Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245601) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Engem a pS4 érdekelne de akkor most ez a Now streaming csak ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#245602) Wesder válasza eladogeppc (#245601) üzenetére


Wesder
félisten

PS4-en letudod tölteni a jàtékokat, (nem mindet) de streamelheted is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245603) Peace válasza eladogeppc (#245601) üzenetére


Peace
nagyúr

Elvileg a PS2-es és PS4-es játékokat letöltöd és telepíted a PS Now szolgáltatással. A PS3-asokat streameled. Én egyedül az RDR1 miatt csináltam UK accountot, de streamelve gusztustalanul ronda. Ettől függetlenül maga a játék hatalmas élmény volt!!!!!!!!!!

(#245604) Frod válasza NyMRooD (#245579) üzenetére


Frod
addikt

Nem vitatom, jól összegyűjtöttél mindent, mindenkinek szíve joga úgy érezni a GP-sal szemben ahogy akar, de én továbbra is azt mondom, hogy erre nem alternatíva a Now.
Nekem nem.

"Tény, a GP-be több a frissebb cím"
És igazából ennyi. Megjelenés napján egyéb költség nélkül pl Gears5, Gears Tactics és akkor az olyan címekről nem beszélek amik itt "ingyen" játszhatóak azóta: Surge 2, Rage2, Youngblood, M:Exodus, Remnant, Outer Worlds… kár is sorolni, mert látható, hogy nem ilyen indie-aprólék nevek ezek.
Mindezt ugye nevetségesen jóárasítva ha kicsit utánajár az ember.
(fentebb csak ez a hat cím, eddigi legjobb áraikat tekintve ~6e körül voltak Storeban. Darabja.)

Egy szűz játékosnak el tudom képzelni, hogy tökéletesen elég a Now, nekem viszont nagyon hiányzik a Sony oldaláról egy hasonló, és nyilván nem lesz.
De egyébként jó infó gyűjtés, simán mehet összefoglalóba! ;)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#245605) Peace válasza EczkE (#243934) üzenetére


Peace
nagyúr

Megjött!!! Nagyon izgalmas!!! Hazaérek, már töltöm is felfele és akkor a 3 napban széttesztelem! :C Sok idő feltölteni fullra?

(#245606) tboy93 válasza .LnB (#245586) üzenetére


tboy93
nagyúr

Áh, nálunk is megy a számonkérés néha, miezazújtízjátékmármegint, meg minekújfelni az autóra, régebben minekharmadikerősítő, múlt hét óta meg mineknekedmotor a téma ;]

(#245607) EczkE válasza Peace (#245605) üzenetére


EczkE
addikt

Fogalmam sincs mennyi feltolteni en ha toltom akkor este felteszem es annyi. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#245608) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hiroki Totoki arról, hogy ők miért nem nyomják az agresszív marketinget, amit a Microsoft:

"We consider things strategically but doing our best. As for pass or fail, I would wait for PS5 sales to make that judgement."

Ezt írtam én is itt már párszór, hogy a Sony teljesen nyugodt, és tojik bele az egészbe. "Ti" meg jöttetek azzal a szöveggel, hogy a Sony "besz*rt"... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245609) saelin válasza .LnB (#245577) üzenetére


saelin
veterán

Unalmamban lehet benézek. Bekerült már az npc-s update?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245610) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani hasonló játékot mint a Sniper Elite?
Előre is köszönöm!

(#245611) ProEvoFan válasza S e t h (#245584) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:))
Nálunk is volt ilyen.Kaptam is a fejemre. :D
Ez van.

(#245612) NyMRooD válasza eladogeppc (#245601) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én és a többség már írta, hogy PS4-en nem csak streaming, ott a PS2 és PS4 játékokat letöltheted, a PS3 játékokat meg streamelheted, minden más platformon (pc, tv, telefon) pedig csak streaming ként használható. De olvasd el ezt a #245579 hozzászólásomat, ott részletesen (és elég objektíven) elmagyaráztam, hogy mik a különbségek a PSNow és Gamepass között.

(#245604) Frod: Persze friss játékok terén nagyon le van maradva a PSNow, de csak az MS játékok kerülnek be day1 a GP-be is, igaz, hogy más kiadók játékai is hamarabb jönnek, de azok nem day1, ráadásul ezen a Sony elkezdett változtatni, a Controlal pl meg is előzte az MS-t. Ezen kívül már kb ~1-2 éves saját játékok is bekerültek, annyi a különbség, hogy ezek csak bizonyos időre jönnek. Én jelenleg ha választanom kellene most a GP-t választanám (x360-ra vett gold miatt van is, pc-n ki is használom), de ha a PS3-as játékok futnának natívan akkor lenne PSNow-m is, mivel nekem az a gen kimaradt. Azt meg, hogy neked mi a jobb, nyilván csak te tudod, én csak a "PS-re NINCS hasonló, mint a GamePass" kijelentésedet reagáltam le.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#245613) EczkE válasza Olyasmi (#245610) üzenetére


EczkE
addikt

Zombie Army Trilogy.

