Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245018) ldave válasza penge111 (#245017) üzenetére


ldave
félisten

Jó kérdés :) Mindkét játéknak megvannak az előnyei és hátrányai a másikkal szemben. Az Óperencia szebb játék és a karakterek, a történet is közelebb áll hozzánk sok magyar vonatkozás miatt, a BT klasszikusabb angol fantasy ilyen szempontból. A harcrendszer nekem jobban tetszett a BT-ben, ott mozogni is lehet a harctéren, ami extra taktikázásra ad lehetőséget. A fejtörők mindkét játékban változatosak és tudnak kihívást okozni.

Ahol nekem elhasalt az Óperencia, az a csatlakozó karakterek szerepe. Harcos karaktert indítottam és eddig négy új csapattagot szereztem, akik szintén harcos vagy íjász típusú szereplők. Tehát még nincs varázslóm és most pont egy olyan főellenfél van soron a játékban, akinek hatalmas a fizikai védőértéke, alig-alig sebzem és egyelőre nem tudtam legyőzni. A BT sokkal jobb ilyen szempontból, ott az első három szereplő lefedi a szokásos harcos/íjász/varázsló szerepeket. Sőt, ott tudsz felbérelni is egy ideiglenes segítőt, ha épp kellene valaki, aki nincs a meglévők között. Tehát azt tudom tanácsolni, hogy az Óperenciában ha valaki kezd, aki varázslóval induljon, mert jóval könnyebb lesz az élete.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.