Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:34

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

-Szóval aki szereti ezt az örök játékot akkor itt helye!
-Szívesen fogadunk képes építési naplót is!
-De nem csak egy szimpla klub ha valaki elakad akkor megpróbálunk segíteni!
-Mindenki megmutathatja gyűjteményét,illetve a kedvenc szériát,továbbá az álom darabot is!
-Szívesen segítünk hiányzó darabok beszerzésében!
-Egyéb ötleteket is várunk. :))

HardCore is my LifeStyle

(#2) LÁZ válasza FatalEror (#1) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

akko 10188 új gazdit keres :DDD

Alkatrész szörcsing:

Bricklink
kockaáruház
illetve ebay ofkorsz. :C

some épitkezés a blogomon ;)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#3) kmisi99 válasza LÁZ (#2) üzenetére


kmisi99
addikt

ÁÁ :R A kockaáruházat legutóbb kihagytam pedig azonnal megtaláltam ezt a kis mocskot ő hiányzott és miatta az egész hajtásrendszer nem működött. kép

A bricklinken ha nem magyar az eladó akkor hol láthatom hogy postáz e ide? Mert én magyar üzletből nem veszek nem fogok 1000ft ot fizetni egy 1grammos cucc szállításáért aztán gondolom külföldön olcsóbb a posta.

[ Szerkesztve ]

(#4) bajuszati válasza kmisi99 (#3) üzenetére


bajuszati
tag

Csak kinyílt a topic

(#5) FatalEror válasza bajuszati (#4) üzenetére


FatalEror
addikt

Na ná,hogy kinyit,hamarosan én is lefényképezem a gyűjteményem,csak most perpil nincsen szabad tárhelyem. :(((

HardCore is my LifeStyle

(#6) LÁZ válasza kmisi99 (#3) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

asszem a felső sarokan irja, hogy 'this seller ship to me' vagy vmi ilyesmi

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#7) LÁZ válasza kmisi99 (#3) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

de otthon az ömlesztettbe megnézethetem az öcsém öccsével, szerdán jön fel. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#8) Eastman


Eastman
őstag

lapa hogy-hogy nem járt még erre? :)

Szuper a lego, nekem is van gyermekkoromból egy dobozzal, imádtam, de nem gyűjtöm őket. Tavaly előtt vettünk egy ilyen szettet. Az a helyzet, hogy a mai minifig karaktereket (arcaikat) néha kicsit agresszívnek tartom. Nekem a régi "egymosolyos" lapa-face jobban tetszett. Mondhatom úgy is, hogy több karaktert el lehetett játszani velük. Most vagy szomorú, vagy vidám, vagy mérges, vagy valami megfejthetetlen baja van, stb...

De vannak jó ötletek és jól kidolgozott arcok is, az tény.

Brickipedia LEGO Wiki link is belefér a témába szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) FatalEror válasza Eastman (#8) üzenetére


FatalEror
addikt

Igen sajnos szerintem is jobbak voltak a régi arcok. :K :O

Amúgy majd megkeresem,mert volt egy videó a legó történetéről. :))

HardCore is my LifeStyle

(#10) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Lego gyárlátogatás, akinek esetleg kimaradt ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#11) FatalEror válasza LÁZ (#10) üzenetére


FatalEror
addikt

Légyszíves kapd be. :)) :R
Na jó remélem egy életre szóló élmény volt.

HardCore is my LifeStyle

(#12) LÁZ válasza FatalEror (#11) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

igenis...jelentem alássan

"Amikor nem biztonságosan viselkedünk magunkkal és a termékünkel szemben, elveszítjük annak a lehetőségét, hogy egy gyermeket vagy egy LEGO vásárlót boldoggá tegyünk"

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#13) FatalEror


FatalEror
addikt

Szeretném nektek ezt a jópofa játékot megmutatni:[link]

HardCore is my LifeStyle

(#14) FatalEror


FatalEror
addikt

Na nemsokára dobok pár képet a legókról. :))

HardCore is my LifeStyle

(#15) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

A következő pakolásom valószinűleg ez lesz. :K

de erősen gondolkozom az októberben megjelenő UCS B-Wingen is :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#16) FishAir


FishAir
senior tag

Igaz Technic, de nagyon durvaa:
[link]

iDontcare

(#17) LÁZ válasza FishAir (#16) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

tényleg durva :Y

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#18) FatalEror


FatalEror
addikt

Na lassan már lesz helyem,hogy toljak pár képet,addig egy kis ízelítő,hogy mivel jövök majd.[link]

HardCore is my LifeStyle

(#19) LÁZ válasza FatalEror (#18) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

hamar hamar

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#20) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Sziasztok ! Ne haragudjatok hogy ide irok, de hol lehet venni külön ilyen Lego Star Wars Troopert ? Mert most voltam az Árkádba lévö Lego üzletbe és nem láttam :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#21) LÁZ válasza Dyrtyho (#20) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a monoshopban se volt, vagy ott voltál, esetleg kockabirodalom.hu, vagy ebay ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#22) Dyrtyho válasza LÁZ (#21) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Az Árkádban lévő Monobrand üzletben voltam még csak, de ott nem láttam, csak ilyen kulcstartósat, én meg nem olyat keresek, én valami ilyesmit keresek [link] vagy valami efélét [link]

best regards, egy fórumozó blogger

(#23) LÁZ válasza Dyrtyho (#22) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

akkor ajánlom az ebay-t, mert itthon 2-3k-t simán elkérnek egy figuráért sztem, nagyobb tételben meg tuti van kedvezmény is, bár 4-5 darab a vaterán is lehet...