Asszem mindenféleképpen!

(#245614) Wesder válasza .LnB (#245608) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi erőval azt is mondhatta volna hogy nézzük meg hogy kék e az ég.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245615) .LnB válasza Wesder (#245614) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van aki abba is belekötne. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245616) l.skywalker válasza .LnB (#245608) üzenetére


l.skywalker
félisten

Minden okuk megvan rá. De egyébkén a Microsoft a piacra lépése óta így tolja. Ugyanazt amit a Nintendo és a Sony felépített évek alatt, ők pénzzel és marketing-el akarnak elérni. Én nem mondom, hogy lehetetlen, de a közös piacokon elég jól bejáratott vásárlói tömege van a PS-nek és az MS 2013-as fiaskója sem tette sokkal szorosabbá a versenyt. Az Xbox jelenlegi vezetése már jó érzékkel nyúlt a dolgokhoz, de ha ez egy tényleges verseny, akkor csak a Sony tudja elveszíteni a piacvezető pozícióját - a többieknek nincs muníciója.

De azért sem szeretem én személy szerint versenynek hívni ezt, mert ugye egyrészt a Sony jelenlegi előnye sem támasztja ezt alá ill. eltért egymástól a 2 cég profilja, főleg ami a célplatformokat illeti ill. a kiegészítő szolgáltatásokat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245617) Mr Bond 007 válasza Wesder (#245597) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Odáig már nem jutottam, mert habzó szájjal billentyűt ragadtam az első fele miatt. :DDD

(#245618) Peace válasza EczkE (#245607) üzenetére


Peace
nagyúr

Max töltöm és holnap próbálom ki. :)

(#245619) RangerFox válasza eladogeppc (#245601) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Esetleg nézz szét a használt piacon: 2-5 ezer forintért bármilyen egy évnél idősebb játékot megkapsz, amiket utána tovább tudsz adni. Ha mindenképp az a szempont, hogy olcsón úszd meg a gaminget...

[ Szerkesztve ]

(#245620) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Szabi89-től a mai nap vettem át a Death Strandinget. Már rögzítettem a megosztott táblázatban, de itt is legyen nyoma. Ezúton is még egyszer köszönöm neki! :R

(#245621) NyMRooD válasza RangerFox (#245620) üzenetére


NyMRooD
őstag

Megosztanád a rögzített táblázatot? Mi a feltétele a kölcsönkérésnek?

(#245622) Steve1207: Köszi, most, hogy mondod valami rémlik, hogy erről volt szó.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#245622) Steve1207 válasza NyMRooD (#245621) üzenetére


Steve1207
veterán

Téma összefoglaló elejében szerepel pirossal (oldal tetején is látszik egyből).

.

(#245623) RangerFox válasza NyMRooD (#245621) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Feltétele annyi, hogy az igényed jelzed itt, és beírod az eddig jelentkezettek után magad a táblázatba.

(#245624) NyMRooD válasza RangerFox (#245623) üzenetére


NyMRooD
őstag

Death Stranding-re jelentkeztem (szandra1988 / 2020.04.25 után be is írtam magam) :R

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#245625) Wesder válasza .LnB (#245615) üzenetére


Wesder
félisten

Minek? Nyilvànvaló hogy megint 2x annyi PS fog elmenni, (ha nem 3x 4x annyi)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245626) Szabi® válasza RangerFox (#245620) üzenetére


Szabi®
addikt

Jó játékot mindenkinek :R

(#245627) Carlos Padre válasza l.skywalker (#245525) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez annyira nem lep meg. Már a ps4 megjelenés is jelzés értékű volt egy eredetileg xbox exluzív játéktól.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245628) Carlos Padre válasza bexinho23 (#245534) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245629) Carlos Padre válasza .LnB (#245577) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vicces, de én igen. Épp tegnap beszéltem róla, hogy ha free-to-play lenne én sok időt eltöltenék vele, de pénzt nem adnék érte.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245630) Carlos Padre válasza Nayrobi (#245581) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van némi komoly félreértés a témában, a Microsoft legfeljebb a front endet tudja biztosítani a ps nownak, mivel nem rendelkezik a ps játékok futtatásához szükséges technológiával.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245631) Carlos Padre válasza oriic (#245598) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ideje lenne már :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245632) Zoleee83 válasza S e t h (#245584) üzenetére


Zoleee83
addikt



:D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#245633) penge111 válasza Málnabeach (#245540) üzenetére


penge111
addikt

Esetleg az Odysseyel kapcsolatban egy jó tanács, összefoglalóban van egy kölcsönjáték nyilvántartó. Oda bekerült egy AC Odyssey is. Jelentkezel rá, ha nem jön be, akkor na bumm vesztettél 800 forint postaköltséget és továbbküldöd a következő jelentkezőnek.

