Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240601) Wesder válasza markknight (#240600) üzenetére


Wesder
félisten

Az a pontozós? Azt imàdtam.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240602) Renok válasza Wesder (#240599) üzenetére


Renok
senior tag

A DS4-nél is úgy látszik, aztán mégsincs külön sajnos. :(

(#240603) Wesder válasza Renok (#240602) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig külön van. Az SX-en meg méginkàbb nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240604) Renok válasza Wesder (#240603) üzenetére


Renok
senior tag

Sajnos nem.
Nézd meg, ilyen belülről.

Ilyen lenne belül, ha külön lenne.
Én az egyik DS4-emet átépítettem utóbbira.

De Te is ki tudod próbálni. Nyomd meg valamelyik irányt a DS4 D-pad-on: pl. ha nyomod a lefelét, a többi irányt jelentő gomb is elmozdul picit lefelé.

[ Szerkesztve ]

(#240605) saelin válasza KaitouP (#240585) üzenetére


saelin
veterán

Ejj, akkor ennek a hátulján nincsenek gombok mint amit a button attachment ad a Ds4-hez? Én azt hittem azért hozzák ki azt a terméket, hogy szokassák a népet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240606) fahrii válasza erahurka (#240568) üzenetére


fahrii
őstag

Első autós játék ahol nem az a kihívás, hogy első legyek hanem hogy végig érjek a pályán bukás nélkül. :DDD
Szar érzés mert alapvetően jó vagyok autós játékokban, de ettől függetlenül tök élvezetes.

(#240607) KaitouP válasza saelin (#240605) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehet lesz variáns, mint X-en az Elite kontroller. A legjobb az lenne, ha eleve úgy alakítanák ki a gépcsomagokat, hogy lenne standard kontroller verzió meg "Pro" kontroller verzió.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#240608) Carlos Padre válasza saelin (#240605) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Később jöhet egy pro kontroller hátsó gombokkal.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240609) Willhunting válasza fahrii (#240606) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Ez az inverz két tónusú dizájn valami okádék. Feketében jobban adja, bár még így is fura...
Kép

(#240610) Steve1207


Steve1207
veterán

Srácok a Beyond Two Souls részemről jobban adta, mint a Detroit, most értem épp a végére. Detroitban már elhúzottnak éreztem az egészet, itt pont jó volt minden. Mintha valami 90-es évekbeli film/filmek legjobb jeleneteit vittem volna végig beékelve az egész történetbe, Navahó pedig külön kiemelkedő volt.
Nem gondoltam, hogy ennyire megfog, csak épp belenéztem unalmamban és 3 játszásra végig is szaladt az egész.

.

(#240611) Imilenni


Imilenni
addikt

Egyébként szerintetek kijön egyáltalán PS4-re a Last of us 2?
Máskülönben miért vették le a boltból, és fizetik vissza? Úgy őszintén!

Press "F" to pay respects.

(#240612) hhenry válasza Imilenni (#240611) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem kijön,de az tényleg elég érdekes,hogy vissza is fizetik :F

(#240613) Imilenni válasza hhenry (#240612) üzenetére


Imilenni
addikt

Novemberben jelentették be nem?
Akkor már előrendelhetted, és 4 hónap volt megjelenésig, aztán május lett belőle, az akkortájt 5 hónap lehetett.
Ha úgy nézed, ősz előtt nem jön.
Pedig ősszel jön a kövi gen :F

Press "F" to pay respects.

(#240614) hhenry válasza Imilenni (#240613) üzenetére


hhenry
őstag

Volt arról is szó,hogy csúszik a kövi gen

(#240615) Imilenni válasza hhenry (#240614) üzenetére


Imilenni
addikt

Kínában már javában mennek a gyárak :)

Press "F" to pay respects.

(#240616) hhenry válasza Imilenni (#240615) üzenetére


hhenry
őstag

Akkor majd állnak a raktárban vagy nem tudom :N

(#240617) Imilenni válasza hhenry (#240616) üzenetére


Imilenni
addikt

Nagyon bízol a Sonyban ugye? :D

Press "F" to pay respects.

