Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240151) erahurka válasza Szabi® (#240150) üzenetére


erahurka
félisten

Én nyitott fiókra szoktam rakni, szóval így csinálok a gép alá több mint 5 centi helyet. A különbség tapintással is érzékelhető alul is, felül is.

(#240152) RangerFox válasza erahurka (#240142) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A játékon belül lehet a nyelvet állítani, itt nem függ a menü nyelvétől.

(#240153) erahurka válasza Nayrobi (#240149) üzenetére


erahurka
félisten

Magyar menü konzolon... Előbb kötném fel magam hallod.

(#240154) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ki akarom próbálni a Resident Evil 3-at, erre nem lemerül a controller? :O :DDD

Sic Parvis Magna

(#240155) Kendek válasza 30z.Samu (#240154) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én úgy tudom, hogy ha bedugod az USB kábel, akkor már töltés közben is lehet játszani vele. :P

<-ƘƘ->

(#240156) syler123


syler123
veterán

Lehet hogy ilyen lábakat veszek alá, ártani nem árt.

(#240157) 30z.Samu válasza Kendek (#240155) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, de zavar a kábel, mindig beleakadok + kutya is van a házban, félő, hogy úgy járna a konzol, mint a bátyámé anno. :D

Sic Parvis Magna

(#240158) Wesder válasza syler123 (#240156) üzenetére


Wesder
félisten

Ez még legalàbb ki is néz valahogy.
Ebből is làtszik hogy van erre piaci igény.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240159) Nayrobi válasza erahurka (#240153) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kb addig látod, amíg elindítod a játékot, úgy 5 mpig.

(#240160) erahurka válasza Nayrobi (#240159) üzenetére


erahurka
félisten

Meg utána ha bármit csinálni akarok.

(#240161) Szabi® válasza Wesder (#240158) üzenetére


Szabi®
addikt

Piaci igény mindenre van főlleg az Aliexpress palettája szerint,az már más kérdés hogy tényként tekinthetjük e ezeknek a dolgoknak a szükségességét.PS3-hoz is kapható volt ledes cooler pad,az már más kérdés hogy ért e valamit ,és hogy hányan használták.Rengeteg Fat gép ketyeg még azokból is,és soha nem láttak ilyesmit,de még újra pasztázást sem.

(#240162) frankdelgado válasza erahurka (#240151) üzenetére


frankdelgado
őstag

Annyira urban legend, h nekem feljött a laminàlàsa a polcnak a slim alatt. De biztosan a laminàlàs volt a xar.

(#240163) Szabi® válasza frankdelgado (#240162) üzenetére


Szabi®
addikt

Biztos vannak szélsőséges esetek,de azért csak nem úgy tervezték meg ezeket a gépeket hogy csak beton alapon lehet őket tárolni. :)

(#240164) keIdor


keIdor
titán

Resident Evil 2, Resident Evil 3 - Direct Comparison: [link]
Igaz, fizikában van pár downgrade, nem értem az okát.
Limitál a Jaguar CPU, mert több a zombi vagy passz...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#240165) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Biped kooperatív játékot ismeri valaki esetleg? Ps4-re most 8-án fog megjelenni és egész jónak tűnik legalábbis nekem tetszik. Az irányítás érdekelne és hogy mennyire változatos eléggé szórakoztató ?Pc már van.

[ Szerkesztve ]

(#240166) csab2 válasza Bogyi007 (#240090) üzenetére


csab2
veterán

Az első részhez van?

#Steve1207 (#240088): Köszi!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#240167) csab2 válasza 30z.Samu (#240157) üzenetére


csab2
veterán

Ne úgy töltsd, hogy a PS-be dugod a kábelt, hanem pl. egy powerbankba, amit magad mellé teszel. Így nem fogod véletlenül lerántani a konzolt.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#240168) csab2 válasza erahurka (#240153) üzenetére


csab2
veterán

Mi a bajod a magyar nyelvvel? Sose értettem, hogy valaki miért ragaszkodik annyira az angolhoz konzolon vagy mobilon, vagy PC-n, Mac-en. Én is teljesen jól tudtam kezelni/használni a PS2/3/4 konzolomat, a telefonomat is eltudnám gond nélkül, de én jobban szeretem látni a magyar szavakat a telefonom/tévém kijelzőjén.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#240169) csab2


csab2
veterán

Most játszottam 2X végig a Detroit: Become Human c. játékot. Nekem nagyon tetszett. Nektek mennyire jött be?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#240170) Bad Pritt válasza Szilágyi84 (#240165) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem is érdekelne, de még store-ban sincs fent... Insta posztot bezzeg tudnak gyártani hozzá. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240171) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na, kb 2 órát játszottam a Resident Evil-el, eddig nagyon bejön, sokkal nagyobb az adrenalin löket szerintem, mint a 2-ben volt. A tetőn lévő Boss Fight-nál hagytam félbe.
Slim-en szerintem szépen fut, 60 fps ugyan nincs meg (olyan 40-50 között lehet), de stabilan fut.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#240172) lazioforever válasza csab2 (#240169) üzenetére


