Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240101) Wesder válasza Bogyi007 (#240090) üzenetére


Wesder
félisten

Az első részt kérdezte. A màsodikon lesz felirat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240102) b. válasza oriic (#240078) üzenetére


b.
félisten

lassan csökken a tavalyi bemutatós grafika minősége a megjelenésre.
Mindegy, így is first day lesz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#240103) EczkE válasza Talala (#240097) üzenetére


EczkE
addikt

Astro A20.

Asszem mindenféleképpen!

(#240104) frankdelgado válasza Talala (#240097) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hyperx Cloud II, mehet a kontiba ès van neki usb hangkàrtyàja, amit tàmogat a ps4.

(#240105) Xaels válasza EczkE (#240103) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet azt még normális áron kapni valahol? Mert a jelenlegi EUR árfolyamon nem feltétlenül éri meg a gyártótól rendelni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#240106) EczkE válasza Xaels (#240105) üzenetére


EczkE
addikt

Nem tudom en meg tavaly augusztusban vettem ukban. :B Otthon nem kapni? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#240107) Xaels válasza EczkE (#240106) üzenetére


Xaels
félisten

MediaMarkt-ban 50k, de mindenhol máshol nincs raktáron. EU webshopon nekem majdnem 60k-ra jön ki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#240108) syler123


syler123
veterán

Jól látom, hogy a PS4 pro csak a jobb oldalon szív levegőt, hátul pedig kifújja? Tehát ha kis helyem van, akkor a szekrény bal oldalába érdemes tenni? Kivágtam a szekrény hátulját, hogy távozni tudjon a levegő, fekete szúnyogháló fog arra a részre kerülni, így szépen távozhat a levegő, de akkor már a bal oldalba teszem a konzolt, ha úgy még jobb neki.

[ Szerkesztve ]

(#240109) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akciós a Wreckfest! 8033ft
Ez sztem még mindig sok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240110) EczkE válasza Xaels (#240107) üzenetére


EczkE
addikt

Ennek ennyi a normalis ara sajnos. :( Nekem is alig volt olcsobb. 113£ fizettem erte.

Asszem mindenféleképpen!

(#240111) Wesder válasza EczkE (#240110) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, csak otthon a 360-as € miatt kicsit dràgàbb lett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240112) Kendek válasza syler123 (#240108) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem csak jobboldalon, hanem a bal oldalán, és az alsó és a felső rácsokon is. Ez amúgy fontos, mert ez a légáramlat hűti az alaplap alsó felére forrasztott RAM-okat, plusz a tápáramkört és valamennyire a vinyót is.

<-ƘƘ->

(#240113) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

A konzol újrapasztázásánál fontolóra lehet venni a Thermal Grizzly új termékét, a Carbonaut-ot is. Ez gyakorlatilag egy újrafelhasználható hővezető lap, a 38 x 38 mm-es kiad négy FAT/Slim/Pro APU-t is. Nem túl olcsó, de a hővezető képesség elég jó, összehasonlítva a Kryonaut-tal és a Conductonaut-tal is.

<-ƘƘ->

(#240114) Steve1207 válasza syler123 (#240108) üzenetére


Steve1207
veterán

Igen, én pl emiatt 90 fokkal elforgatva használom a szekrény tetején, szóval a jobb oldala néz felém mindig. Sokat számít és normális faltávolságot tartva is megreked azért a meleg mögötte (és jóval hangosabb már emiatt is a venti akár). Szerintem érdemes tesztelni előtte sok poziban és csak utána fabrikálni, de az alapelgondolás jó, mert jobb lesz a helyzet.

(#240112) Kendek: én a bal oldalával amúgy nem nagyon tapasztaltam, hogy nagyon baj lenne bárhogy is helyeztem. Igaz egy két ujjnyi távolságot mindig hagytam.

[ Szerkesztve ]

.

