Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245101) Xaels


Xaels
félisten

Nier Cosplay [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#245102) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Elfelejtettük a kislányom accountjának a jelszavát. A jelszó változtatás kérést követően mennyi idő alatt küldi a SONY a mailt?
Már eltelt kb. 10 perc és még nem érkezett meg a levél. Ez normális? Nem 1-2 percen belül kellene az automatának küldenie?

Köszönöm a segítséget :R.

(#245103) Kendek válasza Jim74 (#245102) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Úgy gondolom, hogy szinte azonnal meg kell érkeznie a linket tartalmazó emailnek. Ha nem érkezik meg, akkor kövesd a hivatalos tanácsokat:

- Nézd meg a levélszemetek között
- Ellenőrizd, hogy tudsz-e fogadni emaileket a sony@email.sonyentertainmentnetwork.com-tól
- Bizonyosodj meg róla, hogy a megadott email cím az adott SEN profilhoz tartozik
- Bizonyosodj meg róla, hogy helyesen írtad be az email címet

Ha több kérést is küldtél, akkor csak a legutóbbi fogja a helyes linket tartalmazni.
Ha követted a lépéseket de nem kapod meg az emailt, lépj kapcsolatba az ügyfélszolgálattal. Ha nem tudod a regisztrációnál megadott születési dátumot, akkor is (bár itt én hozzátenném, hogy akkor inkább mondj búcsút neki).

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#245104) Jim74 válasza Kendek (#245103) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R

Az esetleg lehet gond, hogy ez egy gyermek fiók és abból közvetlenül nem tudok jelszó visszaállítást kérni, hanem csak arról a fiókról, amelyik a szülői felügyelettel rendelkezik?

Most így belegondolva logikus lenne, mert a gyermek ne tudjon jelszó visszaállítást kérni magának.

(#245105) Kendek válasza Jim74 (#245104) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, a Family Manager profiljából lehet; Account Settings -> Family Management, Reset Password

<-ƘƘ->

(#245106) Jim74 válasza Kendek (#245105) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

Más: van valami használható, de nem túl drága headset? Gyermekeknek kellene, jelenleg az én fejhallgatóimat nyúzzák, de hosszútávon nem nem szeretném, ha leharcolnák őket :DDD

Szerk.: köszönöm, sikerült a jelszó visszaállítás. :R

[ Szerkesztve ]

(#245107) penge111 válasza Xaels (#245101) üzenetére


penge111
addikt

:Y

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#245108) Kendek válasza Jim74 (#245106) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akár egy random telefonhoz kapott szabványos, Jack dugós headset is jó, bele lehet dugni a kontrollerbe. Ennél olcsóbbat nem tudok, de amúgy nagyjából bármi megfelel a célra.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#245109) jbnd-007


jbnd-007
tag

140 óra alatt nagyjából végeztem az AC Odyssey-vel és a Legacy DLC-vel, megvan az összes trófea, bár a térképen nem derítettem fel az összes kérdőjelet. Viszont az Atlantist rohadtul unom már. Hülye sztori, hülye karakterek (a párbeszédeket már csak elnyomkodom), hülye pálya (állandó sziklamászás, meg direkt időhúzó küldetések, hogy cipeljek fel valakit a hátamon a hegyre az egyetlen lehetséges úton)... Kínlódás lesz befejezni.

(#245110) RangerFox válasza jbnd-007 (#245109) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kövesd az én példám, és ne fejezd be ;) Én is ott hagytam abba.

(#245111) syler123 válasza ProEvoFan (#245098) üzenetére


syler123
veterán

Nagyon jó játékok, én már egy 8 órát beletettem a 4. részbe, de az egyik legjobb játék amivel játszottam ps4-en. A látvány az valami hihetetlen, autós üldözés részeknél még azt sem bántam amikor meghaltam, legalább újra megnézhettem.
Nem bánom, hogy megvettem, annak ellenére, hogy múlt hónapban ingyen járt ps plus-hoz.
Az első 3 rész után azért én is szünetet tartottam.

2 negatívum van a játékkal kapcsolatban. Egyszer újra kellett töltenem a mentést, mert nem lépett tovább a játék, egy sírt kellett megtalálni, ott álltam előtte, de semmi. Végigjátszás videón néztem meg, hogy most én vagyok a balfax, vagy a játék nem enged tovább. Újratöltve a mentést már jó volt. (ennyi belefér)

A másik az autós üldözéseknél nekem nagy volt az input lag a controllerrel, ilyet még sosem tapasztaltam, kb fél másodperc volt... Pedig ennyire nem rossz a tv-m input lagja. De a látvány miatt megbocsájtottam neki.

