Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244851) NyMRooD válasza james001 (#244850) üzenetére


NyMRooD
őstag

Stream végén elmondták (meg talán az elején is), hogy júliusban jön egy ugyan ilyen first-party címekkel, most lehetett tudni előre, hogy itt csak third-party lesz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244852) Madoc válasza NyMRooD (#244851) üzenetére


Madoc
veterán

Hagyd, nem érdemes koptatni a billentyűt. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#244853) Wesder válasza saelin (#244846) üzenetére


Wesder
félisten

Szóltak az Inside elött jóval hogy nem lesz Valhalla gameplay videó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244854) Madoc válasza Wesder (#244853) üzenetére


Madoc
veterán

De a többiből lehetett volna...

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#244855) Wesder válasza Madoc (#244854) üzenetére


Wesder
félisten

Lehetett volna, de a The Medium màr így is érdekel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244856) Scholes9 válasza EczkE (#244840) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Csak kár, hogy ennek semmi köze nincs egy játékmenet bemutatóhoz. Ubi hozza a formáját ismét :U :( Kapják is az ívet rendesen.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#244857) NyMRooD válasza Scholes9 (#244856) üzenetére


NyMRooD
őstag

Se az Ubi sem az MS nem mondta, hogy játékmenet videó lesz, szóval most a "szak" sajtó hozta ismét a formáját :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244858) hombre[EU] válasza NyMRooD (#244857) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem a streamben minimum 3x reklámozták azzal,hogy: stay tunedfor AC gameplay :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#244859) Scholes9 válasza NyMRooD (#244857) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A lényegen nem változtat: ez nem gameplay trailer.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#244860) NyMRooD válasza hombre[EU] (#244858) üzenetére


NyMRooD
őstag

Lehet, a trailerek közötti részt nem néztem, csak én pl nem vártam gameplay-t, ma reggel több oldalon is lejött, hogy nem lesz gameplay, csak az engine által renderelt videó, szóval én nem csalódtam :N .

(#244859) Scholes9: nem, de senki nem is állította - hivatalos forrásból (elvileg) - hogy lesz. Persze attól még értem a csalódottságot, kicsit későn jelentette be az Ubi, év végéig (november elejéig) elvileg jön, most már gameplay-t kellene mutogatni.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244861) sp8787 válasza NyMRooD (#244860) üzenetére


sp8787
addikt

Ott van az Ubisoft csatornajan : Assassin’s Creed Valhalla: First Look Gameplay Trailer

Ebben ezzel szemben egy masodperc tenyleges gameplay nem volt.
Vszinu ugyanaz mint az elso 2 egyebkent.

(#244862) james001 válasza NyMRooD (#244851) üzenetére


james001
veterán

A dumálást átpörgettem (mivel pont a végét kaptam el a shownak,így inkább visszanéztem csak mik voltak) szóval akkor az lemaradt nálam :B

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#244863) NyMRooD válasza sp8787 (#244861) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor elnézést :R Akkor több oldal által megjelentetett hírre is azt kell mondanom amit Trump bácsi is mondana Fake news :) Mindenesetre én elhittem őket így nem csalódtam :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244864) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Disintegration - Story Trailer :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244865) Ogre66


Ogre66
kezdő

Szenvedek evvel a konzol világgal. Akartam feltöltő kártyát venni de kidob hibával hogy a régió beállítások miatt ez nem lehetséges.... igaz Angliából próbálkozom,de első alkalommal nem colt probléma. Levontak és 1 nap múlva megkaptam a kódot e-mailben. Valaki valaki tipp? Próbálkoztam hola VPN-el is de nem nyert.

email címekkel nem engedett belépni sem,jelszo emlekezteto nem jön,de ha valamit a kosárba teszek és Google fiókák belépek akkor az úgy működik. Nem is értem...

[ Szerkesztve ]

(#244866) Frod válasza saelin (#244844) üzenetére


Frod
addikt

+1
Amennyire hype-os volt, egy unalmas semmi lett.
Dirt5, meg Madden22, és ezekről bővebb fejlesztői csacsogások :((( ... Komolyan ez kell az embereknek? Kár érte.

szerk: az Ubi kapja is hálisten, +10e like mellett -16e dislike van a videó alatt.

