Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv Mindenkinek!

A korábbi FÜLhallgatós topik szétválasztásra került, az eredeti téma mától Vezetékes FÜLhallgatók néven fut, a vezeték nélküli fülesek ügyében pedig ide várunk mindenkit.

(#2) kemcso válasza Intruder2k5 (#1) üzenetére


kemcso
Ármester

Köszönöm szépen :R

(#3) Yany


Yany
addikt

Oké, ha nem is kezdésnek, de mindjárt itt az elején Brekitől örülnék egy fasza kis beszámolónak a Tronsmart Spunky Beat-ről. :R :K

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#4) Toncos


Toncos
tag

Óriási! Pont tanácsra lenne szükségem, és néztem a korábbi topicot, hogy még mindig nincs sajna ajánlás vezeték nélküli fülesekre...

Tehát:
- egy hölgynek kellene sportoláshoz (edzőterem, futógép), telefon és Spotify mellé füles,
- elektronikus mixeket és rockot hallgat (mély legyen...), tehát valami határozottabb, popos hangzás kellene szerintem (azt én teszem mellé, hogy azért ne boruljon fel a hangkép...),
- elsősorban nyakpántos kialakításban gondolkodik, de más alternatíva is érdekes lehet,
- megbízható működés, stabil kapcsolat stb. alap,
- 20k a keret.

Mit javasolnátok? Előre is köszi a segítséget!

(#5) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

20ezerig melyik a legjobb fülbe dugatható bluetoothos fülhallgató? Buszon való utazáshoz kellene. Külföldi rendelés is játszik.

(#6) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Tronsmart Spunky Beat bluetooth eszközön a balansz elcsúszott legalább 30-40%-al.
Reset sem segített.
Járt már valaki hasonló cipőben?
Ismeri a helyes eljárást?

(#84310) Greg204538 válasza gianni85 (#84304) üzenetére

(#7) zh1972


zh1972
tag

Keresgéltem a topik halomban, hol lehet véleményezni a jó vagy kevésbé jó vételeket Wireless earbuds témában, de ennél közelebbi nem nagyon volt.
Annyit szívtam az elmúlt időszekban a vezeték nélküli fülesekkel, hegy muszály volt rápróbálnom egy itthon nem kapható termékre is. (Ami elképesztő, hogy felhívtam a hazai cambridge audio disztribútort, de azt közölték velem, hogy a melomania 1-et ők sem tudják beszerezni!!!! WTF????) :F

Na mindegy, 5000 óra teszt/review olvasgatás után, rendeltem egyet a német ebayről.

Nem akartam a világ legdrágább fülbedugóját rendelni, mert ezek nálam fogyóeszközök. Hol elveszítem, hol tönkre mennek, megsérülnek, stb.és az akkus cuccok amúgy sem az örökkévalóságnak készülnek. (Nemúgy mint pl. egy pár Bowers & Wilkins hangsugárzó pár, amit jellemzően egyszer vesz meg az ember egy autó árából és élete végéig kénytelen a hangját elviselni) :DD

Ami fontos volt nekem ebben a kategóriában, hogy meg kell, hogy közelítse a hangzás a vezetékes audiofil dugós eszközöket.

Sajnos tesztek alapján nem egyszerű jól választani, mert az ízlés egy nagyon furcsa dolog, még szakmai berkeken belül is. Vitatkozni meg értelmetlen azon, hogy ha valakinek más tetszik.

A Cambridge audio a kisebb cégek közé tartozik és mindig híresek voltak a kiemelkedő ár/érték arányról. Ebben az esetben sincs ez másként. A Melomania 1 ára 150 EURO ami nem kevés pénz 10 deka áruért, de pl sokkal jobban szól mint 10 deka párizsi 2 EURÓÉRT! :)
Viccet félretéve, ez a cucc bőven a duplájába és még jóval többe kerülő eszközök ligájában versenyez.

Nem írok technikai adatokat, azok könnyen leguglizhatók. Inkább olyat írok, amihez ki kell próbálni, hogy tudd milyen. Pl. 9 órát adnak meg egyszeri töltéssel. Én háromnegyed hangerőn pont 12 órája használom és úgy tűnik soha nem fog lemerülni! :)

Egy ideje a lányom BOSE soundsport free-jét használtam napi szinten és azt hiszem az egy nagyon jó összehasonlítási alap.

