Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240751) james001


james001
veterán

62. platinám,ahogy látjátok,nagyon ritka és nehéz platina volt ;] :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#240752) @rglaaf válasza erahurka (#240745) üzenetére


@rglaaf
veterán

És akkor a GTS rally részére köpködött mindenki :D ma lenyomtam egy etapot kb 14 perc volt mire végig értem de komolyan olyan durván kiégetett hogy nem tértem magamhoz töröltem is ez nem casul gémereknek való játék :P

PSN:BiZzare_0 ️

(#240753) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Mi a különbség a v1 és a v2 kontroller között ?
Valamint honnan tudom hogy az enyém melyik :F ?

(#240754) Wesder válasza hjtz4t3wrseg (#240753) üzenetére


Wesder
félisten

A v2-n a LED csík làtszik a tapipadon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240755) hjtz4t3wrseg válasza Wesder (#240754) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

kösz ! :R

(#240756) Mezcal válasza erahurka (#240745) üzenetére


Mezcal
addikt

Rühes térkép meg flashback miért maradt ki ebből a szemétből, nem értem.

Te érted félre ezt a játékot, ez nem az a játék. Arra ott van a sima Dirt széria.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#240757) pistimilan


pistimilan
csendes tag

Sziasztok! Playlink-es játékoknál működik a közös játék, ha csak az egyik gépen van meg az adott játék? Addig sikerült eljutni, hogy a másik tv-n látták azt ami nálam ment, de a telefonjuk nem tudott csatlakozni. Bocsi, ha hülye kérdés de nagyon nem értek ehhez. Köszi előre is.

(#240758) S e t h válasza erahurka (#240745) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem játsszál még vele sok-sok órát és válogatott jelzők kíséretében oszd meg velünk, hogy a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#240759) S e t h


S e t h
nagyúr

Végre magam mögött hagytam a Metro Exodust és nem csak azért nem írok róla többet, mert már többször a számra, klaviatúrámra vettem, hanem mert egyszerűen el akarom felejteni, számomra nem méltóbb többre.
Psfanboy talán többet tudna róla írni, meghallgattam volna mitől is volt ez olyan jó.

Viszont a Black flag egyre jobban beszippant. Eleinte csak rövid időszakokra kapcsoltam be, mert az irányítás kezdetlegessége nem volt ínyemre, de aztán a történet magával ragadott. Számtalan kis videó gondoskodik róla, hogy valóban abban az érában érezzük magunkat, amit ugyan már kicsit késő a kalózkodás aranykorának hívni, de azért vérbeli vízi martalócnak érezhetjük magunkat a sós vízpermettől csöpögő vitorlázat alatt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#240760) ProEvoFan válasza .LnB (#240689) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Lego City az a Lego GTA.Ahogy GTA sorozatból is csak "egy" van, úgy a Lego City Undercoverből is.
De a nyitott világ vonatkozásában a DC van legközelebb az Undercoverhez.
Meg állítólag a Lego Marvel Super Heroes 2, de erről nem tudok mondani semmi konkrétat, mert nincs meg.

(#240761) KaitouP válasza hombre[EU] (#240744) üzenetére


KaitouP
veterán

Hallod kipróbáltam, úgy mondtam ki hogy "effe effe szevön rímék", felismerte és indította a játékot. :DDD :DD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#240762) saelin válasza KaitouP (#240761) üzenetére


saelin
veterán

Mondtam én hogy engrish-ül menni fog. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240763) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Akinek megvan vagy játszik a Gran Turismo Sport-al.

Megéri megvenni a Spec 2 kiadást? Kb. 1500-al drágább mint a hagyományos.

Anno mikor megjelent megvolt a game, de még akkor nem volt benne karrier csak jogsi meg online verseny, ahogy látom azóta hízott tartalmilag a game, így elgondolkodtam rajta.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#240764) hjtz4t3wrseg válasza Krisz0630 (#240763) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

mi a különbség ?