szerk. de szivesen körülnézek neked, mennyi az annyi pl englandiában

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24) Dyrtyho válasza LÁZ (#23) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Megtennéd ? Mert egy 5-6db-ot simán vennék, csak hát kérdés, hogy mennyi. Amúgy az Árkádban lévő Monodbrand üzletben 1 figura 599ft....

best regards, egy fórumozó blogger

(#25) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Zelda pajsz :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#26) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Aktuális Legokiállitás BP-n

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#27) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Sziasztok!

Régen sokat legoztam és nagyon érdekeltek a technics típusok.

A kérdésem az lenne, hogy használatan lehet-e alapkészletet vásárolni valahol itthon?

Az e-bay-en láttam olyan alapkészleteket, amik bizonyos számú kockákákat, fogaskerekeket és kötőelemeket tartalmazott.

Köszi!

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#28) LÁZ válasza LÁZ (#26) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

kockaaruhaz.hu, kockabirodalom.hu ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#29) Sir Pocok válasza LÁZ (#28) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Lehet, hogy hülyét kérdezek de használt lego-t nem lehet kilóra venni? Még annó a Pecsa bolhapiacán láttam ilyesmit.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#30) LÁZ válasza Sir Pocok (#29) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a pecsában sztem most is lehet, most 7végén vagy a következőn tervezzük mi is a kilátogatást, de ugye oda reggel kell menni, hogy jó legyen, ömlesztettet meg a vaterán, millió kiló van fent.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#31) Sir Pocok válasza LÁZ (#30) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Aha, akkor ömlesztett technics darabokat is lehetne szerezni.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#32) Gondwana


Gondwana
addikt

8110 tapasztalatok vannak-e? (Még bontatlan a dobozunk, a fiam még egy picit nőhet a dologhoz, de már az első kibontáshoz elő akarom készíteni az IR távirányítósra átépítését, illetve agyalok az M-motor XL-re cserélésén is)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#33) lapa válasza Gondwana (#32) üzenetére


lapa
veterán

menj már, hogy van unimogod. mingyá bannoltatlak.

és bár erről már blogzottam, szeretettel ajánlom az mlcadet, ahol épp differenciálzáras merevtengely próbál készülni.

@Sir Pocok: technic, s nélkül. s-sel híradástechnika.

[ Szerkesztve ]

(#34) LÁZ válasza lapa (#33) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

az hagyján, nekem kinéz egy imperial shuttle ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35) lapa válasza LÁZ (#34) üzenetére


lapa
veterán

hát tudod hogy van, nálam unimog : shuttle 1 : 0...

(#36) Dyrtyho válasza LÁZ (#26) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

De hát ez itt van közel hozzám :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#37) LÁZ válasza Dyrtyho (#36) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

akko pláne ki lehet menni holnap, este 7ig ott vannak, megyünk mi is :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#38) Sir Pocok válasza lapa (#33) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Ok, sorry. :B

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#39) Dyrtyho válasza LÁZ (#37) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Hányra mentek ki ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#40) LÁZ válasza Dyrtyho (#39) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

bocs, meccsem volt, most jöttünk vissza,5 fele voltunk kint, majd linkelek képeket ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#41) LÁZ válasza LÁZ (#40) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Klikk legokiállitás BP

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#42) Gondwana


Gondwana
addikt

Pont most kellett lehalnia az eurobricks.com-nak, miközben inspirációt gyűjtök az Unimog széjjelhackeléséhez...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#43) Gondwana válasza Gondwana (#42) üzenetére


Gondwana
addikt

Megnyugodtam: nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem Fordokat, hanem Moszkvicsokat...
Eurobricks has been down for the last several hours as we migrate to a new server. We will be back up within a few hours. Thank you for your patience.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#44) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Next LEGO Happening BP-n

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#45) Gondwana


Gondwana
addikt

Egyszer régen találtam...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#46) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Hunltc legokiállitás update mindjárt :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#47) lapa válasza LÁZ (#46) üzenetére


lapa
veterán

itt meg már most. a broadband mappában van minden kép nagyobb verziója. nem lett mind túl éles, meg lassan is jön.

ja, mivel nekünk beletelt nem kevés időbe megtalálni: az uccsó képen látható egy templom. ott pont a hátunk mögött van a művház, az út túloldalán. szóval a hungária körútról indulva az út jobb oldalán van, nem a balon, ahol mi kerestük.

[ Szerkesztve ]

(#48) LÁZ válasza lapa (#47) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

azért linkelem az enyémet is :D :P

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#49) lapa válasza LÁZ (#48) üzenetére


lapa
veterán

nyilván linkeld, nem azért raktam fel. tök véletlen lettem pont most készen, nemrég értünk haza.

(#50) LÁZ válasza lapa (#49) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ja, mi is nemrég értünk haza

HunLtc 2012

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.