Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240801) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#240800) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem is jobban adja a fehér kontroller, számomra letisztultabb, prémium látszata van. :K
Az a tippem hogy a gép is hasonló dizájnt kap majd, és jól fog kinézni.
(Vagy porszívó alakja lesz, ha a másik oldalon már van hűtő! :DDD )

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#240802) sting2 válasza Krisz0630 (#240763) üzenetére


sting2
addikt

Nem pénz érte.
De, ha csak a sima "kampányt" kezded el, és szépen lépésről, lépésre, haladsz akkor is jönnek a nyeremények.
Minden autón lehet könnyíteni, optimalizálni, 1-5 skálán - mivel ez az érték alapból nulla..
Traction Control - 1.
Minden segítség - ki
Abs igen
Manuális váltó
Kilométer Óra nézet.
A váltást ted ki az R3 ra, ilyenkor azt is megadhatod, hogy a "poccintesek" irányába váltson le vagy fel.
Ha így játszod, garantált a nagybetűs Granturizmo érzés!..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#240803) sting2 válasza .LnB (#240798) üzenetére


sting2
addikt

Nekem a fehér adja.
A konzol viszont fekete legyen.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#240804) Lacr0ix válasza .LnB (#240796) üzenetére


Lacr0ix
tag

Lego Dimensionsra végül ránéztél az Open World életérzés miatt?

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#240805) ProEvoFan válasza Mike (#240795) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor próbáld ki a Medievilt.A kalóz hajós misszióban agyhugyf@szt kaptam...
Hangulatos játék, de nincs benne pálya közbeni mentés, így okozhat pár idegtépő helyzetet...

(#240806) .LnB válasza sting2 (#240803) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak belinkeltem, mert volt akiknek a fehéres nem jött be. Nekem sincs bajom a fehérrel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240807) Sordoran


Sordoran
addikt

Kijött a fekete/fehér kontroller képe, a feketéért "sírtunk", van egy feketéről fan made kép, erre mindenki fekete/fehért akarja? :DDD Nekem viszont jobban bejön ez a teljesen fekete, csak a színes logo felesleges rá, lehet sima króm színű részemről. Gyanítom viszont, hogy ha a kontroller alapból fehér/fekete, akkor a gép se lesz teljesen fekete. Ha nem is ilyen arányban, de biztos lesz benne fehér.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#240808) Wesder válasza .LnB (#240798) üzenetére


Wesder
félisten

Ezekkel a szines gombokkal és logóval elég bóvli. Fehér gombok és logó jobban àllna. Tudom hogy funmade.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240809) predakon


predakon
őstag

Nekem is a fehér tetszik de fél után gusztustalanul fog kinézni, nem láttam még olyan műanyagot ami ne sárgult volna be (akár magától) pár év alatt, ezen meg izzadni fogunk :D Nájsz

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#240810) .LnB válasza Lacr0ix (#240804) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig nem.
Most nézegetem, nagyon jónak tűnik. De látom, hogy iszonyat drága mulatság. 20k a starter pack, amire még azt mondom, hogy oké. De 4-7k egy kis pack hozzá. 10k meg egy stori pack. :S

Ráadásul a KonzolVilágnál alig van valami raktáron hozzá. És a StarterPack se elérhető sehol ahogy nézem.
Pedig iszonyat, hogy mi minden van hozzá:

The A-Team
Adventure Time
Back to the Future
Beetlejuice
DC Comics
Doctor Who
E.T. the Fantastic Beasts and
Where to Find Them
GhostbustersGhostbusters
The Goonies
Gremlins
Harry Potter
Jurassic World
Knight Rider
Legends of Chima
Lego City (based on the Lego City Undercover video game)
The Lego Batman Movie
The Lego Movie
The Lord of the Rings
Midway Arcade
Mission: Impossible
Ninjago
Portal 2
The Powerpuff Girls
Scooby-Doo
The Simpsons
Sonic the Hedgehog
Teen Titans Go!
The Wizard of Oz

Brutális lista.

