Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244951) Peetey91 válasza erahurka (#244949) üzenetére


Peetey91
senior tag

Semmi sajnos... Bezzeg a traktor szimulátor ott van. :D
edit: na a download listben valóban ott van! :R Ezek szerint az nem ugyanaz, mint a library. Köszi a tippet, viszont a store-ról még mindig nem elérhető.
@wesder :R
Akkor írok a supportnak, meglátjuk mit tudnak alkotni.

[ Szerkesztve ]

(#244952) saelin válasza penge111 (#244916) üzenetére


saelin
veterán

Huhhh, este elolvasom ezt az írást. :R

Láttam hogy játszod az Odyssey-t. Ezek szerint neked jobban indult a sztori mint nekem... Igaz, ez a második AC játék amivel játszom (Syndicate volt előtte, amit nagyon untam), de olyan 30+ óra után beindult a főszál és azóta picit odatapadtam hozzá. Eleinte full stealth-ben toltam, viszont körülbelül a hangulati fordulóponttól átmentem yolo-ba. :DDD Erődöt is úgy pucolok, hogy leverek mindenkit a főkapun berontva. Max akkor szoktam óvatoskodni ha van vészjelző máglya, mert akkor előbb arra szerelek csapdát.

Múltkor engem szarrá szivatott a mercenary rendszer. Utolsó tier-eket járom és pont egy durva erődben jöttek rám hárman. Jó sokszor meg is haltam és legalább ennyiszer vissza is töltöttem a mentést, mert próbáltam őket szeparálni és nem mindig sikerült. Ott simán elment 1 óra gameplay... Eléggé durva volt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244953) Szabi®


Szabi®
addikt

Van bármi esély arra hogy [ez] jön Ps5-re ? :F

(#244954) Wesder válasza Szabi® (#244953) üzenetére


Wesder
félisten

Az előző jàtékuk is multiplatform volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244955) RangerFox válasza Szabi® (#244953) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

It'll be Done when It's Done
Egyhamar ne számítsunk rá, így valszeg a nextgent lőtték be célul.

[ Szerkesztve ]

(#244956) bagyulajuve válasza saelin (#244952) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát én már akkor menekülőre fogom, amikor 2 jön :D - bár most már 2-vel talán el tudnék bánni, de 3-mal tutira nem
engem bevonzott a játék, de kb 10-15 óra kellet mire ráéreztem, és most így kb 25-30 óránál van az, hogy egész jó szórakozást jelent
most épp Athénben vagyok, ez elég jól néz ki - de azért az Origins-től továbbra is messze van szerintem

Resistencia eterna

(#244957) 30z.Samu válasza RangerFox (#244955) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként ez lenne a jó hozzáállás minden játéknál, nem sürgetni őket hogy minél előbb dobják piacra. Oké, kevesebb játékot kapnánk, de talán nem lenne bennük ennyi bug és nem feltétlen kellenének a X GB-s Day 1 patch-ek.

Sic Parvis Magna

(#244958) raziel01 válasza Peetey91 (#244947) üzenetére


raziel01
veterán

Én kétszer is megvettem. Jött róla két külön email és ugyan úgy nem látszik sehol. Se store-ban se PS4-en nem találom. Amúgy meg nekem is azt írja hogy "Not available for purchase. You already own: Uncharted 4 Multiplayer Currency"

(#244959) Kendek válasza raziel01 (#244958) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor a Download List-edben nézd meg te is, és ott kezdeményezd a letöltést.

<-ƘƘ->

(#244960) Peetey91 válasza raziel01 (#244958) üzenetére


Peetey91
senior tag

Érdekes... nem tudom mi lehet :U Írtam a supportnak, ha kapok választ jelzek.

[ Szerkesztve ]

(#244961) raziel01 válasza Kendek (#244959) üzenetére


raziel01
veterán

Nincs ott. De még a Dirt 2 se.
PS-en a Dirt 2 ott van de az Uncharted 4 ott se.

(#244962) saelin


saelin
veterán

Az igen! Youtubeon már második videó alatt futok bele az AC Valhalla "gameplay" trailer oltásába. Megnéztem most külön is a videót az ubi csatornáján és gyönyörű like/dislike arány van (19k vs 32k). :DDD
Végül is a negatív reklám is reklám.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244963) Dreimus válasza raziel01 (#244961) üzenetére


Dreimus
senior tag

Uncharted 4 bugos mindenkinek eltunt magyar storeban ps plus hozzaadas eseten.

Erdemes irni a supportnak csak en azert nem irtam mert lejart a plusom es emiatt tuti elhajtananak. Ismeroseimnek is mind eltunt amugy.

[ Szerkesztve ]

(#244964) raziel01 válasza Dreimus (#244963) üzenetére


raziel01
veterán

Csak kérdés az, hogy a support meg tudja-e oldani vagy tojnak rá. Az én szememben nagyon leírnák magukat ha nem tudnák megoldani.

