Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245051) Gigicuci válasza Carlos Padre (#245032) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nem, csak magasabb az EQ-ja az átlagosnál.

(#245052) S e t h válasza ProEvoFan (#245044) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem ám mentegetőzöl más tahósága miatt, leld benne örömöd és kész, ennyi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#245053) Peace válasza ProEvoFan (#245044) üzenetére


Peace
nagyúr

És az én állam így is leesett a H:ZD, GoW, RDR2 triumvirátusnál a belépőszintű kis 42-es 1080p LG tv-n. :Y :) Egyszer tuti megnézem őket ismét!

(#245054) S e t h


S e t h
nagyúr

Ez a Fortnite koncert nem semmi feeling.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#245055) stilo18 válasza Carlos Padre (#245032) üzenetére


stilo18
addikt

Vannak akiket csípek ezen a fórumon, így minden olyannak ami Neki eredmény, öröm, annak tudok örülni. Ennyi. Jobban nem szeretném magyarázni.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#245056) erahurka válasza Carlos Padre (#245032) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt én sem értettem soha. Még ha nyerte volna vagy valami.

(#245057) AxBattler válasza ProEvoFan (#245044) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez a valós 10bites panel HDRben odabasz... most kicsit lelkes vagyok az átlag "énemtől".
Meghiszem azt! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#245058) Skynet258 válasza Skynet258 (#245030) üzenetére


Skynet258
veterán

Na meg is vagyok, a gyári paszta kb mindenhol volt csak a SoC-on nem... ami volt az is be volt száradva. Hát nem egyszerű lett a végeredmény, Deus Ex rémlett az utóbbi időkben amitől süvített a gép; most játék közben (nem túlzok) ugyanolyan a hangja mint a PS főmenüjében. Konkrétan alig hallani, hogy megy a ventillátor... megérte a dolog simán (persze fizetni nem fizetnék érte mert nem egy hatalmas dolog újrapasztázni a gépet). A Minus Pad 8 is pont elég volt. :K



Amúgy elég poros volt a hűtőborda is, meg a ventilátorról is ecsettel szedegettem a finom port (és nem, nem élek mocsokban :DDD ).

https://geekpulse.hu

(#245059) hjtz4t3wrseg válasza Kendek (#245050) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Gratulálok ;]

(#245060) Carlos Padre válasza S e t h (#245052) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne hegyezd már a pöcörődet erre ki a témát, nem ő lett kicikizve, hanem aki gratulál egy vásárláshoz. Kívánja egészségére, vagy jó szórakozást hozzá.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245061) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Kipróbáltam a cod warzone-t, majd pár héttel később töröltem a játékot. De még mindig jön értesítés cod eseményről. Le kell még valahonnan iratkoznom? Vagy hogy lehet ezt megszüntetni?

(#245062) RangerFox válasza Sanyi.mTs (#245061) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem lehet.

(#245063) Mike válasza Carlos Padre (#245060) üzenetére


Mike
veterán

:D azóta ez a téma?

(#245064) hjtz4t3wrseg válasza Mike (#245063) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Valamelyik okostojásnak muszáj mindig kioktatni valakit :F
Valamiért úgy érzik nekik bele kell pofázni mindenáron mindenbe.
Pedig CP fórumtársnak speciel igaza van.
szvsz

(#245065) saelin válasza Sanyi.mTs (#245061) üzenetére


saelin
veterán

Nem. Nekem final fantasy xiv-ről jön mindig értesítés hogy van új event... Fogalmam sincs hol lehet kikapcsolni vagy leiratkozni...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245067) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

LEGO: The Skywalker Saga megjelenés: 2020. október 20

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245068) markknight válasza stilo18 (#245066) üzenetére


markknight
veterán

Ezért nem fogsz bant kapni, azt csak az igazán aljas hszek kapnak :D

(#245069) FunPro válasza .LnB (#245067) üzenetére


FunPro
senior tag

"Since publication, the Star Wars video has been re-uploaded and omits the mention of the release date, instead only saying "Coming soon." It is unclear if that date is not in fact the planned release date or was revealed early. IGN has reached out to WB Games for additional comment, but the company did not offer any additional details."

Az infó az amerikai ign-ről jött!

Na, végre használom a tag-et! :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#245070) ProEvoFan válasza .LnB (#245067) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez jó hír.
Május 26.- Minecraft Dungeon. Már csak 16 nap. Elvileg ps4 mellé PCre is megvesszük, hogy egyszerre hárman tudjunk játszani. :K Így olcsóbb, mintha vennék még egy kontrollert.