Szóval ha elérhető lenne se biztos, hogy belevágnék ebbe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240811) #09990144


#09990144
törölt tag

Egy adott játékhoz tartozó értesítéseket hol lehet kikapcsolni? RDR 2 online eventekről jönnek az értesítések, konkrétan ezt szeretném kikapcsolni.

(#240812) .LnB válasza Wesder (#240808) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod, neked bevallok valamit. Most már van pár éve PS4-em ugye... De a mai napig eljátszom a következőt. Gyerkőccel játszunk, és teljesen lényegtelen random helyzetben mondom neki, hogy:
-Lépjél ki onnan.
-Hogyan?
-"B"-vel.

Ő meg nézi a kontrollert és mondja, apa, ezen nincs "B"....
:D És ez true sztori, tegnap is ezt mondtam neki. És még rám mondják, hogy hater vagyok...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240813) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Fent van a Biped a Store-ban, ha valakit még érdekel. 4590 magyar pénz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240814) Wesder válasza .LnB (#240812) üzenetére


Wesder
félisten

Tehàt kört akartàl mondani és B lett? Ez ilyen 360-as flashback volt? Nekem ugye volt több PS is, meg Box is, de a GoW-ban mikor írta hogy X-el dodge-olok (azt hiszem) akkor a négyzetet nyomogattam, mert mindkét controlleren kék az X. Aztàn leesett hogy fax vagyok, és rossz gombot nyomogatok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240815) #20411392


#20411392
törölt tag

Last of us part II preorder magyar store automatikus visszatérítés

Most jött az email a PAYPAL-tól (a sanyitól semmi), hogy
"sony interactive entertainment network europe limited 23 990 HUF összeget térített vissza vásárlásra ekkor: 2019. szeptember 25."
A dátum wtf...talán akkor rendeltem elő a LoU 2-t

"Az összeget visszatérítettük a mustár kártyádra. Néhány napig is eltarthat, míg megjelenik a kivonaton....blabla"

[előzmény #240488]

[ Szerkesztve ]

(#240816) Bad Pritt válasza Wesder (#240814) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem isn az X-et volt nehéz megszokni, mert az van mindkettőn, csak más helyen. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240817) 30z.Samu válasza #20411392 (#240815) üzenetére


30z.Samu
félisten

De várj. Visszamondtad? Mert ha úgy térítették vissza, hogy le se mondtad, az úgy elég baljós. :Y Mondjuk azt olvastam, hogy a Store-ból eltűnt.

Sic Parvis Magna

(#240818) #20411392 válasza 30z.Samu (#240817) üzenetére


#20411392
törölt tag

Nem mondtam vissza. Oriic írta pár napja, hogy mindenkinek automatikus refund megy a játékra vagy legalábbis valami ilyesmi.

(#240819) 30z.Samu válasza #20411392 (#240818) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az Nekem ki is maradt, az úgy korrekt. :Y

Sic Parvis Magna

(#240820) Wesder válasza #20411392 (#240815) üzenetére


Wesder
félisten

Mennyi???:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240821) Lacr0ix válasza .LnB (#240810) üzenetére


Lacr0ix
tag

Zsebbe nyúlós sztori. Viszont a Lego cuccok sokkal értékállóbbak, mint a Skylanders. Disney Infinity-nek meg saját rétege van,aki csak a figura miatt vette a végefelé kb,mert baszott jól néztek ki :D
Itthoni árakkal nem szabad belekezdeni,mert tudtommal nincs hivatalos magyar forgalmazója.Startert én legolcsóbban 12-be láttam használtan itthon.
Kivárás elvén nézegess külföldi dealeket és 100%,hogy lesz leárazva.

Na meg lecsekkoltam Német MM-t. 30 euro a PS4-es Starter :Y

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#240822) .LnB válasza Wesder (#240814) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem az, hogy akartam. Hanem azt kellene mondanom. De folyamatos a dolog, szóval nem csak néha. De azzal nincs bajom, hogy beazonosítsam a gombokat. Például egy QTE résznél. De mondani a kört, állandóan "B"-nek mondom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240823) Neoteric válasza #20411392 (#240815) üzenetére


Neoteric
addikt

24k? Ez valami special edition?

