Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) vargalex


vargalex
félisten

(rögzített hsz)

Sziasztok!

Az egyszerűbb kezelhetőség kedvéért készítettem egy google űrlapot, ahol az adatlapotok linkjének megadásával tudjátok igényelni a StreamShark repository elérését. Így Mr. Dini-t is tehermentesítenénk, illetve ti sem kapnátok meg esetleg több privát üzenetben is az elérést.
Kérlek a jövőben ezt az igénylési formát használjátok!

Köszönettel,

a MovieShark csapat

Alex

Hozzászólások

(#1) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszöntelek!

Kérlek olvasd el a topikindító blogot, mielőtt hozzászólsz! Igyekszem ezt frissíteni az éppen aktuális tudnivalókkal.

A topikot pedig ezennel megnyitom! :)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#2) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Rögtön a közepébe csapnék, amíg ilyen nagy a csönd. :) Kiraktam pár napja egy szavazást: [link] A terv az, hogy szerdán ezt bezárom és eldől a kiegészítő végleges ikonja.

Egyelőre úgy néz ki, hogy az új kép áll nyerésre, de még mindig nem késő szavazni! Ha szeretnél változtatni, hogy milyen ikonja legyen, akkor szavazz bátran!

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#3) neo81 válasza Mr Dini (#1) üzenetére


neo81
senior tag

👍 :)

(#4) colonia


colonia
aktív tag

Szeretném elkérni privát üzenetben a StreamShark kiegészítőt. Előre is köszönöm! :R

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#5) Aby_2014 válasza colonia (#4) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Szia!

Köszönöm a munkád és a közösség összetartó hozzáállásod!
Kérem, hogy részemre is küldj egy hozzáférést a kiegészítőhöz.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6) beers válasza Mr Dini (#2) üzenetére


beers
addikt

Szavazva! ;)

M&N

(#7) Breci


Breci
újonc

Én is szeretnék privátban egy Sshark kiegészitöt.Elöre is köszönöm :)

(#8) musasi


musasi
friss újonc

Szavazva , Én is szeretnék privátban egy Sshark kiegészitöt.Elöre is köszönöm

(#9) sas2023


sas2023
újonc

Én is szeretném elkérni privát üzenetben a StreamShark kiegészítőt. Előre is köszönöm ........

(#10) salem007


salem007
tag

Szeretném elkérni privát üzenetben a StreamShark kiegészítőt. Előre is köszönöm! A szavazatomat leadtam.

(#11) Breci


Breci
újonc

Szavaztam!!! :)

(#12) Stealth


Stealth
aktív tag

Helló,

Tegnap én is próbáltam a StreamSharkot, marha jó! Köszi ezt a munkát, le a kalappal! :C :R

Egy kérdésem/kérésem lenne.

Láttam a beállításokban, hogy meg lehet adni a max minőséget, amit még keressen.

A legalacsonyabb minőséget nem lehetne szűrni? Én nem szívesen nézek már SD adásokat, mindig legalább a 720p-re megyek rá.

Nem tudom, a többiek, hogy vannak ezzel.

-= Stealth =-

(#13) Taltoos


Taltoos
friss újonc

Én is szeretnék privátban egy Sshark kiegészitöt.Elöre is köszönöm :)

(#14) nfer


nfer
tag

Én is szeretném elkérni privát üzenetben a StreamShark kiegészítőt.
Köszönöm!

(#15) Aryan


Aryan
senior tag

Szeretnék majd én is kérni hozzáférést StreamShark kiegészítőhöz. Előre is köszönöm :)

(#16) ebayer


ebayer
tag

Sziasztok! Hálás lennék, ha valaki megadná nekem is a StreamShark kiegészítő linkjét privátban. Előre is nagyon köszönöm!

(#17) files32


files32
tag

Szeretnék privátban egy Sshark kiegészitöt.Köszönöm
:R

(#18) achon


achon
aktív tag

Mr. Dini az SS kiegészítőben nekem úgy tűnik az utolsó két kiadás óta nem teszi oda a kis pipát ha vegigneztem egy sorozat epizódot.
Maradhatunk a Stargate sorozatnál példaként. Most az 5. évadnál tartok.
Ha lesz időd ránézel?

A legszebb múzsa a határidô.

(#19) avena71


avena71
tag

Sziasztok,

Szeretném elkérni én is privát üzenetben a StreamShark kiegészítőt.
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#20) Kovi71TM


Kovi71TM
tag

Szeretnék privátban egy StreamShark kiegészitöt.Köszönöm!

