Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245401) perge666 válasza ProEvoFan (#245400) üzenetére


perge666
veterán

Kéne egy jobban fizető állás is ezek mellé az akciók mellé,meg több szabadidő.:))

(#245402) .LnB válasza ProEvoFan (#245400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ezt gyors meg is vettem. Most a The Last Dance doku mellé úgy is aktuális. :)

A másik ami érdekelne, az a Train Sim World 2020 a picúrnak. Imádja a vonatokat. De rémisztő, hogy milyen sok DLC és milyen árban van hozzá. Egyszer próbáltuk már PC-n, de fura játéknak tűnt nekem. Nem is vagyok otthon a témában, de a felépítése, a tartalma.. Utána kellene rendesen olvasnom. De sok teszt sincs róla. :/
Ha jól értem, se a Collector's Edition, se a Deluxe Edition sem tartalmaz minden DLC-t hozzá...:S

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245403) sp8787 válasza .LnB (#245402) üzenetére


sp8787
addikt

A The Last Dance kb*ott jo!!!
Meg attol fuggetlenul is ,hogy eleg sok bs van benne.

(#245404) .LnB válasza sp8787 (#245403) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Imádom én is. Hétfő este szent nap most amíg megy. :)
Kíváncsi voltam nagyon, hogy mennyire fogják pedzegetni Jordan "zsarnoki" oldalát. De azért a legutóbbi két részben MJ meglepően őszintén beszélt róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245405) erahurka


erahurka
félisten

Na plattant a Dirt Rally 2.0 végre! :))

(#245406) sp8787 válasza .LnB (#245404) üzenetére


sp8787
addikt

Ahogy ugye lemegy mindig 2 resz utana szoktam nezni a reakcio/interview-kat.
Hat eleg cringy!

Amikor mindenki lehazudta/letagadta a csillagokat az egrol ,hogy nem miatta maradt ki Isiah Thomas a Dream Team-bol az vmi szanalmas volt.

Magaban a dokuban is vhogy kifelejtik ,hogy ez az egesz MJ era nem igy lett volna ha nem oregszik ki szinte mindenki. Kb. mintha a Warriors+Durant egyutt maradt volna serules nelkul 8 evig de LBJ meg sem szuletett volna.

(#245407) .LnB válasza sp8787 (#245406) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De így alakult és kész. MJ pedig minden idők egyik legnagyobb sportolója (nem csak kosarasa) lett. Ez a lényeg. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245408) sp8787 válasza .LnB (#245407) üzenetére


sp8787
addikt

Az nem MJ! :(
Hanem Lance Armstrong!

(#245409) .LnB válasza sp8787 (#245408) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:D Azt írtam, hogy az egyik. Lance is ott van természetesen. Kár, hogy ilyen álszent világban élünk..
Kyle Larson-t hallotad? Szerencsétlen csávó..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245410) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !

Egy PS4-et használunk fiammal. neki is van külön fiókja, de neki nincs PS+.....megoldható hogy használjon ő is PS+ tartalmakat (Én fiókomon van PS+) ? :F

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#245411) .LnB válasza GEIL (#245410) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szia,

[link]
(ilyet ne tegyél off-ba.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245412) saelin válasza erahurka (#245405) üzenetére


saelin
veterán

Akkor mostmár ideje elvinni azt a kontrollert szervizbe! Grat. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245413) Kicsimix válasza .LnB (#245411) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ha jóĺ értettem 1db ps4-et használnak.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#245414) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszi szépen mindenkinek a segítséget !
Megnézem majd a játék kínálatot !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#245415) penge111


penge111
addikt

Ez a Way Out ugye csak coopban játszható? Nagyon jó árban van, ha az embernek nincs ea előfizuja. Valaki játszotta barátnővel, feleséggel? Magam miatt nem venném, de hátha asszonynak bejönne...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#245416) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvettem előbb a Train Sim World alap kiadását. Megnézzük, aztán ha tetszik a fiamnak, akkor majd játszik vele néha. Néztem ugye a DLC-ket, iszonyat árak vannak. De gondoltam, beteszem őket figyelésre psprices-on. Van belőle 20.
Ilyen ~2 ezerért már lehet hogy veszek neki néha-néha egyet, ha bejön neki a játék.