PSN: ne0teric_sAN

(#240824) #20411392 válasza Neoteric (#240823) üzenetére


#20411392
törölt tag

Yup. A drágábbikat (The Last of Us Part II Digital Deluxe Edition) rendeltem elő. A sanyi oldalán a transaction historyban nincs benne a refund. (A kártyára ugye még nem jött vissza a pénz.)

[ Szerkesztve ]

(#240825) consono válasza Lacr0ix (#240821) üzenetére


consono
nagyúr

Én úgy emlékszem a német Amazonról rendeltem a kölköknek a starter pack-et, de nem húzta be őket a játék, ott porosodnak a kütyük a szekrényben :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#240826) RangerFox válasza 30z.Samu (#240817) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha nincs megjelenési dátum, akkor nem maradhat fent a store-on, ezért kellett levenni.

(#240827) .LnB válasza Lacr0ix (#240821) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most csak úgy "alternatív valóságban" összepakoltam az MM.de-n egy packot. Ez ilyen mindent bele, ami érdekelne. Még így se minden. De Starter Pack + level packok, story packok, figurák.
205€ lett a vége. Ami bőven kerekítve legyen 75 ezer forint. Nem azt mondom, hogy ne csináltam volna már ennél nagyobb hülyeséget vásárlást játékkal kapcsolatban, de azért borsos. :D
Persze lehetne ebből faragni, mert ez 18 tétel. De valahol a vége egyszer úgy is itt lenne, ha rákattannánk. :)
HardverAprón amúgy semmi sincs.

Összességében nem zárom amúgy ki, mert nagyon jónak tűnik. De nem most. Hátha járunk majd arra fele még idén, és akkor lehet, hogy eszembe jut. Meg kiderítem, hogy osztrákoknál forgalmazzák e. Mert MM.at-n nincs például. Pedig az kényelmesebb lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240828) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Crew 2 free hétvége.Ma reggel kilenctől.

(#240829) .LnB válasza ProEvoFan (#240828) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az utolsó update-ben elég nagy változásokat hoztak be benne. Vagyis, viszonylag nagyokat. Meg is lepődtem, hogy így a "vége" fele minek változtatnak rajta ennyit. Szóval egy próbát megérhet, jó játéknak nem mondom. De ezen az arcade vonalon, nekünk ez van meg, a gyerek elvan vele. (Én meg farmolhatom benne néha neki a pénzt kocsikra)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240830) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha esetleg akartok mosolyogni egy jót, olvassátok ezt el: [link]
A csávó felelt az COD: Advanced Warfare és WWII-ért. (Na jó meg a Dead Space-ért, de az rég volt)

Azért a lényeget kiemelném:
"We hope to just make something triple-A. We’re actually calling it quad-A"

Ez van amikor a fejlesztésre szánt pénz kábszira megy el.. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240831) Sordoran válasza Wesder (#240814) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez a baj ha az embernek minden féle platformja van. Maga az, hogy kör vagy B még nem gáz nekem, de a helyzetük igen. Anno PC-hez volt Xbox one kontrollerem, majd jött a PS4, de hamar megszoktam (a kék X zavaró volt azért). Majd jött Switch, itt folyton kevertem a visszagombot. Ezután most vissza PS-hez és vissza kell szokni. Nem egyszerű ez. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#240832) Wesder válasza Sordoran (#240831) üzenetére


Wesder
félisten

Switch-en azért van fordítva, mert japànok jobbról balra olvasnak. (ha jól tudom)

.LnB
Ezt a 4A-s jàték kifejezést azt hiszem az Initiative jàtékàra is mondtàk màr. Kivàncsi leszek hogy mit alkot majd a szupercsapat. Nem szàmítok semmi jóra.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240833) .LnB válasza Sordoran (#240831) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na a Switch-nél viszont nekem is komoly gondom volt ezzel. Pedig, az ugye az origó..

