volt a legjobb Single Player SW játék az évtizedben. Kicsit túlzásnak érzem 10-12 évvel ezelőtti játékokhoz való hasonlítást (pl. hol van ez a fajta "nehézkes" irányítás a 12 évvel ezelőtti TR Legendsétől?).

(#244580) Kendek válasza Wesder (#244576) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A profilod másodlagos konzoljain nem osztódnak a digitális játékaid.

<-ƘƘ->

(#244581) .LnB válasza erahurka (#244578) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon jó a Heat 4. Teljesen meglepett. Pici framerate probléma van vele. De abszolút semmi komoly. Már feljutottam benne a NASCAR-ba a Truck szériából, de azt még nem nyertem meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244582) Wesder válasza Kendek (#244580) üzenetére


Wesder
félisten

Köszi. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244583) belan


belan
addikt

Hol tudok erősebb kódot psn ID-hez csinálni? Vagy is hol kell megvaltoztani a kódot?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#244584) Kendek válasza belan (#244583) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Account Settings -> Security

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#244585) erahurka válasza .LnB (#244581) üzenetére


erahurka
félisten

Kontrollerrel milyen oválozni? Ott azért elég fontos a jó ív mert azonnal elrepülnek melletted vagy kiforgatnak ha rossz a kigyorsítás.

(#244586) belan válasza Kendek (#244584) üzenetére


belan
addikt

Új emailt is meg tudok adni? Mert régit email kódot lehet már nem tudom. De lehet fel van írva a email kód valahova otthon!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#244587) Kendek válasza belan (#244586) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ugyanitt.

Amúgy most jelentkeztem be, és szinte azonnal megérkezett a kétlépcsőshöz az SMS.

<-ƘƘ->

(#244588) erahurka


erahurka
félisten

Huh na lenyomtam a mai Daily Deltát Dirt Rally 2.0-ban az Audival, egyelőre megvan a tier 1. Remélem meglesz, és a tegnapi frissítés nem szart el semmit a trófea körül. Vicc hogy a játék egyetlen kihívást jelentő trófeája egy szaros bronz. Nem mintha más játékok nem lőnék el ugyanezt a poént, néha nem értem milyen logika alapján szintezik ezeket. Annyi olyan arany trófeám van amiért kis túlzással semmit se kellett csinálni, és hány bronz kifog rajtam. :F

(#244589) belan válasza Kendek (#244587) üzenetére


belan
addikt

Én nem használok 2 lépcsős biztonsági okoságot mert egy telefon szám pár évig ha meg szokott lenni nálam sűrűbben cserélek telefont és nem mindegyik kártyafüggetlen.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#244590) FunPro válasza belan (#244589) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk a számot is cipelheted magaddal. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244591) belan válasza FunPro (#244590) üzenetére


belan
addikt

Ha feltöltő kártyás vagy akkor is lehet!?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#244592) arty válasza RangerFox (#244501) üzenetére


arty
veterán

A 37 millió psn felhasználónak arcába volt tolva a kérdés/peticio vagy esetleg tudnia kell róla, regisztrálnia kell, meg kell oszania némi személyes adatot az állásfoglaláshoz?
Hasonlítsd az előző hónap petíciójához (nem tudok róla hogy lett volna, de ha volt is nem mehetett túl nagyot...).

Egy petíció 36 ezer aláírója nem "egyéni ízlés". És önmagában annak sincs jelentősége, hogy cserélnek-e végül játékot. A fontos és lényeges: az üzenet. Hogy 36 ezren nem nyelnek le bármit, szó nélkül.

És nekem spec azzal sincs gondom, hogy te ezeket a játékokat "lenyeled szó nélkül", szíved joga, tőlem még akár büszke is lehetsz rá :D

(#244510) Mike most akkor leírtad, hogy van választásom, de ha kell a gtsport multi akkor nincs választásom :D ööö...

szerintem nagyobb szegénységi bizonyítvány azok vegzálása, akik netán felemelik a hangjuakt valamiért, ami a pénzükért cserébe nem üti meg a mércét. tudod, a csenben maradáshoz nagy kurázsi nem kell, azt alapból tudod ha semmit nem csinálsz ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#244593) Kendek válasza belan (#244591) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen.