(#240765) RangerFox válasza hjtz4t3wrseg (#240764) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ingame currency kocsikra.

(#240766) hjtz4t3wrseg válasza RangerFox (#240765) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Magyarul ? :F

(#240767) Wesder válasza hjtz4t3wrseg (#240766) üzenetére


Wesder
félisten

Jàtékpénz kocsikra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240768) hjtz4t3wrseg válasza Wesder (#240767) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Aha !
köszönöm.
Az mit jelent ?
Ugyanaz a játék, csak van benne játékpénz amit elvásárolhatsz ?

(#240769) Wesder válasza hjtz4t3wrseg (#240768) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ugyan azt a pénzt kapod pluszba, mint amit versennyel nyerhetsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240770) hjtz4t3wrseg válasza Wesder (#240769) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Akkor olyan mint a "gazdálkodj okosan" ! ;]

(#240771) Lacr0ix válasza Krisz0630 (#240763) üzenetére


Lacr0ix
tag

A Spec 2 1 lemez helyett már 2 lemezes. 2019 Májusig az összes frissítést tartalmazza és nem kell lefrissítened a totálisan alap csupasz játékot,ami 2017-ben jelent meg.
Az alapváltozathoz képest 2,5 millió játékvalutát kapsz és 10 db Gr.3 kocsit.
https://blog.eu.playstation.com/2019/10/04/gran-turismo-sport-spec-ii-roars-onto-playstation-store-today/

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#240772) KaitouP válasza saelin (#240762) üzenetére


KaitouP
veterán

Igazad is volt. :P :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#240773) Imilenni


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#240774) Scholes9 válasza Imilenni (#240773) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na erre kiváncsi leszek :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#240775) saelin válasza Scholes9 (#240774) üzenetére


saelin
veterán

Death Stranding film.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#240776) Ramoskaa válasza Wesder (#240721) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Reménykedtem benne. :D

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#240777) gyuromoj válasza james001 (#240751) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kis gól is gól. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#240778) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

LEGO City Undercover


Rendszeresen elő jön a kérdés itt a topikba, hogy gyerekek számára, melyik játékot ajánljuk. Biztos én is egy ilyen kérdés után kaptam válaszként ezt a címet. És én is úgy gondolom, hogy 10 éves korig, mindenképp ez az egyik (hanem a legjobb) választás.

És azért gondolom, hogy érdemes ezt kiemelni a sok LEGO-s játék közül, mert ez a játék open world. Ezért a gyerek bármikor elütheti vele az időt pár órácskára, még akkor is ha már végzett a játékkal. Ez a LEGO játékok GTA-ja. Természetesen mindenféle erőszak nélkül. 100%-ig gyerekbarát, még a bunyók is úgy vannak benne megcsinálva, hogy vicces legyen.