(#244965) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az első képek a DOOM Eternal DLC-ből:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#244966) Kendek válasza Dreimus (#244963) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én még 2016-ban megvettem digitálisan. Ami most a Store-ban elérhető arra nekem is azt írja, hogy nem vásárolhatom meg. A PS-en a könyvtár alatt a megvásárolt játékoknál kétszer listázza, és csak az egyikkel lehet letölteni, a másiknál hiányzik a gomb is hozzá. Úgy gondolom, hogy aki behúzta, annak a PlayStation Plus kategória alatt kellene mutatnia, és onnan lehetne kezdeményezni a letöltést.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#244967) gamegod


gamegod
senior tag

Ez az Assassins Creed Origins bestbuy store-on? 4500.. ?? Az Unity volt az utolsó rész amibe belekóstoltam, illetve néztem videókat Egyiptom elvarázsolja a látvánnyal az embert... van benne faktor , idő? vagy inkább a Controll? Az meg tiszta Psi-Ops ami számomra kedves emlék.. :DDD

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#244968) raziel01 válasza gamegod (#244967) üzenetére


raziel01
veterán

Alapjátékban 50-60 óra simán van. Minden felfedezve, megcsinálva 100 óra is. Nekem bejött. Vedd nyugodtan.

(#244969) tboy93 válasza gamegod (#244967) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lemezesen használtan 4-5000Ft. Én inkább ezt ajánlom. Utána el tudod adni nulla bukóval ha nem jönne be.

(#244970) hombre[EU] válasza gamegod (#244967) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Control szerintem egy különlegesebb élmény, de jóval rövidebb és rosszabbul fut. Az AC meg AC :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244971) Dreimus válasza Kendek (#244966) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nincs ott sem. Store-ban hibat ir, dowoad listben meg eltunt a tobbi a plus jatek ott van. Erdemes lenne irni hogy valamit elszurtak a magyar storeban. Nalad is a plusos a hibasan megjelenitett, a jo pedig a korabban megvasarolt. Szokasos, erdekes ps store bug :)

[ Szerkesztve ]

(#244972) Szabi® válasza saelin (#244962) üzenetére


Szabi®
addikt

Jah én is azt néztem hogy valamiért nagyon ellenzik ezt a részt.Sok helyen arra hivatkoznak hogy "csak ne olyan legyen mint az Odyssey".
Gamestar/Pcguru Valhalla alatti híreknél, a hsz szekcióiban őrjöngenek a gémerek.
Ez már csak annak fényében is érdekes,hogy az Odysseyből nagyon sokat adtak el.(vagy mégsem :F )

(#244955) RangerFox Ha ps5-re jön az nagy királyság lenne.

#244954) wesder Jah az Ethan Cartert vágtam,csak ott már előre kint volt a többi platform,itt meg csak a pc van.

(#244973) ProEvoFan válasza Dreimus (#244963) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nálam mindenhol látható az Uncharted 4.
Könyvtárban, dowland listában és ps+ alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#244974) Dreimus válasza ProEvoFan (#244973) üzenetére


Dreimus
senior tag

Magyar profil?

(#244975) Mike válasza Szabi® (#244972) üzenetére


Mike
veterán

Valamin mindig kell hisztizni.

(#244976) saelin válasza Szabi® (#244972) üzenetére


saelin
veterán

Most azért megy a hiszti mert rossz volt a kommunikáció. Gameplay vagyis játékmenet videót ígértek, erre kaptunk egy in-engine átvezetőkből összevágott teaser-t...

Egyébként sokmindenben változik az Odyssey-hez képest. Reméljük jó irányba és az előző két részt maga mögött hagyva minőségben. Én már nem is assassin's creed játékot, hanem egy állat vikinges cuccot akarok látni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244977) callmeakos válasza gamegod (#244967) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én múlt héten vettem és, és elmebeteg mennyi kontent van benne. Karantén miatt most van időm bőven, így naponta van hogy beletolok 6-8 órát, összesen van benne talán 50-60 órám, de még így sem tartok a sztori háromnegyedénél, és még mindig vannak bőven side mission, és még mindig vannak felfedezetlen területek, amit nem is akarok elhinni hogy azt hogy :DDD

Viszont aki kitolta már, attól kérdezném hogy a DLC missionoket megéri megvenni? Ha nem, akkor a sztori végeztével ugrok az Odyssey-re.

All→M8

(#244978) ProEvoFan válasza Dreimus (#244974) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, magyar.
Nálam még a telefonról, appon keresztül PS storeból vásárlással sem volt problémám.Pedig elvileg az is legendásan szar.