lazioforever
tag

Én még ősszel játszottam végig. Mondhatni "szokásos" Quantic Dream minőségű játék, azaz nem lehet ok panaszra. :)
Nagyon tetszett a sztori. Bár én még csak 1 végigjátszáson vagyok túl, fennmaradt a gépen, nyár környékén tervezek egy második kört.
Azt is hozzá kell tennem, hogy nálam a kiadótól maradt a Heavy Rain a legjobb, az a krimis-nyomozós beütés nálam abszolút favorit.
Ja, és nem kérdés, hogy bármi lesz a következő QD játék, nálam kötelező vétel. Bizonyítottak eleget az utóbbi 4 játékukkal. :R

(#240173) erahurka válasza csab2 (#240168) üzenetére


erahurka
félisten

Mert sose tudom mit kell csinálni ha tutorial alapján kellene megoldani valamit. Hülye Windows arra se képes hogy magyarra állítva angol szavakra kidobja a dolgokat. Múltkor is azon agyaltam 10 percet hogy is fordították magyarra ami nekem kellett. Ráadásul csomó dolgot nem lehet olyan röviden magyarra fordítani, mint amekkora hely van a szövegnek.

(#240174) tboy93 válasza csab2 (#240169) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egyik kedvenc ps játékom, 3x nyomtam végig egymás után, platináig.

(#240175) ProEvoFan válasza csab2 (#240169) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Platináztam.Egymás után négyszer játszottam végig.És tudod mi a durva?Így sem láttam benne mindent.Connor a legnagyobb arc.Connor és Hank jeleneteit kedveltem a legjobban.

(#240176) olcsóhús


olcsóhús
csendes tag

Sziasztok!
Mivel az összefoglalóban nem találtam erre vontakozó megjegyzést - vagy vak vagyok - a kérdésem a következő:
Van egy 1440p-s 60Hz-es monitorom, és fogok kölcsönkapni egy Ps4 Pro-t.
Megoldható-e az, hogy a ps4 felskálázza 4k-ban a képet, a monitor meg leskálázza 1440-re (azaz nem átalakít, hanem a 4k-t jeleníti meg 1440p-n), vagy ígyigy-úgyis 1080p lesz belőle?
Mivel konzolamatőr vagyok, minden választ előre is köszönök!

(#240177) Tdizsolt válasza csab2 (#240169) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én még nyomom, lebilincsel, már amikor van időm játszani vele... Biztos többször is végigjátszom majd, kiváncsi vagyok az egyes variációkra.

Psn ID: Tdizsolt

(#240178) erahurka válasza ProEvoFan (#240175) üzenetére


erahurka
félisten

Á basszus, végig kéne játszanom újra :D

Nekem ez az öntudatra ébredő androidok téma mindig necces, mert ha úgy programozzák le őket hogy rabszolgák legyenek, akkor honnan van véleményük? Vagy olyan fejlett, öntanító mesterséges intelligenciát írnak nekik, hogy olyan pontosan elsajátítják az érzelmeket, hogy már tényleg érzik őket?

[ Szerkesztve ]

(#240179) Kendek válasza olcsóhús (#240176) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a monitor tudja ezt a funkciót, akkor persze. De általában a monitorok nem rendelkeznek ilyen képességgel. Így max ami kihozható belőle, hogy a Pro kiszámolja a képek UHD-ra, majd azt leskálázza FHD-ra, és azt a jelet küldi a monitor felé. Köztes felbontásokat sajnos nem támogat a PS.

<-ƘƘ->

(#240180) tboy93 válasza Tdizsolt (#240177) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az ND, CD Projekt Red, Rockstar Games mellett nekem a Quantic Dream lett a következő, akiknek kb bármilyen játékát megvenném. Nem ismertem őket PC-s voltom miatt, de PS4-en játszottam a Heavy Rainnel, Beyonddal, Detroittal es elegge meggyozo jatekokat raknak le az asztalra :K

[ Szerkesztve ]

(#240181) olcsóhús válasza Kendek (#240179) üzenetére


olcsóhús
csendes tag

Köszönöm a válszat!
Akkor elméletben a ps4 slim is ezt tudja? Vagy a leskálázott UHD FullHD-ben még mindig szebb mint a natív 1080p?

