Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240351) consono válasza erahurka (#240307) üzenetére


consono
nagyúr

Én is évek óta dolgozom heti 1-2 napot home officeból, most sem azzal van a baj, hogy itthonról dolgozom, hanem azzal, hogy mindenki más is a családból :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#240352) Bad Pritt válasza .LnB (#240350) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kevés még a mintavétel ahhoz, hogy egyértelműen meg lehessen mondani. A Square előzetesen 50 órára saccolta asszem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240353) ProEvoFan válasza Mr Bond 007 (#240341) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem nincs meg, mert tudtam hogy egyszer ps+ban lesz. ;]
:N

(#240354) erahurka válasza .LnB (#240338) üzenetére


erahurka
félisten

Nem lehet mindenkinek megfelelni. Nekem az UC4 már megvan, de a Dirt meg érdekel. Akinek viszont nincs meg az előbbi annak remek adag. Valami kis extrát esetleg becsempészhettek volna még a #maradjotthon jegyében de jó ez így is.

Igazából annyira nem érdekel ha van néhány hónap amiből semmit se próbálok ki. Nem tudom miért kell ezen rágódni. Van évi 24 játék, ha abból 10 olyan hogy érdekli az embert annyira hogy néhány órát beletegyen és örüljön hogy milyen jó, vagy hogy nem vette meg anno a havidíj 10x-eséért, már bőven megéri.

[ Szerkesztve ]

(#240355) 30z.Samu válasza erahurka (#240354) üzenetére


30z.Samu
félisten

+1!

Ha van 2-3 "erősebb" cím a 24-ből igazából már visszahozta a Plus árát. Nekem megvan mindkét játék az áprilisiak közül, de ettől függetlenül azt mondom, hogy ez korrekt pakk.

Sic Parvis Magna

(#240356) oriic válasza .LnB (#240350) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom egyelőre még, én is csak csütörtök-pénteken kapom meg. Viszont ahogy látom a YouTube-on a végigjátszásokat, esélyses, hogy 30-40 óra van benne.

(#240356) oriic

Nope, nincs, kölcsönben lesz nálam, amíg ezt letolom. Nem terveztem, aztán láttam spoileres videót és most már egyre jobban érdekel a játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#240357) .LnB válasza erahurka (#240354) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem rágódok. És rinyálni se szoktam ha valamelyik hónap gyengébb számomra (pedig mostanában volt rá példa).

(#240356) oriic
Már megint van PS-ed? Vagy még azóta?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240358) NemMo


NemMo
őstag

Sziasztok!
Vettem egy ps4-et. Hogy lehet feltelepíteni a játékot, hogy ne lemezrők pörgesse? Az uncharted 4 van szó konkrétan

(#240359) .LnB válasza NemMo (#240358) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

U4 települ magától, az első indításkor. Ugyanakkor ugyan úgy pörgetni fogja a lemezeket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240360) james001 válasza Lackooo84 (#240336) üzenetére


james001
veterán

Grat. Nekem már csak egy trofi és platina,az item boxos hiányzik. Látom Inferno-n azért te is mentettél,gondolom az egyik a főboss előtt volt ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#240361) hombre[EU] válasza oriic (#240347) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hétvégén jön :)

Life, Uh, Finds A Way

(#240362) saelin válasza Lackooo84 (#240336) üzenetére


saelin
veterán

Én most a Forager kis indie játékon dolgoztam a hétvégén. Már majdnem minden megvan benne, csak kell 2 upgrade és secret room-ok. Aztán Plat. (kevésnek hangzik, de az a szar item ami kell nem akar kiesni.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240363) NemMo válasza .LnB (#240359) üzenetére


NemMo
őstag

Én egyből el tudtam indítani. Az hogy lehet? Nem lehet valahol az install állapotát követni?

(#240364) 30z.Samu válasza NemMo (#240363) üzenetére


30z.Samu
félisten

De, alatta megy a folyamat jelző végig.