Tartalom tekintetében példás a játék. Nálunk 76 órát mutat az óra. Tegnap lett meg a platina. Amit részben én csináltam, de előtte a fiam rengeteget játszott már vele, "csak úgy". Ő nem sokszor csinálta a küldetéseket, legtöbbször csak járta a várost, kocsikázott. Az elmúlt napokban gondoltam rá, hogy játsszuk végig a sztorit, hogy meglegyen neki az összes fő karakter. Aztán úgy alakult, hogy a játék előtt ragadtam, és meg sem álltam a platináig. Osztott képernyőn aranyos kis családi móka. Ugyanakkor egyetlen feladat sem igényli az összedolgozást két játékosnál. Minden feladat, pálya úgy van kitalálva, hogy egyedül megoldható legyen.
Felnőttek számára, a játék borzasztó könnyű. Az egész úgy van megcsinálva, hogy olyan kis gyerkőc is boldoguljon vele, akinek ez az első játéka. A grafika gyenge közepes, bőven elbírna még pár effektet, élesebb textúrákat, és részletesebb modelleket a hw. De valamiért nem igazán vitték túlzásba a fejlesztők. Multiplatform címeknél jellemző, hogy nem kimagaslóan szép játékok, de látva pár játékot, azért lehetett volna egy kicsit bőkezűbben is bánni a megjelenéssel.
Egyetlen probléma a játékkal kapcsolatban, az a borzalmas kamerakezelés. Ami esetenként nagyon dühítő tud lenni. Úgy csinálták meg a játékot, hogy esetenként kiveszik a kezünkből a kamera mozgatásának lehetőségét, hogy egy adott dologra, feladatra, összeszedhető tárgyra irányítják vele a figyelmünket. De ez sok bosszúságot szül. Ráadásul van olyan helyzet ahol az irányítás a kameranézet függvényében változik. Sokáig azt hittem, hogy vannak adott helyek, ahol nem is lehet körbenézni. Aztán rájöttem, hogy a "távcsővel" lehet, de az meg olyan borzasztó lassan fordul, hogy az se igazán kényelmes. A játékidő nagy részében nincs se a kamerával, se az irányítással probléma, de ha van, ott őrjítő néha.
Külön vicces kis dolog, hogy (eleinte csak) pár járműben van nitro. (Később bármilyen kerekes járműben lehet) Ami nem több mint egy blur effekt. Semmivel se megy tőle gyorsabban az adott jármű. :)

A játék tele van utalásokkal, easter egg-ekkel, ami érdekes módon számunkra, felnőttek számára lehet érdekes, vagy esetenként megmosolyogtató.
Én kicsit hiányoltam a játékból, hogy más nagyobb brand-ek karakterei nem szerepelnek benne. Ez ugye a LEGO saját City világában játszódik. Ezért nincs semmilyen más szereplő benne akiknek esetleg külön LEGO játékuk van, gondolok itt Batman-re például, vagy a LEGO Movie-ra (bár talán egy LEGO Movie-shoz hasonló kosztüm van a játékban.

Szóval bátran ajánlom gyerekek számára. Iszonyat mennyiségű tartalom van benne. Csak példaként, 305 figura, 450 arany kocka, 120 jármű stb stb.... Nagy az újrajátszhatósági faktor. És teljesen erőszakmentes. Apukák, anyukák pedig rámehetnek a platinára, ami igazából csak idő kérdése, mert kihívást számunkra nem nyújt.

Plat: [kép]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240779) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Szépen lassan haladok a Resident Evil 3-mal, tuti én leszek, aki leglassabban viszi végig, de mostanában nincs annyi időm/kedvem játszani. Ez a játék rohadt jó, ugyan rövidebb, de sokkal pörgősebb, mint a 2 volt. Többen kifogásolták, hogy nincs benne annyi fejtörő, sőt, szinte semennyi sincs a 2-höz képest. Viszont adrenalin adagolásban sokkal jobban teljesít, mint az elődje. Már bent vagyok a rendőrségen, ahogy beértem, annyira elkapott a "nosztalgia" faktor, hogy hihetetlen. Tök jó, ahogy egyes személyeknél láthatod, hogy mi történt velük (pl Marvin-al vagy a folyosón a két legyilkolt rendőrrel), meg láthatjuk hogy miképpen keletkezett a fürdő falán az a "lyuk", amin keresztül később Leon flangál majd.

Sokatoknak biztos nem új a story, mert játszottak az eredeti játékokkal is, de Nekem ezek kimaradtak, így a Remake-ek által ismerem meg. :B Eddig nem bántam meg az előrendelést.

