Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244051) belan válasza Bogyi007 (#244049) üzenetére


belan
addikt

Nem láttam hogy van külön topickja csak most, és ha valaki rá kattint a linkre látja spoileres a videó és utána ő el dönti meg e nézi szerintem. És még nem teljesen biztos hogy ez lesz a játékba. De már tudom van külön topic szóval oda írok ha van valami új fejlemény.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#244052) sxxorp válasza 30z.Samu (#244041) üzenetére


sxxorp
őstag

Hm, ígéretes a 4 elé, messze a 2 volt a legjobb élmény, a 3 kicsit javult mechanikailag. A keleti azzal extra módon bejött.
Igen, az a vonatos (indul is meg visszatér) :)

(#244053) felixo


felixo
őstag

Valaki játszott, játszik a EARTH DEFENSE FORCE: IRON RAIN játékkal ?
Jó lenne egy kis vélemény róla.

Redmi Note 9

(#244054) fausto


fausto
addikt

Tegnap belenéztem a Dreams demojába. Az eszem megáll, hogy milyen arcok dolgoznak a MM-nál, megcsináltam a "kampány" (Art's dream) első pár pályáját és teljesen odavagyok érte. Elképesztő, hogy mennyire hangulatos és stílusos dolgokat tudnak ott összehozni! Eddig bármit is csináltak (LBP, Tearaway) az zseniális volt, ha nem is technikailag. A stílus, a zene, a hanugat.
Viszont pont ezért van még mindig fenntartásom a játékkal kapcsolatban. Az LBP-nek imádtam a stílusát és nagyon tetszettek az igényes közösségi pályák, amik ugyanazt a látvány vitték tovább. De azok a szintek, amik tök más stílusban készült, már nem tetszettek annyira. A Dreams-nél pedig úgy látom, hogy pont nem egy egységes látványvilág van, hanem minden közösségi pályan egy külön stílus. Nekem egy egységesség nagyon hiányzik ebből a játékból.
De persze azért rajta tartom a szemem. Ha más nem, a VR támogatásnál biztosan lecsapok rá.
Apropó: a VR támogatást patchként megkapja vagy fizetős DLC lesz, erről lehet tudni valamit?

(#244055) Wesder válasza fausto (#244054) üzenetére


Wesder
félisten

Azért nem egységes a Dreams mert nem jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244056) sting2 válasza belan (#244051) üzenetére


sting2
addikt

Ne már Ba...g!
Lassan 1 hete " ég " a fórum ettől az egész TLoU 2 fiaskótól, te meg (meg még sokan mások is) tovább dobáljátok a tűzre valót..
2 naponta szoktam ide benézni még is tudom, hogy ez jelenleg az egyik főtéma.
:(((

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#244057) 30z.Samu válasza sting2 (#244056) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez a topik olyan, mint a Barátok Közt. Teljesen mindegy mennyit hagysz ki, mindig ugyanarról szól, csak a szereplők cserélődnek. :D

Sic Parvis Magna

(#244058) Kendek válasza belan (#244051) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogy egyértelműbb legyen, beraktam az összefoglalóba is, mint aktuális dolog. Szóval ebben a topikban tilos a TLoU Part 2-ről spoiler-ezni, ez közösségi kérés és érdek! Már a játék megjelenése előtt ne rontsuk el előre egymás játékélményét!

<-ƘƘ->

(#244059) Wesder válasza sting2 (#244056) üzenetére


Wesder
félisten

Nem véletlen csinaltam neki kibeszélős topikot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244060) Nayrobi válasza fausto (#244054) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ingyenes lesz a vr támogatás.

(#244061) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nyitottam egy Konzol Screenshot topikot. Osszátok meg kedvenc képeiteket fórumtársaitokkal :)

Life, Uh, Finds A Way

(#244062) RangerFox válasza hombre[EU] (#244061) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egy hónapja halt meg a HDD-m, rajta a 3 év alatt összegyűlt screenshotokkal és videókkal :( De tök jó kezdeményezés!

[ Szerkesztve ]

(#244063) alratar válasza hombre[EU] (#244061) üzenetére


alratar
addikt

Ez nagyon szép kezdeményezás, de most, hogy a megszűnt a facebook megosztási lehetőség, hogyan tudom felrakni a képeket?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#244064) Xaels válasza alratar (#244063) üzenetére


Xaels
félisten

Twitter, PS Messages, USB/Pendrive.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#244065) KaitouP válasza alratar (#244063) üzenetére


KaitouP
veterán

Twitterre, vagy pendrive-ra.

(#244061) hombre[EU]

Jó ötlet, ügyes kezdeményezés. Egyúttal ösztönözni kellene a fórumtársakat, hogy az olyan képek, amik spoileresek lehetnek, legyenek spoiler tag mögé rejtve, fölé meg oda lehetne írni, hogy a spoiler tag mögé rejtett kép melyik játékból tartalmazhat spoilert, így a júzer el tudja dönteni, hogy meg akarja nézni, vagy sem. (Láttam egy Death Stranding screen-t pl. a topikban, ami necces egy kicsit.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#244066) Faze_Tomi01


Faze_Tomi01
újonc

Sziasztok!A Fortnite PC-és accountomal nem tudok be jelentkezni ps4-en!Amikor a Linket aktiválnám azt irja ki:Login Failed És ezt már vagy 100-szor meg probáltam!Elöre is köszönöm a segitséget!Sziaztok :W

(#244067) 30z.Samu válasza Faze_Tomi01 (#244066) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van a játéknak topikja, lehet hogy ott nagyobb eséllyel tudnak segíteni. :)

Sic Parvis Magna

(#244068) Bogyi007 válasza alratar (#244063) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kép elkészít, megoszt a Tevékenységek részén, aztán a 0s Appból simán ki tudod már menteni.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#244069) wierra


wierra
senior tag

Dreams demó fagyasztja a gépet. Felpörög a venti, hármat sípol, aztán kikapcsol.
Nálatok megy normálisan?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#244070) saelin válasza callmeakos (#244014) üzenetére


saelin
veterán

Nekem az Odyssey-be tegnap belecsúszott egy délután. :B Hagytam a lopakodást a fenébe és csináltam egy tüzes kardos/botos buildet, így kb 1000x szórakoztatóbb lett a játék, mint a megfáradt lopakodással, a vicces az hogy így pucolva az erdőket, hajókat vagy bármit sokkal jobban lehet haladni. Jól gallyra vágták a játék ezen részét... Jobban kellene jutalmazni a lopakodós játékstílust, mert így tényleg nem adja az assassin's creed feelinget. Úgy érzem magam mint Guts a Berzerk-ből! :DDD Csak kellene egy jó nagy kétkezes kard.

Más:
22-én jön a Maneater. Van aki előrendelte vagy egyáltalán érdekli a játék? Eddigi gameplay-ek alapján jól össze lesz rakva és egy fun cápás rpg lesz, de mivel új IP így nálam a pre-order nem játszik. Max megjelenés után egy akcióban behúzom ha jó értékeléseket kap.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244071) wolf13 válasza wierra (#244069) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem a teljes játék van meg, ott nem tapasztaltam ilyet. Gyerek tegnap is játszott vele gond nélkül. Ventilátor néha jobban pörög , de ennyi.

(#244072) Wesder válasza saelin (#244070) üzenetére


Wesder
félisten

Ha jön Pass-ba rànézek. A Killing Floor 1-2 is jó volt anno. Ezzel sem lesz szerintem különösen nagyobb gond.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244073) Faze_Tomi01 válasza 30z.Samu (#244067) üzenetére


Faze_Tomi01
újonc

És a Topikot azt hol találom?Esetkeg egy linket is elfogadok! :DDD :)

(#244074) 30z.Samu válasza Faze_Tomi01 (#244073) üzenetére


30z.Samu
félisten

Parancsolj! :)

De csak mert látom, hogy új vagy az oldalon. ;]

Sic Parvis Magna

(#244075) bagyulajuve válasza saelin (#244070) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tegnap én is sokat játszottam vele
de azért az irányítást még mindig szidom, főleg a sziklamászást és a harcot

mondjuk 1x újra kellett töltenem, mert miután levittem a terület védelmi erejét, véletlenül átkeveredtem egy szomszédos tartományba és mikor visszatértem, akkor a legyengített helyett nagyon erős volt már a korábban meggyengített tartomány ereje :F

Resistencia eterna

(#244076) Imilenni válasza saelin (#244070) üzenetére


Imilenni
addikt

Ennyire elcsapták benne a Stealth-et? :(

Press "F" to pay respects.

(#244077) tboy93 válasza Imilenni (#244076) üzenetére


tboy93
nagyúr

En stealthbe nyomtam vegig, egy jo builddel teljesen jol lehet vele apritani.

(#244078) saelin válasza tboy93 (#244077) üzenetére


saelin
veterán

Nem az erejével van baj, hanem a kivitelezésével. Nem lehet elbújni dolgokban (pl szalmakazalba berántani a delikvenst), nagyon elmentek a misztikus irányba (teleportálás, láthatatlanság), amíg nincs jó builded addig egy assassination nem feltétlenül öli meg az ellent. Az Origins kimaradt... Ott is 3 felé volt szedve a karakter sebzése? Mert szerintem ez sem a legjobb ötlet. Max később lehet jó hybrid build-eket összerakni, mert a cuccok farmolása eléggé lassú. A drachma gondomat megoldotta a kalózkodás, tegnap még az aréna jó pénz farmnak tűnt.

A story mintha kezdene beindulni (30 óra gameplay után... grat), mert találkoztam már érdekes történetekkel és side quest-ekkel. A románc részek viszont super cringey-ek! :DDD Nem tudom kinek az ötlete volt, de nagyon gáz a megvalósítása.
Nem olyan unalmas játék mint amilyennek az első pár tíz óra után tűnt, de lesz hova fejlődni bőven. Azt olvastam ma, hogy ugyan az a team csinálja, mint ami a Blackflag-et és Origins-t! Külön érdekes, hogy grafikailag, de inkább apróbb részletekben az Origins sokkal jobb mint az Odyssey. Várom a gameplay-t a Valhalla-ról.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244080) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

lol :DDD

Btw, lehet,hogy megfogják változtatni a PS+ játékokat...elég nagy hiszti van :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244081) Wesder válasza hombre[EU] (#244080) üzenetére


Wesder
félisten

Omg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244082) Imilenni válasza hombre[EU] (#244080) üzenetére


Imilenni
addikt

Azóta változott úgy olvastam, gondolom felkerült frissen a Store-ba, aztán újra lehetett rendelni.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#244083) Carlos Padre válasza oriic (#244079) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én ezért sem írnám le a PS5-öt előre, képzeljük el és a Dreams-ben például.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244084) saelin válasza hombre[EU] (#244080) üzenetére


saelin
veterán

Ne már. A Farmoshoz már szereztem embereket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244085) Wesder válasza Carlos Padre (#244083) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvànvaló hogy a PS5 igazi ütőkàrtyàja a VR.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244086) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#244080) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pre-order, lehet ez a hiszti még nagyobb hájpot generált nekik.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244087) cyberkind válasza Wesder (#244085) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor lesz ütőkártya, ha a Valve-vel megtudnak egyezni a HL: Alyx-re, na az komolya lenne.

Paranormal Cocktivity

(#244088) Wesder válasza cyberkind (#244087) üzenetére


Wesder
félisten

Miért adnà ki a kezéből az Alyx-et.
Jó az ott nekik PC-n.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244089) Bogyi007 válasza cyberkind (#244087) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem írsz hülyeséget, a Sony PC vonalon éppen a Steammel van kapcsolatban...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#244090) cyberkind válasza Wesder (#244088) üzenetére


cyberkind
félisten

Tök egyszerű, pénz, illetve kicsit kevesebb pénz, de viszont annál eredményesebb partneri kapcsolat pár exkluzívra, vagy az összesre (nyilván mindkét irányba). Ezzel gyakorlatilag le is fedné a Valve az Epic által kényszerített szarakodást, méghozzá nem semmi játékokkal.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#244091) Wesder válasza cyberkind (#244090) üzenetére


Wesder
félisten

A Sony nem fogja kiadni az ex címeit. Most jön a HZD de ennyi.
Akkor mi a tosznak vennének PS-t az emberek?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244092) cyberkind válasza Wesder (#244091) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez is egyszerű, sokan vannak akik csak leakarnak ülni a kanapéra, betolni a lemezt és játszani, ennyi, na a PC nem ez, lehet az laptop is, nem beszélve a többi problémáról.

Paranormal Cocktivity

(#244093) Bogyi007 válasza Wesder (#244091) üzenetére


Bogyi007
veterán

A Death Stranding is jön PC-re és sanszos hogy az is Steam alapú lesz...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#244094) adamhun94


adamhun94
tag

Sziasztok, tudtok olyan boltot, ahol még esetleg elérhető előrendelésben a Last of US 2 Special edition?

(#244095) Wlac


Wlac
Ármester

Valaki vett már a Platinumshoptól kontrollert? Szükségem lenne egy újra, itt a legolcsóbb, és elvileg újat és eredetit adnak, de fura, hogy nem jár érte doboz. A garancia esetén ez nem probléma? LINK

“The wha-"

(#244096) Wesder válasza Bogyi007 (#244093) üzenetére


Wesder
félisten

De az 3rdparty.
Egyébként Epic+Steam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244097) Imilenni válasza adamhun94 (#244094) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem rengeteg helyen elérhető lesz :D

Press "F" to pay respects.

(#244098) hombre[EU] válasza adamhun94 (#244094) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Feliratkozhatsz az elōrendelōi listára aztán,ha kimarad akkor kapsz belōle...vagy lehet még egyszer lesz készlet feltöltés

Life, Uh, Finds A Way

(#244099) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Gt sportban hol lehet változtatni a nyelvezeten(felirat)
Végig néztem minden lehetséges dolgot, options menüben nem dobja fel a language lehetőséget.
Lemezes, használt, 2-es régiós játék.
Köszönöm!

Psn ID: Tdizsolt

(#244100) Kendek válasza Wlac (#244095) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért nincs doboza mert OEM kiszerelés. Ez alapvetően vadi zsír terméket takar, és ahogy írják van rá egy év hivatalos garancia is (ami érvényesítéséhez nincs szükség a csomagolására). Szerintem megéri rápróbálni, max visszaküldöd ha nem az amire számítottál.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.