Sic Parvis Magna

(#240365) Sordoran válasza NemMo (#240363) üzenetére


Sordoran
addikt

Mikor berakod a gépbe, elkezdi másolni a belső tárhelyre a lemezről adatokat, de közben már tudsz játszani. Ha végez másolással, akkor már csak ellenőrzi, hogy benne van-e a lemez, de már a gépről fog futni a játék. Állapotát jelzi az indító ikon mellett, de kézzel nem tudod szabályozni, hogy telepítse/ne telepítse.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#240366) Lackooo84 válasza james001 (#240360) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ott. Másik a babafej előtt. :DDD

The Truth is out there...

(#240367) Carlos Padre válasza Peace (#240346) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha day1 adnák pluszban a TLoU2-t akkor is lenne egy csomó ember aki rína miatta.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240368) NemMo válasza Sordoran (#240365) üzenetére


NemMo
őstag

Köszi a válaszokat.

(#240369) Scholes9 válasza Lackooo84 (#240366) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ott én is pusztultam :DDD Tegnap értem a végére. Nem lett rossz amúgy, csak nekem pár helyszín hiányzik az eredeti részből :B Óratorony, park stb.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#240370) Peace válasza Carlos Padre (#240367) üzenetére


Peace
nagyúr

Esélyes.

(#240371) .LnB válasza Carlos Padre (#240367) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne nekem most az álom lineup következő hónapra a Plus-ba. Azért idei játékot nem írok, mert na..

Arra jutottam, hogy:

Wreckfest
Resident Evil II Remake

Ezt a kettőt már olyan rég nézegetem, és nem veszem meg, hogy örülnék neki. Mást vagy megvettem már, vagy megfogok...

A Fallen Order-t, csak azért nem írom, mert még mindig várom Access-be. ;] De már tényleg játszanék vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240372) NemMo


NemMo
őstag

Lenne még egy buta kérdésem. A kontrolleren a tapipadon van egy műanyag fedél vagy mi. Azt le kell szedni vagy az maga a touchpad?

(#240373) Bad Pritt válasza .LnB (#240371) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem FF XV Royal vagy Dragon Quest XI lenne jó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240374) Wesder válasza NemMo (#240372) üzenetére


Wesder
félisten

Az maga a touchpad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240375) .LnB válasza NemMo (#240372) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a tapipad.
(de rég röhögtem ilyen jót. :DDD)

(#240373) Bad Pritt
Nem rossz, nem rossz. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240376) NemMo


NemMo
őstag

Tényleg utolsó kérdés. A kontrolleren a ledet nem lehet kikapcsolni? Köszi a türelmeteket :R

(#240377) .LnB válasza NemMo (#240376) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen nem lehet. (Csak ha szétszeded a controller-t). A fényerejét lehet kisebbre állítani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240378) erahurka válasza .LnB (#240357) üzenetére


erahurka
félisten

Nem is rád értettem.

(#240379) #09990144


#09990144
törölt tag

Haladok szépen lassan a Persona 5-tel, eddig 17 órát játszottam. És milyen 17 óra volt ez :Y Ha ennyi alapján kellene értékelnem, simán benne lenne a top 3 jatékomban, már a kezdés olyan erős volt. Nagyon szerethető csapat verődött össze benne. A zene és a design meg te jó ég :D nem tudok betelni vele. Eddig simán 10/10 számomra. Egyedül az idő beosztással vagyok gondban, néha nem tudom mit csináljak, csomó mindent még ki se próbáltam, és hamar eltelik egy nap.
Viszont mivel még sok időre le fog kötni, le is mondtam a FF VII előrendelésemet, most úgyse játszanék vele. Jó lesz ez akcióban is :)

(#240380) AxBattler


AxBattler
félisten

Húsvéti PS4 akció az iPonnál!

;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#240381) Wesder válasza AxBattler (#240380) üzenetére


Wesder
félisten

Mikor volt 160 a PS4 Pro?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240382) 30z.Samu válasza Wesder (#240381) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kb amikor megjelent.

Sic Parvis Magna

(#240383) Frod válasza AxBattler (#240380) üzenetére


Frod
addikt


Becsszavamra, pedig kerestem az akciót...

Do you see the white shadow?

(#240384) erahurka válasza 30z.Samu (#240382) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem még akkor sem.