Eltelik fél óra, és ez fogad: [kép] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245417) .LnB válasza penge111 (#245415) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy hónap EA Access még mindig ~1200 forint körül van. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245418) Imilenni válasza Moby (#245396) üzenetére


Imilenni
addikt

Gameplay lesz majd az új xboxon. Lett? Nem! Mit tettek? Sajnálják..
Legalább 30 FPS. Lett? Néha felugrk 31-re, és máris igazat mondtak :)
Tényleg van itt olyan ember aki bármit elhisz számukra?? :U
Sőt, aki bármi ilyen nyilatkozatról azt hiszi hogy nem 30FPS-t jelent majd ez?
Persze, sokan nem látják a különbséget, de ha látod a szemed kifolyik, 60 FPS-ről átmenni 30-ra.
Én egyszerűen darabosnak érzem már ilyenkor az egészet, főleg az animációkat :(

Press "F" to pay respects.

(#245419) pulffy válasza GEIL (#245410) üzenetére


pulffy
őstag

Fiad fiókja nem tudja használni a ps+ tartalmakat, azt csak a te fiókod tudja, fiad fiókja "csak" a multit tudja használni a te ps+al.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#245420) Moby válasza Imilenni (#245418) üzenetére


Moby
addikt

Továbbra sem értem honnan jön ez a minden60fps-lesz a nextgenen.
De akkor berakom ide is,

Szóval szerintem a PS5 esetén is racionalizálni kellene az elvárásokat, hogy ne legyen nagy csalódás.

(#245421) koncsik válasza .LnB (#245416) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2000 Ft köré max. a mozdonyok mennek, a pályák max. 4000 alá egy kicsit.
Szerk.: most is így van :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#245422) Imilenni válasza Moby (#245420) üzenetére


Imilenni
addikt

Én csak egy dolgot szeretnék: FHD @60

Nem várok csilivili grafikát, tényleg!

Majd kiderül :)

Press "F" to pay respects.

(#245423) .LnB válasza koncsik (#245421) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na na, te csak nem vágod a témát? Megvan a játék? Lenne pár kérdésem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245424) Wesder válasza Moby (#245420) üzenetére


Wesder
félisten

Onnan jött hogy ez a szerencsecsomag Aaron utoljàra azt mondta hogy 60fps will be the standard output. Erre meg azt hitték hogy minden is 60fps lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245425) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Valaki játszik a Snow Runner-el? Most dobta fel Nekem a Store és a trailer alapján kíváncsi lettem, gondoltam megkérdezlek Titeket, hátha másnak is felkeltette az érdeklődését.

Sic Parvis Magna

(#245426) Imilenni válasza 30z.Samu (#245425) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem valahogy jobban bejön az eredeti orosz verzió :B

Press "F" to pay respects.

(#245427) ProEvoFan válasza penge111 (#245415) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Végigjátszottam ill platináztam a fiammal, local coopban.
Jó játék, eszelős történettel.
Ahogy .LnB írja, EA accessben olcsóbb.

(#245428) 30z.Samu válasza Imilenni (#245426) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én utoljára a King of the Road-al játszottam, ami ilyen kamionos, autós, fuvarozós. Persze az is más kávéház, de Nekem az anno nagyon tetszett. Sajnáltam is, hogy a JoWood végül bedobta a törölközőt és nem lett második rész belőle. :) Meg ugye Ők csinálták a Pokoli Szomszédokat is, azt is imádtam tőlük. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#245429) Moby válasza Wesder (#245424) üzenetére


Moby
addikt

Az output az 60fps is lesz standard. Csak a rendering nem lesz 60fps :DDD

(#245430) ProEvoFan válasza GEIL (#245410) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4en mind a ketten rakjátok elsődleges accountra a profilotokat és minden ps+ játékkal tud játszani a fiad illetve a multi is elérhető lesz nála. Nálunk is így van, csak mi három profilt használunk egy gépen.

(#245431) Wesder válasza Moby (#245429) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílván.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245432) Mike válasza 30z.Samu (#245425) üzenetére


Mike
veterán

csak a mudot próbáltam

(#245433) ldave


ldave
félisten

Most volt Sony pénzügyi beszámoló, pár érdekes adat a 2019-es évről:

- 245 millió szoftvert adtak el, ennek 51%-a digitális vásárlás az egész évre
- csak az idei évre nézve már 66% ez az arány
- 13,6 millió PS4-et adtak el, összesen 110,4 milliónál tartanak
- 41,5 millió PS+ előfizető van jelenleg

- a PS5-öt még mindig az idei ünnepi szezonra (Holiday) tervezik

A Slime draws near! Command?

