Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244151) fausto válasza zbundy (#244140) üzenetére


fausto
addikt

És te voltál az a jóképességű (Z.András), aki a privátban kapott spoiler-t képpel együtt kétszer is kirakta, hogy mindenki lássa?

(#244152) Wesder válasza fausto (#244151) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nekem sz@r, legyen màsnak is nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244153) Deck válasza fausto (#244151) üzenetére


Deck
titán

:Y

PS5

(#244154) Mike válasza fausto (#244151) üzenetére


Mike
veterán

hova rakta ki?

(#244155) zbundy válasza fausto (#244151) üzenetére


zbundy
aktív tag

Nem. De teljesen egyet értek. Lehet ezt keleltt volna :DDD Nyílvánossá kell tenni, hogy mekkora faszok.
Egyébként az Otherworld miért nem távolította el azóta se azt a képet? 🙂

[ Szerkesztve ]

(#244156) Sordoran válasza AxBattler (#244148) üzenetére


Sordoran
addikt

Az Otherworld sajna ilyen, mindent sokkal jobban lefikáznak mint kéne, direkt rá is játszanak. Akár film, akár játék. Bár jogosak szoktak lenni a felhozott dolgok nagyobb része (az 51% is nagyobb résznek számít :DDD ), de direkt ezt hangsúlyozzák és ami jó az le van tojva.

ui.: CE nem érdekel? ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#244157) zbundy válasza Sordoran (#244156) üzenetére


zbundy
aktív tag

De egyébként van itt aki végignézte a videót? És a videó hatására lemondja az előrendelést? :U tényleg itt tartunk?

(#244158) Frod válasza l.skywalker (#244135) üzenetére


Frod
addikt

Mint egy falat kenyér...

Do you see the white shadow?

(#244159) RangerFox válasza zbundy (#244157) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Fáradj át az összefoglalóban linkelt kibeszélőjébe.

(#244160) zbundy válasza RangerFox (#244159) üzenetére


zbundy
aktív tag

Miért? Én nem spoilerezek és nem is vagyok kíváncsi több spoilerre. Az érdekel most emiatt valaki tényleg visszamondja e.

(#244161) 30z.Samu válasza zbundy (#244160) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem néztem meg belőle semmit és nem mondom vissza. Végig szeretném játszani. :K

Sic Parvis Magna

(#244162) zbundy válasza 30z.Samu (#244161) üzenetére


zbundy
aktív tag

Hát én se fogom visszamondani a CE-t. 10 percenként frissítgettem annak idején az oldalakat hogy időben lecsapjak egyre :D

(#244163) markknight válasza zbundy (#244140) üzenetére


markknight
veterán

Zoli bekattant a karantén alatt. Viszont ebben a videóban az igazat mondta el, a politikának nincs keresnivalója videojátékban, ráadásul tényleg kemény nyilatkozatokat raknak ki az ND-s emberek.

A nézőket terrorizálni meg minősíthetetlen. Leiratkoztam róluk.

[ Szerkesztve ]

(#244164) Mike válasza 30z.Samu (#244161) üzenetére


Mike
veterán

én sem néztem meg. igaz engem nem is érdekel. az első részt is kb addig játszottam amig megölik a lányát
ej de hatásvadász
plusz zombik
engem ez nem érdekel
(egyébkjént is egy tonna másik játék áll nálam sorban)

(#244165) 30z.Samu válasza Mike (#244164) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is fogyasztom a backlog-omat becsülettel, a Last of Us 2 az utolsó játék, amit idén előrendeltem, pedig lenne még bőven játék, ami érdekelne. De kell haladni azokkal is, amiket megvásároltam. :)

Sic Parvis Magna

(#244166) Sordoran válasza zbundy (#244157) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, vannak/voltak. Persze ezek java valószínűleg majd újra előrendeli pár nap-hét múlva így is. :)) Ha mégse, az az ő dolguk, engem nem zavar őszintén szólva.

Viszont hogy ON is legyen, én bízom benne, hogy nem lesz a fizikai verzióknál csúszás. Bár a logisztikai problémákra fogták először a dolgot, ami tudtuk, hogy nem igaz, de attól még tényleg előfordulhat késés. Bízom benne nem így lesz, és megérkezik szépen időben.

30z.Samu: Én még a Ghost of Tsushima-t is meg akarom idén venni a TLoU2 után, de ezzel kifújok majd.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#244167) Mike válasza markknight (#244163) üzenetére


Mike
veterán

miért ne lehetne politika egy videójátékban? egy videójáték termék. nem közszsolgálat
azt teszel bele amit csak akarsz

(#244168) RangerFox válasza zbundy (#244160) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyrészt mert ott elég reakciót találsz és választ is a kérdésedre, másrészt mert ugyan te nem spoilereztél semmit, de a hsz-edre reagálva valaki könnyen megteheti. Nekem meg nincs kedvem folyamatosan figyelni és egyből kitörölgetni ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#244169) markknight válasza Mike (#244167) üzenetére


markknight
veterán

Itt arról van szó, hogy politikai hatások miatt szabnak át játékokat. És ez gond. Te kapsz egy csorbult valamit miatta, ám ha neked ez nem baj, legyen.

[ Szerkesztve ]

(#244170) Zoleee83 válasza markknight (#244163) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én már rég leiratkoztam a csatornáról.
Nem vagyok hajlandó a habzó szájú "gamer"-nek mondott csávót nézni, aki olyan szinten negatív minden egyes videóban hogy számomra az már döbbenet. Szánalmas.
Phelan-nal is kezd elszállni a ló, egyedül Sasa az akinek a véleménye érdekel abból a társaságból.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#244171) consono válasza zbundy (#244160) üzenetére


consono
nagyúr

Én ebben a pillanatban rendeltem elő... Mindenképp megvettem volna a játékot, de már most is nehéz kivédeni a spoilereket, nem tudom mi lesz, ha megjelenik.

"In God we trust. All others must bring data"

(#244172) Roland0224


Roland0224
senior tag

Sziasztok próbáltam átfutni a topikot de annyira pörög ,hogy kb lehetetlen. Két kérdésem lenne
1) Szerintetek így , hogy kijön a PS5 meddig lesz támogatva a 4-es széria, megéri most venni Slimet vagy prót?
2) Használtan mennyire kockázatos venni szerintetek(olvastam az összefoglalóban mire kell figyelni)? Mert nagyon tartja még mindig az árát újonnan?

(#244173) zbundy válasza Zoleee83 (#244170) üzenetére


zbundy
aktív tag

Igen, neki már semmi nem jó, csak tudnám akkor minek játszik. Arrogáns negatív faszkalap

(#244174) Sordoran válasza Roland0224 (#244172) üzenetére


Sordoran
addikt

Én ha most vennék PS-t, akkor PS4 slim használtan. Ezen is tudod játszani a játékokat, ha pedig számít a teljesítmény, akkor úgyis megveszed majd a PS5-öt, így viszont olcsóbban jössz ki. Szerintem. (mondjuk nem tudom mennyi a használt PS4 slim ára)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#244175) Mike válasza 30z.Samu (#244165) üzenetére


Mike
veterán

nekem csak erre a hónapra van a man eater és a sao új része
plusz tipródom a nino kuni remastereden

(#244176) AxBattler válasza Sordoran (#244156) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem az Otherworld-ről beszélek, nem nézek magyar csatornákat, külföldön is ugyanez a helyzet.

Köszi, de nincs hely neki a polcon, az SE bőven sok!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#244177) sting2 válasza zbundy (#244145) üzenetére


sting2
addikt

:DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#244178) Kicsimix válasza Zoleee83 (#244170) üzenetére


Kicsimix
őstag

Sok más streamerrel együtt ignorálom ezeket a kártékony embereket.. Mindent megbélyegeznek , játékokat tesznek tönkre a véleményeikkel.. Utálom már ezeket. Akkor is elveszik az ember kedvét ha esetleg valami tetszik mert semmi sem jó már.. Szánalom. Majd én eldöntöm mi jó nekem.. Nem kell ehhez másik ember..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#244179) Mike válasza markknight (#244169) üzenetére


Mike
veterán

mindig is átszabta. vannak trendek. nézz meg egy 50-es évekbeli Jacques Cousteau filmet. A természetfimbe akkor még simán belefért az hogy a stáb tömegesen agyonver cápákat. (kb addig néztem) Ma már ilyet nem raknak bele, és nagyon remélem nem is csinálnak.

(#244180) Roland0224 válasza Sordoran (#244174) üzenetére


Roland0224
senior tag

Köszi szépen
90-100 körül újonnan
Használtan vegyes
Őszinte leszek árban az xbox(bármelyik ) barátibb de meg volt a ps 1-2-3 is legjobb barátomnak is ps4 pro van cross play hiányában egy platformot kell használnunk. Nem vagyok elvakult xboxos/ps-es (van 360-is) . Basic játékokkal játszanék COD/Pubg/Apex szóval kicsit tanácstalan vagyok 100-110-nél nem akarnék többet rászánni de a konkurenciánál újonnan az X 110 a ps4 pro 130+ . Ezért gondolkoztam a használt vonalon

(#244181) Mezcal válasza Roland0224 (#244180) üzenetére


Mezcal
addikt

Inkább a felhozatalt nézd, ne a gépet. Exkluzív játékok terén az Xbox nincs a PS szintjén.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#244182) Wesder válasza Roland0224 (#244172) üzenetére


Wesder
félisten

Sony címek tekintetében a Ghost of Tsushima az utolsó jàték ami jön PS4-re. 3rdparty még egy darabig biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244183) Roland0224 válasza Mezcal (#244181) üzenetére


Roland0224
senior tag

Tudom igen
De nem játszanék ilyen exkluzívakkal . Fentebb említett számomra basic játékokkal (nyilván mással is azokon felül de 80% azok)
Meg kicsit tanácstalan vagyok így, hogy kijön az 5 meddig lesz támogatva a 4
Remélem 2-3 évig még lesz rá új játék

(#244184) tboy93


tboy93
nagyúr

Elkezdtem a Death Strandinget. Mázli, hogy magyarul van, mert még így sem igazán értem a sztorit. Pár órát "játszottam" vele, nagyja átvezető videó volt :D Az mondjuk tény, hogy filmeket megszégyenítő Kojima rendezése. A technikai megvalósítás is példás, szép a játék és jól is fut. Mondjuk a terep nekem egy kicsit sivár.

(#244185) Sordoran válasza Mike (#244175) üzenetére


Sordoran
addikt

A SAO engem is érdekel, de a videók alapján nekem ez teljes áron nem éri meg. Én nagyon örülnék neki ha minőségi anime adaptációkat csinálnának, de az összes ilyen játék hát... Fatal bullet demo-t kipróbáltam, de ott is vérzett a szemem kissé a grafikán. Ez azért sokkal jobban néz ki, de cserébe az irányítás, harc rendszer fura eddigiek alapján. Akciósan tuti kipróbálom majd.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#244186) RangerFox válasza Roland0224 (#244183) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem reménykednék ilyenben. Idén még megjelennek rá a multiplatform jatékok, jövőre már kb. csak a fifa...

(#244187) sxxorp válasza RangerFox (#244186) üzenetére


sxxorp
őstag

Masszív piac a PS4-é, míg a PS5 várhatóan lassabban fog felfutni (jés/vagy ár miatt), sok 3rd partynak megéri még ennél hosszabb ideig kiadni játékot a régebbi platformra (is), a kompatibilitás ezt még jócskán megkönnyítheti

AC Origins: elképzelhető, hogy ezt veszem páromnak, köszi, hogy beszéltetek róla, nem tudtam, hogy ennyire Egyiptomra fókuszál. Ő nagyon kedveli a kort, amúgyis szerintem a legjobban a Prince of Persia-szériát szerette, nála az Ubisoft megbecsült név :D
A füzetke miatt lehet, hogy fizikai vétel lesz, ha van valakinek elfekvőben, írjon privátot.

(#244188) RangerFox válasza sxxorp (#244187) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazad van, csak pl. a Shadow of Mordort is lehetett Ps3-on játszani, de abban nem volt köszönet. Szerintem van egy határ, ami után már nem éri meg egy cross gen játékot a régebbi konzolon játszani, az meg csak jót tenne a jövőbeli játékoknak, ha a ps4 nem fogná vissza a fejlesztésüket.

(#244189) Gigicuci válasza Roland0224 (#244180) üzenetére


Gigicuci
senior tag

+20-at megér, hogy a legjobb barátoddal játssz együtt.... aztán ki tudja, lehet hogy az egyébként kiváló exkluzívokra is ráfanyalodsz egyszer.

(#244190) Mike válasza Sordoran (#244185) üzenetére


Mike
veterán

A fatal bullett szerintem nagyon jó
tetszik, hogy van saját karakter
persze nem való mindenkinek

(#244191) Wesder válasza Roland0224 (#244180) üzenetére


Wesder
félisten

Ha havernak PS-e van, akkor nem kérdés hogy mit kell venned. Az a baj hogy a mindenben crossplay még a következő generàcióban sem lesz alap, mert a Sony-nak nem érdeke, ami meg érthető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244192) Mezcal válasza Roland0224 (#244183) üzenetére


Mezcal
addikt

110 milliós PS4-es bázissal még évekig kap támogatást a PS4. Pluszban is jönnek még rá a játékok évekig, ez biztos.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#244193) sp8787


sp8787
addikt

Most akkor lesz benne boob-slider vagy nem?

(#244194) saelin válasza l.skywalker (#244138) üzenetére


saelin
veterán

Rainbow Six Siege khm.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#244195) pomk válasza tboy93 (#244184) üzenetére


pomk
őstag

Beindul az, ne aggódj. ;)

(#244196) _drk válasza Mezcal (#244192) üzenetére


_drk
őstag

Jövő nyár, max évvégi játékok jelennek még meg rá normálisan. Utána már az egy éves konzolra lesz normálisan fejlesztve, a ps4 max gyenge portokat kap a nagyobb játékokból.
Persze kis indie játékok, meg nagyobb multik még továbbra is támogatva lesznek.
Most a sok csúsztatás is még a PS4nek kedvez.
De jövő karácsonykor már nagyon kifog jönni a különbség. Kb az lesz a váltópont.

(#244197) vonSux


vonSux
őstag

Nem arról volt szó, hogy ebben a topikban ne essen szó a TLoU2-t érintő spoilerekről? Vagy ennyire nehéz átfáradni a kibeszélő topikba?

(#244198) S e t h válasza vonSux (#244197) üzenetére


S e t h
nagyúr

Minden nap becsúszik néhány nehezebb felfogású. Amíg ki nem jön a játék addig rajzani fognak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244199) Kendek válasza vonSux (#244197) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A lényeg, hogy konrétan spoiler tartalmú, vagy spoilert linkelő hozzászólás ne legyen. De ezen felül lehet beszélgetni a TLoU Part 2-ről.

<-ƘƘ->

(#244200) hjtz4t3wrseg válasza zbundy (#244160) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Én egyből kettőt rendeltem ! :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.