(#240385) AxBattler válasza Frod (#240383) üzenetére


AxBattler
félisten

Pedig iPon-éknak sikerült! :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#240386) Wesder válasza 30z.Samu (#240382) üzenetére


Wesder
félisten

Sosem volt annyi, mivel az X mindig is 100$-ral dràgàbb volt, és úgy kerül 165-be. A Pro hivatalos àra 135 volt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240387) 30z.Samu válasza Wesder (#240386) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet az X-szel keverem. :B

Sic Parvis Magna

(#240388) NemMo


NemMo
őstag

Kaptam a ps-hez egy fortnite neo versa bundle kódot, de én nem játszom vele, ezért az első aki privátban rám ír megkapja ajándékba. Kérem csak olyan írjon, aki játszik is a játékkal.

(#240389) frankdelgado válasza Mr Bond 007 (#240341) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nekem se vót meg, mert f@snak találtam a ps exklúzívokat és rommá is fikáztam azokat. Aztán fordult a széljárás.

(#240390) Wesder válasza frankdelgado (#240389) üzenetére


Wesder
félisten

Eladtad magad

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240391) Carlos Padre válasza frankdelgado (#240389) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem is olyan szarok, mint ahogy a másik oldal próbálja beállítani őket mi?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240392) frankdelgado válasza Wesder (#240390) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ribanc vagyok.

(#240393) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Saint's Row: The Third Remastered trailer - Megjelenés május 22-én.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#240394) hombre[EU] válasza frankdelgado (#240389) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Leszedted már a valkūröket? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#240395) NemMo


NemMo
őstag

Egy kis élménybeszámoló one x-ről jőve. A kontroller fura az szerintem jobb a boxnak. A gomboknál, ha x kell nyomni, akkor mindig négyzetet nyomok, de gyorsan vissza fogok állni, mert ps1-3-ig megvolt mind. Az uncharted 4-et vittem a 3. fejezetig. Meg sem lepett, hogy a megszokott nd féle parádés látvány és ninőség. Játszottam egy kicsit a days gone-t is tetszik az is. Nem bántam meg, hogy a box mellé ujjítottam a ps-t. Akciós most a horizon zero down, de sajnos nekem nagyon nem tetszik a robot dinós téma, pedig a látvány valami brutál és az elmondások alapján maga a játék is parádés. Szerintetek a kiklzone-t érdemes megvenni? A 3. részét nagyon szerettem. Remélem a ghost of tushima nem fog késni.
A fornite kód már nincs meg, így emiatt ne írjatok.

(#240396) RangerFox válasza NemMo (#240395) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Killzone szerintem felesleges 2020-ban...

(#240397) Kendek válasza NemMo (#240395) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem rossz a Killzone: Shadow Fall, 2.500-3.000 forintra szokott akciózva lenni, annyit bőven megér. A kontroller megszokásához ideális választás.

<-ƘƘ->

(#240398) Frod válasza NemMo (#240395) üzenetére


Frod
addikt

Az a 2500 elég régen volt (utoljára több, mint 2 éve), 3090 szokott lenni, és annyit nem ér.
A multi kong az ürességtől, ha meg kampány, akkor Titanfall 2 fele ennyiért akcióban.
Én karácsonykor pótoltam, totálisan kihagyható cím.

Do you see the white shadow?

(#240399) Bogyi007 válasza .LnB (#240371) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tökéletes lista!
Egy kis Burnout Revange/Takedown utóérzés és a legjobb Resident Evil játék. Nem is kellene ennél jobb.

— — — — — — — — —

A Home Office témához: Bárcsak érintene engem is, de az Élelmiszerboltos kereskedelemben ez most csak álom számomra, hajtás az van, pihenő nem túl sok. Hétvégén volt a 40. születésnapom is, de a Koronavírus végett azt sem tudtam rendesen megünnepelni.
Várom a hétvégét már nagyon, akkor legalább egy kis szusszanásnyi időm lesz, igaz előtte mi pénteken is nyitva leszünk kicsit (Családi vállalkozás így kinyithatunk)

Mi kitartunk ameddig csak lehetséges, csak a lakosság tartsa be a szabályokat és akkor jöjjön amikor szükséges, minden más esetben #maradjotthon! :K :K

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#240400) hombre[EU] válasza NemMo (#240395) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Killzone árából most kijön egy God of War, szóval nem :)

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.