Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244701) RangerFox válasza hombre[EU] (#244688) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kételkedem az ND képességeiben, de nem fair összehasonlítani egy open world játék fejlesztését egy UC-hez hasonló, kötött játékkal. És csak egy remastered, mert az UC Collectiont a Bluepoint csinálta. Meg pl. az UC3-at is a B csapat csinálta, mert közben a TLoU fejlesztése volt a fő projekt. A Lost Legacyvel szintén ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#244702) Gery9112 válasza zbundy (#244698) üzenetére


Gery9112
őstag

Pontosan, nem rajongok az epic store-ért de az agyam eldobtam, hogy emberek tömegesen lehúzták Steam-en (reviewbomb) a Borderland 2. részét mert a 3. rész ideiglenesen exklúzív lett.....like...wadafak.... Egy játék értékéből, mit vesz el az, hogy a folytatás pár hónapig - 1 évig nem érhető el az általad favorizált platformon? mert szerintem rohadtul semmit.....
Úgyhogy igen, ezeket a lépéseket mint a hozzászólások/like - dislike tiltás a mai internetfelhasználók (tisztelet a kivételnek) butaságának lehet köszönni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#244703) Mezcal válasza .LnB (#244525) üzenetére


Mezcal
addikt

90 millió Xbox Live felhasználó.

Xbox One-ból még 50 millió sem kelt el. Szerintem az összes X benne van.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#244704) sittes79


sittes79
addikt

:DDD

(#244705) NyMRooD válasza Mezcal (#244703) üzenetére


NyMRooD
őstag

Olvass tovább, ebben PC, switch, ps és mobil játékosok is vannak, minden amihez kell live, pl minecraft, kevered a live gold-al.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244706) FunPro válasza zbundy (#244698) üzenetére


FunPro
senior tag

A metro sem azért lett lehúzva, mert egy évre átcsapott exkluzívra.

Vagy fél évig (vagy tovább) elő lehetett rendelni a programot steamen, majd megjelenés előtt szerintem kevesebb egy hónappal kitalálták, hogy mennek exkluzívra, a dobozosban epic kulcsok lesznek...
Ez patkányság a felső fokon, akár honnan is nézem.

A review bombingot is megérdemelték, ha egyszer steamen csak a vásárlók írhatnak review-et, epicen nem lehet értékelni, minden máshonnan pedig (ha jól emlékszem) törölték a negatív visszajelzéseket.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244707) Wesder válasza FunPro (#244706) üzenetére


Wesder
félisten

4 hónapig volt Epic ex az Exodus.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244708) hombre[EU] válasza RangerFox (#244701) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én nem mondanám. Ha egy kivételes openworld játékot hasonlítunk egy szintén top lineáris játékkal akkor igen, a QA sokkal keményebb lehet ow játéknál. De egy átlagos openworld játékkal szerintem kevesebb meló van,mint egy UC4-gyel. Fōleg,ha már benne vagy a ritmusban,meg van a tapasztalat,eszközök,assettok stb... Látod,hogy a Guerilla is tapasztalat nélkül összehozta elég kevés emberrel,saját motorral...

Life, Uh, Finds A Way

(#244709) FunPro válasza Wesder (#244707) üzenetére


FunPro
senior tag

Hát ha február és február között 4 hónap van, akkor valóban... :U

Borderlands esetében már lehet hiszek neked! :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244710) Wesder válasza FunPro (#244709) üzenetére


Wesder
félisten

Június 11.-étől màr nem volt Epic exklúxív az Exodus.
Feb.15 és Júni.11 között kevesebb, mint 4 hónap van.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244711) zbundy válasza FunPro (#244706) üzenetére


zbundy
aktív tag

Oké nem volt szép dolog hogy az utolsó pillanatban találták ki hogy epic ex lesz a játék. De a korábbi játékoknak mi köze ehhez? Azért miért kell lehúzni az előző játékokat? Akkor menjenek az elkeseredett rajongók most is és húzzák le a last of us első részét ahol lehet. Kicsit sem lesz nevetséges egy év játéka esetében😅

(#244712) zbundy válasza Wesder (#244710) üzenetére


zbundy
aktív tag

Amúgy te miről beszélsz? Most jelent meg februárban steamen

(#244713) Wesder válasza zbundy (#244712) üzenetére


Wesder
félisten

Aha, és én azt írtam hogy június 11-én jelent meg Steam-en, vagy hogy nem volt Epic exklúzív?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244714) zbundy válasza Wesder (#244713) üzenetére


zbundy
aktív tag

Tisztában vagy vele miről beszélünk csak szokásodhoz híven megint értetlenkedsz.

