Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240451) ProEvoFan válasza sting2 (#240450) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kínában lassan beindul az élet.Majd meglátjuk mennyire válik be.Szerintem amíg nincs vakcina a koronavírus ellen, addig durva nagy az esély egy második hullám kitörésére, ami ha megtörténik, akkor...maradjunk annyiban, hogy nem a ps5 megvétele lesz a fő prioritásunk...
Szerintem.

(#240452) .LnB válasza sting2 (#240450) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de játék nélkül meg mire mész majd a Ps5-tel? Ennyi erővel vehetnénk Xbox-ot is. ;] :DDD (Neked ugye amúgy is van, szóval nem kell részletezni)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240453) sting2 válasza ProEvoFan (#240451) üzenetére


sting2
addikt

Vonatkoztassunk már el a világban zajló eseményektől.
Ez egy konzolos topik.
Ide azért járok, mert ebben a temakorben szeretnék informálódni.
Illetve olykor, olykor, magam is bevallani mit is gondolok, érzek most.

. Lnb

Na igen, a kettő kéz a kézben jár.. :)

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#240454) penge111


penge111
addikt

FF VII Remake-nek most csinálgatom az adatlapját, 38 óra kb az alapjátékidő, de mindent kivesézve 50+óra, nem rossz elsőre. Számomra így látatlanba TLOU 2, Ghost of Tsushima, Cyberpunk 2077, ha ezek meg is jelennek, sehol se lesznek ehhez a csodához képest :) Persze most az egyszer nagyfokú elfogultság szól belőlem, hiszen a 1997-es FF VII-el indult a pályafutásom JRPG szempontjából, és már akkor is olyan sztorit tettek le az asztalra, olyan karaktereket, zenét stb. amit egy nyugati játéknak sem sikerült megugrania,még a Witchernek sem :Y Anyázásokat elkerülendő, hangsúlyozom számomra! De azt is hozzáteszem, hogy az FF VII számomra toronymagasan az egyik legjobb JRPG, de még ettől is van szerintem jobb játék, a Lost Odyssey és a Chrono Cross :)

Na, megvolt a mai önmonológom!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#240455) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#240451) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Kínában lassan beindul az élet"

Ezt a kijelentést annyira még nem hamarkodnám el. :(

Sic Parvis Magna

(#240456) ProEvoFan válasza sting2 (#240453) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem tudunk.Jelenleg erről beszélek, sajnos összefüggésben van.Ha ott kint megint leáll az élet, akkor nem lesz ki legyártsa nekünk a konzolokat meg az ahhoz tartozó alkatrészeket.A logisztikai háttérről meg a többi velejáró lépésekről nem is beszélve.
:(

(#240457) tboy93 válasza frankdelgado (#240443) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pontosan :K akkor nalad is hasonlo volt, csak kas sorrendben jottek a bugok.

(#240458) sting2 válasza ProEvoFan (#240456) üzenetére


sting2
addikt

Sajnos ezt a párhuzamot nem lehet kihagyni.
Felreertettelek, azt hittem hogy megintesz azért mert "álmodozom " egy kicsit a játékokról, egy Játékos topikban..
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#240459) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Érdekes, elkezdtem játszani a World of Warships-szel (ajánlom amúgy, nagyon patent, ha fogékony vagy a témára), nem pay to win a formula, de vannak pénzért vehető hajók ingame és néhányat a PS Store-ból is be lehet szerezni pár kacattal.
Na most az egy érdekes dolog, hogy nálunk van csomó amerikai hajó csomag, van francia, német, szovjet, brit, épp csak japán nincs egy aprócska bundle-ön kívül, az Xbox Store-ban meg tokkal-vonóval ugyanezek a csomagok vannak ugyanezekkel az árakkal... plusz egy fasza japán hajó. Valahogy úgy érzem, az amcsi játékosok inkább ezt vásárolják, nem a Mutsu-t. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240460) Scholes9 válasza sting2 (#240442) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én örülnék is neki. Persze lehet kevesen vannak ezen a véleményen :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#240461) ldave válasza .LnB (#240439) üzenetére


ldave
félisten

Ezen én is gondolkozom, az eredeti játékmód szerintem nem tetszene (a túlélős), de ez az Explorer mód jól hangzik.

A Slime draws near! Command?

(#240462) .LnB válasza ldave (#240461) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan így vagyok én is vele. És ez most jó ár is (Jó mondjuk nem az a ~700ft a szempont), de most meg pont felesleges lenne. :) Alszok még rá, és majd nézek pár gameplay-t róla.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240463) markknight


markknight
veterán

Mától lesz tölthető a spider-man ps now-ban?

(#240464) oriic válasza markknight (#240463) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amint bejelentik hivatalosan, igen.

