Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240401) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Srácok a Minecraftot szokták akciózni?
Kisfiam szeretne egyet.
Innen érdemes megvenni?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#240402) birorichard válasza NemMo (#240395) üzenetére


birorichard
őstag

Majd raall az agyad a kontroller jelolesre, megy majd valtakozva is. :D
Lattam, h sokan lebeszeltek a Killzone-rol, de hogy jot is mondjon rola valaki, nekem bejott, szep, porgos, hangulatos. Nyilvan ne varj sokat, de a kampany par gyengebb COD-ot felulmul azert, nekem legalabbis vegig olyan erzesem volt, h ez volt a cel, sztem be is jott.
Nincs aim assist, nekem ez is tetszett, 2-3000 FT-ert, ha amugy szereted az FPS-eket, akkor sztem megeri.

(#240403) Wesder válasza Ateszpapa (#240401) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ismerem az oldalt sajnos.
A starter pack-ot akartam ajànlani Store-ból, csak aztàn pislogtam hogy 8.000ft. :Y Én azt hittem csak egy ezres.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240404) Ateszpapa válasza Wesder (#240403) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Jahh, elég durva az ára.
Az alap Minecraft 5700 Ft a PS Storebol inkább onnan venném az a tuti.
5 éves fiam nagyon rákattant még x360-on. :)

(#240405) Wesder válasza Ateszpapa (#240404) üzenetére


Wesder
félisten

Boxon csak egy ezres, így màr értem hogy hozza vissza a 2.5milliàrd dollàros megvàsàrlàst.
Kifizettetik a többi platformmal. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240406) NemMo válasza birorichard (#240402) üzenetére


NemMo
őstag

Hát nem könnyítettétek meg a döntést. (természetesen minden vélemény miatt hálás vagyok) Vegyesek a vélemények. Az orderen is gondolkodtam, de még mindig 10000 ft és 5 óra az egész. Infamous second sun az milyen?

[ Szerkesztve ]

(#240407) Ateszpapa válasza Wesder (#240405) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Megvettem neki, sokkal olcsóbb úgysem lehet.
wesder:

Köszöni. :)
:R

[ Szerkesztve ]

(#240408) Wesder válasza Ateszpapa (#240407) üzenetére


Wesder
félisten

Jó jàtékot. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240409) tboy93 válasza NemMo (#240406) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az Order nagyon max 2000Ft-ot ér, használtan lemezesen is kb annyiert megy. Killzone nálam 2 óra után torlesre kerult, az is 2k-ert megy lemezesen.

(#240410) lazioforever válasza NemMo (#240406) üzenetére


lazioforever
tag

Order 1886-ot kár kihagyni, nagyon jó a sztorija, grafikailag még mindig a legjobbak között van, és az az 5 óra inkább 8-9, ha alaposabb vagy, és nem csak végigrohansz a játékon.
5-6k szokott lenni lemezesen (használtan még olcsóbb), ennyit röhögve megér. 1 nagy hibája van csak, hogy a sztori kiált a folytatásért. Voltak is róla pletykák, de hivatalosan még semmi. Én titkon reménykedem. :)

(#240411) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Vita-nak van létjogosultsága(még)?
Ps3 mellett volt nekem, szerettem, de mikor fiam is áttért a 3-asra,akkor eladtam. Ps4 mellé érdemes venni? :U

Psn ID: Tdizsolt

(#240412) Wesder válasza Tdizsolt (#240411) üzenetére


Wesder
félisten

Jó rajta a remoteplay.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240413) Bogyi007 válasza lazioforever (#240410) üzenetére


Bogyi007
veterán

Itt a topicban körbejár egy lemez és akkor megvenni sem kellene, elég jelentkezni a listára...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#240414) syler123


syler123
veterán

Hogy is van ez, a Resident evil 7 vr verziós lemezen rajta van a sima változat is? Tehát vr nélkül tudom játszani?

(#240415) Tdizsolt válasza Wesder (#240412) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi! Én is erre gondoltam, hogy amikor kattog az asszony tudom folytatni a gémet, akár az ágyban is.... :C :DDD

Psn ID: Tdizsolt

(#240416) syler123


syler123
veterán

A Detroit: Become Human most 3390ft a magyar store-ban, annyiért érdemes lecsapni rá? Dobozosan 5eFt környéke, 4 körül használtan, de arra még rájön a szállítás. Dobozos előnye nyilván hogy el lehet adni.
Azt látom hogy tetszene, nem tudom hogy mennyire jó többször újrajátszani.

[ Szerkesztve ]

(#240417) Kendek válasza syler123 (#240414) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Resi 7 játszató hagyományos módon és VR-ban is, nincs külön változat.