(#244867) wesder:
igazából mivel a Sony láthatólag tesz a reveal-re, abban bíztam, hogy az MS húz egy durvát, és megpróbálja ellopni a reflektorfényt - egy időre legalább -, sok bejelentéssel, videóval, stb.
Mindkét gyártó részéről fájdalmasan nulla amit művelnek eddig, annak ellenére, hogy új konzolgen jön. (tudom, tudom, vírus, stb...)
De ja, ezt most megint megettem, mert felültem a sok gamer magazin-hypenak.
Sony-s videót is csak az elsőt néztem, az akkora semmi volt, hogy a többit már másnapi összegzésekből.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#244867) Wesder válasza Frod (#244866) üzenetére


Wesder
félisten

Volt Madden 22?
Egyébként meg magadat okold hogy megetted a maszlagot, mivel ez csak egy Inside volt. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244868) Imilenni válasza sp8787 (#244861) üzenetére


Imilenni
addikt

Elég buták, ráeresztik a kamu gameplay trailert az emberekre, amikor mindenki sík ideg a Last of Us miatt :D

Press "F" to pay respects.

(#244869) RangerFox válasza Frod (#244866) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nyilván hagyni kell valamit nyárra is, ha már minden nagyobb gamer oldal külön streamel majd exkluzív előzeteseket meg minden...

(#244870) Kendek válasza Ogre66 (#244865) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint azért kell a feltöltőkód, mert a Store-ban nem enged angliai bankkártyával és/vagy PayPal-lel fizetni? Csak egy tipp, itt a hardveraprón szoktak árulni a névleges értéknél olcsóbban kódokat. Viszont ha jól látom akkor jelenleg nincs aktív hirdetés, szóval ha sürgős akkor az alza.hu-t tudom javasolni. Ott alapból digitálisként árulják, fizetés után azonnal megkapod és már válthatod is be. A múltkori akciózáskor sokan vásároltuk, nem volt semmi gond.

<-ƘƘ->

(#244871) Ogre66 válasza Kendek (#244870) üzenetére


Ogre66
kezdő

Azért kell igen mert a PayPal hoz azt írja hogy helytelen e-mail vagy jelszó,de nyilván jó mert angolnal elfogadta meg telon is be tudok avval jelentkezni.
kartyanal meg ugye nem jó neki a cím így azt sem fogadja el.

annyira nem sürgős a dolog, csak pénzt akarok rátenni ha jönne valami olyan akció ami nekem kell.
ranezek az alzara csak egyszer próbálkoztam ott is az elején és volt valami probléma ott is -.-“

meg az jutott eszembe már ha ilyen létezik,hogy csinálok magyar PayPal és az angolból teszek rá pénzt!?

(#244872) Tatyla


Tatyla
őstag

Ez a Scorn PS5-re is jön majd?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#244873) KaitouP válasza Tatyla (#244872) üzenetére


KaitouP
veterán

Jé, tényleg, van egy olyan játék is. 1000 éve nem lehetett róla hallani.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#244874) Wesder válasza Tatyla (#244872) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244875) .LnB válasza Wesder (#244853) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ettől függetlenül az a trailer elég jó. A zene, a ritmus, a vágás. Mint trailer nekem tetszett.

És volt pár jó cucc. A lényeg, hogy változatosak. Érdekes játékok. Nem mondom, hogy mindért rohannék rögtön a boltba, de a Scarlet Nexus-ért fogok. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244876) Wesder válasza .LnB (#244875) üzenetére


Wesder
félisten

Amellett nekem a Vampire meg a Medium ami érdekel. Remélem a Scarket Nexus kap angol szinkront.
A Call of the Sea is megérhet majd egy próbàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244877) james001 válasza Tatyla (#244872) üzenetére


james001
veterán

Nem. PC és Xbox exkluzív lesz (sajnos). Azt nem mondták hogy csak időzített vagy végleges,de nagyon úgy tűnik hogy teljes :((

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#244878) Zoleee83 válasza Wesder (#244876) üzenetére