Aki a teret kitöltő tiszta de basszus centrikusságot keresi az nagyon jól jár a BOSE cuccával, én is szeretem, de ez az angol manufaktúrában készült füldugó mást tud.

Aki tiszta hangképre vágyik, tisztán elválasztható hangszereket akar hallani, a zene természetes világát akarja inkább jobban átélni, és nincs kedve 1000 EURÓKAT kifizetni egy 2-3 évre tervezett kiegészítőre, annak lehet érdemes rápróbálnia erre a készülékre.

Heavy-Metált leszámítva, mindent jobban élvezek a cambridge audio termékével. A gitárok a felvételeken úgy szólnak, mintha itthon én dugtam volna rá a gityómat a Marshall-ra. Az akusztikus gitárok lélegeznek két akkord között, a dobok belépése pedig nem nyom el minden más hangszert de mellőzi azt a kellemetlen hangot amikor a pergő idegesítő cicergő hangot produkál, ilyet sokszor hallok még jóval drágább eszközökön is.

POP, JAZZ, KLASSZIKUS már-már vezetékes magasságokban. A hangerő mesterségesen leszabályozott, így nagyon messze van a torzítás. Ha nem telefonnal hajtjuk meg, hanem valami jobb minőségű minimum FLAC/DAC-os valamivel (de lehet már egy laptop is nagy előrelépés megfelelő SW-el) elképesztő zenét rajzol a fülekbe. Telefonra is érdemesebb a spotify-t mondjuk Tidal-ra váltani, ha fontos, hogy ezek a kis kütyük mindent kihozzanak magukból.

150 EURO sok pénz-e vagy kevés, az mindenkinek egyéni megítélése.
Az viszont biztos, hogy true wireless kategóriában ennyiért általában nem kapunk kiemelkedő dolgokat.

Ennél a kis CA-nál lehet kapni jobbat, szebbet, komfortosabbat de azok legtöbbje sokkal drágábba kerül ennél.

És akkor a kényelemről: Szinte mindenhol negatívumként hozzák a komfortját. Nálam ez az ellenkezőjére sikeredett. Mivel nincs anatómiailag kialakítva, így lehet, hogy nem ebben nyomod a következő szöcske TRX tréningedet, de pont az adja meg a lehetőséget, hogy bárhogy forgasd, húzd, mozgasd a füledbe, addig amíg tökéletes nem lesz. Amit szokni kell az a nyomógombokká alakított teljes felületű végződés, ami miatt nem tudod egy újjal betolni a füledbe. 2-3 újjal a peremet megfogva kell behelyezni. (Vagy baszol rá, hogy nyomkodod a gombot és egy újjal betolod, mint én) :D

Adnak hozzá 1 pár comply foam-os dugót, amivel az izoláció is javul de nekem a gyárival sincs bajom. Nyilván jobb a CF-es vég, de nem élet-halál.

Nincs active noise cancelling, de ez nekem alapvető elvárás, valamiért soha nem tudtam megbarátkozni ezzel a funkcióval. Szóval akinek az nagyon fontos, akkor ez off.

A micro USB-t nem nagyon értem, de tök mindegy is, így legalább nem mondhatjuk, hogy elfogultak a szifonosokkal vagy az androidos telót használókkal, mert ilyen már egyik táborban sincs! ;]

Sajnos még lehetne írni, de az alapötlet annyi volt,hogy ha más is küzd a true wireless kiválasztásával, akkor ez egy kis mankó lehet. Semmi több. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Chuck Norris válasza bostone (#6) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Szia, próbáltad már kitörölni újra felismertetni, esetleg másik lejátszóval/telefonnal ugyan ezt megtenni?

(#9) vicze válasza zh1972 (#7) üzenetére


vicze
félisten

Nem ellentmondani szeretnék a véleményednek(sőt), de pár dolgot nem árt a helyén kezelni.