Sic Parvis Magna

(#240780) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap kipróbáltam kicsit a Dirt 2.0-t. Utoljára az első Colin McRae játék váltotta ki belőlem ugyan ezt az érzést, hogy "Na ez ám a rali!"
Nagyon megtetszett így elsőre. Az egész dizájn, a körítés, a grafika, a zene, a vezetési élmény, a sebességérzet. Valahogy így kell kinéznie manapság egy ralis játéknak! Úgy álltam neki, hogy minden vezetési nehézésket 3/5-re állítottam már rögtön az elején. Aztán Time Trial-ban mentem 4 szakaszt. Rögtön az elsőn, úgy lezúztam a kocsit, hogy végig se értem a szakaszon. És a többi szakaszon se én voltam a "pálya ördöge", mégis végig vigyorogtam. Mennyire frankó már amikor egy kis hepén (vagy hupán) elemelkedik a kocsi a talajtól, repülsz kereszbe be a kanyarba, és szinte érezni ahogy a gumik szép lassan újra megtalálják a kontaktot a talajjal, és húzza be a kocsit az ívre... A kocsiknak súlyuk van, tehetetlenségük.. bár tehetetlensége leginkább annak van aki kontrollerrel próbálja mint én. Ez után a kis próba után még nem tudom eldönteni, hogy érdemes e nekiállni gyakorolni. Én biztos fogok vele próbálkozni. De ugyan úgy el tudom képzelni azt, hogy bele lehet ebbe jönni, és azt is, hogy kidobott idő, és erőlködés lesz csak belőle. Még arra is jó lehet, hogy csak időnként elővegyem, és küzdjek egy két szakaszt élvezetből. Itt én a karrier módtól tartok, ahol azért jó időt is érdemes menni, az nem csak "szépségverseny".

De ha úgy alakul, hogy túl nagy falat lesz nekem, akkor is örülök, hogy ismét van egy ilyen keménykötésű ralis játék. Még ha én igazán nem is tudom megmondani, hogy ez a szimuláció mennyire is van közel a valósághoz. Azt viszont biztosan tudom, hogy a WRC sorozat, ehhez képest NFS szintű arcade cucc.

Ezzel együtt az is nagyon bizonytalan, hogy a Year One Pass-t megveszem e. Én nagyon boldog lennék, ha belerázódnék, akkor sok kellemes órát tölthetnék el vele. De azt is el fogom tudni fogadni, ha túl nagy falatnak bizonyulna ez nekem kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240781) 30z.Samu válasza .LnB (#240780) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon jó lett a DiRT 2.0, konzolon is rohadt jól néz ki + olyan a fizika, hogy szinte érzed magad alatt a kocsit. :K Nekem nagyon átjött ez a játék, a fizetős content-eknél elsőre én is húztam a számat, viszont ha folyamatosan játszanék a játékkal, lehet beruháznék egy Season Pass-ra.

Sic Parvis Magna

(#240782) .LnB válasza 30z.Samu (#240781) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, de eredményesen mész benne kontrollerrel? Mert én is elismerem, hogy marha jó, csak el kell tudni engedni ha nem megy. :)
Nekem ott a Nascar Heat 4 is, azzal is nagyon jól elvagyok. És az pont azon a határon van, hogy még lehet benne nehezebb (nem a legnehezebb azért) szinten érvényesülni kontrollerrel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240783) 30z.Samu válasza .LnB (#240782) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szoktam szakaszokat/bajnokságokat nyerni benne. Szóval az AI-val elbírok, de láttam Youtube-on olyan videókat, ahol úgy tolják controller-el, hogy kb csak így néztem :Y A kormányról ne is beszéljünk.