<-ƘƘ->

(#244594) belan válasza Kendek (#244593) üzenetére


belan
addikt

:R

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#244595) .LnB válasza erahurka (#244585) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Be kell állítani abban is a kontrollert, de lehet simán. Meg aztán nehéséget lehet állítani. Nem az ív a baj, hanem amikor elkezd kopni a gumi, és "loose"-ol a kocsi, na azt korrigálni az izgalmas.

Írtam a játékról párszor itt: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244596) FunPro válasza belan (#244591) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha jól tudom már az is személyes adatnak minősül mint a személyigazolványszám, adószám vagy tajszám.

Aztán lehet tévedek. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244597) Mike válasza arty (#244592) üzenetére


Mike
veterán

mondom, indítok egy ellen peticiót, aztán majd megnézzük kié a több
mit nem nyelsz le? hogy neked nem tetszik egy játék?
én nem csak lenyelem ezt a két címet, hanem még örülök is neki
mindkettőnek
ezt add össze!
kicsit azért már unalmas az egyéni izlésed taglalása itt
mint írtam korábban nem érted létezik a világ

(#244598) Tuomas válasza arty (#244592) üzenetére


Tuomas
addikt

És mi ellen emeled fel a hangodat? Hogy milyen szart adnak a ps-hoz ingyen?
Ez egyéni probléma, mert a tetszik-nem tetszik szubjektív vélemény.

"A fontos és lényeges: az üzenet. Hogy 36 ezren nem nyelnek le bármit, szó nélkül."
36 ezer ember felemeli a hangját azért, hogy el lett b*szva az egész hónapjuk, amiért a sony ilyen játékokat rakott a ps+-ba.
Lefordítom: 36 ezer embernek nincs jobb dolga, mint az ellen anarchiát kiáltani, hogy 1 hónapban milyen játékot kapott "ingyen". Ez egészen fenomenális, és kicsit sem kretén.

Amióta bevezetésre került a ps+, és járnak ingyen játékok, azóta minden hónapban minimum egyvalaki jön ide, és megmondja a frankót, hogy a ps+ aktuális havi játéka:
- "Szar, mert nem tetszik"
- "Szar, mert megvan, ha tudom, hogy elérhető lesz ingyen, akkor nem veszem meg"
- "Szar, mert szar"
- "Szar, mert nem azt adták, hanem ezt"

És amióta a ps+ létrejött, mint szolgáltatás, minden hónapban le van írva (pont a magadfélék miatt), hogy a szolgáltatás árát nem csak az ingyen játékok miatt fizeted ki, hanem:
- nagyobb felhőtárhely
- automatikus mentés a felhőbe
- on-line játék lehetősége
- további akciók
- és a sokat emlegetett ingyen játékok.

Na már most, ha a szolgáltatás nem tetszik, akkor ne fizess rá elő. Ezzel tudod a legjobban kifejezni a nemtetszésedet a szolgáltató felé. Amint megtudja a Sony, hogy nem fizetsz elő a ps+-ra, Japán módra harakirit fognak elkövetni. Ja nem...

Ne haragudj meg amit itt leírok, de itt hisztizel napok óta, egy olyan fórumon, ahol semmi, de semmi eredményt nem érsz el (csak a saját ízlésedre akarod áttéríteni a jónépet), még akkor sem, ha 100 %-osan jogos a felháborodás (de nem az). Ha ennyire problémásnak ítéled meg, akkor:
1. Ne fizess elő
2. Ne itt verd a popódat a földhöz, hanem írj a Sonynak egy e-mailt, aki úgyse fog veled foglalkozni, de legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad, és nem csak hisztériázol egy, a Sonytól teljesen független fórumon.

Ui: Bocsi minden kedves jóérzésű, és normálisan gondolkozó fórumtárstól a kemény kritika és a csúnya szavak használata miatt, és külön kérem elnézésemet azoktól, akinek bár nem tetszik a havi játék, május hónapban is ugyan úgy folytatni tudják általános életüket, nem akadnak meg ilyen apróságokon. Jelen hozzászólásom természetesen nem nekik, és főleg nem ellenük szól.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#244599) RangerFox válasza arty (#244592) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mi alapján nem üti meg a mércét az e havi Ps+ felhozatal? Milyen mércét nem üt meg? Mit nyelnek le azok, akiknek tetszik a felhozatal?

[ Szerkesztve ]

(#244600) Wesder válasza RangerFox (#244599) üzenetére


Wesder
félisten

Az arty mércén megbukott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.