(#245071) saelin


saelin
veterán

Barátomnál most játszottunk egy kis Nioh-t (az elsőt) és itt a páncélok/fegyverek statjait lehet re-rollolni. Egy ilyen funkció lehetne az új AC-ben a mostani slot-olós megoldás helyett. De ha teljesen kukázzák a mostani rendszert, akkor meg kíváncsian várom mivel helyettesítik... Igazán lehetne már belőle egy gameplay videó.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245072) hombre[EU] válasza oriic (#245039) üzenetére


hombre[EU]
veterán

720p-unclocked a BSB ellen gyönyörū :D

Life, Uh, Finds A Way

(#245073) saelin válasza hombre[EU] (#245072) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem ha egy picit rádolgoznak az eredeti fejlesztők és update-elik a kódot, akkor ps5-ön simán meglehet a 1080p60 vagy akár a 4k60.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245074) 30z.Samu válasza saelin (#245073) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet Nekem nagyok az elvárásaim, de az új géptől már el is várnám, hogy minden game menjen 4K-ban 60 frame mellett.

Sic Parvis Magna

(#245075) RangerFox válasza 30z.Samu (#245074) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Elég nagyok.

(#245076) hombre[EU] válasza saelin (#245073) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja, de inkább a BB2-n dolgozzanak :D

Samu az indieknél meglesz :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#245077) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#245076) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, majd a Broforce 2, az első is jól megy a mostanin. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#245078) sxxorp válasza stilo18 (#245066) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez nem hiszem, hogy ban, mikor ő alapból így kommunikál, és megtűrik. Mondjuk a hirtelen váltás feltűnő, fokozatosan szoktasd hozzá a népet, hogy tahóként kívánsz itt szerepelni, és időnként még meg is simizik a buksidat :D

(#245079) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#245077) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Knack 3 4K120 ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#245080) Kendek válasza 30z.Samu (#245074) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A géptől várhatod, de javarészt nem azon múlik a dolog. Különben már most is minden így futna a Pro-n. A játékkészítőktől kell elvárni azt, hogy minden játékuk 4K-ban 60 frame mellett fusson, ha már egyszer képes rá a vas.

<-ƘƘ->

(#245081) stilo18 válasza sxxorp (#245078) üzenetére


stilo18
addikt

2007 óta vagyok tag az oldalon, soha nem beszéltem, írtam így senkinek.
Elnézést a stílusért. Részemről lezárva.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#245082) 30z.Samu válasza Kendek (#245080) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy PS4 Pro-tól nem várnám el, mert ott már eléggé rezeg a léc hardveresen, viszont a PS5 lényegesen erősebb lesz még a Pro-nál is. Az alap gépről meg ne is beszéljünk, szóval ezért gondoltam azt, hogy szerintem a 4K60fps már már "elvárható". Persze, sok minden múlik a fejlesztőkön, ezt én tudom, meg lehet tényleg nagy az elvárásom, de én örülnék neki, ha ez megvalósulna. Más nem legalább exkluzív címeknél.

Sic Parvis Magna

(#245083) Kendek válasza 30z.Samu (#245082) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS4 Pro is több mint képes rá, csak ugye nem a már megszokott grafikai színvonalon. A PS5-től azért várnád el, mert kellően erősnek tűnik ahhoz, hogy ezeket a játékokat már 4K60fps-ben tolja. Csakhogy nem fog megállni a játékok fejlődése sem, vagyis nőni fog a gépigény.

<-ƘƘ->

(#245084) RangerFox válasza hombre[EU] (#245079) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez az egy exkluzív elég is lenne a teljes generációra, hisz az elődjei is olyan fantasztikusak voltak :D

(#245085) Wesder válasza Kendek (#245083) üzenetére


Wesder
félisten

Ja mondhatjuk így is. Ennek a generàciónak a jàtékai elszaladgàlnànak vígan 4K@60-ban az új gépen, viszont ahoz, hogy làtvànyra kifacsarj mindent a gépből biztos 4K@30 lesz a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245086) Kendek válasza Wesder (#245085) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem minden esetben, ez az adott játékon és annak készítőin múlik. Erre akartam utalni, hogy nem a vason, attól nem lehet általánosságban elvárni ezt a dolgot. Lehet akármennyire is erős. Most a Pro esetén is van olyan, hogy annyira túltolták a grafikai tuningot, hogy van ami rosszabbul fut mint az alapgépen. Nem azon voltak, hogy jobban fussanak a játékok, hanem, hogy minél ütősebb legyen a látvány.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#245087) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

