Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) liksoft


liksoft
nagyúr

Hát....... Ami még szokott engem érdekelni a fényképezési tulajdonságok között, van-e panoráma mód? Ha nincs egy ilyen berendezésben, nálam egyből kiesett.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2) yuing


yuing
őstag

Vicc, hogy gyárilag kihagyták belőle a 4K videófevétel lehetőséget. Nyilván majd Goggle Camerával orvosolható lesz ez a hiányosság, de na...
A dizájn nekem tetszik, de olyan semmilyen az előző szériához viszonyítva, gyakorlatilag nem is fejlődött az új SoC-on kívül.

Alternatívaként megemlítettem volna a Xiaomi Lite 5G-t is, 120k körül kapható szintén.

(#3) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Mi ez a goboo.com? Kínai árakon dolgozik, de Spanyolországból postáz, így a vámot megússzuk?

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Csak a nevével van a gond. A Note-helyett valami mást kéne kitalálni, a Pro helyett meg lehetne Lite.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) #95462144


#95462144
törölt tag

A közelségszenzor kihagyása 2022-ben felháborító, mondjuk a kezdetektől fogva nem tudják normálisan megcsinálni inkább bele sem teszik a készülékbe csodálom, hogy NFC-t képesek voltak beletenni. De a telefon külsőre még pofás is.

[ Szerkesztve ]

(#6) klaya86


klaya86
senior tag

Nem lett valami meggyőző a cucc. Főleg a kamerák terén vártam többet. Ha már a note 11 széria "csúcsa", akkor legalább ez mutasson némi példát a kategórián belül. De elég gyengus fotós téren, éjszaka kifejezetten. Engem a processzor sem győzött meg, simán elvárnék a pro változatban egy combosabb középkategóriás lapkát. A kijelző bár amoled, a fényerő maxot látva abból sem a legjobb. 2 forintos közelség érzékelő megint kimaradt. Az árazás meg elég szomorú. Simán lesz 140-150 környéke, pedig egy redmi sorozat ... Ebben az ársávban egy a52s-el bárki jobban járna.

(#7) yuing válasza pinnacle (#3) üzenetére


yuing
őstag

A Goboo spanyol webshop, Xiaomi partner. Nincsen semmi plusz teher, sőt még a szállítás is ingyenes...

(#8) pinnacle válasza yuing (#7) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Néztem, hogy az Alin nyomkövetés sincsen, meg vámot is kell fizetni. Egyébként nincsenek olyan kínai webshopok EU-s raktárból is küldenek, így a vám elkerülhető, illetve volt valami olyan is, hogy talán EU line postázással, szintén nem volt extra költség.

[ Szerkesztve ]

(#9) yuing válasza pinnacle (#8) üzenetére


yuing
őstag

Mostanában, ha Xiaomi kell, a Goboo a legjobb választás, ha fel vagy iratkozva, mindig küldenek kuponos ajánlatokat, futnak előrendelési akciók, gyors és ingyenes a szállítás és az árak is jók. Talán valamiféle garanciád is adott, ebben az esetben csak Spanyolországig kell elpostáznod az adott készüléket. :)

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Végülis ha nincs közelségszenzor, akkor nincs ami állandóan vacakoljon... :DDD

(#11) ittakary


ittakary
nagyúr

hetek óta dilemmázok, hogy Realme 8 legyen, vagy megvárjam a Redmi Note 11et, de amit most olvastam, az egy kicsit elijesztett...

(#12) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ez így elég gyengus. A GT Master az aksit leszàmítva mindenben jobb és azt egy 100-asba el is hozod.

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem igazán éri megvenni, de azért a cikkből nekem az jött le, hogy a hardver elégséges, a kijelző nagyon jó, az akku nagyon jó, a kamera közepes. A kameráról még annyit, hogy amikor sztereóban vesz fel, akkor tök jó a hang. Képminőségen csak a széleslátő nappali felvételét tudnám jónak jellemezni. Az állóképek max közepesek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Vártam ezt a telefont, de csalódás lett :(

Jó részletek (nagy akku, gyorstöltés, jó kijelző, 5G képesség) nagyon gáz körítéssel (kamera, közelségérzékelő hiánya, nincs dedikált helye a microSD kártyának, a proci nem túl erős, nincs benne AX wifi,) párosulva egy nem túl jó árral nem teszi túl kívánatossá a telefont.

Az 5G képességet leszámítva semmi előnye sincs a tavalyi Note 10Pro telefonhoz képest :U Nem tudom, hogy mi lesz a Xiaomi 2022-es húzótelefonja, de nem ez lesz, az tuti.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#15) pinnacle válasza yuing (#9) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#16) embe válasza hemaka (#10) üzenetére


embe
nagyúr

Ifjú kommunista mérnökök hosszú fejlesztő munkával megoldották ezt a problémát. Sajátosan - de megoldották. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#17) Doki42


Doki42
őstag

A teszt jó, a teló szokásos xiaomi..elég harmatos .