<-ƘƘ->

(#240418) syler123 válasza Kendek (#240417) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! :R

(#240419) Kendek válasza syler123 (#240416) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ennyit bőven megér bármelyik ilyen játék, kár is rajta agyalni.

<-ƘƘ->

(#240420) tboy93 válasza syler123 (#240416) üzenetére


tboy93
nagyúr

En 3x nyomtam vegig, ez tipikusan olyan jatek amit sokszor ujra lehet (es kell) jatszani :K 3-ert ajándék.

(#240421) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lego City Undercoverben találkozott valaki olyannal, hogy egy adott területen minden kész. De tényleg. Még az oda tartozó küldetést is fulloztam, de a karaktereknél 10/11 van? Megnéztem 20x már a youtubeon is, minden megvan. De egyszerűen nem tudom mi lehet. Uptown egyébként a városrész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240422) syler123


syler123
veterán

Meggyőztetek :) Sorozatokból kifogytam, úgyhogy jöhet egy történet alapú interaktív film :)

Na még így maradt 5500ft wallet-en, oda megvárom, hogy lemenjen a Days gone ára :D

[ Szerkesztve ]

(#240423) tboy93


tboy93
nagyúr

Napi Days Gone. Main story folyaman nem spawnolt egy horda, amit le kellett volna gyozni. Ott bolyongtam egy fel orat, mielott ragugliztam hogy mi a tosz van. Mondom sebaj, elmentem, visszatoltom, attol elvileg megjavul. Erre betoltes utan nem ujrainditja az egesz küldetést? Meg ezt is elneztem, elkezdtem ujra. Elmotoroztam a kuldetes helyszínére, a texturak fele nem toltott be, leszalltam a motorrol es beestem a pálya alá :DDD Itt egy kicsit elszakadt a cérna es leraktam pihenni a kontrollert.

[ Szerkesztve ]

(#240424) proly01


proly01
őstag

Most értem a FF VII remake végére. 44 óra. mindent megnézve mellék küldik (már ha annak lehet nevezni) szépen lassan,de azért haladósan. bátran ajánlom! ;)
Nálam 9/10.

....Pr:)ly....

(#240425) erahurka válasza proly01 (#240424) üzenetére


erahurka
félisten

Nem úgy volt, hogy ez a játék epizodikusan kerül kiadásra? Már lehet tolni elejétől végéig?

Mennyire kell hozzá vágni az univerzumot amúgy? Jó úgy is, ha ez az első ilyesmi amit játszom?

[ Szerkesztve ]

(#240426) Carlos Padre válasza proly01 (#240424) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Majd ps+ba jó lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240427) Carlos Padre válasza erahurka (#240425) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A különböző sorszámú FF játékoknak nincs közük egymáshoz. Még csak közös univerzum se igazán van, csak pár gyakran használt fan service szereplő, mint pl a Chocobo-k.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240428) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Véglegesen levették a store-bol a TLoU2 -t, előrendelni sem lehet. :Y

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240429) Wesder válasza Carlos Padre (#240428) üzenetére


Wesder
félisten

Nem meglepő

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240430) proly01 válasza Carlos Padre (#240427) üzenetére


proly01
őstag

+1
De, igazából ez az "első epizód" de önálló játékként is megállja a helyét.Utalások vannak arra,hogy majd lesz "part 2" valamikor,de ettől függetlenül teljesen játszható önállóan ez is főleg,ha nem játszottál az eredetivel,mint ahogyan én sem! Nekem anno a 13-nál tetszett meg az FF.Ezt követte a 14 majd 15 és most ez a remake. szerintem nagy élmény! Főleg,hogy szakít a mostanában pár éve jól bevált hagyományokkal és úgymond kell kicsit az eszedet is használni,nem csak az eszetlen gyilok jellemzi.Ha nem taktikázol jól (főleg normálon és ettől felfelé) könnyen bele bukhatsz egy-két boss fight-ba.Mondjuk ez már a demóból is kiderült. :B

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#240431) Tegla80 válasza Carlos Padre (#240428) üzenetére


Tegla80
addikt

senkit nem erdekel mar es sokan visszamondtak....... vettek az adast, ki sem adjak. :DDD :DD

Sony® & PlayStation®

(#240432) Carlos Padre válasza Tegla80 (#240431) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Olvassák a pH-t? :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240433) Carlos Padre válasza proly01 (#240430) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem az első FF játék volt playstationon és máig A FF. De a demó valahol elvesztett a felénél, úgy töröltem le pár napja, hogy be sem fejeztem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240434) S e t h válasza Carlos Padre (#240428) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#240435) saelin


saelin
veterán

A destiny 2-ben van cross play pc és ps között?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240436) RangerFox válasza saelin (#240435) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs

(#240437) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdvözlet!