Live-Die-Respawn

(#240465) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Bleeding Edge "csoda" nem is jön PS-re? Na nem mint ha ki szeretném volna próbálni, csak most nézem, hogy Store-ba nincs. Kiváncsi voltam mennyiért vesztegetik, erős 5/10-es játék a Hellblade után... Szomorú. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240466) erahurka válasza .LnB (#240465) üzenetére


erahurka
félisten

Remélem Hellblade 2 jön majd PS5-re. Akár valami olyan rendszeren keresztül mint az EA Access.

(#240467) Wesder válasza .LnB (#240465) üzenetére


Wesder
félisten

Ne szomorkodjàl, készül a Hellblade 2. Melyik MS ex cím jõtt még PS-re a Minecraft-on kívül?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240468) Bad Pritt válasza erahurka (#240466) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt már a Microsoft adja ki, nem? Mert akkor az a rendszer a Gamepass.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240469) .LnB válasza Wesder (#240467) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van más? ;]
Ja a Halo, na mondjuk az nem is hiányzik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240470) RangerFox válasza .LnB (#240439) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha tényleg érdekel a játék, akkor én nem várnék a helyedben. Tavaly október óta (megjelenéstől) várom, hogy leértékeljék az Afterparty című indie játékot (az Oxenfree készítőinek legutóbbi játéka), de még egyszer se tették. Lassan már ott tartok, hogy megveszem teljes áron, nem is értem, miért nem vettem meg egyből...

(#240471) oriic válasza .LnB (#240469) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cöh. ;]

Live-Die-Respawn

(#240472) Wesder válasza .LnB (#240469) üzenetére


Wesder
félisten

Van màs, csak a szemüveged miatt nem làtod. Egyébként nem kell sajnàlni a Bleeding Edge-t. Elgurult a csapat gyógyszere, és jobb hogy kiadtàk magukból ezt a hülyeséget, mert a bent tartottàk volna az megàrtott volna nekik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240473) erahurka válasza Bad Pritt (#240468) üzenetére


erahurka
félisten

Menő lenne ha bevezetnék PS5-ön is. Az exkluzívaikat ilyen előfizetéssel lehetne játszani a konkurens platformon.

(#240474) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg a The Last of Us és Iron-Man VR előrendelők visszakapják automatikusan a pénzüket. (PS Store kiadásokról van szó)

Live-Die-Respawn

(#240475) Bad Pritt válasza erahurka (#240473) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akár drágábban is. Halálra is ítélné az Xboxot, elég lenne egy konzol. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240476) .LnB válasza Wesder (#240472) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látom én csak köcsögösködök. Ez a beismerés újdonságként hatott most rád? :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240477) Wesder válasza .LnB (#240476) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, teljesen meglepődtem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240478) .LnB válasza Wesder (#240477) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a alkalmankénti durcázás azért annyira vicces, pont TŐLED.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240479) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Sziasztok! Valaki barkácsolgat itt a topikban a Dreams-el? Mennyire lehet jól irányítani DS4-el?

(#240480) 3L1T3 válasza .LnB (#240465) üzenetére


3L1T3
addikt

Semmi köze ahoz, hogy a Hellblade milyen lett. Ezt a Ninja nagyon régóta hegesztette pár emberrel, lényegében a kreatív emberek egy szerelemgyereke volt, az MS + Ninja Theory között meg a megálapodás része volt, hogy az MS-nek ki kell adnia akkor is ha szar akkor is ha nem.

Bejegyzésem azért van vastagon szedve, hogy ne keringjen újabb hülyeség csak azért mert valakin folyamatosan szemüveg van. :R

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#240481) RangerFox válasza kriszpontaz (#240479) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Használható, de körülményes, és meg kell tanulni a gombkombinációkat (ponthoz ugrás, klónozás, kameraszög váltás stb.) hogy ne legyen kellemetlen a használata. Nagyon jó tutorialok vannak benne, érdemes azokkal kezdeni.

(#240482) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Idő előtti szivárgás.

No Man's Sky Exo Mech trailer

Live-Die-Respawn

(#240483) kriszpontaz válasza RangerFox (#240481) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi a választ, gondolkodom a beszerzésén, érdekes cuccnak tűnik, csak sok helyen olvastam, hogy jobb hozzá a Move, az meg nincs.

(#240484) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok Dirt mikor lesz elérhető? Holland storeban még nem látom.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#240485) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#240480) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a megálapodás része volt, hogy az MS-nek ki kell adnia akkor is ha szar akkor is ha nem.
Akkor ugyanez a szerzōdés volt a Crackdown-SoD párosnál is? ;]
bocs :B :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#240486) consono válasza oriic (#240482) üzenetére


consono
nagyúr

Lassan elő lehet venni újra, gyakorlatilag már semmi köze ahhoz a játékhoz, amivel 2-3 éve játszottam :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#240487) markknight válasza aram01 (#240484) üzenetére


markknight
veterán

Már tölthető!