"Ami fontos volt nekem ebben a kategóriában, hogy meg kell, hogy közelítse a hangzás a vezetékes audiofil dugós eszközöket."
Ilyen sose lesz vezeték mentes formában.

"POP, JAZZ, KLASSZIKUS már-már vezetékes magasságokban"
Maradjunk annyiban, hogy igen messze van tőle. ;)

"ez az angol manufaktúrában készült füldugó mást tud."
Akkor most olvasd el a dobozon, hogy Made in China.

"nincs kedve 1000 EURÓKAT kifizetni egy 2-3 évre tervezett kiegészítőre"
A legdrágább TWS jelenleg 350$.

"150 EURO sok pénz-e vagy kevés, az mindenkinek egyéni megítélése."
A hivatalos ára 99GBP, de többnyire gond nélkül be lehet szerezni 89 környékén.
Szóval 150EUR mindképp sok érte.

Azzal semmi probléma nincs, hogy neked az némileg laposabb, de nem túlzósan semleges és többnyire középemelés jön be. Érthető, többség ezt hiszi "minőséginek" mert szépen csilingel.
Mivel a TWS piacon a túlnyomó többség a jóval populárisabb hangzást célozza meg, így kevés gyártó dönt úgy, hogy a semlegesebb felé veszi a irányt, és ezt a DSP hangolást többnyire minőségként próbálják leadni.

Melomania nyilván nem rossz füles, mivel nevesebb gyártó terméke, de nyilvánvalóan, csak a túlzott mélyeket kerülőknek ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#10) joshua7


joshua7
veterán

A párom öccsének keresünk bt-s, vezeték nélküli fülest, 20-30k között.
Ebben a témában nincs tapasztalatom, így örülnék véleményeknek.
Amit elsőre találtunk:
Philips SHB2505BK
Huawei CM-H1C FreeBuds Lite
JBL T120 True Wireless

Köszönöm.

Semper Fi

(#11) hajbel válasza vicze (#9) üzenetére


hajbel
addikt

Ez mind ok, de ha nem ajánlod, akkor mit ajánlasz helyette? Egyébként honnan lehet beszerezni 89-ért, mert én olyat nem látok.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#12) vicze válasza hajbel (#11) üzenetére


vicze
félisten

Mint írtam: "Nem ellentmondani szeretnék" pár túlzást kivéve korrekt a leírás szerintem.
Olyannak ajánlott aki ezt a hangszínt szereti és kedveli. Csak senki se lepődjön meg ha nem azt a húdenagy minőséget kapja.

Elnézést a 89-es át UK only. (86 a legolcsóbb.)

(#13) hajbel válasza vicze (#12) üzenetére


hajbel
addikt

De hol? Én sehol nem látok 99 alatt.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#14) f4lcon


f4lcon
őstag

fel kell iratkoznom, bár pont most építettem le 2-3 kínai vezeték nélküli fülest, sajnos meg vagyok elégedve a Liberty Air-el egyelőre.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#15) vicze válasza hajbel (#13) üzenetére


vicze
félisten

Itt: [link]

(#16) hajbel válasza vicze (#15) üzenetére


hajbel
addikt

Kínai webshop, nincs garancia sem a termékre, sem arra, hogy eredeti amit rendelsz. Ha egyáltalán megérkezik, 0 customer service. Én személy szerint tiltanám ilyenek linkelését a fórumon. Szvsz még az ilyen oldalak látogatása sem biztonságos.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17) Breki válasza Yany (#3) üzenetére


Breki
veterán

Egyelőre telefonálás részt teszteltem igaz szobában, de tökéletes volt a barátnőm nem hallott semmi különbséget és én is nagyon jól hallottam. A beépített töltőkábel nagyon ötletes és praktikus pont ma teszteltem.

Zenére még csak kipróbáltam az tűnt fel, hogy a Blitzwolfal szemben hallom a környezetet, minőségről még nem nyilatkoznék, de szerintem holnap a buszon 2 órát tesztelem.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#18) Yany válasza vicze (#15) üzenetére


Yany
addikt

Ugyanennyiért az Amazon korrektebb hely akkor már.