(#240618) .LnB válasza Carlos Padre (#240595) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elsőre amikor láttam, én is azt hittem, hogy fanmade. Pedig nem vészes, csak fura a két szín. Viszont az, hogy felfele is világít, az nekem annyira nem tetszik. De ha kikapcsolható lesz, vagy nem lesz túl éles a fény, akkor annyira nem gáz.
Kicsit huncutkodott a Sony, belevitte ezt a két színű fényezést. De szerintem ennyi kell. És úgy is lesz 80 millió féle színben egy idő után.

A 3,5 jack csatlakozó maradt? Nem látom a képeken. Beépített mikrofon van a kontrollerbe, így lehet, hogy leszedték róla. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240619) mango21 válasza Imilenni (#240611) üzenetére


mango21
csendes tag

Biztos, hogy kijön. Arra kezdték el fejleszteni és úgy tudnak belőle a lehető legtöbbet eladni is.
Ami nekem fura az az, hogy a logisztikai dolgokra fogták a csúszást. Akkor viszont max heteket csúszna szerintem. Inkább pénzügyi okai lehetnek. Így viszont inkább hónapokat fog. Talán ősz lesz. Nyilván jobb nekik, ha közelebb lesz (egyidőben?) a ps5 megjelenéséhez. Kíváncsi leszek a Ghost of Tsushima megjelenése is csúszik e.

(#240620) .LnB válasza mango21 (#240619) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Logisztikai dolognak számít az is, hogy nem tudják legyártani a fizikai verziókat, plusz nem tudják "teríteni" világszerte.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240621) .LnB válasza fahrii (#240606) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az első részét viszonylag sokat nyüstöltem. Jó ugyan sose voltam benne. De sokszor csak leültem és nyomtam egy -két szakaszt. Rendesen leizzasztott. PC-n toltam kormánnyal, minden segítség off. Igazából csak küzdesz a kocsival, az úttal. De valahol tök jó élményt adott, ez az irtó nehézség. És az, hogy leizzasztott, az szó szerint értendő. :)

Tegnap még csak letöltöttem a 2.0-t. Nem próbáltam ki, de nagyon kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240622) mango21 válasza .LnB (#240620) üzenetére


mango21
csendes tag

Tudom, de szerinted akkor mennyit csúszna?

A pénz visszafizetésből tényleg hónapokra lehet számítani. (Ne legyen igazam).

[ Szerkesztve ]

(#240623) GEIL


GEIL
addikt

Azért egy "Final Fight 1-2-3" féle klasszikus utcán haladós verekedős anyagot elbírnék modern grafikával.......Mortal Kombat és Street Fighter mellett játéktermi Arcade gépeken nagyon kedvelt volt......akár egy remake is jöhetne....de arcletevős látvánnyal, darabokra hulló környezettel, fröccsenő mindennel és a régi mozdulatokkal....stb
[link] <--- :C :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#240624) .LnB válasza mango21 (#240622) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem gondolkodok ezen. Múltkor is írtam, hogy én nem leszek egyáltalán meglepődve, ha a PS5 is csúszni fog. És akkor az egész Sony "naptár" tolódni fog.

Az egyetlen kérdés számomra, hogy ha a PS5 tényleg csúszik, akkor vajon a Sony vár e vele jövő év karácsonyig? Szoktak ragaszkodni az év végi ünnepek körüli megjelenéshez, de az már túl sok idő is lehet. Viszont válság lesz, azt meg lehet, hogy kivárják.

A The Last of Us 2 meg fog jelenni PS4-re is, ez 100%. A Ghost of Tsushima pedig már csak azért is csúszhat mert a TLoU2 csúszott. Több indok nem is kell. Mármint a Sony-nak nem kell, az usereknek fog habzani a szája az biztos.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240625) -secret- válasza Willhunting (#240609) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah így feketében adja de szerintem mindegy milyen színű lesz. Gondolom ha az alap gyári kontroller fehér akkor a gép is valamennyire fehér lesz.

(#240626) #09990144 válasza GEIL (#240623) üzenetére


#09990144
törölt tag

Streets of Rage 4? 2020 Q2-t írnak megjelenésre.

(#240627) .LnB válasza ProEvoFan (#240440) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A többi Lego játékkal hogy álltok? Próbáltatok mást? Van még ilyen open world?