(#245434) 3L1T3 válasza ldave (#245433) üzenetére


3L1T3
addikt

Brutális számok főleg a 66%-os digitális vásárlás. COVID-19 miatt még jobban felfog gyorsulni a digitális átállás és disztribúció további növekedése.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#245435) Omateee válasza Frod (#245220) üzenetére


Omateee
tag

Köszönöm az infót, közben szétszedtem a controllert.
Nem az a probléma, hogy el volt koszolódva. A műanyag analóg kar belsejében, amit ráhúzol a szenzorra, van 2db kis pöcök, ebből az egyik féloldalasan le van kopva/törve. Ez okozza a nagy lötyögést.
Már csak az a kérdés, hogy itthon kapható-e ilyen analóg kar, akár párban is? Egyelőre nem találtam sehol. Az pedig nagyon lutri, hogy most Kínából mikor hogyan ér ide bármi is.

(#245436) koncsik válasza .LnB (#245423) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos még nem volt időm vele játszani, már megvan régóta :B illetve megvételkor próbáltam ki, mire elindultam a vonattal, már gyalog is mehettem volna :DDD
A wishlist-emen vannak a mozdonyok és pályák, követem az árakat (PC-re sokkal jobb akcióik vannak, de azon meg nem játszom 20 éve).
Persze ha tudok, szívesen segítek, de gyanítom, hogy jobban beleástad már magad, mint én.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#245437) nincsnév007 válasza saelin (#245399) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi, letöltöttem kíváncsi voltam a témára, csak az a baj hogy olyan mint ha maga a téma felbontása 144p lenne és ez így nagyon csúnya.

(#245438) RangerFox válasza nincsnév007 (#245437) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Melyik téma?

(#245439) l.skywalker


l.skywalker
félisten

oriic is már írt róla, de hogy senki figyelmét ne kerülje el:

Bekerült EA Access-be a FIFA20

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245440) .LnB válasza koncsik (#245436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, most rengeteget olvastam utána. Ez a wiki sokat segített: [link] Azt akartam pont kérdezni, hogy melyik DLC-t érdemes megvenni. Valami jó nagy pályaudvar kellene. De nagyjából megvan már.
A másik kérdésem az lett volna, hogy van e benne easy mód, hogy csak gázt kell adni meg fékezni. :) De ez délután ki fog derülni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245441) nincsnév007 válasza RangerFox (#245438) üzenetére


nincsnév007
őstag

Total Jigsaw - Storm Dynamic Theme

(#245442) Kicsimix válasza 30z.Samu (#245425) üzenetére


Kicsimix
őstag

Mi 4-en toljuk a SnowRunnert, a játék maga nagyon ottvan, szuper benne a fizika stb. Viszont pár bugot ki kell belőle írtani amin rajta is van a dev team. Az alapjátékban pár száz óra tartalom biztos van. Talán a legjobb offroad szimulátor. Grafikailag nagyon rendben van és mesésen részletesen kivannak benne dolgozva a járművek is. Rá lehet függeni rendesen!

Hirtelen ennyi : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#245443) Mike


Mike
veterán

Island saver ingynes

(#245444) ProEvoFan válasza l.skywalker (#245439) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Már csak az új NFSre várok és elő is fizetek.

(#245445) Lackooo84 válasza Mike (#245443) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az sztem annyit is ér. :DDD

The Truth is out there...

(#245446) Ogre66


Ogre66
kezdő

Nagyon poros a szobám neztem videókat és valaki ajánlja valaki nem ezt a porszuro rácsot a pay oldalára. Van aki használja?

mas téma:
Na RDR2 végre akciós erre vartam :)
csak én vagyok új PS tilajkent úgy vele mivel van boven mivel játszani , hogy ilyen 20K nem adok ki csak ez az akciós 8-10 maximum?

(#245447) stilo18 válasza ProEvoFan (#245400) üzenetére


stilo18
addikt

Be is húztam, köszi szépen :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#245448) RangerFox válasza Ogre66 (#245446) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A porszűrőt hanyagold.

(#245449) Peace válasza Ogre66 (#245446) üzenetére


Peace
nagyúr

Amíg van bőven mivel játszani, addig jó is úgy. Nekem a MW single kampány és a RE3 van már csak, ami a szívem vágya, de 5 órányi RE-ért nekem még drága. És ha jól tudom, akkor az MW kampány is 4-5 óra körül mozog....multi része nem érdekel. Majd valószínű használt lemezes történet lesz mindkettőből.

(#245450) Mike válasza Lackooo84 (#245445) üzenetére


Mike
veterán

csak egy info volt. mindenki azt kezd vele amit akar

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.