Zoleee83
addikt

Dettó nálam is a Medium, Vampire, AC ami nagyon várós.
Viszont a Scarlet Nexus alatt visítva röhögtem, hogy ez meg mi a tosz, ember ezért pénzt ad?
Virágfejű lóf**sz...ezt meg minek/kinek? :DDD ...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#244879) Wesder válasza Zoleee83 (#244878) üzenetére


Wesder
félisten

Attól még jó lehet. Ha nem jön Pass-ba, akkor majd valami akcióban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244880) Zoleee83 válasza Wesder (#244879) üzenetére


Zoleee83
addikt

Kéne vennem ismét egy box-ot, a régi játékaim meg a Gp miatt már megérné. :B

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#244881) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Most fejeztem be a Hellblade-t, nekem teljesen kimaradt. Elég különleges élmény volt számomra, ezt kevés játék mondhatja el magáról, imádtam de közben gyülöltem is a borzasztó harcrendszer és kamerakezelés miatt. Nem is értem hogy gondolták ezt, hogy 2nm-es helyre beraknak 4-5+ enemyt... Ezen kivül még a vége nem tetszett, tulságosan happyending lett. Vagy fél órát googliztem, hogy mit jelenthet valójában a vége. :D Ja igen ezt a repetitiv runekeresést elfelejthették volna, nagyon gagyesz. Most láttam 2. rész előzetesét, ez is teljesen kimaradt. Lehet eddig barlangban éltem. :DDD Remélem következő részben ezeket javitják. Én arra tippelnék, hogy az apjáról fog szólni a kövi és a falujáról, igy trailerből.
A zene pedig 10/10! Most is az megy a háttérben...brutál.

(#244882) Szabi® válasza BoneDragon (#244881) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem rossz gamma,de grafikailag van hová fejlődnie.A karakteren kívül elég low-res minden.És kissé lineáris is .A zene tényleg adja.
PS4 PRO 4k

(#244883) FunPro válasza BoneDragon (#244881) üzenetére


FunPro
senior tag

Én nem mondanám happy ending-nek. Vagyis semmilyen endingnek nem mondanám, hiszen igazából a játékban nincs történet, ami le tudna záródni. Feltéve ha sikerül kikövetkeztetned (megértened) a játékból hogy minek is vagy igazából a tanúja.

Ja, meg ez a játék jó minőségű füles nélkül élvezhetetlen, vagyis inkább teljesen más lesz anélkül a játék, elveszi a játék minimum 50%-át.

SPOILER LEHET
Igazából azt a legnehezebb eldönteni, hogy most a főhősünk most milyen mentális zavarban szenved.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244884) l.skywalker válasza Szabi® (#244882) üzenetére


l.skywalker
félisten

gamma... :O

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#244885) Szabi® válasza l.skywalker (#244884) üzenetére


Szabi®
addikt

Szókeresőt játszottál ? Látom megvan a lényeg ;] (game,az érzékenyebbek kedvéért)

(#244886) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#244887) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Korábbi teszteket olvasva az Anthem játék elég botrányosra sikerült. Ez változott már ? Optimalizálták a játékot ?

Redmi Note 9

(#244888) .LnB válasza felixo (#244887) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244889) felixo válasza .LnB (#244888) üzenetére


felixo
őstag

Akkor felejtős. :D

Redmi Note 9

(#244890) Deck válasza felixo (#244889) üzenetére


Deck
titán

EA Acces-be benne van ha gondolod kipróbálhatod, de .LnB-nek igaza van amúgy. Bár még bottal se.. ;]

PS5

(#244891) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tegnapi témához szólva.
Dirt 5
Szép a grafika, de remélem tartalom is lesz benne.Ugyan is Dirt 4ben nagyon kevés a pálya meg a modern rally autó, az önismétlő pálya nyomvonalakról nem is beszélve. Csak óvatosan várom a játékot, mert Codemaster.
Assassin's Creed Valhalla
Jó látni mennyire sokan bíznak még az Ubisoftban.Nincs ezzel semmi baj.Én nem dédelgetek nagy álmokat a játékkal kapcsolatban.Szerintem egy az egyben Odyssey lesz az elnyújtott hosszúságával és repetitív játékmenetével együtt, csak most vikingek korában és egy kis Far Cry New Dawn szerű falu "rts-el" fűszerezve.
Remélem tévedek.