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#18) janeszgol válasza Doki42 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Elég meredek ezt olvasni, de sajnos igaz és kezd megszokott lenni. A Redmi 1s jelent meg 2014-ben, és maga a márka ekkortól kezdett népszerű lenni itt. Ez tartott 2019-ig bezárólag, bár 2019-ben már kezdünk fanyalogni egy-egy készülékük miatt. Hát ez ott tart most, hogy már nem számít jó vételnek a márka több kategóriában sem.
Gáz. De a többi is kb ennyit tud felmutatni a Samsung kivételével (ő többet).

Szerk.: ja és ez a Pro 5G a széria legerősebb ajánlata.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) yuing válasza janeszgol (#18) üzenetére


yuing
őstag

Na, kérlek mesélj, mit nyújt a Samsung az alsó, alsó-közép kategóriában? Megsúgom neked, szemetet...

(#20) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Goboo nem forgalmazza ezt a modellt, akinek szüksége van rá, az vagy Aliexpressről rendelheti, vagy megvárhatja a hazai forgalmazást.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) janeszgol válasza yuing (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Ennyiért? A52s. Jó mese?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) yuing válasza janeszgol (#21) üzenetére


yuing
őstag

Nem ennyiért, hanem 120e-ig bezárólag... Az A52s 140k hivatalos forrásból...

(#23) batai15


batai15
félisten

Sajomi minőség. Esetleg aki meg venné várjon még kicsit úgyis jön még belőle pár verzió, meg pár hónap és jön a 12.

(#24) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Kamera elég hurka lett.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#25) gr1975


gr1975
csendes tag

már önmagában vicces, hogy 6xx procival szerelt telefon hogyan lehet Pro.... :U

A NEMleges válasz is válasz, legalább "ennyivel" tiszteljük meg egymást!

(#26) Pirosász válasza yuing (#22) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Hát igen. Egy húszezres az eltérés.
A52s erősebb hardverrel, és jobb kamerával. Egyenest a hazai Samsungtól, vagy a helyi MM-ből, stb.
Ez meg ugye Kínából rendelve 120.
Egyezzünk meg, hogy nem az ilyen ajánlatok miatt lett népszerű a Xiaomi.

(#27) janeszgol válasza yuing (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Na ne legyel mar nevetseges!
De tessek: A52 5G, Realme GT Master, Poco X3 Pro. Ja es a szolgaltatoi arazast meg sem emlitem. 120-ba lehet meg az S20FE is belefer.

Lehet nagy Xiaomi fannak lenni, csak nevetseges ne legyel. Kintrol 120k. Nulla gari, nulla tamogatas.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) yuing válasza janeszgol (#27) üzenetére


yuing
őstag

Egyetlen egy dolog volt nevetséges, mégpedig az alábbi kijelentésed.

"De a többi is kb ennyit tud felmutatni a Samsung kivételével (ő többet)." :D

(#29) janeszgol válasza yuing (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Koszi szepen a bofit. Akkor ennyi voltal?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) yuing válasza janeszgol (#29) üzenetére


yuing
őstag

Nekem nincs ellenemre, ha bohócot csinálsz magadból. :)

(#31) yuing válasza Pirosász (#26) üzenetére


yuing
őstag

Nem is állítottam, hogy ez egy jó ár-érték arányú készülék lenne, sőt... Legalább 5-6 jobb vételt fel lehet sorolni. Ebben nincsen vita.

Csak még mindig várom azokat a kiemelkedő alsópolcos Samsungokat. Mert nekem jó néhánnyal van tapasztalatom... :)

(#32) janeszgol válasza yuing (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Kintrol rendelve 120k neked alsopolc? Ez am a szakertes. Mit akarsz hallani? Hogy az A12-nel ez jobb? Nem mindenben jobb (kamera, szoftver). :D

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) yuing válasza janeszgol (#32) üzenetére


yuing
őstag

A varázsszó mindent a saját kategóriájához viszonyítva...

(#34) janeszgol válasza yuing (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Kintrol rendelt 120k az nincs partiban az itthoni 140 ezressel? Plane ha utobbi mindenben(!) jobb?
A52 5G. Hardverben ugyan ez, csak jobb kamera, jobb tamogatas, itthoni gari. De tovabb megyek.
Realme GT Master vagy Poco X3 Pro.
Oppo Reno 7, Moto G71 5G? OP Nord CE 5G?

Es hazon belul a Xiaomi Mi 11 szeria? Pl a Lite 5G?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) yuing válasza janeszgol (#34) üzenetére


yuing
őstag

Vonatkoztassunk már el a tesztelt készüléktől, nem arról beszélek.
Hanem mutass nekem a 120-100-80-60-40e Ft-os sávokban olyan Samsungot, amely tud annyit nyújtani, mint a kategóriák jobb, más márkájú okostelefonjai...
Ahogy írtam a céges policy miatt elég sok Samsunggal kerültem rövidebb-hosszabb kapcsolatba. Kialakult egy kép.