(#240182) Kendek válasza olcsóhús (#240181) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Slim csak FHD-t tud. A Pro-ban ez amit írtam a szuper-mintavételezési mód. A lényege, hogy olyan képet számol mintha UHD tévére lenne kötve, de a kimeneti jel le van skálázva FHD-ra. Ez lényegében egyfajta élsimításnak fogható fel.

<-ƘƘ->

(#240183) ProEvoFan válasza erahurka (#240178) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Valószínűleg az utolsó mondatod az igaz.
Ahogy a miniszterelnök asszony is mondja: "Új faj született."

(#240184) discrate


discrate
aktív tag

A COD MW-ben nálam indításkor csak kerreg, sose találja a networkot, csak egy redo után. Jó a netem, semelyik másik game nem csinál ilyet. Usert már váltottam oda-vissza, router restart is volt persze.
Másnál is van ez? Megoldás rá esetleg?

(#240185) olcsóhús válasza Kendek (#240182) üzenetére


olcsóhús
csendes tag

Oké, köszönöm!

(#240186) kispistax válasza Nayrobi (#240149) üzenetére


kispistax
tag

Tudtommal van olyan játék, ami akkor indul magyarul, ha magyar a PS4 menüje. Javítson ki valaki, ha jobban tudja. Ja, és ne törődj azzal, aki nem a kérdésedre válaszol. Mindenki döntse el milyen nyelvű menüt használ és ez igazából mindenkinek a saját döntése, a lőtéri kutyát sem érdekli, ha valakinek problémája van valamelyik nyelvvel.

[ Szerkesztve ]

(#240187) Szilágyi84 válasza Bad Pritt (#240170) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Engem kifejezetten érdekel a gyerek és párommal együtt közösen de nincs infó róla még. Remélem nem lesz drága mennyi lehet egy ilyen storban 6-8 ezer?

(#240188) Steve1207 válasza Szilágyi84 (#240187) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem legrosszabb esetben is 5-6e-nél megáll. Ezeket a kisebb játékokat oda lövik be általában indulásnak, de utána szeretik is őket erősen akciózni :)

.

(#240189) Carlos Padre válasza kispistax (#240186) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tényleg van ilyen. Azt hiszem a Detroit is pont ilyen játék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240190) Tdizsolt válasza tboy93 (#240180) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én még Ps3-on nyomtam a B2S-t, és a Heavy Rain-t is mind a kettő megfogott nagyon. A Beyond talán jobban elvitt, mert azonosultam a kislánnyal (az enyém is ilyen idős volt kb akkor).

Psn ID: Tdizsolt

(#240191) erahurka válasza Carlos Padre (#240189) üzenetére


erahurka
félisten

A Detroit pont nem ilyen.

(#240192) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Kaptam ma egy mailt, hogy password resetet kértem (ea access) , úgyhogy figyeljetek oda, kétlépcsős azonosítás legyen bekapcsolva. :( :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240193) Carlos Padre válasza erahurka (#240191) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tuti? Sosem játszom magyar felirattal de emlékszem, hogy át kellett állítani a rendszer nyelvét magyarra, és a Detroitot játszottam csak magyarul, de akkor lehet valami más játék volt korábbról amire már nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240194) erahurka válasza Carlos Padre (#240193) üzenetére


erahurka
félisten

Hát én tuti nem kapcsoltam át a rendszer nyelvét. Lemezesen van meg.

De lehet akkor ez egy megoldás a brit store-os játékokra? Elvileg nincs benne magyar felirat, de lehet ha átrakja az ember a rendszert, akkor előjön?

(#240195) Scholes9 válasza csab2 (#240169) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én 2 délután alatt végig vittem annyira beszippantott. Hatalmas játék. Vitathatatlanul 2018 egyik legjobbja :K Nemsokára jön majd egy újabb végigjátszás szerintem :B A Quantic Dream garancia a minőségre :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#240196) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez a Medievil nem egyszerű játék.
Csak a pálya végén van lehetőség mentésre.
Igazi retro, mai modern grafikai köntösben.

(#240197) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#240196) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sokan sírtak is miatta.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240198) erahurka válasza ProEvoFan (#240196) üzenetére


erahurka
félisten

Csak a pálya végén lehet menteni? Még jó hogy nem vettem meg.

(#240199) unravel


unravel
őstag

Heló

Szeretnék ps4en videókat nézni külső merevlemezről. Mire kell formázni hogy kezelje a PS4?
Ha Windows 10en formázom akkor az nem jó a konzolnak , ha a konzolon formázom az nem jó a Windowsnak. Wtf.

¯\_(ツ)_/¯

(#240200) erahurka válasza unravel (#240199) üzenetére


erahurka
félisten

Én az ExFAT-et próbálnám ha az NTFS nem tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.