(#244715) Wesder válasza zbundy (#244714) üzenetére


Wesder
félisten

Igen. Eredetileg egy évre lett volna exklúzív az exodus, de négy hónap utàn màr nem volt az. Biztos olyan jól mentek az Epic Store-os eladàsok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244716) danielgalaxy válasza KaitouP (#244618) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Amikor azt írod, hogy a fejlesztőknek ez az első ilyen játéka, az azt jelenti, hogy a kedves vásárlók legyenek egy kicsit toleránsak, csak mert a Respawn még "most ismerkedik a műfajjal"? Get out of here! :))

[ Szerkesztve ]

(#244717) NyMRooD válasza Wesder (#244715) üzenetére


NyMRooD
őstag

Epic-en 2019 február 15. jelent meg, Steam-en 2020 február 15.-én, az pont egy év, Windows platformon belül volt Epic exkluzív (sőt talán még windows-on belül is csak annyit jelent, hogy nem jön steam-re).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244718) Wesder válasza NyMRooD (#244717) üzenetére


Wesder
félisten

Értem, tehàt a Júniusi Windows Store megjelenés nem szàmít, mert nem Steam. Ha így nézzük akkor tényleg egy évig volt Epic exklúziv.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244719) NyMRooD válasza Wesder (#244718) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, mert az Epic azért fizet, hogy Steam-re ne jöjjön, de hozzájuk igen, mivel csak őket tekintik ellenfélnek (minden más shop windows-on vagy rendelkezik valamilyen specifikussággal - Battle.net, Uplay, Origin, Gog - vagy szinte senki nem használja mert vacak - Windows store)

+1 Akiknek nem tetszett, hogy epic-ben kell megvenni azok a windows store-t sem piszkálnák még bottal sem, ráadásul itt ugye egy elég gerinctelen húzást láttunk.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244720) FunPro válasza zbundy (#244711) üzenetére


FunPro
senior tag

Megnyugodhatsz, ha nem kapnak más alternatívát menni is fognak. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244721) KaitouP válasza danielgalaxy (#244716) üzenetére


KaitouP
veterán

Toleranciát kellene gyakorolni, épp azért olyan a mai világunk, amilyen, mert vagy nincs tolerancia amikor kéne, vagy túl sok van, amikor egyáltalán, vagy kevesebb kellene. De ez más téma.

Egyébként veheted így is a dolgot. Rendkívül ingerel engem is, ha valami technikailag annyira játszhatatlan, hogy az egésztől elmegy a kedvem, de az SW: JFO még nem ebbe a kategóriába esik. Másodjára ennél már magasabbra illik venni a színvonalat, de első TPS nézetű Star Wars játékként nem brilliáns, nem tökéletes, de befogadható és szórakoztató játékot kap főleg az, aki a Disney érában valami olyasmire vágyik Star Wars cím alatt, ami tényleg jó.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#244722) FunPro válasza Wesder (#244718) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából az csak a "véletlen műve", hogy elérhető volt winstore-ban.

Vagyis fogalmazzunk úgy, hogy elég hamar bekerült az xbox gamepass-ba, ami pont elérhető pc-n is, így kénytelenk voltak berakni store-ba. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244723) Wesder válasza FunPro (#244722) üzenetére


Wesder
félisten

A két szolgàltatàs önàllóan működik. Làsd: RDR2.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244724) FunPro válasza Wesder (#244723) üzenetére


FunPro
senior tag

A winstore/gamepass témát annyira nem követem, de ha fordított felállásban is tudsz nekem példát hozni (tehát benne van gamepass-ban, de nincs store-ban), akkor elnézést kérek.