Sic Parvis Magna

(#240784) .LnB válasza 30z.Samu (#240783) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd nézek én is kontrollerbeállításokat, aztán rálesek a setup-olásra is (bár még nem az autó beállításán fog múlni a dolog.)
De az a jó, hogy elsőre magával ragadott a dolog. Beléptem, és már a menüben megtetszett. Nyugis zene, pofás színek. Olyan relaxálós az egész. Feltehetően azért mert tudják, hogy a legtöbben meg fognak őrülni a nehézségétől. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240785) 30z.Samu válasza .LnB (#240784) üzenetére


30z.Samu
félisten

De, azért számít, hogy mit állítgatsz. :) Én sem merültem bele annyira, de érezni a különbséget.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#240786) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok,

hasznal valaki google assistantot? Tenyleg nem lehet ki/bekapcsolni a ps4et vele? Az xbox gond nelkul mukodik :(

(#240787) .LnB válasza 30z.Samu (#240785) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egyértelmű, hogy egy ilyen szintű játéknál számít a setup. Úgy értettem, hogy az én skillemnek még mindegy. Így is - úgy is le tudok repülni az útról, nem kell hozzá külön setup. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240788) 30z.Samu válasza .LnB (#240787) üzenetére


30z.Samu
félisten

Rá kell érezni, elsőre kb én is többet voltam a fák között, mint a pályán. :D

Sic Parvis Magna

(#240789) vg válasza Imilenni (#240773) üzenetére


vg
addikt

Mass Effect felújítva. A harmadikban is úgyis benne volt ő is.

(#240790) DxxD25


DxxD25
tag

Sziasztok!
A múlt héten vásároltam egy PS4 Slimet, 500 gb, újonnan. Store-ba akciós volt a fifa 20, így lecsaptam az Ultimate kiadására. Eddig szép és jó, de egy problémám van. Az Ultimate Team-be 6 mérkőzés játszottam, Manager Karrierbe már 10+, de olyan szinten szaggat, nem csak a mérkőzés, de az egész menü. Semmilyen más játéknál nincs ilyen gondom, csak a fifával. Teljesen elveszi az ember kedvét a játéktól, élvezhetetlen a folyamatos szaggatás miatt. Esetleg erre tudtok valami megoldást? :F
Köszönöm előre is! :R

(#240791) 30z.Samu válasza DxxD25 (#240790) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem most a körülményekre való tekintettel olyan terheltek a szerverek, hogy nem bírják a kiképzést. Más játéknál is megesik.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#240792) Mike válasza DxxD25 (#240790) üzenetére


Mike
veterán

első blikkre vinyó probléma, de az is lehet, hogy szar a 20
újraindítás után is csinálja?

(#240793) F-ECT$ válasza DxxD25 (#240790) üzenetére


F-ECT$
titán

Ránéztem egy framerate videóra és elvileg a sima ps4-nek is stabilan kellene hoznia a 60 fps-t.

30z.Samu: a szaggatást a menüben is ez nem indokolná.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#240794) 30z.Samu válasza F-ECT$ (#240793) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az jogos, bár nem tudom hogy mennyire kommunikál közben a szerverrel vagy ilyesmi. :B

Sic Parvis Magna

(#240795) Mike válasza .LnB (#240778) üzenetére


Mike
veterán

valószínűleg én, ha nem is óvodás de tuti nem vagyok felnőtt
mert mindent mondtam volna rá, csak azt nem hogy borzasztó könnyű
pl a rendőrkamionos küldetéstől idegbajt kaptam

(#240796) .LnB válasza Mike (#240795) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem emlékszem rendőr kamionra. Azt lehet, hogy a picúr csinálta meg. :) Szerintem semmi kihívás nincs benne, leszámítva a kamera macerát.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240797) .LnB válasza Imilenni (#240773) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

2004 óta, 127 játékban működött közre. És akkor még a filmeket, animáket, animációs filmeket nem is vettem figyelembe. Szóval kb, ez bármire utalhat. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240798) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

fanmade:

De jól mutatja, hogy milyen lesz egy színben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240799) AxBattler válasza .LnB (#240798) üzenetére


AxBattler
félisten

Tetszik, főleg a színes PS logóval!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#240800) 30z.Samu válasza .LnB (#240798) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem fekete-fehérben jobban bejön. Már csak a konzolra lennék kíváncsi, de ezzel nem vagyok egyedül. :DDD

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.