Nálunk már közel a cél az Undercover-be. Pár karakter van még meg az összes küldi kimaxolása.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240628) Bazsi1987 válasza .LnB (#240624) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem csúszik a ps5 a válság miatt és gondolom hogy csúsztatnak a játékokon is így fognak időt nyerni, asszem kb 8 éves volt az előző generáció is a válság miatt :( lesz itt kisebb nagyobb gondja az embereknek év vége felé mint next gen konzolt plusz sokaknak új tvt-vegyenek..

[ Szerkesztve ]

(#240629) GEIL válasza #09990144 (#240626) üzenetére


GEIL
addikt

Na ez már nemrossz...de ez még még mindig PS2 vagy 10 évvel ezelőtti "sprite-modelles kinézet"......én Full 3D modelleket szeretnék (pl MK11 minőségben) egy 2D oldalscrollozós világban.....nagyobb részecskerendszerrel és dinamikus kamerakezeléssel. :R :DDD :U :K :B ;]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#240630) .LnB válasza Bazsi1987 (#240628) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sokan nem számolnak azzal, hogy a Playstation 5 megjelenésére időzített úgymond "system seller" nyitócímek fejlesztése se folyhat túl simán (leginkább sehogy). És azok is eredményezhetnek csúszást. (Sőt itt sok dolog egyszerre összejött most.)
Csak ugye azokról a játékokról még nem tudunk, mert nincsenek bejelentve. Valószínűleg tavasszal-nyáron jelentették volna be ezeket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240631) Herpike


Herpike
tag

Sziasztok!
Szeretnék Tőletek segítséget kérni, idáig TV-n játszottam, de meguntam az asszony :D nyávogását, és vennék Monitort PS4-hez.
Ebben szeretnék segítséget kérni, ki milyet használ? Mekkora az a méret amin 165cm TV után élvezhető lenne játszani?! Méret legalább sztem 60-68cm képátló kellene?! ár max 70k-t lőttem be..., remélem elég lenne...! :o :DDD
Köszönöm a segítséget!

(#240632) GEIL válasza Herpike (#240631) üzenetére


GEIL
addikt

27".os...144Hz (240hz) -es...1ms válaszidő..."gamer" szériás moniitort nézz......következő konzolgenerációhoz vagy pc-hez is jó lehet később. :K ez alá már ne menj...2020 van. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#240633) frankdelgado válasza Herpike (#240631) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ahogy így olvastam elsőre fél szemmel az jött le, h az asszonyt untad meg... :) Pedig most rájuk vagyunk kényszerülve, mert az egyéb biztonsági okokból nem játszik...

monitor témája: én egy 27-es dellen toltam, teljesen jó már az a méret is, főleg hogy csak tartalék megoldás.

(#240634) RangerFox válasza james001 (#240581) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mennyi idő volt?

(#240635) Deck válasza GEIL (#240632) üzenetére


Deck
titán

Aztán minek a PS-hez a 144Hz vagy a 240Hz? Melyik játékhoz kell?
1ms gamer monitorok se annyik a valóságban. Lényeg, hogy TN-t ne vegyen. IPS vagy talán találhat VA-t is de a milyen monitort vegyek topikba jobban jár, mint itt..

PS5

(#240636) Herpike válasza frankdelgado (#240633) üzenetére


Herpike
tag

Asszony unhatatlan, inkább a sz@r műsorait untam meg... :D

(#240637) GEIL válasza Deck (#240635) üzenetére


GEIL
addikt

Ha a következő konzolgeneráció már nem csak fix 60 fps-re lesz belőve, hanem tud majd pl 1080p-ben 144 fps-t, akkor egyértelműen a jobb frissitési fekvenciás monitor a jobb választás......ezen kár vitatkozni....elhiszem hogy van akinek elég a 8 ms és 60 hz-es monitor, de nem vagyunk egyformák......és igen...IPS panellal jár jobban, ebben egyetértünk.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#240638) Herpike válasza Deck (#240635) üzenetére


Herpike
tag

Szia!
Oda is írtam már :)
Itt is bepróbálkozok hátha, valaki használ valamelyet és meg van vele elégedve.
Mivel csak másodlagosan szeretném használni a monitort IPS monitorban gondolkozok, 27-s környékéig..., 60hz :D elég hozzá? Esetlegesen valaki tud is márkával példázni?