Breki :R

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#19) zh1972 válasza vicze (#9) üzenetére


zh1972
tag

Ez ma jelent meg, de fél éve írtam és nem is posztoltam végül.
Nem is értem, hogy került ma be a nevem alá!
Mindjárt kitörlöm, ha lehet olyat.

Sajnos mindig van egy ilyen ember mint te, ezért nem is írok a neten már jó ideje. Nem tudod a helyén kezelni a dolgokat, és kényszert érzel, hogy okosat írj.
Ez a mai generációban valami gyermekkori zárlat lehet.

Ez az írás például egyáltalán nem neked szólt, így a válaszaid alapján.

Azt azért remélem, hogy legalább volt szerencséd kipróbálni a terméket, mert a legtöbb hülye, csak ír, mert van véleménye mindenről.

Az pl nem zavart, hogy 5000 órát olvastam teszteket/review-kat? Az kb. megfelel a többezer eurós hasonlatnak.

Ami régen manufaktúra volt, az mind elköltözött kínába ...kb akkor amikor születtél.

A "sosem lesz" az egy nagyon erős kifejezés. A fémvezetős technológiának is vannak korlátai és lehet, hogy eljön egyszer az a "sosem lesz". Kijelenteni, olyat, hogy sosem lesz, anélkül, hogy Nostredamus lenne a családneved, korlátolt gondolkodás.

Én szívesen vendégül látlak egyszer és meggyőzödhetsz róla, hogy milyen egy összehasonlító zenehalgatás professzionális environmentben, ahol magyarország negyedéves költségvetése van beépítve egy 9x9-es szobába! :K
Az meg tény, hogy a wireless technológia megközelítette a vezetékes minőségét. A vita itt azon keletkezhet, hogy mennyire? Kicsit vagy nagyon? Itt van pl egy IE 800-as amiért 700 jurót hagytam a kasszás néninél és vezetékes de annyival nem szól jobban, hogy azt mondhassam a wireless ezt meg sem közelíti.

Azóta bekerült még jópár true wireless füles a kollekcióba, de ez az egyik még mindig, amit a legtöbbet használok.

De mi a tökömnek magyarázkodok egy fotelharcosnak? ...nem is értem, múltkor is egy hifistába botlottam aki mp3-at halgatott! Kellenek ezek nekem???? :N

Nem kell válaszolni, nem jövök megint kb 6 hónapig, most is csak az email miatt kattintottam ide.

(#20) f4lcon válasza zh1972 (#19) üzenetére


f4lcon
őstag

ne ítélj, hogy ne ítéltess. a személyeskedésed sehova nem vezet itt, az arcoskodás meg főleg (v.ö. "magyarország (sic!) negyedéves költségvetése")

már évek óta vannak a) jobb zsinóros fülesek töredék áron és b) nagyon sokszor jobbak az IE 800 árán, így annak hangminőségét megközelíteni bármilyen wireless eszköznek 2019-ben nem nagy truváj, a 100$ kategóriában szerintem többeknek is sikerül.
700€ -ért ráadásul sok olyan vezetékes füles van, ami köröket ver a kapható legjobb TWS-re főleg azért, mert ott a jel még mindig tömörített, hiába LDAC.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#21) Tulku válasza zh1972 (#19) üzenetére


Tulku
veterán

Te ugye mindezt el is hiszed amit itt körbehánytál?
Mert akkor a "Boldogok a lelki szegények, mert ővék a mennyek országa" megkapó gondolat épp jót tesz leki békédnek...

Nem baj, ha valaki dilettáns, a baj akkor fókuszálódik, ha megnyilvánul...

Több sírhantra, viszont ráírják, rávésetik sokan:

Béke poraira...

Hogy búcsúzzak tőled, kedves: Ámen!

(#22) kemcso válasza zh1972 (#19) üzenetére


kemcso
Ármester

Csak pár hozzáfűznivaló:
- Az IE800 kb 100$-os szinten szól, vagy úgy se. A csúcs innen már nagyon rég messze, pl egy a felső kategóriából [link], amit többen hallottunk.
- a fotelharcosnak nevezettnek az elsők között volt a másik topikban TWS-e, és ez nem is az első neki: [link]
- 5000 óra tesztolvasás remek dolog, de ha ennyire értesz a témához, akkor te is tudod, hogy csak egy kis szeletét adja a valós élménynek. Jóval többet ér meghallgatni az adott eszközöket a saját fülünkkel, mint egy random tesztelő rossz esetben fizetett véleményét olvasni.