3. Platina is megvan. Far Cry Primal. Ez sem volt vészes.

(#245088) saelin válasza 30z.Samu (#245082) üzenetére


saelin
veterán

Az xbox inside streamben azért voltak current generation-ös játékok grafikában (kb csak az volt) és biza azok alaphangon tudni fognak 4k60-at. Sőt, a Dirt 4k120-at! :Y Nincs os hozzá megjelenítőm.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245089) Wesder válasza saelin (#245088) üzenetére


Wesder
félisten

A Dirt5 az 4K@60 vagy valami@120 lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245090) hombre[EU] válasza saelin (#245088) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az eddigi infok alapján (xbox website,persze ez még nincs kōbe vésve) a Valhalla, Bloodlines2 és a Medium sem 4K60...szóval lényegében csak az indie/kisebb játékok...a BC-s játékoktól sem lehet elvárni,hogy mind 60-al fusson.

Life, Uh, Finds A Way

(#245091) saelin válasza Wesder (#245089) üzenetére


saelin
veterán

Akkor sorry. De VRS-el, checker boarding-al szerintem megvalósítható lehetne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245092) Kendek válasza hombre[EU] (#245090) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én a Sony helyében kötelezővé tenném a performance mód támogatását. Vagyis nyugodtan megcélozhatják a 4+K30fps-t is a fejlesztők, hogy kiszúrják a játékosok szemét a látvánnyal, de lehessen választani a 60-at is. Ez az amit én elvárnék az új géptől, és szerintem ez teljesen reális. :)

<-ƘƘ->

(#245093) RangerFox válasza Kendek (#245092) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ebből szerintem max annyi fog megvalósulni, hogy beletesznek a menübe egy fps unlocked módot, hogy ugráljon 40-50 közt, mint a Hitman 2-ben.

(#245094) hombre[EU] válasza Kendek (#245092) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez mondjuk teljesen szembe megy a developer-friendly hozzáállással :D ha én minden erōforrásomat egy verzióra akarom elkölteni,ami pl. reconstructed4k@30 akkor abba ne szóljon bele senki :)
Szerintem vannak annyira okosak,hogy eltudják dönteni mikor-hol kell a performance módot implementálni, bízzunk bennük

Life, Uh, Finds A Way

(#245095) Kendek válasza RangerFox (#245093) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sok esetben ez már most is meg van, azért visítanak a konzolok miközben csak a játék menüjében vagy. :DDD

(#245094) hombre[EU]: Az a probléma, hogy egyes játékok olyannyira rosszul futnak, hogy az már az irányíthatóság és az élmény rovására megy. Egy bizonyos minőségi szintet azért csak elvárhatna a Sony, és csak olyat kéne engedni ami játszható állapotban van.

<-ƘƘ->

(#245096) FunPro válasza Kendek (#245092) üzenetére


FunPro
senior tag

1) Hardver erőforrás
2) Teljesítmény
3) Látvány
4) Optimalizáltság

A négy opció közül egyszerre csak hármat választhatsz! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#245097) hombre[EU] válasza Kendek (#245095) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen, ez így lenne helyes.
Vagy legalább PEGI ratinghez hasonlóan felmatricázni,amelyik rosszul fut :D nem mindenki néz digitalfoundryt

Life, Uh, Finds A Way

(#245098) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uncharted: The Nathan Drake Collection
Végigjátszottam.Nagyszerű játékok.Vicces, kalandos, akciódús a videojátékok Indiana Jonesa.Nálam 10/10.
A negyedik részt mos pihentetem, mert sok lesz ez egyszerre.Majd nyáron nekiállok.

[ Szerkesztve ]

(#245099) sheriffino


sheriffino
csendes tag

Sziasztok,

Olyan problémám van, hogy cseréltem HDD-t SSD-re, de én balga, nem mentettem le külön a rendszertárhelyre mentett adatokak. Vagyis, leginkább a sztorimódú játékok mentései eltűntek, tehát mindent elölről kell kezdenem. Az Online felhőbe mentés nem működik, működött. Csak a korábbi HDD-n vannak rajta.

Kérdésem, hogy valamilyen eljárással, nem-e lehetne a régi HDD-n található mentett adatokat visszanyerni? Próbáltam, hogy visszarakom, de már nem ismeri fel a PS4.

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#245100) Kendek válasza sheriffino (#245099) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos nem lehet kinyerni az adatokat, mert titkosítva vannak. Egy külön kulcsot generál hozzá mikor újrarakod a rendszert, és ezért nem ismeri fel utólag már a régi vinyót.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.