(#240639) F-ECT$ válasza GEIL (#240637) üzenetére


F-ECT$
titán

"Ha". Ha meg nem fogja tudni, akkor fölöslegesen fizetett érte többet.

Dive ever, work never.

(#240640) Deck válasza GEIL (#240637) üzenetére


Deck
titán

144? Örülni fogunk a 60-nak is. Nem kell azért álmodozni.
8ms? Az IPS-ek se ennyik, ne akarj ferdíteni. Sőt, ahogy írtam az 1ms se valós 1ms a valóságban és az IPS-nél más ez. Teljesen m1, hogy 1ms vs 4ms.
Acer Predator XB271HU pl. Ez is IPS és 4ms. Aztán szar lenne?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#240641) Deck válasza Herpike (#240638) üzenetére


Deck
titán

A 60-at se használja ki jelenleg a PS. Jobban jársz abba a topikba ott tényleg értenek is hozzá. Én is ott szoktam érdeklődni ilyen ügyben :R

PS5

(#240642) frankdelgado válasza Herpike (#240638) üzenetére


frankdelgado
őstag

Már írtam DELL. De ezen [link] mondjuk elgondolkodnék erősen, ha most vennék...

(#240643) GEIL válasza F-ECT$ (#240639) üzenetére


GEIL
addikt

Na jó...látom kár mondanom bármit....ilyen technikai dolgokra én nem sajnálom a pénzt, ha tudom hogy jobbat fogok kapni a pénzemért.....az meg hogy csak pl 2-3 év mulva fogom kihasználni teljes tudásában, az nem zavar.....Ilyen dolgokat szerintem minimum 5 évre vesz mindenki......(PC az más téma, ott mindig lehet valamit tenni bele) konzolt vagy perifériákat hosszabb időre vesz az ember.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#240644) Deck válasza frankdelgado (#240642) üzenetére


Deck
titán

Csak a felbontása nem jó a PS-hez.. :DDD

PS5

(#240645) Deck válasza GEIL (#240643) üzenetére


Deck
titán

De mit fogsz kihasználni rajta? A 60fps max a reális és vannak akik szerint az se. De te szerinted 144 meg 240 lesz? A TV-k az elsődlegesek ilyen szempontból nem a monitorok.

PS5

(#240646) Herpike válasza Deck (#240641) üzenetére


Herpike
tag

Köszönöm! ott is várom a válaszokat! :))

(#240647) GEIL válasza Deck (#240645) üzenetére


GEIL
addikt

Ps5-nek vagy xbox seriesX-nek illene a 144fps-t tolni 1080p-ben......ha már "rtx2080" szintű vga lesz benne.....nem hinném hogy fullHD 60 fps lenne a plafon..... :U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#240648) frankdelgado válasza Deck (#240644) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ps4 slimmel 4k tv-n tolom. A 2k gondot okozna neki?

(#240649) Frod


Frod
addikt

Tegnap megvolt a Horizon: Zero Dawn tegnap mindennel együtt is (TFW), hard szinten, 76 óránál állt meg a mutató és pattant a plat.
SPOILERES (bár csak én vártam ennyit vele szerintem)

Borzasztóan untam a végére, a zárás pedig kiábrándítóan sz.r volt.
Az alapöltet kiváló, a játékmenet szuper (egy darabig), a lore nagyon gondosan felépített, a karakterek nagyja érdektelen - ezáltal a piszlicsáré side questjeik is.
A végére elfért volna egy kis epikusság, azért az egy szál Deathbringer elleni harc nevetséges volt, igazán jöhetett volna egy Metal Devil.
A vége videó emiatt inkább csak felbosszantott; tudom nem kellene, de nem tudom nem párban nézni a GoW-al, és ott sikerült egy áll-leejtős zárást összehozni.
(+én imádtam volna egy flashback missziót az Enduring Victory alatt, egy random katonával, lézerfegyverekkel, robotokat hentelve)
ui: a dlc-ben a két új szörnyet aki kitalálta, nem volt normális. mármint tényleg nem. kb "igen, gyenge a trex? na nesztek" :DDD

Kíváncsian várom sikerül-e kijavítani a gyerekbetegségeket a folytatásra.
7.5/10

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#240650) Deck válasza frankdelgado (#240648) üzenetére


Deck
titán

Nem támogatott felbontás.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.