(#23) bostone válasza Chuck Norris (#8) üzenetére


bostone
addikt

Próbáltam, sajnos nem tudom mit tegyek.
Engedjem teljesen lemerülni?

(#24) hajbel válasza bostone (#23) üzenetére


hajbel
addikt

Mást nem tudsz tenni sajnos. Ha nem megy úgy sem, akkor gari.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#25) vicze válasza zh1972 (#19) üzenetére


vicze
félisten

Nem igazán értem hol írtam bármi sértőt. Pusztán azt nem hagyom, hogy valaki erőteljes túlzásokat, vagy valótlanságokat, egyetemes igazságnak állítson be, a hozzánemértése vagy nagyzási mániája miatt, ezzel pedig félrevezessen másokat.

" fél éve írtam és nem is posztoltam végül."
Aki ezt értelmezni tudja, az szóljon. :U Azt, hogy a füles 5 hónapja július 10.-én lelent meg meg se ejegyeztem.

"Az pl nem zavart, hogy 5000 órát olvastam teszteket/review-kat? "
De zavar, ha valaki pofátlanul hazudik, de inkább csöndben maradtam. Ha meg valakivel el akarod hitetni, hogy több mint 200napnyi időt töltöttél ezzel, elég szomorú...

"Az kb. megfelel a többezer eurós hasonlatnak."
Továbbra is értelmezhetetlen. :(

"De mi a tökömnek magyarázkodok egy fotelharcosnak"
Valahogy még nem láttalak egyik füles találkozón se, de szerintem fülhallgató kiállításokon se futottunk össze.

"Ha nem telefonnal hajtjuk meg, hanem valami jobb minőségű minimum FLAC/DAC-os valamivel (de lehet már egy laptop is nagy előrelépés megfelelő SW-el)"
Azt leírnád esetleg, milyen "valamivel" próbáltad az adott TWS-t, ami ennyire jó.

(#26) Chuck Norris válasza bostone (#23) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Teljesen nem tudod ugyse lemeriteni, attól vedi magát a kikapcsolással. Én visszavinném.

(#27) bostone válasza Chuck Norris (#26) üzenetére


bostone
addikt

Geekbuying európai raktárból származik. Német raktárból pontosan.
Meglátom, hogy működik a rendszer náluk.

(#28) vicze válasza bostone (#6) üzenetére


vicze
félisten

Esetleg másik BT fülessel próbáltad ugyan azt a telefont? Csak, hogy biztosan kizárd az esetleges furcsa SW problémát.
A másik dolog, hogy nem látszik esetleg eltömődés valamelyik fülesen? Ez elég általánosan probléma halkulás esetében.

(#29) iknight


iknight
senior tag

Sziasztok, TWS fülhallgatót keresek, és eléggé bizonytalan vagyok, hogy mi lenne a jó döntés, mert sajnos itthon nem tudok igazán, hol lehetne őket kipróbálni. Alapvetően a legfőbb szempont a hangzás minősége, főleg klasszikus rockot hallgatok.

Alapvetően gombok, hangerő szabályzás nem érdekel, telefonálni sem használom, kizárólag zene hallgatás.

Amiket néztem, és nem tudok igazán dönteni, mert közvetlen összehasonlítást nem nagyon találtam:

Beoplay E8 (1.0 költségvetési okokból)
Bose Soundsport free
Audio-Technica ATH-SPORT7TWBK

Mi lehet a jó választás, esetleg tudtok ajánlani valami mást?

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#30) bostone válasza vicze (#28) üzenetére


bostone
addikt

Persze, van több fülhallgatóm, tökéletes a balansz azoknál.
Más készülékkel is párosítottam a tronsmart-ot, a hiba megmaradt.

Szereljem szét? Nem látni rajta semmi pontot, ahol bontani lehet. Legalább egy videót feldobna a kereső, de csak tesztet vagy unboxingot találok.