(#240832) wesder:
[link]
Múltkor pont erről diskuráltunk.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240834) 30z.Samu válasza Sordoran (#240831) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mert a törpök élete nem csak játék és mese... ;]

Sic Parvis Magna

(#240835) .LnB válasza Wesder (#240832) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

PUBG-s pézből, a PUBG világában játszódó.... :D De ha a PUBG a viszonyítási alap, akkor a Minecraft is AAAA játék. Szóval lehet igazat mond, minden csak nézőpont kérdése. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240836) Wesder válasza .LnB (#240835) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy jön ide a PUBG? Nem értem. :F
A cikket nem olvastam el, csak a 4A-s jàtékra reagàltam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240837) .LnB válasza Wesder (#240836) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig ott a válasz a kommentedben, hogy miért nem érted. :) Persze, hogy a cikk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240838) Wesder válasza .LnB (#240837) üzenetére


Wesder
félisten

Sejtettem.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240839) koncsik válasza .LnB (#240778) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gratula. :R
Csak hozzátenném, hogy az eméített grafikai/kaemrakezelési problémák onnan származhatnak, hogy a játék sokáig wii U exclusive volt és azon zseniálisan használta a két kijelző adta lehetőségeket, ezt nehéz leredukálni egyre.
Nekem örök kedvencem, 3 (igaz mindegyik Nintendo) platformra is megvan. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#240840) Lacr0ix válasza .LnB (#240827) üzenetére


Lacr0ix
tag

Megkérdezem haverom,mert osztrák MM-ben dolgozik. A osztrák webshop aloldala eléggé hulladék a játékot illetően. Egy nagy reklám. De amúgy pár hozzászólással fentebb említettek 1 porosódót. [link]
Privátban majd megírom,mit írt.

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#240841) .LnB válasza koncsik (#240839) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ehhez nem kell gratulálni, ez egy gyerekjáték. De azért köszi. :D
Gondolkodtam is rajta, hogy azért egy Bloodborne vagy Nioh plat mennyivel jobban mutatna mint ez. :D Mert ugye nekem van összesen 4 platinám.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240842) Mezcal


Mezcal
addikt

Apexesektől kérdezem, a frissítés után, nektek is összeomlik a játék meccs alatt?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#240843) .LnB válasza Lacr0ix (#240840) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért mert porosodik, még nem biztos, hogy eladó. De mindegy is LEGO-t (kockát, szettet) nem veszek kéz alól soha.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240844) .LnB válasza .LnB (#240778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Basszus! Kifelejtettem egy fontos dolgot ebből az Undercover-es összegzésből! :((( (#240842) Mezcal kommentje után jutott eszembe most.

Mégpedig azt, hogy elég sokszor összeomlott a játék nálam. A szokásos CE34878-0 hibával. Féltem is minden alkalommal, hogy nehogy elcsessze a mentésemet. Szerencsére ilyen gond nem volt. Fura is volt, mert jó ideje semmi másnál nem jött elő ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240845) markknight válasza Mezcal (#240842) üzenetére


markknight
veterán

Igen, meg nem talál harmadikat vagy senkit és egyedül dob be. Ha meg igen akkor sokszor kidob a menübe. Jelenleg játszhatatlan a játék, patchre várunk.

(#240846) Frod válasza Mezcal (#240842) üzenetére


Frod
addikt

Ezt nem tapasztaltam, viszont 10-ből 8 alkalommal két fővel indul a "trio" mód, és ezt a frissítést óta csinálja nálam. Fantasztikus mondhatom... -.-
A saját topicjában talán jobban értesültek az esetleges bug-okról, ott is kérdezz rá.

Do you see the white shadow?

(#240847) Mike


Mike
veterán

Mi a különbség a 2 ps+ uncharted között a storeban?

(#240848) .LnB válasza Mike (#240847) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Single Player, Multiplayer

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240849) Mike válasza Lacr0ix (#240821) üzenetére


Mike
veterán

A legoval az a baj, hogy egy kaptafa, max más a körítés

(#240850) Mike válasza .LnB (#240848) üzenetére


Mike
veterán

Mert nincs kiirva semmi. Akkor mindkettőt be kell tenni a kosárba, de csak az egyiket engedi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.