(#240115) james001


james001
veterán

Végére értem a Resi 3-nak tegnap éjjel.
Összességében nagyon király volt a játék,ahogy írtam már az előző hsz-ben sok helyen elkapott a nosztalgia,és mivel az origi Resi 3 a kedvencem,ezért felismertem minden kis zugot egyből,előjöttek az emlékek,jók és rosszak egyaránt :D
Nemesis brutális nagyon a játékban,nem vicceltek azzal hogy ő "intelligensebb" mint Mr. X,igazi Pókember néha,nehéz előle elmenekülni,de persze az origiban is ugyanígy volt. A végső boss harc vele baromi epic volt,az a bazi nagy "villámló lézer fegyver" hatalmas húzás volt,Jill úgy nézett ki vele mint egy terminátor :DDD
Ez az új dodge rendszer kissé nehezen áll rá az ember kezére,néha olyan mintha nem is érzékelné a játék hogy lenyomom,vagy csak precíz pontossággal kell benyomni és az nem mindig sikerül... Ezért sokszor szívtam vele. De viszont sokszor nagyon jól is jött,és az egy nagyon jó érzés mikor sikerül benyomni :D
6 óra 30 perc körül állt meg a végén,pedig kutakodtam rendesen,persze mondhatni rövid,de az eredeti is az volt,szóval úgy néz ki tartották magukat ahhoz :D Viszont sajnos sok helyet,puzzle-t,meg ellenfelet nem vettek át az origiból,pl. a szökőkutas puzzle,a nagy hernyós ellenség,stb. Tudom ez Remake,nem kötelezően ugyanaz mint az eredeti,de na. Mercenary mód is hiányzik belőle,vagy legalábbis így normálon végig tolva nem nyílt meg. Ha még egy évig heggesztették volna a játékot lehet több minden lenne benne... Vagy majd később raknak bele még cuccokat mint a 2-nél is,remélhetőleg ingyenesen...
De így is pazar élmény volt,Jill az egyik kedvenc karakterem a Resi világból és úgy egyébként is,remélem még előhozzák az újabb részekben. :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#240116) KaitouP válasza james001 (#240115) üzenetére


KaitouP
veterán

Hááát akkor nálam majd ez egy akciózás keretén belül lesz meg.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#240117) Krisz0630 válasza KaitouP (#240116) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Én is szerintem, ha 10k alatt lesz beszerzem. Demó meg kritikák alapján jó game-nek tűnik, viszont szerintem ez a 6-8 óra édes kevés közel 20k-ért. Meg az a fránya Nemesis... A kettőt is Mr. X miatt hagytam abba, még azt is be kellene újra szereznem! :D

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#240118) Kendek válasza Krisz0630 (#240117) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mr. X szerintem tökre nem zavaró, simán csak el kell kerülni és kész.
Amúgy én is megvárom amíg jócskán leakciózzák a Resi 3-at, a 2 ára is már tavaly év végére lement 6.000 Ft-ra.

<-ƘƘ->

(#240119) vg válasza james001 (#240115) üzenetére


vg
addikt

Olyan mint a fiatal Jovovics színésznő.

(#240120) frankdelgado válasza syler123 (#240108) üzenetére


frankdelgado
őstag

Vegyél radírokat is alá- Az elefántos jó. Vagy rendelj neki lábacskákat kínából.

(#240121) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom mikor zuhantam át ennyiszer textúrán, plusz fagyott szét annyira egy játék, hogy csak az újraindítás segített, mindez egy évvel a debütálás után, nem gyenge.
Lehet nem véletlenül nem tudtam magamat rávenni sokáig, hogy játsszak vele, előtte kellett volna beírnom a gugliba, hogy Metro Exodus bugs, freezing.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#240122) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Sziasztok!
Ps now kérdés: Az uncharted lost legacy (és a horizon zero dawn) elvileg április 7.-ig elérhető a ps now kínálatában, az applikáció árpilis 4.-t írt, ma reggel próbáltam először, még bent van,de nem indul. Lehetséges, hogy április 7.-ig már csak letöltve érhető el,streamelve pedig nem, vagy pedig az angol régiós profilon csak 4.-ig érhető el, és mondjuk usa régiós fiókon 7.ig streamelve is?

(#240123) Kendek válasza KardosAttila (#240122) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztos, hogy az az érvényes amit az applikáció ír, főleg mivel azt veszi figyelembe. A Lost Legacy-ért kár, de amellett is még a HZD-t tuti nem tudnád három nap alatt végigjátszani.

