Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244401) EczkE válasza Peace (#244400) üzenetére


EczkE
addikt

Orulok! De felelosseget nem vallalol ha neked nem jon be. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#244402) Peace válasza EczkE (#244401) üzenetére


Peace
nagyúr

Átkot szórok mindnyájatokra, ha a GOLD hangja jobban tetszik végül!!! :DDD :P ;]

(#244403) Lackooo84 válasza Peace (#244402) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Attól én nem félek... :DDD

The Truth is out there...

(#244404) Imilenni válasza Lackooo84 (#244403) üzenetére


Imilenni
addikt

Holnap délután 4-kor új Last of Us Part II trailer :C

Press "F" to pay respects.

(#244405) Plague666


Plague666
tag

Van valami bája a mai liberális szemléletnek. Azok az emberek, akiknek le lehet nyomni a torkán, hogy egyes játékokban második világháborúban rokkant nővel, vagy afroamerikai nővel attakkolnak, most petíciót írnak, mert sandbox jellegű könnyed management játékot kapnak a hónapban. Itt hol marad a tolerancia, hol marad az, hogy valaki meg ezeket a játékokat várta és most örül? Én a 2011-es verzió óta tolom a farming-szériát, óriási a fejlődés, és nagyon rajongócentrikus az egész, az aktuális epizódban népszerű modok a következő részben már mindig beépített contentként jelennek meg. Kikapcsol, békés, nincs sztori és nem kell hozzá "parasztnak" sem lenni, én speciel nagyvárosban élő diplomásként is rettentően élvezem. Pont ezekkel lehetne kijönni a konzol-sztereotípiákból, ahol csak az a nagybetűs játék, ahol a főhős hátát bámulva könnyfakasztó sztorik közepette jönnek a zombik és a game egyharmada átvezető animáció. A farming sim már esport, megjelenéskor általában top5-ös játék több országban, saját egyedi játékvezérlőt gyártanak hozzá, világmárkák adják a nevüket hozzá. Nembaj, ha valakinek nem tetszik, szíve joga, de mi, fs rajongók sem fogunk népi kezdeményezéssel élni, amikor esetleg majd nővé operált transzi kratos lesz a ps plus havi sztárja.

(#244406) Carlos Padre válasza Mike (#244395) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Bal lábbal keltél? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244407) KaitouP válasza Plague666 (#244405) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha ez a fórum Reddit lenne, menne az upvote. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#244408) Wesder válasza KaitouP (#244407) üzenetére


Wesder
félisten

Dobj rà egy +1-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244409) Imilenni válasza Plague666 (#244405) üzenetére


Imilenni
addikt

Ja, énis örülök nekik :D
Főleg a Cities-nek, barátnőm imádja.. így legalább leszakad a gépemről :U ;]

Press "F" to pay respects.

(#244410) AxBattler válasza Plague666 (#244405) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez így kerek! :C

A farming sim már esport, megjelenéskor általában top5-ös játék több országban, saját egyedi játékvezérlőt gyártanak hozzá, világmárkák adják a nevüket hozzá.
Wáó, ezeket nem is tudtam! Like! :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#244411) KaitouP válasza Wesder (#244408) üzenetére


KaitouP
veterán

Az nem olyan... :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#244412) Carlos Padre válasza KaitouP (#244407) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az érdemi részre vagy mikor felböffent belőle a gyökér?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244413) Plague666 válasza AxBattler (#244410) üzenetére


Plague666
tag

Akit esetleg érdekel, Logitech G Saitek farm sim kontroller-szett, elég komoly drága darab. Volt szerencsém egy rendezvényen kipróbálni 3 monitoros setuppal.
Egyébként óriási a közösségi élet, van moddereknek mod contest, értékes nyereményekért lehet versengeni különböző kategóriákban évente, ezekből konzolra is kerül mod de nyilván főleg pc-re készül a rajongói tartalom. Sokan nem is hinnék, hogy esetleg a szomszéd falujuk is meg lehet csinálva a játékban, mert sok a magyar fan is. Konzolon nem is érezhető a kb végtelen content, de énis ps-ről nyomom a 4k miatt a kis időmben.

(#244414) AxBattler válasza Plague666 (#244413) üzenetére


AxBattler
félisten

Tényleg komoly, és PS4-gyel is működik!
Farming Simulator League, bexarok! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#244415) predakon válasza AxBattler (#244414) üzenetére


predakon
őstag

az emberiség valóban megérett a pusztulásra :C

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#244416) _drk


_drk
őstag

Ha a múlt havit vegyítették volna a mostanival senkinek se lenne egy szava. Ráadásul közben volt egy ingyenes Journey is.
Ez a ps+ szerintem meg is fog változni ps5 érára mert kezelhetetlenek az emberek. Egyiknek az nem jó, másiknak meg amaz.

Nekem már azért megéri, mert haver home-olva használja a ps+ -t és elszállta a vinyója, vele minden mentéssel. 50 óra days gone és hasonlókkal...
1 hónapig nem is játszott utána annyira elment a kedve.

Akkor a + akciókról nem is beszéltünk, lehet csak 1-2 ezer a játékokra, de egy évben vissza jöhet az előfizu fele.

Na menjünk szépen parasztkodni! :DDD

(#244417) consono válasza _drk (#244416) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, az akciók visszahozzák a ps+ arat, már azért megéri. Ez a hónap ilyen, lesz majd jobb, nem kötelező behúzni másnak sem :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#244418) hombre[EU] válasza _drk (#244416) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Két hónap alatt: UC4,Dirt2,UC trilogy,Journey,Cities,FS 19...RickyGervaist idézve: stfu you little whiny c*nts :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244419) Mike válasza Carlos Padre (#244406) üzenetére


Mike
veterán

nem én kezdtem
itt felnőtt emberek vannak
akinek kell vmi, megveszi magának
főleg ha annyira kell
a ps nem olcsó szórakozás, de ez eddig is nyilvánvaló volt
persze azt is megértem ha valakinek nincs erre pénze vagy nincs jövedelme, mert gyerek
nekik jó lehet a topik tetején lévő kölcsönzés, futassuk fel azt
én fel tudok ajánlani egy ac odysseyt
többet sajnos nem mert nincsenek lemezes játékaim

(#244420) Mike válasza Plague666 (#244405) üzenetére


Mike
veterán

mitől lenne liberális az, aki most a ps+ játékokon hisztikézik?
pont hogy nem az
aki liberális az úgy gondolja, hogy igaz, hogy engem ez most nem érdekel, de biztos van olyan aki boldogan farmozik

egyébként mindkétmostani játék olyan, hogy akinek tetszik, hónapokig ellesz vele

(#244421) szallasi007


szallasi007
őstag

Beszállok a kölcsönadós buliba a Dragonball Z Kakarot, Destiny 2 és Knack játékaimmal ha esetleg valaki vágyik rá.
Aki kéri jelentkezzen, viszont az The Order 1866-al is megszivattam szegény Lnb-t, ezért sima csomagként tudom feladni postán vagy ha megmondják hogyan adjam fel akkor az átvevő terhére feladom úgy. Bp-en a Corvin Plázánál tudom odaadni személyesen.

(#244422) tboy93 válasza szallasi007 (#244421) üzenetére


tboy93
nagyúr

:R

Kakarot majd érdekel, de most vigye olyan akinek van is ideje játszani vele.

(#244423) EczkE


EczkE
addikt

Kaptam emailt sonytol hogy ertekeljem a ps plust. Tuti figyelik a topikot. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#244424) predakon válasza szallasi007 (#244421) üzenetére


predakon
őstag

Ird be a kolcsonados tablazatba, ott nem veszik el az info

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#244425) Kendek válasza consono (#244417) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha megfigyeled, akkor ezeket a játékokat pont ugyanolyan szinten leárazzák Plus nélkül is, max kicsit később. Szóval ez így egy hangyányit csalóka. Meg amúgy én ha leárazásra várok egy játék kapcsán, akkor azt azért teszem, hogy spóroljak, mert úgy gondolom, hogy nekem nem ér annyit. De létezik olyan, hogy valaki csak azért vár, hogy a Plus előfizetésének a díját ellensúlyozza vele? A nem tervezett játékok ilyen szempontból nem igazán számítanak. Ilyeneket olyankor veszek ha az ár éppen megüti az ingerküszöböt, de a mikor az kb. mindegy.

<-ƘƘ->

(#244426) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megjelent PS4/PSVR-ra is:

The Walking Dead: Saints & Sinners - Launch Trailer | PS VR

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#244427) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Sziasztok!

Tudom ez nem a Tv-s topik, én csak rövid véleményre, vagy tapasztalatra lennék kíváncsi. :R

Egyébiránt kérdeztem már ott is dolgokat, de nem nagyon kaptam érdemi választ.

Szóval: Van e olyan itt, aki QLED tv-t használ, azon belül is a Q60T vagy Q60R modellt? 43 colost akarok venni, sajnos ennyi fér be hozzám, 32-es Full HD-t haszálok most.

Megéri e megvenni, PS4 Prohoz? Használható e HDR funkció benne? A másik kiszemeltem egy olcsóbb kategóriás Crytal UHD tv lenne.

Előre is köszi a választ! :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#244428) NyMRooD válasza Plague666 (#244405) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ezért nem iszunk gyógyszerre alkoholt... Egyébként amit a játékkal kapcsolatban írtál, igazad van, és pont ilyesmiért jó a ps+, ps-re egyiket sem vettem volna meg, de így kipróbálom mind a kettőt. De ettől még sz@r az eloszlása a játékoknak, mert most két tölteléket kaptunk.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244429) RangerFox válasza Krisz0630 (#244427) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az nem igazi qled.

(#244430) Krisz0630 válasza RangerFox (#244429) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Igen, láttam hogy többen írták hogy Q70-től felfelé az...

Viszont sajnos nekem játszik, árban se, illetve sok felsőbb kategóriás modellben nincs 43-as méret. :(

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#244431) Dreimus válasza Krisz0630 (#244430) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sajnos a QE43Q60R (T még rosszabb) csak a nevében felső kategóriás qled. Legtöbb esetben IPS paneles közép kategóriás, nem valódi 10 bit-es, kis fényerejű tv, 60Hz-es. Ekkora méretben sajnos kevés jó választás van (esetleg Sony-nak van kis méretben még használhatóbb tv-je, igaz nem olcsó), érdemes a tv-s topicban rákérdezni mit érdemes vásárolni, de plusz pénzt ne ölj bele, mert nem kapsz jobb kép minőséget.

[ Szerkesztve ]

(#244432) erahurka


erahurka
félisten

Érdekes ez a Cities Skyline. Sosem elég az embereknek a temetőből és a szeméttelepből. Aztán egyszer csak MINDENKI megbetegedett a városomban... Ne vicceljünk már. 20,000 emberre nem elég 3 kórház, 6 temető, 4 krematórium, 6 szemétégető és 4 szeméttelep? WTF?

(#244433) S e t h válasza erahurka (#244432) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem lehet hogy Vuhant szimulálod?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244434) Carlos Padre válasza erahurka (#244432) üzenetére


Carlos Padre
veterán

. Nem érted mi? ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244435) Tuomas válasza erahurka (#244432) üzenetére


Tuomas
addikt

Betegség a szennyezett talaj, szennyezett ivóvíz miatt lehet. Ne tegyél szeméttelepet pl vízmű/folyó mellé.

We were here

(#244436) markknight válasza AxBattler (#244414) üzenetére


markknight
veterán

Végre megmutathatják ki a nagyobb "paraszt"

(#244437) KaitouP válasza Carlos Padre (#244412) üzenetére


KaitouP
veterán

Az érdemi részre természetesen. Az odapiszkálós részt már nem kellett volna. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#244438) saelin


saelin
veterán

Mi köpködés megy a havi játékok körül. Kollégámmal mi egy délutánt beletettünk a Farming Simulator-ba, pedig azt sem tudtuk milyen mezőgazdasági gépek léteznek a földön. Egész korrekt játék egy nyugodt komótos tempóval. Mind a ketten elaludtunk rajta egy kicsit. :DDD

Annyi negatívumot viszont tudok róla mondani, hogy a multi nem akart menni elsőre. Nekem és a játszótársamnak is portot kelett nyitni a routerben, mert hibával nem engedett fel a netre... Aztán ami melett nem tudok elmenni szó nélkül, hogy a járművek fordulása, kanyarodása valami komédia. 50%-ra vettem le a steering sensitivity-t és még így is alig bírom egyenesben tartani a gépet annyira érzékeny a joyra. Érdekes.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244440) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Érdekes technikai háttérinfók a TLoU2 szivárgásról. Az Amazonon szerverei buktak el egy exploit miatt még januárban. Spoiler mentes. [link]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244441) Carlos Padre válasza raziel01 (#244365) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy ilyen kaliberű studiónál komolyan felmerül ez az eshetőség benned?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244442) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

244442 :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244443) Carlos Padre válasza Mike (#244419) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nyitott kapukat döngetsz :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244444) mrThomi


mrThomi
addikt

Hali skacok. Dying light PS4 nevű játekhoz a folytatás a The following DLC-t csak a storeból lehet beszerezni vagy létezik belőle lemez is ? Mert megnéztem storeba 19.90 euro de csak 2.24 gb vagy mennyi az Enhanced edition 22.4gb és 59.90 euro. Mi a különbség a kettő között ?

(#244445) saelin válasza Carlos Padre (#244442) üzenetére


saelin
veterán

Te valami numerológus vagy? :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244446) saelin válasza mrThomi (#244444) üzenetére


saelin
veterán

Az egy felújított kiadás + dlc és tudtommal, van belőle fizikai változat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244447) S e t h válasza saelin (#244445) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez az ingerszegény környezet miatt lehet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244448) felixo


felixo
őstag

Ha már ennyire téma a Last Of Us 2 :
Lehet tudni már, hogy hány óra játékidőt takar a játék ? :F

Redmi Note 9

(#244449) saelin válasza felixo (#244448) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem ottan körül lesz mint az első. Azt nem nevezném rövidnek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244450) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Farming Simulator top player/guild leader: [link] Az ő guild-jébe fogok jelentkezni ha elkezdem a multiplayert.

Alternatív: [link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.