(#21) brazos


brazos
senior tag

archon-nak.
Nálam odateszi a pipát, igaz, most csak a legelső évad legelső epizódját néztem meg újra, de nálam ott van alul a pipa.....

[ Szerkesztve ]

(#22) achon válasza brazos (#21) üzenetére


achon
aktív tag

Nekem most nem teszi oda pedig már a 2001 résznél tartok.

Bár a feliratokat már nem szoktam nézni, de volt mikor vegigfutott egeszen a végéig és akkor se tette be.

A legszebb múzsa a határidô.

(#23) Zsadi válasza achon (#22) üzenetére


Zsadi
őstag

Tegnap vettem észre én is a pipa hiányát, az NCIS sorozat volt.

(#24) Silent77


Silent77
veterán

Köszönjük a munkádat! :R
Szavaztam.
Éni s kérnék egy linket. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25) zollerzolee


zollerzolee
friss újonc

Szeretném elkérni privát üzenetben a StreamShark kiegészítőt.
Köszönöm szépen !

(#26) Playman22


Playman22
friss újonc

Sziasztok! Valamelyik nap már próbálkoztam, de sajnos sikertelenül, tehát még egy próbálkozás: Én is hálás lennék, ha valaki küldene StreamShark kiegészítő linket privátban. Előre is nagyon köszönöm!

(#27) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Szeretnék majd én is kérni hozzáférést StreamShark kiegészítőhöz. Előre is köszönöm :)

(#28) Ikolum


Ikolum
csendes tag

Először is én is nagyon köszönöm Mr Dininek az SS kiegészítőt.
Kérdésem az volna, hogy sosem használtam Elementumot, de most kipróbáltam SS en. Értem, hogy ha megnézek rajta valamit azt nem tölti vissza mert le sem tölti a filmet csak darabjaiban aztán törli. Kérdésem az lenne, hogy be lehet olyat állítani, hogy töltse le teljesen az adott filmet és seed-elje is vissza és majd én manuálisan tudjam törölni, ha már nem akarom tovább visszatölteni?

Ha jól értem mondjuk NetMozi link nem indul el akkor tovább ugorhat torrentre is magától...

itorrent esetleg várható?

(#29) aldebaran


aldebaran
őstag

Amikor egy filmnél ugye több forrásból jönnek a találatok. Nem lehetne olyat, hogy aminél tudod, hogy csak egy forrás van, pl. filmpapa, akkor az az egy-két forrás kerüljön legelőre, a többi utána?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#30) lali303


lali303
tag

Szia!
Rá tudnál nézni a opensubtitlesről letöltött feliratok miért nem jelennek meg a filmen? Eddig jó volt a SS-on.A szinkronos filmeket is felirattal szeretem nézni a hallás problémám miatt.

[ Szerkesztve ]

(#31) Mr Dini válasza Stealth (#12) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Lehet róla szó! Felírtam a tervek közé. :)

(#18) achon

Hmm. Kb akkor álltam át a saját metahandlerre és ezt a részt a metahandler intézi. Esetleg egy kodi.log-ot fel tudsz tölteni pastebinre pl és meg tudsz dobni a linkkel privátban? Valahogy hivatkozz kérlek erre a posztra is, mert rengeteg privátom érkezik és nem tudom követni a dolgokat.

(#28) Ikolum

Annyira nem értek hozzá, de nekem sikerült bekonfigolni az elementumot, hogy mentsen diszkre és akkor megoldja a seedet is.

Itorrent idővel várható, ahogy azt korábban is írtam más kérésére, de tesztelni nem fogom tudni, mert eléggé szigorúan nézi az ISP-m a publikus trackereket.

(#29) aldebaran

Szia!

Filmpapa esetében is előfordulhat kettő, vagy több forrás. De a kérdést sem teljesen értem. Most a jobb minőség kerül előre és az azonos minőségek random sorrendben jelennek meg. Ha a beállításokban bekapcsolod, hogy groupolja providerek szerint a találatokat, akkor azok egymás alatt fognak megjelenni minden minőséghez külön. Miért jobb az, hogy az olyan források, amiknél kevés találat van, előre kerülnek?

--

Ui.: Bocs a szűkszavú és késői válaszért, csak álmomban sem gondoltam volna, hogy ekkora lesz az érdeklődés a kiegészítőre és egy elég zsúfolt hétnek nézek az elébe más miatt is. Egyelőre nem volt időm átrágni magam azon a ~60 priváton, ami érkezett tegnapelőtt óta. :B

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#32) Aldorfin


Aldorfin
csendes tag

sziasztok!

kaphatnék én is egyet? köszi!