<-ƘƘ->

(#240124) arty válasza Kendek (#240053) üzenetére


arty
veterán

köszönöm, ez volt a kérdés :)
tehát akkor ezzel csak én jártam pórul... (anno olvastam, h fekete kép/hdmi dropout elég általános gond)

gondolhatod, hogy a szétment ps4 után csak totális áramtalanítás után dugtam bármit is bárhova a sonyn... ami annyit jelent, hogy egyszer összedugtam és azóta használtam, aztán most egyszercsak nem megy... ("főkapcsolóval" megy OFF-ba a teljes "szórakoztatóközpont")

---

és/de ha már idetévedtem:

Arizon Sunshine + AIM = eddigi legjobb vr élményem. VR mércével hosszu kampány, sokféle játékmód, mindenféle kontrollertámogatás és hányingercsökkentő módozat :) (usasztórban 10$ most...)

Bound

Anno psn+ adta, 2D-ben végignyomtam, egynek elment (szép relax cucc). Nemrég feltűnt a leírásban, hogy van benne "valamennyi" vr kontent, valami kis 5 perces szokásos semmiségre számítottam (a vr halála...), erre a teljes játék végigtolható. És így viszont a látvány azonnal a négyzetre emelődik, imádom a texturázatlan poligon grafikát, pláne ilyen magas művészi színvonalon :) Aki elment mellette, gyorsan pótolja!

valakinek valami titkos vr játék tipp, amit esetleg nem vehettem észre a storeban? (már sajnálom, hogy a firewall miatt nem aktiváltam hamarabb a psn+-t :( 4500at megér?)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#240125) Kendek válasza arty (#240124) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az Arizona Sunshine az nekem is bejött, de a legjobban a The Persistence, a Blood and Truth, a Resi 7 és a Farpoint tetszik. De ezeken kívül az Apex Construct, DOOM VFR, Raw Data, a The Brookhaven Experiment és az Until Dawn: Rush of Blood is jó. Van azért még pár, de most ezek jutottak eszembe.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#240126) KardosAttila válasza Kendek (#240123) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

a hzd ráér majd pcn, a lost legacyt viszont sajnálom, hogy lemaradtam róla, uc4 a god of war-nál is jobban tetszett.
Ha valakinek van esetleg usa régiós profilja, és ps now előfizetése is, meg tudná nézni esetleg, hogy elindul e a lost legacy streamelve vele? Ha menne akkor csinálnék egy usa profilt, ha úgy sem megy akkor viszont nem szívesen szemetelném a ps network-öt új profillal. Köszönöm előre is!

(#240127) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Nem tudja valaki, hogy UK storeból megvásárolva a Days Gonet, van rajta magyar felirat?

(#240128) Philips103


Philips103
tag

Sziasztok!
Olyan kérdessel fordulok hozzátok, hogy külső hddt szeretnek venni a ps4hez, de mar előre gondolkodva meg legyen a ps5hoz is, hogy hellyel el legyek latva rendesen. 2tbos lenne a megfelelo, de milyen fajtat?
Nem tudom melyikek kompatibilisek ps-el és jó lenne azert egy olyat venni, ami igen.
Aki esetleg hasznal valamilyet vgy hasznal is el tudna linkelni itt vagy pmben? :)

[ Szerkesztve ]

(#240129) Xaels válasza EczkE (#240110) üzenetére


Xaels
félisten

Meglepő, hogy a pirosnál még relatív normális áron van raktáron. Hétfőn meglátom, a Platinumot átdugtam másik USB-be a gép hátuljába, most ott egyelőre sokkal jobb mint az elmúlt héten.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#240130) mango21 válasza Nayrobi (#240127) üzenetére


mango21
csendes tag

Szerintem csak akkor van, ha a magyar storeból vásárolod meg.

(#240131) keIdor válasza james001 (#240115) üzenetére


keIdor
titán

Én a kórházig vittem tegnap, aztán arra a napra pihi, mert elég volt 3-4 óra para. :D
Rendőrség -re marha jó volt visszatérni és átnézni mi volt Leon, Claire előtt pár órával ott. :)
Zseniális eddig a játék, az RE2 is rövid volt, de van benne pár végigjátszás és trófea.
Ebben is lesz, délután folytatom, de ez a rész jó parás eddig. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#240132) james001 válasza vg (#240119) üzenetére


james001
veterán

A pofija egy orosz modellről lett mintázva,a neve Sasha Zotova.