(#240488) #20411392 válasza oriic (#240474) üzenetére


#20411392
törölt tag

Csodásan rárakják gondolom majd walletre a pénzt ha jól sejtem...aztán hupsz, ha megjelenéskor drágább lesz a játék valami miatt, akkor még extrában is fizethetek egy már megvásárolt tartalomért.
Én szeretek előrendelni játékokat, mert ezzel támogatom leginkább a fejlesztést, de lehet át kell ezt gondolnom.

(#240489) Sordoran válasza oriic (#240474) üzenetére


Sordoran
addikt

És aki nem akarja, az így járt? Mert az euro árfolyam miatt szerintem nem mindenki örül ennek, ha esetleg új áron kerül vissza majd. (engem speciel ez nem érint, de együttérzek velük)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#240490) oriic válasza Sordoran (#240489) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passzolom, a hivatalos oldalon csak ennyi van:

[link]

"The Last of Us Part II and Iron Man VR have been delayed. All digital pre-order consumers will automatically receive a refund. Please check your email for more details."

Mondjuk nekem az sem tiszta, hogy ez csak US, vagy EU is.

Live-Die-Respawn

(#240491) Carlos Padre válasza .LnB (#240465) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem a hellblade után, mert nem egy stílus , hanem az overwatch után 5/10.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240492) keIdor válasza oriic (#240474) üzenetére


keIdor
titán

Kemény, mint TLoU 2 előrendelő, akkor elvileg nekem is visszaküldenek pénzt. Erre kíváncsi leszek.
Ha így, automatikusan visszaküldik, akkor nem tudom mi lehet a háttérben... meg mikor adják ki.
Lehet PS5 lesz ebből akkor, vagy nem tudom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#240493) .LnB válasza Carlos Padre (#240491) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tudok úgy tekinteni egy stúdióra, mint stúdió, és nem mint húsfeldolgozó üzem. Ha egy stúdió képvisel egy minőségi szintet, akkor én azt is várom tőlük. Látom velem van a baj, de én így gondolom. :U

(#240480) 3L1T3

"Bejegyzésem azért van vastagon szedve".."mert valakin folyamatosan szemüveg van."
Nem vagyok szemüveges, sőt kontaktlencsém sincs. De azért köszi. :) ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240494) Carlos Padre válasza .LnB (#240493) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Technikailag megüti ugyanazt a szintet, mint a hellblade, azzal nincs baj.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240495) saelin válasza consono (#240486) üzenetére


saelin
veterán

Már jó egy 1,5 éve megéri az árát! Rengeteg content, multi, mission-ök és story is van benne. Az eddig megjelent update-ek mind ingyenesek és valószínűleg a jövőbeliek is azok maradnak. Ennek a játéknak a Ps5 megjelenése nagyon jót fog tenni, mert az egyetlen gond vele konzolon a hülye 30 fps lock. Tudod uncap-elni a frame-et 1080p módban, de az 30-50 között vadul ugrál. Egy sima 60 fps nagyon jót tenne a konzol verzióknak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240496) .LnB válasza Carlos Padre (#240494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy példával éljek. Ha a CDPR a Cyberpunk 2077-nél hozna egy Assassins Creed szintet, azzal cseppet sem lennék elégedett egy The Witcher 3 után. Kicsit más stílus, kicsit más játék, de a színvonal, a minőség a lényeg. Nálam.

De egyébén nem érdekel ez a Bleeding Edge, csak azt hittem ez megjelent PS-re is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240497) Wesder válasza Carlos Padre (#240494) üzenetére


Wesder
félisten

De hàt ez gagyi mert szines-szagos Overwatch melee.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240498) .LnB válasza Wesder (#240497) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig írhattad volna azt is, hogy azért mert MS Studio csinálta, úgy hitelesebb hiszti lenne. :(((
Nem saját kútfőből írtam, hogy nem nagy szám, hanem a tesztek alapján. Az összképet néztem, a Hellblade után csalódást keltőek az értékelések.

Egyéb problem? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240499) aram01 válasza markknight (#240487) üzenetére


aram01
nagyúr

Ránézek, köszönöm.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#240500) Wesder válasza .LnB (#240498) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem sem tetszik ne aggódjàl.
Ez a jàték akkor is jött volna ha nincs MS, max nem most. Ràadàsul nem is tett volna túl jót a Ninja Theory-nak ha nincs mögöttük valaki. Elvileg lesz majd hozzà valami single kampàny is. Az talàn majd ér valamit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.