(#244979) hjtz4t3wrseg válasza Szabi® (#244953) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

:Y Jól néz ki nagyon
Ez már megjelent ? :F

(#244980) Wesder válasza hjtz4t3wrseg (#244979) üzenetére


Wesder
félisten

Nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244981) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Scarlet Nexus érkezik PS-re is

Life, Uh, Finds A Way

(#244982) Wesder válasza hombre[EU] (#244981) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon helyes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244983) hombre[EU] válasza Wesder (#244982) üzenetére


hombre[EU]
veterán

anime Control :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244984) Wesder


Wesder
félisten

#244983
Olyasmi. Most adtam egy 2. esélyt a Control-nak és egész jó.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244985) hombre[EU] válasza Wesder (#244984) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A labirintus questig ne hagyd abba, az a része 10/10 :) kár a gyengeségeiért, kimagaslóan jó tps lehetett volna

Life, Uh, Finds A Way

(#244986) hramon94


hramon94
tag

Sziasztok. Az miért lehet hogy a GTA Onlineban a játékbeli telefonon szeretnék üzenetet küldeni egy másik játékosnak akkor gyakorlatilag egy normális szót nem tudok beírni mert vagy kitörli vagy kínai karakterekké alakítja. És ez amióta játszom a játékkal kb fél éve fenn áll és nem találtam rá megoldást. Ha Second Screen appal telefonról írnék ott is ugyanez a helyzet. Másnál nem fordult elő esetleg ilyen? A PS-en máshol található szöveg bevitelnél minden tökéletesen működik kivéve a GTA üzenet küldest..

[ Szerkesztve ]

(#244987) Carlos Padre válasza hramon94 (#244986) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A ps4 rendszer nyelve magyarra van állítva?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244988) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Scarlet Nexus jön PS-re is:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#244989) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Kedvem támadt újra végigjátszani az Uncharted sorozatot, még mielőtt belekezdenék a Lost Legacy-ba. Anno Normal nehézségen játszottam velük. Akinek van tapasztalata: a Hard fokozat mennyivel izzasztóbb? Érdemes nehezebben nekiállni, vagy csak felesleges idegeskedés lesz belőle? :D

(#244990) Carlos Padre válasza lazioforever (#244989) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát neked kell tudnod normálon mennyire okozott gondot. Én az UC3 végét annyira gyűlöltem, hogy levettem a nehézséget easy-re csak legyen már végre vége. Egész biztos nem játszanám újra hard fokozaton.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244991) RangerFox válasza lazioforever (#244989) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Idén játszottam végig az összeset hardon, nem vészes egyik se, simán standard nehézségnek kellene rakni őket.

(#244992) Szabi® válasza hjtz4t3wrseg (#244979) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnos még nem, de ez a game is nagyon [baba] lesz.Ez nekem már 2018-ban jobban nextgennek tűnt mint amiktől most zeng a média.Szép iparos munka. :K

[ Szerkesztve ]

(#244993) lazioforever válasza RangerFox (#244991) üzenetére


lazioforever
tag

Meggyőztél, reggel bele is vágok. Amúgy Normal-on nekem anno a 2.rész vége okozott nehézséget, ott megszenvedtem rendesen. :)

(#244994) RangerFox válasza lazioforever (#244993) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én még Ps3-on játszottam őket Normalon, de itt Ps4-en a 60fpsnek hála sokkal folyékonyabb a mozgás, könnyebb a célzás is. Az igaz, hogy az első két rész végi boss fightoknál meghaltam jó párszor, de ez szerintem így van jól, ennyi kihívás kell egy játékba.

(#244995) hjtz4t3wrseg válasza Wesder (#244980) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

kár!

(#244996) hjtz4t3wrseg válasza Szabi® (#244992) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Ezek ám a JÁTÉKOK ! :Y Nem az a death strand vagy mi .
Szerintem !
:R

(#244997) Wesder válasza hjtz4t3wrseg (#244996) üzenetére


Wesder
félisten

Tyű ezért mit fogsz kapni... ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244998) BoneDragon válasza Wesder (#244997) üzenetére


BoneDragon
veterán

Két pacsit, mert igaza van. ;)

[ Szerkesztve ]

(#244999) hjtz4t3wrseg válasza Wesder (#244997) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Bocsánat :R ,Én így látom !
De persze aki odáig van azért a korongért azt is megértem.Nem vagyunk egyformák! (hálisten?)
Ezért is böktem oda,hogy "szerintem"

Ui: azért is írtam nagybetűvel a "játék"szót
Nekem az NEM játék :R

[ Szerkesztve ]

(#245000) zsotesz81 válasza lazioforever (#244993) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én nemrég kezdtem hardon, nem vészes, de a lopakodás itt kifizetődőbb mint lövöldözni, úgy elég hamar szét tudnak kapni, de nem vészes.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.