A mocapja és hangja viszont Nicole Tompkins.
Nicholai meg pl Neil Newbon aki a Detroit-ban volt Elijah Kamski :)

Amúgy igen szerintem is inkább várjatok a játékkal,mert tuti raknak még bele tartalmat és le fogják akciózni hamar. Mondjuk így is még van benne mit csinálni,ha pl platinázni akarom akkor van még 2 féle új nehézségi fokozat amin végig kell vinni :D

(#240131) keldorpapa88: Igen az R.P.D. rész is tök jó volt,de kár hogy több időt nem tölthettünk ott mint az eredetiben is pl.
Fülessel toltam amúgy a játékot meg sötétben de nekem valahogy annyira nem tűnt félelmetesebbnek mint a 2 volt. Persze párszor némi jumpscare-be belefutottam rendesen :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#240133) cyberkind válasza keIdor (#240131) üzenetére


cyberkind
félisten

Ehhez képest a RE2 egy The Witcher 3 szint, én teljesen megbántam a Capcom-nak szavazott bizalmat ezzel a DLC-vel (igen, ez a 3. rész csak egy DLC) kapcsolatban, azonkívül hogy szebb a játék, semmi másban nem jobb és több mint a 2 remakeje, abszolút gáz, a preorder bonus meg :DDD :DDD . De legalább már tudom, hogy ez a széria nem a 4. résszel tért a szar megyéjére, hanem ezzel, és ezt finomították tovább, én végeztem a Resi remake szériával, ami nálam most már kimerül a 2-vel, azt előveszem sokszor, ezt meg ha csak átakarok rohanni a játékon fél óra alatt, ez nem AAA.

11 halállal, 40+ mentéssel, ezerszer visszarohanva itemekért és a ládához volt tömény 4 óra 23 perc a tiszta játékidő, ennél a 93-as Doom is hosszabb. :U Ahogy máshol fogalmaztam, vettem volna inkább a Doom Eternal-t, az úgy nyúlt ahhoz a szériához, ahogy kell. Bár ha nem 60eu a játék, hanem nagyon max 40, és abból jön le pár %, azt mondom jó, legyen, de ezt csak összedobták egy év alatt a 2. hatalmas sikere miatt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#240134) keIdor válasza james001 (#240132) üzenetére


keIdor
titán

A kórház -ra értem a parát, mert néhány szobába azért benéztem. Na az a hely lesz kemény úgy érzem...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#240135) keIdor válasza cyberkind (#240133) üzenetére


keIdor
titán

Az 1999-es változat is ennyi volt, játékidőban. Illetve mondták, hogy az RE2 és RE3 Remake-et egyszerre kezdték el fejleszteni, nyílván az RE2-t csinálták meg hamarabb, az kapott prioritást a sorrend miatt. Én nem érzem átverve magam, játszottam a régiekkel PS1-en annak idején, tudom mennyi játékórára kell számítanom körülbelül. Ezért lett hamar itt a folytatás.

Senki nem mondta amúgy, hogy megér 60€-t. Annak éri meg, aki szereti a szériát és nem akar várni (én), egyébként kb. felér éri játékidő alapján. Ahogy a legtöbb mai címnél is ez a helyzet, mindenki döntse el órabére/értékrendje alapján, hogy mikor és mennyiért szerzi be. :R
Nem DLC! az RE2 is 3-4 óra volt/karakter és a story szinte semmiben nem tért el, sőt, hülyén volt összerakva az egész. Ezek hibák, amikkel én tisztában vagyok, gondoltam, hogy ez sem lesz tökéletes.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#240136) cyberkind válasza keIdor (#240135) üzenetére


cyberkind
félisten

A 2-t is ugyanígy, ugyanennyiért vettem, és ugyanilyen játékstílussal minimum 2x ennyi idő volt (az első pár körben), pedig nem bámészkodtam, itt meg esély sincs semmire, visszamenni sincs sok értelme a régebbi helyszínekre (amíg engedi a játék). A 2 teljesen más lett, én legalább azt vártam, ha már ott sikerült, de ebből is látszik, hogy ugyanazt a megosztottságot akarták elérni mint 99-ben, csak mondjuk 99-ben nem iparosítva ömlött a játék mindenkitől mindenhonnan, volt ideje kifutni, most semmi, nagy kár ezért. A sok Resident-es szarságról nem beszélve, rettenetesen érdekes harcok tudnak lenni a kórházban, azokkal a gyors lényekkel is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#240137) Nayrobi válasza mango21 (#240130) üzenetére


Nayrobi
őstag

A játékok többsége magyar feliratos az angol storeban is, de biztosra szeretnék menni, nem nekem kellene, más pénzével pedig nem játszadoznék, ezért olyan embert keresek, aki uk profilon megvette

(#240138) keIdor válasza cyberkind (#240136) üzenetére


keIdor
titán

Csak ott tanultad a játékot, nézelődtél, új volt az engine, minden új volt.
Most csak a helyszín más, a többi ugyanaz. Ismered a játékmechanikát, tudod mit kell csinálni stb.
Nem véletlen szeretik az emberek az új IP-ket, mert akkor minden új egy játékban.
Az ezredforduló idején sokkal lassabb volt minden, az élet is. Nem volt internet sem, csak fizikai adattároló.