[ Szerkesztve ]

(#245112) Scholes9 válasza syler123 (#245111) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Számomra a mai napig az egyik legszebb játék a 4. rész. Pont a napokban kezdtem újra végig vinni :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#245113) Deck válasza jbnd-007 (#245109) üzenetére


Deck
titán

+1 Én is ott hagytam abba. Addig viszont nagyon szerettem.

PS5

(#245114) l.skywalker válasza jbnd-007 (#245109) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én az alap játék után mindig hagyok az ilyeneknek pár hónap pihenőt. Egyben unalmas lenne. Valahogy novemberben fejeztem be az alap játékot és mostanában érzem úgy, hogy folytatni akarom :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245115) raziel01 válasza l.skywalker (#245114) üzenetére


raziel01
veterán

Én szinte minden DLC-t lehúzásnak érzek. Nagy részén látszik, hogy beleerőltetett. Sztoriban, gameplay-ban is gagyi. Lásd spiderman DLC-k. AC: Origins DLC-k. Végigvittem őket általában de sokszor szenvedéssel. Egyedül a Witcher 3 DLC-k olyanok amik kb külön játéknak is elmennének.

(#245116) S e t h válasza raziel01 (#245115) üzenetére


S e t h
nagyúr

Assassin Creed III : The Tyranny of the King Washington dlc ugyanez, 15 perccel a vége előtt azt mondtam kész, ennyi, elég volt, még csak arra sem tudtam rávennem magam, hogy írjak róla pár szót.

Most még ráerőltettem magam a AC III :Liberationra, de az meg kifagy, a magasságos is azt akarja, hogy uninstall legyen belőle.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#245117) l.skywalker válasza raziel01 (#245115) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem az AC Origins második DLC-je volt a legjobb a játékban

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245118) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Fiam szeretne a barátaival Battlefrontozni online, azonban EA fiók kell hozzá, viszont azt nem enged a játékban létrehozni, gondolom azért mert gyermek accountja van. Már minden korlátozást kikapcsoltam a family management alatt, de nem jutottam előrébb.
Mit rontok el?

Köszönöm a segítséget :R

(#245119) Wesder válasza Jim74 (#245118) üzenetére


Wesder
félisten

Csinàljatok böngészőben az EA oldalàn és lépjetek be azzal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245120) Szabi® válasza Xaels (#245101) üzenetére


Szabi®
addikt

Szúrnám.... :DD

[ Szerkesztve ]

(#245121) ProEvoFan válasza syler123 (#245111) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem most a Gris lett bugos.Kezdhetem előről.Mondjuk nem baj, mert hangulatos játék.A mentés rossz helyre rakott vissza, és egy nagy homályos ☁️ eltakarta a pályát, igy nem látom merre kell menni.

[ Szerkesztve ]

(#245122) Jim74 válasza Wesder (#245119) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. Oké, de azzal hol tudok a PS-en belül belépni? Mert magához a belépéshez sem jutok el a gyermek accountjával.

(#245123) Wesder válasza Jim74 (#245122) üzenetére


Wesder
félisten

Na ezt nem tudom.
Se gép, sem Battlefronttal nem jàtszom. Egyébként ha gyerek account lehet azért nem engedi, mert nincs 18.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245124) Xaels válasza ProEvoFan (#245121) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lehet ott kimenni a felhő mögül az egyik irányba?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#245125) ProEvoFan válasza Xaels (#245124) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem.No problem. Letöröltem már a mentést, valamelyik nap megpróbálom egyben lenyomni. Előfordul az ilyesmi, nem hosszú a játék hogy bosszankodnom kellene miatta.

(#245126) Jim74 válasza Wesder (#245123) üzenetére


Jim74
nagyúr

De az accountban minden PEGI besorolást engedélyeztem.

(#245127) RangerFox válasza Jim74 (#245126) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, ezért tudnak játszani a játékkal, de az EA oldalán ugyanúgy gyermek accountként látszanak.

(#245128) Jim74 válasza RangerFox (#245127) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi a választ :R
Mi a megoldás?

(#245129) Scholes9 válasza raziel01 (#245115) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Bloodborne The Old Hunters :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#245130) RangerFox válasza Jim74 (#245128) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ahogy látom nem is az volt a probléma. Itt írja is: "Sub-accounts that share Xbox Live Gold or PlayStation Plus won’t be able to connect to EA Accounts to play online." :(

(#245131) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok!
Sajnos már a harmadik kontrollerem megy tönkre, az analog bolondul meg,magától mozog a karakter a játékban,külön lett véve a kontroller de nem cserélik,mivel az Alza nem fogad el csereutalványt,nem gondoltam volna hogy ilyen is van,a szerviz szerint két lehetőségem van,javítják vagy visszaküldik,aztán küldhetem tovább az Alzának mondván majd ők cserélik,de ugye nem cserélnek,érdekes hogy a bolt dönt,nem szerviz vagy a vásárló.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#245132) Jim74 válasza RangerFox (#245130) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor a gyermek accountokra is kellene PS Plust venni? :Y

Ismerős gyerekei ugyanígy family managementben vannak és szerintem ott is csak a szülőknek van Plus tagsága. Viszont a gyermek account létrehozásakor.szerintem nem valós születési dátumot adtak meg.

Kezd a tele lenni a hócipőm ezekkel a családi csoportos megoldásokkal... Google-el is megszívtam kb. két hónapja...

(#245133) Kendek válasza MAGUS7 (#245131) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mi a gond a javíttatással? Az Alza nem hivatalos kiskereskedelmi partner, szóval nem kell elfogadniuk a csereutalványt. Ha oda küldöd, akkor majd ott is bevizsgálják, és ha tényleg hibás akkor javítják vagy csere.
Amúgy én azt hittem, hogy legalábbis a kommersz fekete kontrollerből van a Triwarden Kft-nél raktáron cseredarab. De sok esetben csak javítják a kontrollereket, és mint tapasztaltad a zsír új sem lesz feltétlenül jó és tartós.

<-ƘƘ->

(#245134) RangerFox válasza Jim74 (#245132) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az a legtisztább, ha csinálsz nekik egy teljesértékű fiókot és arról játszanak. Msá ötletem nincs.

(#245135) 30z.Samu válasza Kendek (#245083) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Csakhogy nem fog megállni a játékok fejlődése sem, vagyis nőni fog a gépigény."

Igen, ez jogos. :K

Sic Parvis Magna

(#245136) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy én mennyire elvagyok ezzel a Battlefont 2-vel. Azzal a Battlefront 2-vel ami 2017 novemberében jelent meg, óriási botrány övezte, és hivatalosan is leállt már a játék támogatása. Kicsit több mint egy hete csak ezzel játszom. És ha belegondolok, hogy 3000ft-ért vettem egy akcióban... :)

Most azt vettem a fejembe, hogy az összes hőst (amiből 22 van) felhúzom minimum lvl25-re. 5+1 van már csak hátra. A +1 az General Grievous, őt már elkezdtem, de annyira nem tetszik, hogy őt lehet, hogy nem húzom fel. Hiába szeretik sokan, nekem nem fekszik.

Szóval ha gondolkodok rajta, hogy mi rosszat mondhatnék erről a játékról, én csak a irtó gyenge single player kampányt tudnám felhozni.

Van a játékban 13-14 játékmód, rengeteg pálya, karakter. A pályákon külön napszakok. Járművek, hősök, hajók... elképesztő tartalmas. Bár még így is hiányzik belőle pár apróság, de ez már csak szőrszálhasogatás. Aki ennyi játékmódból se talál magának megfelelőt, az menthetetlen. :)

Én állandóan a Galactic Assault-ot erőltettem, de nem ment az nekem. Gondoltam megnézem a Supremancy-t, ott meg a top3-at legtöbbször elérem a csapatomban.
Az a megjelenéskori óriási botrány is kicsit nagyobbra volt fújva a kelleténél, de le a kalappal amit beletettek a fejlesztők ebbe a játékba az évek alatt.
És a játék cseppet sem haldoklik. PS4-en minden játékmódban eddig nekem másodpercek alatt talált meccset.

Én elég nagy SW fannak vallom magam. Noha nem az az SW fan, akinek az egész kánon lexikálisan a fejében van. Nem olvastam az összes könyvet, képregényt. De azért ez-az nekem is megvan. Ennek ellenére jól tudjátok, hogy mennyire ódzkodok a Fallen Order-től. És nem igazán akaródzik kipróbálnom. Ennek az egyik oka pont az, hogy a Battlefront 2-vel ennyire jól elvagyok. És én le merem írni, hogy ez egy k**va jó SW játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245137) Batyops válasza .LnB (#245136) üzenetére


Batyops
aktív tag

A Fallen Order is egy jó SW játék a hangulat az nagyon adja , bár ezzel biztos vannak itt a fórumon akik nem értenek egyet. A BF2-nél meg az a kérdés hogy megjelenéskor milyen állapotban volt a game mert most oké hogy helyrepofozták meg sok a tartalom de anno milyen volt? Én nem tudom mert nem játszottam vele. Nem biztos hogy a megjelenéskor is ez lett volna a véleményed , de szerintem is ez a balhé anno inkább az EA-nek szolt mint magának a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#245138) .LnB válasza Batyops (#245137) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, sokszor volt ez már téma. Mert én rendszeresen vergődök (mint Anakin a homokkal), hogy megvegyem e. Szóval párszor már át lett beszélve, de én abszolút nem vagyok meggyőzve róla még. Főleg így, hogy a Battlefront 2 ennyire szórakoztat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245139) l.skywalker válasza .LnB (#245136) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jó olvasni ilyen véleményt. Én időnként elő-előveszem és megpróbálom rávenni magam a játékra, de aztán megint uninstall. Pedig a látványvilág pont nekem való lenne. Anno az első konzolomat a SWBF1 miatt vettem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245140) .LnB válasza l.skywalker (#245139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De mi a bajod vele?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245141) Batyops válasza .LnB (#245138) üzenetére


Batyops
aktív tag

Majd egy jó kis akcióba behúzod.

(#245142) l.skywalker válasza .LnB (#245138) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pont most olvastam amúgy, hogy a Fallen Order egy új EA-SW játéksorozat első része:
https://psxextreme.com/news/star-wars-jedi-fallen-order-is-the-first-in-a-series/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245143) l.skywalker válasza .LnB (#245140) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nincs konkrét bajom, csak annyi, hogy multi játék. Keveset multizok mióta "kigyógyultam" a Destiny-ből. Eddig a BF1 volt fent, ha néha akartam kicsit "lövöldözni" de egy ideje már az sem kell. Szóval nem a játékkal van baj, hanem velem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245144) .LnB válasza l.skywalker (#245143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja igen, az úgy elég kizáró indok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245145) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fiam játszogat a Farming Simulator 19-cel. Bár csak bóklászik benne, meg vonatot vezet. :) Úgy voltam a játékkal, hogy majd neki ülök, megnézem milyen. De múltkor be kellett neki valamit állítani, és kezembe vettem a kontroller-t. Nem kellett volna.

Az mi, hogy nem lehet beállítani a játékban a looking sensivity-t?! O_O Nem akartam elhinni. Negyed óra míg fordulsz vele 180°-ot. A 360°-nak nem is érdemes nekiállni, lemegy a nap...
Vagy én vagyok hülye, béna és nem találtam (kétlem).
Vagy nálam ez egy olyan hiba, egy olyan igénytelenség, hogy ezek után az esélyt sem adom meg ennek a játéknak. Pedig kicsit érdekelt volna, nem mondom, hogy ős farmer lettem volna, de csak megnéztem volna.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245146) FunPro válasza Batyops (#245137) üzenetére


FunPro
senior tag

Az EA-nek is, meg a játéknak is. :K

Amikor megjelent alig volt benne tartalom (vagy az az egy volt?), cserébe egy lootbox-al teli pay to win szutyok volt.

Meg ha jól emlékszem ebben volt az a mechanizumus, hogy matchmakeing-en direkt olyan emberekkel dobott össze, akik már jól bevásároltak a cuccokból, így esélyed sem volt nyerni. Így ösztönöztek téged is a vásárlásra. :K

(Aztán az lehet egy battlefield-vol...)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#245147) .LnB válasza FunPro (#245146) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Meg ha jól emlékszem ebben volt az a mechanizumus, hogy matchmakeing-en direkt olyan emberekkel dobott össze, akik már jól bevásároltak a cuccokból, így esélyed sem volt nyerni. Így ösztönöztek téged is a vásárlásra."

Ez micsoda urban legend?! :DDD Ezt még nem hallottam. A stúdiók, és most nem csak az EA-ra gondolok. Nem tudnak egy épkézláb matchmaking rendszert csinálni már lassan 20+ éve. De szerinted/szerintetek, az EA vette volna a fáradtságot, ennek megírására?! :DDD Ez akkora hoax, mint a ház.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245148) FunPro válasza .LnB (#245145) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk a farming simulator nem az a játék, ahol 180 noscopeokat kell nyomatni, így szerintem lényegtelen a fordulási sebesség.

Ráadásul az egész játékot a traktorban/kombájnban töltöd, amikbe be lehet teleportálni, ott pedig még hálás is lehetsz, hogy nem úgy fordul a dolog, mint egy tornádó.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#245149) FunPro válasza .LnB (#245147) üzenetére


FunPro
senior tag

Valamelyikről tudom, hogy olvastam ilyet. (Lehet cod volt)

Már meg nem mondom hol merült fel, mert az elmúlt 5-10 évben annyi ilyen "botrány" volt, hogy összefolynak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#245150) l.skywalker válasza .LnB (#245147) üzenetére


l.skywalker
félisten

De pont van értelme az EA tekintetében. Mostanában minden játékot félkész adnak ki, ezek szerint azért mert az erőforrásokat elveszi ez a Matchmaking rendszer :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.