Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244901) S e t h válasza l.skywalker (#244897) üzenetére


S e t h
nagyúr

Remélem nem nagyon fog az Originsre hajazni.
Elindult egy evolúció az AC játékokban, az Origins volt az első fecske, az Odyssey még lépett előtte egyet, sajnos nagyságban is, viszont én az Origins sztorijára nem is nagyon emlékszem.
Gyönyörű volt, talán az eddigi legszebb tatooine klón, éppen ezért látványban sok mindent nem is lehetett elrontani, ennél jobban még sosem éreztem magamhoz közel az ókori Egyiptomot.
Jellemző módon most az AC III-ban Bayek göncét fel sem akartam venni annyira közömbös volt számomra a karakter.
Tény hogy az Origins és az Odyssey a játékvilág Transformersei, szépek, csillognak, de üresek.
Ezért is várok most sokat a Valhallától, hátha most megtöltik tartalommal a világot, bár az is lehet, hogy nem is inkább várom, csak reménykedem, mert a Ghost Recon Breakpoint után azért kiderült, hogy dolgozik ott nem egy idióta.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244902) sting2 válasza l.skywalker (#244897) üzenetére


sting2
addikt

Én nagyon tudnék szeretni egy "kissebb mozgástérrel" megaldott, akció orientaltabb H&S Assassint.
Ez a Viking körítés telitalálat hozzá.
Olyan mozgás és fegyverforgatassal, mint Thunder a Killer Instict ből...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#244903) .LnB válasza S e t h (#244901) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Valhallával kapcsolatban nyilatkoztak már arról, hogy mekkora részben fog Skandináviában, és mekkora részben Angliában játszódni? Fele-Fele, vagy inkább Anglia? Vagy milyen tematika lesz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244904) l.skywalker válasza S e t h (#244901) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mások vagyunk, nekem meg pont ez tetszett. Ami miatt tartok a Valhalla-tól, hogy pl. engem az Odyssey-ben összezavart, hogy a játék elején választhattam vagy a női vagy a férfi karaktert. Én jobb szeretem, ha van egy dedikált főhős akár női akár férfi. De a Valhallában is úgy olvastam, hogy választható lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#244905) .LnB válasza l.skywalker (#244904) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy tudom, nem csak hogy válaszható lesz, hanem karaktergenerálás is lesz benne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244906) l.skywalker válasza .LnB (#244903) üzenetére


l.skywalker
félisten

A prológ 10 perc Vikinghonban, majd 120 óra vitorlázás és egy final battle a parton ;] ;] ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#244907) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#244908) l.skywalker válasza hombre[EU] (#244907) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hivatalosan is MMO-t csinálnak belőle? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#244909) FunPro válasza l.skywalker (#244904) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk ezt mass effect módra (férfi/nő) tökéletesen meg lehet oldani.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244910) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#244899) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem, adtak ingyen játékot 2011-ben is. ;]

The Truth is out there...

(#244911) S e t h válasza .LnB (#244903) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem napról napra fogják csepegtetni róla a híreket, ez még előttem is ismeretlen infó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244912) penge111


penge111
addikt

Az Originst platkóztam, nem tartom egy überkirály játéknak, mert rengeteg önismétlő dolog van benne, nem is emlékszem már a fősztorira sem, a mellékküldik is uncsik voltak. De ami vitathatatlan számomra, hogy az ókori Egyiptomot fantasztikusan tudták prezentálni. Ritka nálam az ilyen, de csak maga a világ miatt imádtam, mindig öröm volt benne bóklászni, akár 20 percet, akár 3 órát. Mint említettem nem a történet vagy, a küldik miatt.
Most van 10 órám az Odysseyba, idáig az is tetszik, főleg a főhős Cassandra, sokkal érdekesebbnek tartom idáig, mint az Originst. A térkép az brutális területet feltételez, ha a későbbiekben a ókori görög kultúrát hasonlóan sikerül prezentálniuk, mint az előző rész Egyiptomát, akkor szerintem itt is fittyet fogok hányni a gyengébb játékelemekre. Bár nekem itt a történet, és a melléküldik is sokkal kidolgozottabbnak tűnnek, mint az elődben.

Ui: találkoztam farkasokkal, hát idáig nem igazán bírtak velem :B A rám küldött fejvadászok eleinte okoztak gondot, most már én vadászok rájuk :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#244913) l.skywalker válasza penge111 (#244912) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor csak én voltam/vagyok ennyire szentimentális, hogy konkrétan emlékszem az egész sztorira, a drámára, a mellék karakterek szerepére mindenre. Az Odyssey-ben már az elején elvesztettem a fonalat és csak mentem és "öltem" :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#244914) S e t h válasza l.skywalker (#244904) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az rpg vonal hangsúlyosabbá válását várom az Originsben,Odysseyben látottak alapján, viszont kéne egy jó történetíró, mert önmagában a skillek még kevesek.
Mit kéne? Már gondolom kész, október-novemberig meg találgatunk mit főztek ki.
Az tuti hogy engem megfogtak, a skandináv mitológiát kedvelem, a Vikings című sorozatot pláne, szóval én mindenkit meg fogok erőszakolni, a nőket kétszer. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244915) Frod válasza l.skywalker (#244904) üzenetére


Frod
addikt

De hát volt dedikált főhős, mivel hiába volt választható nem, Cassandra volt a kánon.
Nyilván hasonlóan lesz a következőben is.

Do you see the white shadow?

(#244916) penge111 válasza Frod (#244915) üzenetére


penge111
addikt

Számomra nem volt kérdés, hogy női karaktert választok. Ha van választási lehetőség két nem között, általában a női karakterek felé húz a szívem, erről még az ősidőkben írtam is egy kis szösszenetet.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#244917) Tuomas válasza FunPro (#244900) üzenetére


Tuomas
addikt

Van ám Spoiler funkció. :U

We were here

(#244918) alite válasza ProEvoFan (#244899) üzenetére


alite
aktív tag

Több mint valószínű. A vállalat ezzel letudta a PR minimumot.

(#244919) nemorino válasza penge111 (#244912) üzenetére


nemorino
tag

Ha jól emlékszem te történelmet tanítasz, ebben az esetben kissé csalódás lehet az Odyssey. Athén zseniálisan van megcsinálva, ezen kívül pár épület hiteles (a knósszoszi palota, az olümpiai Zeusz templom pl.) a többi fantasy. Mindenfelé hatalmas szobrok, sziklába faragott Atlasz, inkább görög ihletésű fantasy, mint valódi ókori Görögország. Ez az egyetlen szempont szerintem, amiben az Origins jobb.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#244920) FunPro válasza Tuomas (#244917) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem ez az egyetlen topik amit látogatok és támogatja ezt a funkciót, így ignoráltam a létezését. :B

Bocsánat!

U.I.:

Amúgy ez miért nem egységes a fórumon?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244921) .LnB válasza FunPro (#244920) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert abban semmi spoiler nincs amikor az Apple user és a Samsung user, vagy az AMD user és az Nvidia user, vagy a PS-es és az Xbox-os nyírják egymást. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244922) FunPro válasza .LnB (#244921) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez eddig oké, de technikai értelemben?

Miért jó kivenni egy amúgy jól működő funkciót? Gyorsabb lesz a fórum, kevesebb erőforrást igényel, vagy csak 30 pixel-el rövidebb lesz a menüsor? :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244923) penge111 válasza nemorino (#244919) üzenetére


penge111
addikt

Tanítani már nem, csak történelem szakos pedagógus végzettségem van. Sokáig szeretnék élni :P

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#244924) tboy93 válasza nemorino (#244919) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az összes AC fantasy. Én nem vártam egyik résztől sem hatalmas történelmi hűséget.

(#244925) tboy93 válasza penge111 (#244912) üzenetére


tboy93
nagyúr

Majd a DLC-ket is told végig, szerintem az Atlantis-os jobb mint az alapjáték. Platina talán könyebb mint az Originsben, itt nem kell mindent felfedezni hozzá.

(#244926) penge111 válasza tboy93 (#244925) üzenetére


penge111
addikt

Meglátjuk lesz e platina, kicsit elrettent a dolog, hatalmasnak tűnik a térkép.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#244927) nemorino válasza tboy93 (#244924) üzenetére


nemorino
tag

A történet nyilván mindegyikben az, de a helyszínek eddig hitelesebbek voltak. A Unity Párizsa a legjobb város rekonstrukció, amit eddig láttam, márpedig én francia történelem nerd vagyok. A történethez kötődő nyilvánvaló kamu helyszíneken túl kevés hibát tudnék mondani. Nem mondom rossznak az Odyssey-t sem, csak itt a valóság/fantasy arány a második javára tolódott el.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#244928) Tuomas válasza FunPro (#244922) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem azért, mert nincs rá mindenhol szükség, és ne legyen ok nélkül használva ott, ahol nincs rá szükség, nem technikai oka van.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#244929) Mike


Mike
veterán

A little Nightmare DLC csak az alapjáték végigjátszása után érhető el? Mert most első indításra egy lakat van rajta

(#244930) Mike válasza nemorino (#244919) üzenetére


Mike
veterán

komolyan? penge történelemtanár? pedig nem rí le róla (sok embert valahogy deformál ez a szakma, és egyből tudod hogy taánr, a habitusa, ahogy másokkal beszél)
penge, elismerésem

(#244931) RangerFox válasza Mike (#244929) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Letöltötted külön a kiegészítőket?

[ Szerkesztve ]

(#244932) Mike válasza RangerFox (#244931) üzenetére


Mike
veterán

az elsőt letöltötte automatikusan, két menüpont van a lakaton, a season pass, a második a letöltéshez irányít, és az első installed, a többi nem
ugyanakkor lehet, hogy csak annyi a baja, hogy el kéne kezdeni az alapjátokot
csak fura volt, hogy a dlc-n miért van lakat, és miért ajánl fel 1200 forintokért dlc-ket ha a ps kinti játékmenüsorában nézem a játék adatlapját (mindig csekkolom van e valami ingynes amit mellé le lehet tölteni)
a completed verziót vettem meg.

(#244933) Bogyi007 válasza penge111 (#244916) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezt a cikket én anno biztosan olvastam. Mennyire jó is lenne egy Dino Crisis vagy Parasite Eve Remake... :K :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#244934) penge111


penge111
addikt

Gyerekek, most vettem csak észre,mert én már rég megvettem, így odahaza nem mutatta: Thronebreaker a mostani akcióba, ennyiért nagyon megéri, akinek bejött a Gwent, vagy csak kicsit visszavágyik a Witcher 3 világába. 2995 FT :Y

Bogyi007: ne is mond mindkettő címnek rettenetesen örülnék.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#244935) Frod válasza penge111 (#244934) üzenetére


Frod
addikt

Hmm, ez eddig nem is volt radaron, de most nagyon azt érzem rádumáltál :D
Még alszom rá párat azért.

Do you see the white shadow?

(#244936) Xaels válasza Frod (#244935) üzenetére


Xaels
félisten

itt írtam róla.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#244937) sxxorp válasza penge111 (#244934) üzenetére


sxxorp
őstag

A Gwent is egész friss Androidon: [link]

(#244938) 2ozzmexy


2ozzmexy
aktív tag

Sziasztok!
Játszik/játszott valaki innen a MadMax játékkal?
Beleesnek ellenfelek a textúrába, eltűnik az út és helyenként szétesik a textúra is (épületek pl.)... mindezt a lastest update-al... :F Másnak is voltak ilyen hibák?

Másik kérdés: Jurassic World Evolution mennyire hosszú és bonyolult? (Csak akkor adok érte 12k-t lemezen, ha nem játszom végig 1 hétvége alatt (az nálam max 10 óra gamelés))

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#244939) Bad Pritt válasza 2ozzmexy (#244938) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nálam semmi hasonló nem volt 30 óra alatt. Néha beakadtak tereptárgyakba a karakterek, de ennyi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#244940) 2ozzmexy válasza Bad Pritt (#244939) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Köszönöm az infót, lehet ez a hangos ventikkel összefüggésben?
Már tervben van hogy elviszem egy komplett karbantartásra... csak most eléggé be vannak havazva a fiúk ahova vinném. ( [link] 9.500-at megér nekem hogy 2-3 évig megint jó legyen...)

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#244941) Szabi® válasza nemorino (#244927) üzenetére


Szabi®
addikt

Nah engem ezért a kijelentésemért máglyára akartak küldeni,,,,,"hagggyad mááá magad,,,az odüsszeja milyen nagy ? "" :D
Számomra messze a legszebb AC a Unity, a fotórealizmus csúcsa volt.És nagyon hiányzik ez a részlet aprólékosság,amit akkor képviselt az Ubisoft. :R

[ Szerkesztve ]

(#244942) Sordoran válasza 2ozzmexy (#244938) üzenetére


Sordoran
addikt

Egy menedzsment játék esetén miért gond ha egy hétvége alatt kijátszod? Nem tudom milyen hosszú a kampánya, de ha azt letudod utána lehet újabb és újabb módon nekiesni a park építésnek. Amennyiben viszont nem érdekel ez, a JW világa, dínók, park menedzsment, akkor nincs értelme megvenni. Amennyiben érdekel, úgy nem hiszem hogy a kampány hossza kéne döntsön.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#244943) Kendek válasza 2ozzmexy (#244940) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Max ha a vinyónak van valami baja az okozhat hasonló tüneteket, de a venti hangerejével biztosan nincs összefüggésben. Ha túlmelegszik a konzol, akkor figyelmeztetés után lekapcsolja magát.

<-ƘƘ->

(#244944) saelin válasza felixo (#244887) üzenetére


saelin
veterán

Semmit nem változott, még új content sem került bele azóta. Sőt, egy csomó egy évvel ezelőtti bug még ki sem lett benne javítva. Ha egyszer tényleg lesz Anthem 2.0 update, akkor térjünk vissza a témára, mert addig kár rá pazarolni a betűt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244945) NyMRooD válasza Szabi® (#244941) üzenetére


NyMRooD
őstag

Assassin's Creed Unity Has The Best Glitches | Kotaku Australia

Volt akinek túl sok volt a részlet :DD bár ahogy hallom azóta sokat javult.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244946) RangerFox válasza NyMRooD (#244945) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A W3 is jó volt day1

(#244947) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Le akartam tölteni a múlt hónapban behúzott PS Plus-os Uncharted 4-et, de a Store-ban ha rákeresek azt írja, hogy Not available for purchase. You already own: Uncharted 4 Multiplayer Currency... A Library-ben nem találom, pedig biztos, hogy beszereztem. A Dirt 2-vel nincs semmi gond, azt tudnám tölteni. :W Előfizetésem még júliusig aktív. Valaki találkozott már ilyennel, van ötletetek? Vagy írjak a supportnak? :(

[ Szerkesztve ]

(#244948) Szabi® válasza NyMRooD (#244945) üzenetére


Szabi®
addikt

Az a karakter direkt volt ilyen ;] ;] ;]

Glitch amúgy mindenben van :D

[ Szerkesztve ]

(#244949) erahurka válasza Peetey91 (#244947) üzenetére


erahurka
félisten

És ha download listben nézed? Hátha onnan tudod tölteni.

(#244950) Wesder válasza Peetey91 (#244947) üzenetére


Wesder
félisten

Support.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.