Más: na úgy néz ki javítható a tv. Sajnos nem olcsó 43k :Y , de most még mindig jobb mint 180-200k, és így sem olyan tv-t vettem volna amire vágytam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#245634) Bad Pritt válasza .LnB (#245517) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a Train játék elég intimidáló, most látom, hogy unlockoltad az egyik kezdő trophy-t, amit 17% szerzett meg eddig. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#245635) Peace válasza penge111 (#245633) üzenetére


Peace
nagyúr

Na ez jó hír! Leheljen bele egy kis életet a szerelő! Emlékszem a jó kis 67 cm képátlós ITT Nokia TV-nk folyamatos javítására a gatyánk is ráment a '90-es években. Lehet egyszerűbb lett volna újat venni? :F :DDD

(#245636) sting2 válasza .LnB (#245577) üzenetére


sting2
addikt

Te akarod emlékeztetni magadat arra, hogy milyenek voltak az FPSek, 15 éve?..., ezzel?..
:DDD ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#245637) penge111 válasza Peace (#245635) üzenetére


penge111
addikt

6 hónap garit vállalnak rá, elég sokan ajánlották ezt a szervizet. Az a 6 hónap elegendő, hogy gatyába rázódjak anyagilag, bár a fene se tudja a mai világba mit hoz a sors. Szóval, ha minden jól megy, akkor karácsonyra terveztem egy q70-80, vagy fx9005 beszerzését. Ps5-nek adok egy évet minimum. 15-20 játékot kell még pótolnom ebből a generációból, nem kapkodok. :N

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#245638) Bétaville válasza penge111 (#245637) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én is rengeteg játékkal vagyok lemaradva Ps4-en.
Úgy, hogy a Ps5 biztos, hogy nem lesz első napos vétel... :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#245639) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#245640) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
Első körben regisztráltam egy Angol account-ot, viszont ezt dobja vissza a böngésző a gépen:
"Your account information doesn't match the locale in the URL."
Mit lehet tenni ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#245641) Kendek válasza Bétaville (#245638) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztosan van más okotok is rá, mert a sok kijátszatlan PS4-es játék nem igazi indok. Én speciel pont emiatt is tervezem első naposra a PS5 vételt, és nagyon kíváncsi vagyok arra a boostolt futtatásra. :U

<-ƘƘ->

(#245642) Kendek válasza eladogeppc (#245640) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

PC-n böngészőből én úgy szoktam, hogy privát ablakot nyitok és úgy jelentkezek be. Így nem szokott problémázni a régió miatt.

<-ƘƘ->

(#245643) eladogeppc válasza Kendek (#245642) üzenetére


eladogeppc
veterán

Igen, úgy csináltam. Akkor csinálja, ha a PS NOW-ra nyomok.
Valós címet adtam meg egyébként. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#245644) oriic válasza eladogeppc (#245643) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha UK/Angol regisztrációt csinálsz, akkor angol címet is kell megadnod.

Live-Die-Respawn

(#245645) Wesder válasza eladogeppc (#245643) üzenetére


Wesder
félisten

UK címet, vagy a sajàtodat adtad meg?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245646) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Az Angol postát adtam meg.
Letöltöttem a PC-s app-ot, Billing info kell most neki.
Az App nem problémázik.
Látom az Angol App kínálatot fontban.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#245647) Nayrobi válasza eladogeppc (#245646) üzenetére


Nayrobi
őstag

Shopton vegyél egy éves előfizetést, megkapod a kódot egyből és ennyi, ráadásul olcsóbb is mint a storeban.

(#245648) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Megvan a PC-s PsNow beüzemeltem. Elfogadta az elektronikus OTP kártyát :D :D :D
Csak nincs kontrollerem, így nem enged tovább.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#245649) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hűha...ez az NBA 2K20 nem egyszerű.Még jó hogy eszméletlen részletesen lehet állítani a nehézségen.
Van olyan beállítás, ami megoldja helyettem a védekezést? Katasztrófális amit defend alatt bénázok. :D

(#245650) predakon


predakon
őstag

Azt tudom, hogy a Mass Effect Andromeda szarul indult de ennyi idő elteltével és javítva megér 1800ft-ot?
https://store.playstation.com/en-hu/product/EP0006-CUSA02491_00-ME4RECRUITDELUXE

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.