Olyan kérdésem lenne, hogy újabb, CUH-ZCT2E kontrollerhez keresnék akksit, mivel az eredeti benne lévő meghalt. A kisebb csatalkozós akksi típusról lenne szó. Keresgéltem Ebay-en de rengeteg csak régebbi modellhez vagy pro kontrollerhez való. :(
Tud valaki segíteni ebben ?

PS4

(#240438) Nayrobi


Nayrobi
őstag

PSNow április:

Marvel's Spider-Man
Just Cause 4
Golf Club 2019

A teljes lista ma fog kiderülni és elérhető is lesz azonnal.

(#240439) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma megjelent PS4-re is a Below. Most nagyon dilemmában vagyok. 6921ft-ért, ~20 órát ígér a Below. Ami nem tűnik rossznak. Ugyanakkor jön az Uncharted 4 is (ingyen), amit szívesen újra játszanék, közben meg a Lego City Undercover plat is folyamatban van. Szal' nem tudom várjak e a Below-val.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240440) ProEvoFan válasza .LnB (#240421) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mire/mihez mutatja a 10/11et?

(#240441) Bogyi007 válasza Nayrobi (#240438) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pókembert csak nyárra ígérik benne...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#240442) sting2 válasza Carlos Padre (#240428) üzenetére


sting2
addikt

Egyre valószínűbb, hogy ez a Generáció is elhuzodik.
Pedig, milyen jól indult a Hype gépezet..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#240443) frankdelgado válasza tboy93 (#240423) üzenetére


frankdelgado
őstag

Spoiler....

Ez a barlangos, amikor a gyors feltőzöttel is előszőr találkozol?

Ennél a résznél elsőre átestem a texturákon, másodszorra álltam csak mit fax a lakodalomban és vártam a hordát, de csak a rádióban hallottam a kétségbeesett kiabálást, h meneküljek...vagy 4szer újraindítottam a játékot, a gépet azt hagytam a csudába. Másnap este meg elsőre rendben volt minden.....

(#240444) hombre[EU] válasza sting2 (#240442) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Majd hozzácsapják ingyen a ps5-höz :) :N

Life, Uh, Finds A Way

(#240445) frankdelgado válasza sting2 (#240442) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem mondom, hogy szétsírom este a párnámat e miatt, mert késői belépőként van bőven mivel játszani, de azért pont a lou2 az egyik, amiért ps4-et vettem. Remélem a szamurájos-kardozós játék nem marad el, azért tetszene az is így elsőre.....

(#240446) .LnB válasza ProEvoFan (#240440) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt mutatja nekem, hogy 10/11: [kép] Konkrétan Uptown a helyszín: [link]
De az a baj, hogy, Paradise Island is 16/17.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240447) .LnB válasza .LnB (#240446) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ProEvoFan

Szerintem megvan a hiba.. A Pharao lesz ami hiányzik. Az nem rémlik, hogy megcsináltam.
Az lesz a gond, hogy ezt a videót, amit ide is linkeltem, azt tegnap vagy 4x átnéztem. De úgy, hogy a smart tv youtube appba bele-bele pörgettem. És szerintem ott olyan időközönként pörget bele a videógba, ami átugorja azt a rész. Mert nagyon rövid, csak le kell festeni a szobrot és kész. Plusz b*lf*sz is vagyok. Mert más területen is kimaradt egy ugyan így. Itt gépen is átnéztem a videókat. :((( :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240448) Nayrobi válasza Bogyi007 (#240441) üzenetére


Nayrobi
őstag

Éjjel felmentem direkt és megnéztem, az adatlapon ott van a psnow gomb, csak az app még nem frissült.

(#240449) Frod


Frod
addikt

Deep Sky Delericts
Tegnap találtam rá először erre, elsőre egy Darkest Dungeon scifi köntösben, valaki már próbálta esetleg? Jó is lett, vagy csak a DD-hátán próbált megélni a hasonló art style okán?

Do you see the white shadow?

(#240450) sting2 válasza frankdelgado (#240445) üzenetére


sting2
addikt

... és hombre(EU)
Engem pont hogy nem a játék eredeti megjelenése és annak elmaradása "frusztrál".
Mert még magamnak sem akarom bevallani, hogy inkább már ezt is egy magasabb osztályban (PS5) játszanam.
Sokkal inkább az új gépek körüli esetleges bizonytalanság, és a nyilvánvalóan ehhez csapható elnyulo fejlesztési idő, szinte minden - eddig serényen készülő címnél, az ami "nyomaszt"..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.