(#31) vicze válasza bostone (#30) üzenetére


vicze
félisten

Ha nem látod, hogy van benne kosz, akkor ok, és marad a gari

(#32) trialboj


trialboj
őstag

Hát ez remek, de itt senki sincs, hogy kapunk így választ bármilyen kérdésre :(

Én pl most tervezek belekóstolni ebbe a vezeték nélküli füles világba, de fogalmam sincs merre induljak. Elsőre milyet kellene vásárolnom, ami még nem túl drága, de elég minőségi hogy kipróbáljam.

Pl nem tudom mennyire meríti a telefonomat, milyen messze kóborolhatok el, pl udvaron használva 5-10 méter még belefér. Bringázás közben esetleg kieshet a fülemből? Nem tl nehéz és kényelmetlen viselni, mondjuk egy 3 órás tekerés alatt? Kb 10k körül érdekelne valami, nagyon max a 20k.
Van most valami best buy? Ha lehet ne agybadugós legyen, szerintem az egyből kiesne a fülemből.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#33) Fall-N válasza trialboj (#32) üzenetére


Fall-N
veterán

Vannak jó ajánlatok, de nem mindegy mennyit szánsz rá.

10ezer Ft-ig: Xiaomi Redmi Airdots, QCY T1/T2, Baseus, Awei, Blitzwolf stb.
20 - 20+ E Ft: Xiaomi Airdots Pro, JBL Tune (külföld), Sabbat E12
30+: Lipertek Tevi, Sonyk, JBL Tune (itthon sajnos 30 körül van.
K$rva drágán vannak Sonyk, Sennheiser Momentum stb.

Kényelem attól függ, hogy milyen szilikon illeszték jó neked. Nekem például a legkisebb jó csak.

De érdemes túrni a netet a tesztek miatt, mert az sem mindegy milyen hangkép jön be. Kiegyenlített, V, basshead.

[ Szerkesztve ]

(#34) f4lcon válasza Fall-N (#33) üzenetére


f4lcon
őstag

20-30 ezer között inkább (az összes hibájával együtt is) a Soundcore Liberty Air mint az Airdots Pro

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#35) Fall-N válasza f4lcon (#34) üzenetére


Fall-N
veterán

Tényleg az Anker/Soundcore Liberty szériát kifelejtettem. :B

[ Szerkesztve ]

(#36) Trop


Trop
kezdő

Van valami lehetőség arra, hogy rádiót hallgassak a BT fülesemmel?

(#37) Fall-N válasza Trop (#36) üzenetére


Fall-N
veterán

Ha nincs beépített antenna a telefonban amikor nem fog menni, mert ilyenkor a jack csatlakozóba dugott fül- vagy fejhallgató vezetéke az antenna.

Illetve tudsz hallgatni BT-n az internetes rádiót. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38) trialboj


trialboj
őstag

Hmm, ezeknek utána néztem, már ahol írtál pontos típust, de mind elég nagy buta designt kapott sajnos.
Aztán találtam ezt, bele is szerettem a designba, erre a videó végén benyomja hogy 200 amcsidolcsi :Y
Semmiképp nem szeretnék egy nagy buta dugót a fülembe, főleg mert pl ilyenkor télen a sapka miatt kényelmetlen lehet, meg eleve hülyén nézel ki.
Szóval az érdekelne, hogy nincs más, ami kicsit is jól mutat, pl mint az amit fent linkeltem?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#39) Vbazsi2


Vbazsi2
tag

Sziasztok. Rendeltem egy jlab jbuds air executiveot. Esetleg van valakinek vele tapasztalata, hogy mire számíthatok?

(#40) Fall-N válasza trialboj (#38) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát sajnos minél kisebb az TWS cuccos, annál kisebb driver is fér bele, így a hangminőség is gagyibb általában. Ha elég az olcsóbb 10 körüli kategória akkor ott például a QCY T széria, Redmi Airdots kisebbek így nem állnak annyira ki. A dual driver már jóval nagyobb az tényleg kilóg rendesen.

(#41) bostone válasza trialboj (#32) üzenetére


bostone
addikt

Pár napja él ez a topik. