Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244351) Sordoran válasza fausto (#244347) üzenetére


Sordoran
addikt

Jó igen, ezt mindenki tudja, hogy bele van építve az árába a dolog, de amíg ők "ingyen játékként" hivatkoznak rá és adják, addig bár lehet felháborodni rajtuk, viszont nem lesz továbbra se jogos követelés.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#244352) callmeakos válasza markknight (#244346) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hmmm jogos felvetés.
Na nem mintha nem jött volna fel hogy inkább várjak a PS5-re, de kissé most már nyugtalanító hogy telik az idő, és még mindig szinte semmit nem tudni róla. Akkor lehet tényleg várás lesz.

All→M8

(#244353) Kendek válasza callmeakos (#244341) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Erre nem lehet általános választ adni, mert játéka válogatja. Az olyan régebbi címek esetén amelyek gyengén futnak és nem kaptak pro patch-et, a teljesítményfokozó mód elég sokat tud segíteni. A többi játéknál attól függ, hogy mik a beállítási lehetőségek, van-e automatikus szuper-mintavételezés, illetve, hogy miként lőtték be a fejlesztők. Rosszabb esetben még gyengébben is futhat egy adott játék, ha túltolták a grafikai tuningot. Jobb esetben a FHD-ra állítás már önmagában is segít, a legoptimálisabb pedig mikor a játékon belül lehet választani performance és resolution mód között.

<-ƘƘ->

(#244354) belan válasza Peace (#244300) üzenetére


belan
addikt

Jót meg kell fizetni ;]. Persze drágák szerintem se ér ennyit egy 55 colos de 65 col-rol meg inkább ne is beszéljünk!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#244355) Mike


Mike
veterán

a Cities Skylines Major edition volt már 8k is, tehát csak ésszel pakolja el aki komolyan gondolja a városépítést
mert gondolom az alap után már ezt nem engedi megvenni, a 2 season pass pedig együtt 13k

(#244356) Carlos Padre válasza Mike (#244355) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Volt már az is akciós.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244357) Wesder válasza Mike (#244355) üzenetére


Wesder
félisten

Màr miért ne vehetnéd meg?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244358) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap 4-kor újabb trailer jön a The Last of Us 2-höz.

Twittert nem linkelem, a hozzászólók megint idióták. :W

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#244359) Wesder válasza oriic (#244358) üzenetére


Wesder
félisten

Ez màr a javított vàltozat?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244360) consono válasza oriic (#244358) üzenetére


consono
nagyúr

Zsír!

"In God we trust. All others must bring data"

(#244361) Carlos Padre válasza Wesder (#244357) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha behúzod a ps+ alapjátékot, utána már nem tudod megvenni a premium edition verziókat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244362) Mike válasza Carlos Padre (#244356) üzenetére


Mike
veterán

most is féláron vannak a season passok, de igy is 12500

(#244363) S e t h válasza Mike (#244355) üzenetére


S e t h
nagyúr

Minden rajongó nevében köszönjük!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#244364) arty válasza Wesder (#244338) üzenetére


arty
veterán

Ezt inkább én kérdezném tőled, amikor a 18 ezres éves ps+ -ért fizetők háborogni és petíciózni merészelnek a kritikán aluli, konzolon brutálisan rétegjátékokért (ráadásul mindkettő ugyan ez a kategória!), mire te csak egy ultraarrogáns "örüljenek h kapnak valamit" -el intézel el... (plusz ezekszerint nem ismerős vicc sem számodra.... [link] )

(#244343) wesder a ps3 korszakban nem is volt fizetős az online... a psn+ a játékokról szólt csak és kizárólag. aztán a ps4 korszakban tették be az online-t is a paywall mögé. legalább fogalmad lenne a szolgáltatásról, aminek fizetővendégeit "ütöd" :W

(#244349) wesder felhőmentés is járt a szolgáltatáshoz ps3on. jogos. tehát NEM az online-ért fizettél.

(#244339) nemorino igen, az is kemény hónap volt... viszont mennyiségre jobban állt és legalább volt köztük "klasszikusabb" "konzoljáték" (fotel coop, stb) ;) de ha rossz is volt... az nem mentség ERRE a hónapra :D (és pláne úgy h az általad is írt szétosztással mindez elkerülhető lett volna...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#244365) raziel01 válasza Wesder (#244359) üzenetére


raziel01
veterán

Mármint arra gondolsz hogy át lett írva a sztori? :D

(#244366) Mike válasza Wesder (#244357) üzenetére


Mike
veterán

talán mert letiltja a store
hiszen megvan az alap így semelyik boundle nem érhető el többet

(#244367) markknight válasza callmeakos (#244352) üzenetére


markknight
veterán

Hidd el jobban jársz, én már nem is veszek kb semmit PS4-hez. Van egy két fix cím, ami tudom, hogy jön majd PS5-re vagy átportolják és ennyi, várok. Így is majd tele lesz a hardverapro millió ps pro-val, az enyémet meg adhatom oda anyámnak, mert bagóért fogják árulni. Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy a Pro dashboardja és menüje kb használhatatlan amikor a Modern Warfare fut, egyszerűen annyira nem bírja már ez a gép sem, ráadásul sokkal hangosabb mint a slim.

Tudom nagy úr az unalom és minden kis új technológia felpezsdíti az otthonlétet, de ki kell várni :D

[ Szerkesztve ]

(#244368) Mike válasza arty (#244364) üzenetére


Mike
veterán

nekem akkor is kéne a ps+ ha nem adnának érte 2 játékot

(#244369) Wesder válasza arty (#244364) üzenetére


Wesder
félisten

Értem, és egész évben ezt a 2 jàtékot kapod ezért a 18 13ezer jàtékpénzért?
Gondolom feltünt hogy még csak màjus van, és az előző hónapok jàtékai közt nem egy ex cím volt. Àlljon màr meg a menet. Havi 1500 kibeb@szott forintról beszélünk, ha teljes àron veszem az előfizetést és még ezek utàn hàborgunk?:U

A viccet meg ismertem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244370) arty válasza Wesder (#244369) üzenetére


arty
veterán

Értelek: továbbra is kusslegyen és kész. Mert 18 ezerért örülj, hogy "nem lőnek közétek".

Nincs ezzel gond, ez is egyfajta vélemény.
Ha ilyen emberek alkotnák a fizetővendégeket, valszeg 40 ezer lenne az online és játék se járna "mellé".

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#244371) Wesder válasza arty (#244370) üzenetére


Wesder
félisten

Havi 1500ft ismétlem. Ebben benne van a minden ami a PS+szal jàr...
Semmi jogalapod nincs màsik jàtékot követelni, ha nem tetszik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244372) arty válasza Wesder (#244371) üzenetére


arty
veterán

Ha egy étteremben hulladék kaját kapsz, te megköszönöd és borravaló adása mellet távozol?
(elvégre a falba épített akvárium látványáért fizettél, nem a kajáért?!)

Sajnos nem 1500at fizetek havonta. Közel 130 ezret egy generáció alatt. És az előfizetés miatt lemaradok csomó akcióról, mert a hitvány psn-en nem vehető meg a pluszban meglévő játék. És nincs is valódi(!) választásom.
Ezért minden hónapban elvárNÉK egy minimumot.... és ha ez nem teljesül, akkor nem lapítok a sarokban.

(és értelek, ha bosszantanak az emberek akiknek vannak elvárásai :D )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#244373) ldave válasza arty (#244372) üzenetére


ldave
félisten

Étteremben azt kapod jó esetben, amit rendeltél, nem pedig random hoz valamit a pincér az étlapról.

A Slime draws near! Command?

(#244374) Lackooo84 válasza Mike (#244366) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Support ilyen esetben tud segíteni, törlik a játékot a könytáradból, és meg tudod venni a másikat.

The Truth is out there...

(#244375) arty válasza ldave (#244373) üzenetére


arty
veterán

Ha heti menüre fizettél, akkor belefér a penészes saláta? (amit pl mittomén ecuadorban imádnak ;) csak h ragaszkodjunk 1:1-ben a példához :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#244376) Wesder válasza ldave (#244373) üzenetére


Wesder
félisten

Pont ezt akartam írni.

Arty
Ja kifizettél 130k-t 7 év alatt és kaptàl minimum 168 jàtékot.
Ebben csak a PS4-es címek vannak benne, mert a generàció 2. felében a Vita/PS3 ki lett vezetve.

A heti étterembérletetvis úgy vetted meg, hogy tudtad hogy nem reklamàlhatsz, ha nem tetszik amit kapsz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244377) NyMRooD válasza nemorino (#244339) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jó, de azóta drágult a plus és nincsenek ps3 játékok, amire az volt az indok, hogy jobb játékokat adnak majd ezentúl. De egyetértek veled, éves szinten már jól jössz ki és most is csak az elosztás rossz.

Mindenkitől kérdem, a múltkor mit cseréltek le és mire, már nem emlékszem?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244378) arty válasza Wesder (#244376) üzenetére


arty
veterán

Tehát kussoljak. Mondom: értelek!

Lapozzunk.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#244379) ldave válasza arty (#244375) üzenetére


ldave
félisten

Nem mondom, hogy nem jogos a csalódottság, amikor olyan játék érkezik PS+ba, ami vagy nem érdekel, vagy pedig már régen megvan, de emiatt petíciót írni és a Sony-t támadni mindenféle módon szerintem teljesen nevetséges dolog. Ha valakinek ezek a PS+ játékok elsődleges szempontok a PS+ előfizetése esetében, az sajna nagyon gyakran érezheti átverve magát, ez pedig senkinek nem jó, mert a sok csalódottság semmi jót nem fog szülni.

A Slime draws near! Command?

(#244380) markknight válasza NyMRooD (#244377) üzenetére


markknight
veterán

A PES-t a Detroitra. Az jó hónap volt.

Ezt a Cities játékot kellett volna kicserélni egy ütős indie címre és akkor nem lenne népharag.

[ Szerkesztve ]

(#244381) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Idegállapotba kerül az ember a ps plus játékok láttán ;]

(#244382) nincsnév007


nincsnév007
őstag

addig megy a rinyálás, meg a petíció míg ps5-nél már semmilyen játékot nem fogunk kapni.

(#244383) hombre[EU] válasza nincsnév007 (#244382) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én csak indie-ket raknák bele :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244384) NyMRooD válasza Wesder (#244343) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ne kezdjük megint (közben végig olvastam és elkezdtétek), ez így nem teljesen igaz, főleg, hogy a legutóbbi áremelést azért hajtották végre és vezették ki a ps3 és vita játékokat, hogy jobb játékokat tudjanak adni ps4-re, ráadásul ha jól tudom az elején a plusban a játékok voltak csak multi nélkül, mert ahhoz nem kellett.

Persze zöld oldalon a gold-al egy kicsit másabb a történet, mert ott a kezdetektől benne a multi, de ott is egy szolgáltatásért fizetsz aminek a része havi 4 játék is, így ezeket plusz költség nélkül behúzhatjuk. Szerintem éppen ezért emeli ki azt az MS, hogy "Játékok Gold tagoknak" és azt, hogy "Már megvásárolható" az apró betűs részbe rakott ingyenesség helyett, mert valszeg arra értik, hogy nincs egyéb költsége a gold tagoknak a tagsági díjon kívül.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244385) NyMRooD válasza nincsnév007 (#244382) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem az is megfelel, -18k kiadás / év ha ugyan nem emelnek megint, az a kevés multi amivel játszok jól el megy a pc-men is. Szvsz a Sony-nak már nem felelne meg annyira, hogy több millió előfizetőt vesztene. Meg hagyjuk már az ilyesmit, hogy "addig megy a rinyálás", mi az, hogy addig megy, hogy kiveszik? Ha kiveszik azt a döntést a Sony hozza meg, nem a rinyálók, az bizony csakis a Sony hibája lesz.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#244386) arty válasza ldave (#244379) üzenetére


arty
veterán

Egy blogbejegyzésre egy komment elhallatszik a sony hq-ig?
Szerinted hogyan célszerű kifejezni az elégedetlenségedet valamivel?

(Támadni?!? Ez nem valami háború. Semmiféle támadásról nincs szó. Sok juzer elégedetlenségét fejezte ki a havi játékok miatt, egy petíción keresztül. Ennyi történt. És ez is csak azért súlyos, mert nincs valódi választásod, nem tudsz igazán a péntárcáddal szavazni! Nem tudod lemondani az egyik elégtelen szolgáltatásminőség miatt az egészet, mert azzal az online játéktól is elvágod magad... a juzer kiszolgáltatott, tetszik vagy sem. Egy petíció semmire sem kényszerít senkit. Viszont a sony mérlehelheti az üzenetet. )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#244387) callmeakos válasza Kendek (#244353) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezért nem volt olyan egyértelmű számomra sem akkor, hiszen nem hardverbéli fejlődésről beszélünk ez esetben, és nagyon szituációs is, és ez az amit sehol se fejtettek ki igazán, csak folyamatosan a 4K-t hajtogatta a nép- Köszi a kifejtést, ezt a választ kerestem :R

(#244367) markknight
Szerintem meggyőztél. Ha a Respawn dolgoznik a next gen verzión, és ha lesz a Gran Turismonak ilyen verziója, akkor igazándiból megvagyok. Jelenleg ez a két cím, amit kompetitívebben naponta előveszek, habár hozzáteszem hogy a Gran Turismoval most lett tele a hócipőm, mert a büntetési rendszer most ért el a mélypontjára, mert eddig ugyan ostoba volt csak, de most már inkonzisztens és unfair is.

Egy valamit remélek, hogy a PS5 támogatni fogja a jelenleg is használt licenszelt kiegészítőket, nagyon nem lenne kedvem a nemrég vásárolt Logitech G29-et felcsapni marketplace-re mert a PS5 már nem támogatja azt.

All→M8

(#244388) conorr


conorr
tag

Egész vicces ez a petíció, nálunk a párom például kifejezetten őrül a mostani ps+ kínálatnak, így vicces látni az ellentábort. :)
Nekem se kedvez a hónap annyira, de egyik játék sem volt meg, így én mindig őrülök, ha olyat adnak ami nincs meg! Általában minden megveszek ami érdekel, így sokszor adnak olyat ami már eleve meg van.
Számomra a legjobban a régi leosztás kedvezett amikor 6 játék volt, mert az indie címeket lehetett bezsákolni és azokat csak akciósan szoktam megvenni. Azóta ezt a szolgáltatást nekem az xbox game pass egészítette ki, ott kapom meg az indie címeket, amiket a ps+-ba buktam.
Ha lehetne változtatni én több indie címet kérnék, de azt is megértem, ha valaki meg azért indítana petíciót, hogy mi ez az oldal nézetes 2d-s őskövület grafika. :D
Amúgy sok dolgot megoldana ha lenne nálunk is ps now, mert akinek komolyabb címek kellenének, azok arra is előfizethetnének.

(#244389) Carlos Padre válasza arty (#244372) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eltekintve attól, hogy mennyire demagóg hülyeségeket írsz, mi alap ján számítod a minimumot? Metacritics?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244390) Carlos Padre válasza markknight (#244380) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem megvolt a Detroit, és érdekelt volna a PES, láttál mégis rinyálni miatta? Elfogadtam, hogy abban a hónapban másnak jobb volt, mint nekem. Empátia gyerekek, empátia.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244391) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#244383) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kik raknák?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244392) arty válasza Carlos Padre (#244389) üzenetére


arty
veterán

Eltekintve az értelmetlen személyeskedéstől, írtál valamit vagy csak kiszaladt egy büfi? (demagógot majd egyszer ráérőidődben guglizd meg)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#244393) Carlos Padre válasza arty (#244392) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tökéletesen helyesen használtam. Az a kérdés, hogy mi az a "minimum" aminek a Sonynak meg kéne felelnie? A te ízlésed?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#244394) Mike válasza markknight (#244380) üzenetére


Mike
veterán

a Cities-zel mi bajod? Vegyél ütős indie-t, ha az hiányzik

(#244395) Mike válasza Carlos Padre (#244390) üzenetére


Mike
veterán

Akinek annyira kell a PES megveszi magának
Detorit már nekem is megvolt. a Shadow of the Clossus is megvolt, a tavaly decemberi ps+ egyáltalán nem érdekelt
és?
nem kötelező a ps+

(#244396) Mike válasza Lackooo84 (#244374) üzenetére


Mike
veterán

áh, nem tudtam, hogy ilyet lehet, köszi szépen! nem szoktak emaiatt morogni?

(#244397) Mike válasza arty (#244375) üzenetére


Mike
veterán

melyik a penészes a város ami egyik legjobb városmenedzselős játék, vagy a farm?

nem kötelező a ps+ -os játékokat bepakolni, arról nem beszélve, hogy plusz árengedményt is kapsz, az évi 13k meg egy fél 0day játék, 10 év alatt raksz bele 130k-t, egy év alatt többet költök sörre

ha elégedtelen vagy egy termékkel, nem kell megvenni

[ Szerkesztve ]

(#244398) koncsik válasza koncsik (#244043) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hi ,
Thanks for your email.
yes it is a sister site of ours:)
I hope this helps and you have a great day.
If you need anything else at all you know where to find us!
Kind regards,
Georgia,
Customer Relations Advisor
365games.co.uk

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#244399) Tuomas


Tuomas
addikt

LOL mi megy itt megint. :DDD
A havi PS+ játék sokaknak olyan, mint egy doboz cigi. Ha nem jutnak hozzá (vagy csak Munkást kapnak), tiszta idegesek lesznek. :DDD

We were here

(#244400) Peace válasza EczkE (#243934) üzenetére


Peace
nagyúr

Megrendeltem az A20-ast végül. Nem halok bele abba a 10 másodpercbe, amíg kicserélem az optikai kábelt. Kicsit jobban megbízok a MM-ban meg a kiterjesztett biztosításban, mint a noname szlovák webshopban. Nem mertem ott bevállalni a Plantronics-ot...de iszonyatosan kíváncsian várom, hogy mit tud ez az Astro, amiért ennyien dicsérték és szapulták a GOLD-ot!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.