Szerintem ilyen nem lesz.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#244725) Wesder válasza FunPro (#244724) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy nem, akkor hogyan töltenéd le? Ahoz hogy az Exodus bekerülhessen a PC GamePass-ba, meg kellett jelennie a WinStore-ban.
WinStore nem egyenlő a konzol boltjàval. Egyébként a RDR2 pont ilyen. Benne van a konzol pass-ban, de mivel nincs fent WinStore-on nem kerülhetett be a PC- Pass-ba.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244726) markknight válasza KaitouP (#244721) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem a tag lnb kamu fiókja és most megvett a Fallen Ordert :D

(#244727) Madoc válasza Wesder (#244725) üzenetére


Madoc
veterán

:K Igen, #sírvaröhögős emoji#

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#244728) Wesder válasza Madoc (#244727) üzenetére


Wesder
félisten

PC-seknek ott a Steam nem? Nincs szükségük a RDR2-re "ingyen".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244729) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Stardust Ultra-t próbálta valaki VR-ban? Milyen élmény? Gameplay videók alapján a belső nézetes rész elég kis gagyinak tűnik, a klasszikus játékmód megéri a VR bővítést?

(#244730) hombre[EU] válasza KaitouP (#244721) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Annyit emlegetitek ezt a FallenOrdert,hogy lehet még lenyomom a TLoU elōtt :) nálam az eddig látottak alapján (spoiler mentes 20p gameplay) a Controlhoz hasonlít: biztos nem rossz, de nem keltette fel komolyabban az érdeklōdésem. Nincs meg benne az a boogie amitōl különleges lenne...a SW nálam már nem játszik :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244731) unravel válasza unravel (#242470) üzenetére


unravel
őstag

Ha fázunk, bekapcsoljuk a Playstationt. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#244732) Peetey91 válasza hombre[EU] (#244730) üzenetére


Peetey91
senior tag

A sztori jó, a hangulat nagyon jó, SW érzés megvan, viszont az irányítás-harc szerintem borzasztó. Én lemezesen vettem, viszont végigjátszás után egyből el is adtam, ennyit megért. :K

(#244733) KaitouP válasza hombre[EU] (#244730) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát, ha az SW nálad már nem játszik akkor lehet hogy nem lesz a szíved csücske a program, de azért tegyél vele egy próbát. :) Szerintem ha már azt tudod mondani hogy nem volt rossz, egynek elment (úgy, hogy tényleg nem vagy SW rajongó) akkor már megérte. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#244734) Mezcal válasza Peetey91 (#244732) üzenetére


Mezcal
addikt

Szerintem nincs gond az irányítással, és a harcrendszer is jó. A fejlődést lehetett volna komolyabbra csinálni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#244735) Scholes9 válasza unravel (#244731) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#244736) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Mint oly sokan, én is az elmaradt játékok pótlásával foglalatoskodom, már ha van időm leülni a tv elé. :)
Így aztán sikerült közel 2 hónap alatt végig érnem a Middle Earth: Shadow of Mordor-on. 38 óráig tartott, mire minden fő, és mellékküldetést megcsináltam a játékban. Ez a 38 óra 2 hónapra lebontva kicsit szánalmas, de hát mit tegyen az ember, ha sok a meló. :D
Jó réginek számít már a játék, nekem mégis csak most jutott sorra. Ennek ellenére teljesen jól elvoltam vele. Tetszett a történet, a világ felépítése, nekem a kissé koros grafikára sem volt panaszom. A Nemesis rendszer is tetszett, Talion brutál kombókra és kivégzésekre képes, ez nagyon tudja előre vinni a játékost a következő küldetés felé.
Hogy negatívumot is említsek: a mellékküldetések önismétlődése a végére már kicsit unalmassá vált. Jobb lett volna kevesebb ezekből, és egy jobban elnyújtott, összetettebb fő szál.
Összességében nem csalódtam, és bár nem kerül be a PS4-en játszott top játékaim közé, örülök, hogy nem hagytam ki a sorból. Azt elérte, hogy kényszert érezzek a Gyűrűk ura könyvek újbóli elolvasására. A hobbit és A gyűrű szövetsége már meg is volt, most a Két torony közepénél járok. :C

Most erősen gondolkodom, hogy a DLC-knek egyáltalán nekiálljak-e, mert első ránézésre azok se tűnnek túl változatosnak. Van értelme foglalkozni velük, vagy csak időhúzás jellege van? Fura, de ez az első olyan játék, ahol nem vagyok benne biztos, hogy érdemes foglalkozni a DLC-kkel.
És őszintén szólva ugyanez jutott eszembe a folytatásáról, a Shadow of War-ról is. Mostanában biztos nem szerzem be, majd talán egyszer, ha leszűkült a listám. Meglátjuk.