(#33) Mr Dini válasza lali303 (#30) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Sajnos tudok a problémáról. Az opensubtitles megszűntette az ingyenes API-t januártól. Mostantól fizetni kell érte. A kiegészítő még az ingyenes API-t támogatja, ami már nem működik. Tervben van, hogy csinálok egy proxyt, de még nem jutottam el odáig. Elég magas prioritással szerepel a teendőim listáján, szóval hamarosan várható a fix, ha sikerül.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#34) Stealth válasza Mr Dini (#31) üzenetére


Stealth
aktív tag

Azta, kösz! :R

-= Stealth =-

(#35) Soderes


Soderes
aktív tag

Ez kifejezetten érdekel.

Megkaphatnám a kiegészítőt?

Előre is köszi!

(#36) ludnik


ludnik
tag

Kérhetek egy elérést a SS kiegészítőhöz? Köszi!

(#37) Debilon


Debilon
addikt

kaphatnék én is egy linket a kiegészítőhöz?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#38) mert2011


mert2011
csendes tag

Kérhetek egy linket a StreamShark reporol?
Köszönöm!

(#39) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Mielőtt bárki pánikba esne, hogy egyik repó sem elérhető, úgy néz ki, hogy a hoszting, amit nagylelkűen felajánlott anno a weblap-tarhely szervert váltott. Kis karbantartás és visszatér a dolog. Addig türelmet kérünk!

Szerk.: visszatértünk!

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#40) rolikukta


rolikukta
csendes tag

Sziasztok.
Szeretnék majd én is kérni hozzáférést a StreamShark kiegészítőhöz. Előre is köszönöm

(#41) Breci


Breci
újonc

Sziasztok,hogyan tudnám az iTorentet E….tumra varázsolni? :) :)

(#42) Hege1234 válasza Breci (#41) üzenetére


Hege1234
addikt

Itorrent idővel várható, ahogy azt korábban is írtam más kérésére, de tesztelni nem fogom tudni, mert eléggé szigorúan nézi az ISP-m a publikus trackereket.

az elementum-on kívül tedd fel a burst-ot is hozzá, ha még nem lenne meg
és abba benne van az itorrent azt jelöld be

majd tedd fel az elementum context menüt
Context Helper Downloads

így majd bárhol hívhatod
(hosszan nyomva elő fog jönni egy menü hozzá)

így az SS-ben is lehívható lesz egy filmnél vagy sorozatnál..

[kép]

(#43) samatygan


samatygan
friss újonc

Sziasztok,
Szeretném elkérni én is privát üzenetben a StreamShark kiegészítőt.
Köszönöm! :R

(#44) elmouse


elmouse
aktív tag

Üdv! Priviben átküldené valaki nekem is a kiegészítőt? Köszönöm!

Ka nama kaa lajerama!

(#45) Stealth válasza Hege1234 (#42) üzenetére


Stealth
aktív tag

Igen, ez nekem is működött. Volt itorrent. :K

-= Stealth =-

(#46) Caspenberg


Caspenberg
csendes tag

Sziasztok,
Szeretném én is elkérni priviben a StreamShark kiegészítőt.
Köszönöm!

(#47) Breci


Breci
újonc

Köszönöm hegának a gyors választ,de sajna még nincs meg a Sshark kiegészitö ,csak sima Elementum a burst telepitve :)

(#48) beers


beers
addikt

Csak halkan kérdezem meg, kapott bárki is privátot?
Köszi :R

M&N

(#49) colonia válasza beers (#48) üzenetére


colonia
aktív tag

Szerintem nem. :N

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#50) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Igyekszem én mindenkinek elpasszolni, de nem így képzeltem, hogy nekem kell majd mindenkinek passzolgatni a linkeket, aztán a fórummotor megharagudott már rám a privát üzenetek dömpingje miatt. Ilyenkor mindig várnom kell egy kicsit... Remélem senki nem maradt ki a jóból. Aztán a jövőben örülnék annak, ha mindenki a másik tudtára adná, hogy megértette a kiegészítő használatainak feltételeit (vagyis hogy nem reklámozzuk a szükségesnél jobban), a többiek pedig szimpátia alapon kisegítenék a betévedt vándort és nem kell majd arra várnom, hogy mikor enged majd a PH privátot írni. :B

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.