(#36) Shyciii válasza yuing (#22) üzenetére


Shyciii
veterán

"Nem ennyiért, hanem 120e-ig bezárólag... Az A52s 140k hivatalos forrásból..."

nah akkor te is mesélj még lécci. 120eFt hol hivatalos forrás itt Magyarországon? Sehol. Aliexpress-en kb most ennyi, de az nem hivatalos. Viszont nem hivatalos Xiaomi árat hivatalos Samsung árral hasonlítasz össze? Nagyon fair vagy, mesélj még.

(#37) janeszgol válasza yuing (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Jaa. Ez nem ilyen egyszeru. Pl valami hardverben kiemelkedik (Realme, Poco, egyes Redmi), de szoftverben nem. Valami kiegyensulyozott (Samsung).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38) Predatorr válasza liksoft (#1) üzenetére


Predatorr
őstag

Ha van is, nem.360°-os, mint a többiben. Samuban az. Az ujjlenyomatolvasó vsz. a következő frissíttéstől alkalmatlanná válik a feloldásra (poco), a „remek” xiaomi szoftverek meg nem működnek hálózat nélkül, azt valamiért sosem sikerül tesztelni

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#39) Samus


Samus
addikt

Hát, ez kicsit drága lett. A Realme GT Master 100k pénzért, picit kisebb akkuval (és hangyánit kisebb kijelzővel) ugyanezt tudja. Lehet, hogy ennek is lemegy majd az ára, de addigra jön a következő Redmi. A Xiaomi is kezd Samsung lenni. Orrba-szájjba nyomja a készülékeket, már rég messze van a régi, verhetetlen ár/érték aránya...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#40) need


need
addikt

Sziasztok..
Lehet hogy elkerülte a figyelmemet de én nem olvastam sehol hogy támogatja e a wifi 6 szabványt..
Erről tud valaki valamit??

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#41) IQfályter válasza need (#40) üzenetére


IQfályter
tag

A leírásban nincs benne, hogy támogatná, csak ac szabványt támogat. Wi-Fi 5 van benne.

(#42) szecsiD


szecsiD
csendes tag

Inkább egy mi 11 lite 5g, vagy Samu a52s.

(#43) Donki Hóte válasza need (#40) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem támogatja az AX-es (wifi6) rendszert :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#44) Plug Life


Plug Life
senior tag

Viccesen néz ki az iPhone keretből kidudorodó előlap 😂

(#45) yuing válasza janeszgol (#37) üzenetére


yuing
őstag

Na, végre átment. :)

Szoftveres oldalról nagyjából egyetértek, de számomra a MIUI-al sincs probléma. Normális beállítás kérdéses. A Realme felülete viszont egyenesen jónak tűnik pár apróbb hiányosságtól eltekintve, viszont egyelőre kevés tapasztalatom van vele. Majd a Realme 9 Pro+-t akarom tesztelni, ígéretes a főkamerás teljesítménye.

(#46) Trooper82 válasza janeszgol (#21) üzenetére


Trooper82
senior tag

Az, vagy MI 11 lite 5g. Bármelyik jobb.

(#47) Bandit21 válasza Trooper82 (#46) üzenetére


Bandit21
addikt

Nekem mi 11 lite 5g van. A fiam össze törte a redmi 7A telefonját. Vártam a redmi note 11 szériát mert nagyobb a gyerek és már valami komolyabb is lehetne neki.
A cikket olvasva (AnTuTu ba az enyém pontjainak 2/3 at hozza és a képek sem jók) 70-80 as induló árat képzeltem pár hónap múlva meg 55-60 at.
Ok tudom amoled 120hz de akkor is, 120 ért?
Külföldről kuponnal 90 körül már van mi 11 lite.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#48) yuing válasza Bandit21 (#47) üzenetére


yuing
őstag

Goboo-ról az elődje, a Note 10 Pro is kedvező áron beszerezhető, kb ez is nagyjából annyit érne. 90, nagyon max 100e Ft-ot.
De Bog azt írta, hogy nem fogják árulni, szóval tárgytalan. :)

Mondjuk ez az előrendelés nem igazán akar ma elindulni... Pedig én is szeretnék venni egy 11S-t a családba.

(#49) ittakary válasza yuing (#48) üzenetére


ittakary
nagyúr

ráírtam Bog-ra hogy akkor a sima 11 az mikor lesz?
azt írta hogy az Február 17től ... szerintem ez a soha meg nem jelenő telefon :W

(#50) yuing válasza ittakary (#49) üzenetére


yuing
őstag

Remek. Eddig 9.-ről volt szó. Nekünk nem sürgős, én megvárom. A sima Note 11 és a 11S sokkal jobb ár-érték arányú telefonnak ígérkezik. Esetükben fejlődés történt az előző generációhoz viszonyítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.