Ami biztos, a következő játék a sorban a Call of Duty WWII single kampánya, majd jöhet az Uncharted Lost Legacy, teljessé téve nálam is azt a sorozatot.

(#244737) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Far Cry Primal-ban, hogy az Istenbe tudok bejelentkezni az Ubi profilba? Akarhova “klikkelek” uj profilt akar letrehozni.

[ Szerkesztve ]

(#244738) Madoc válasza -secret- (#244737) üzenetére


Madoc
veterán

Ubisoft clubban rendeld az ubi fiokodhoz a ps fiókodat. Pc-n.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#244739) Peetey91 válasza Mezcal (#244734) üzenetére


Peetey91
senior tag

Mintha valami idegesítő késleltetés lett volna a gomb lenyomásától addig, hogy végigmenjen az animáció aminek a végén váltódik csak ki a hatás (blokk, támadás, akármi). Nem tudom jobban megfogalmazni. :D Aztán lehet csak én éreztem így és bénáztam, pedig nem egy souls-like játékon vagyok túl. :B
Számomra a legjobb harcrendszer ever a Nioh-ban van.

[ Szerkesztve ]

(#244740) S e t h válasza Wesder (#244665) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet a szemem már nem a régi, de egy szót sem írt az animációról, minőséget írt.
Nem kell örülni a trailernek, tapsolni pláne, de kötekedni, mert vkinek tetszik?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244741) Mezcal válasza Peetey91 (#244739) üzenetére


Mezcal
addikt

Én ezt a késleltetést nem tapasztaltam. Jedi master fokozatban nem vertem volna meg a főellenségeket, ha rossz lenne a harcrendszer. A block/parry nagyon jó a játékban, a counterezés is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#244742) james001


james001
veterán

:D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#244743) gyuromoj


gyuromoj
veterán

(#244744) Scholes9 válasza danielgalaxy (#244557) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is agyaltam rajta, de megvárom míg bekerül accesbe :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#244745) RangerFox válasza gyuromoj (#244743) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezután még inkább kíváncsibb lettem, hogy kezdenek-e valamit a franchise-zal. Igazán megérdemelné...

(#244746) 30z.Samu válasza RangerFox (#244745) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a Sands of Time-al játszottam utoljára, azt sem vittem végig. De örülnék, ha jönne új vagy egy remastered PoP.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#244747) Gery9112 válasza 30z.Samu (#244746) üzenetére


Gery9112
őstag

Nagy kár hogy nem vitted végig, ha pedig nem tetszett az mégnagyobb :O. Akármikor eszembe jut a régi Splinter Cell (még a Pandora Tomorrow is a magyar szinkronnal) és a Prince of Persia hiányzik a régi Ubisoft.
Ha jól emlékszem, PS3/XBox360-ra kijött HD kiadásban a trilógia. Hátha megvan még valahol a régi konzolod. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#244748) Frod válasza gyuromoj (#244743) üzenetére


Frod
addikt

Ez valóban nagyon hangulatos volt, kár érte :(

Do you see the white shadow?

(#244749) 30z.Samu válasza Gery9112 (#244747) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tetszeni tetszett, nem is emlékszem, hogy végül miért hagytam félbe. Lehet jött más, nem tudom, rég volt. :B Ha nagyon nem lesz mivel játszani, lehet beszerzem PC-re és végigjátszom. Hacsak addig nem jön egy remaster konzolra is. :))

Nincs régi konzolom, volt egy X360-am, de azt már rég eladtam. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#244750) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ghostrunner-ről még nem is volt szó a topikban.

Cyberpunk ninja FPS. Elég jónak tűnik. Jött hozzá egy cinematic, és egy gameplay trailer is. Még tavaly jelentették be: [link]
Megjelenés: idén (valamikor) PC-re 13-án jön a demo, szóval lehet, hogy nincs már messze a végleges változat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.