(#244892) Frod válasza felixo (#244887) üzenetére


Frod
addikt

Sajnos nem, mi hétvégente pörgetjük 3-4 órát, még mindig hemzseg a technikai hibáktól, és elképesztően hosszú loading screen-ek vannak benne.
A repkedés és a gunplay király, de itt ki is fújt.
Haverokkal el lehet lenni vele, közbe dumáltok, stb, egyedül az életben nem játszanám. (utóbbit, mondjuk az összes hasonlónál fenntartom: Division, Ghost Recon, stb...)

(#244891) ProEvoFan
Elvileg reagáltak a kritikákra, és nem lesz olyan hosszú, mint az Odyssey. A többivel egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#244893) Imilenni válasza felixo (#244887) üzenetére


Imilenni
addikt

Repkedésen és tűzharcon kívül minden unalmas benne :D

Press "F" to pay respects.

(#244894) .LnB válasza ProEvoFan (#244891) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt nem arról van szó, hogy bíznak bennük. Nekik tetszett az Odyssey és az Origins is. És ha ez az lesz csak most vikingesbe, akkor az is jó lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244895) BoneDragon válasza FunPro (#244883) üzenetére


BoneDragon
veterán

En mindenre szamitottam csak arra nem, hogy elsetal. Hat igen, nehez megfejteni mit is jelenthet. Igazabol ezt csak az iro tudjatja. :D

(#244896) crue válasza ProEvoFan (#244891) üzenetére


crue
őstag

Az ígéretek szerint nem olyan lesz a Valhalla mint az Odyssey: [link]

(#244897) l.skywalker válasza ProEvoFan (#244891) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem olyan lesz mint az Odyssey hanem mint az Origins - az a csapat csinálja ezt aki az egyiptomit. Az szerintem a jobb volt a modern AC-k közül. Kisebb világ, szerethetőbb karakterek, mélyebb drámai sztori.

Habár vannak fenntartásaim, de bízok a Montreal-ban

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#244898) hombre[EU] válasza l.skywalker (#244897) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem még annál is tömörebb. Valami olyat olvastam,hogy kimarad a grind és nem ez lesz a legnagyobb-leghosszabb AC. Remélem olyan lesz,mint a RDR2, csak fontos(abb) questek a story/karakterek szempontjábó és a többi tényleg csak opcionális

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#244899) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A múlt havi két "ajándék játék mindenkinek" csak egyszeri alkalom volt?

(#244900) FunPro válasza BoneDragon (#244895) üzenetére


FunPro
senior tag

SPOILER

Igazából nem olyan nehéz a dolog, ha sikerül lekövetni. Bár már annyira én sem emlékszem, de valahogy így van a sztori (aztán lehet én értettem félre valamit):

Kezdetnek ugye azt tudni kell, hogy az ilyen pszichotikus hülyeségek öröklődhetnek és nem egészen fiatal korban jelentkeznek a tünetek.

Szóval senua anyja mentális beteg volt, de abban az időben ugye ezt az emberek nem tudták, így ráfogták, hogy megszállta a gonosz (nagyjából). Az apja kinyírta az anyját, senuából pedig megpróbálta "kiölni" a gonoszt mindenféle neveléssel (mondák, mitológia), amikor még csak számítani lehetett arra, hogy benne is "megjelenik a gonosz". Ebből később senuának elege lett (meg a mentális állapota is egyre romlott) meglógott az apjától (de lehet meg is ölte, erre most nem emlékszem), és összejött emberünkkel (akinek a fejit végig cincálja, és talán még józan elmével gyerekként ismerte meg). Aztán a faluban kitörhetett valami járvány (vagy valamilyen katasztrófa) amiért ugye a "hibbant leányzót" kezdték okolni, és meg akarták ölni. Emberünk megpróbálta megvédeni de őt megölik (aztán lehet senua öli meg őt is valamiért, erre már nem emlékszem). De itt ugye már teljesen be van csavarodva, hallucinációk, tévképzetek, hangok a fejében, stb.

Szóval ezért írtam, hogy nincs vége, mert történet sincs. Senua fejében vagyunk, ahol már csak az események kivetüléseit tapasztaljuk. Aztán itt már lehet találgatni, hogy senua is halott vagy nem, vagy mi van vele...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.