Akkoriban többnek érezted egyébként ugyanezt a játékidőt. Nem volt program sem, amivel figyelhetted mennyi az annyi. Manapság minden írja mennyi a játékidő.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#240139) james001 válasza keIdor (#240134) üzenetére


james001
veterán

Jah igen az a rész parás eléggé. Ott nem is nyomtam le a sprint gombot egyszer se csak szépen lassan mentem mindenhol :D
Carlos amúgy badass csávó lett itt,meg kísértetiesen hasonlít Miguel-re a Tekken-ből :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#240140) F-ECT$ válasza Kendek (#240123) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha kikerül egy játék az mennyi idő után szokott ismét elérhető lenni?

Dive ever, work never.

(#240141) Tdizsolt válasza opr (#240013) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Gta 5 magán szerver? .... :K :K

Psn ID: Tdizsolt

(#240142) erahurka válasza Nayrobi (#240137) üzenetére


erahurka
félisten

Nincs magyar felirat. Mondjuk a gép nyelvét nem változtattam meg, úgyhogy azt nem tudom, úgy megoldható-e.

Évek óta a Death Stranding volt az első magyar feliratos játék UK store-ban.

(#240143) Kendek válasza F-ECT$ (#240140) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amit csak időkorláttal raknak be, az nem biztos, hogy valaha is újra visszakerül. De gondolom a Sony saját címei azért esélyesebbek, azok amikből már nem várnak akkora bevételeket.

<-ƘƘ->

(#240144) Szabi® válasza frankdelgado (#240120) üzenetére


Szabi®
addikt

Hülyeség radírokat venni alá,a gép alja teljesen zárt, onnan semmit nem szív fel,a gép középrészén szívja befelé a levegőt,amit hátul ad ki.
A playstation 3-nál ugyan ebben a pozicióban volt a cooler szerelve, (felső traktus,meghajtó mögött) ott sem volt semmi gond vele.
A radír max rezgés csökkentésre jó,de a melegedést nem befolyásolja.

(#240145) Tdizsolt válasza EczkE (#240084) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én ezt raktam a pro alá kétoldalassal:
Úgy néz ki, mintha lebegne:

Psn ID: Tdizsolt

(#240146) Wesder válasza Szabi® (#240144) üzenetére


Wesder
félisten

Nem azért kell a radír, mert alulról szívna be bàrmit is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240147) Kendek válasza Szabi® (#240144) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Teljesen nem hülyeség a PS4 megemelése, mert azért átmelegszik az alja is, és így jobban le tudja adni ezt a hőt. De szerintem sincs rá szükség, hűtés szempontjából azért annyira nem jelentős. Viszont önmagában a rezgéscsillapítás is csökkenteni tudja a konzolból származó zajt.

<-ƘƘ->

(#240148) Carlos Padre válasza F-ECT$ (#240140) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem tudni, még sosem került ki játék korábban, ez az ideiglenes bekerülés új dolog.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#240149) Nayrobi válasza erahurka (#240142) üzenetére


Nayrobi
őstag

Facebookon azt írta valaki, ha magyar nyelvű a ps menüje, akkor a játék is magyar lesz, de egy fokkal hitelesebb infóra lenne szükségem.

(#240150) Szabi® válasza Kendek (#240147) üzenetére


Szabi®
addikt

Tom's Hardweren foglalkoztak vele guruk és mérésekkel támasztották alá hogy ez sajnos csak urban legend hogy kell alá bármi is.Akkor kellett volna a ps3 alá is.Mert szinte azonos a hűtés kialakitása.
Rezgés szempontjából biztos jobb,én úgy olvastam hogy a gép hátuljánál kell helyet hagyni,ami meleg levegőt kitol az hatékonyabban történjen. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.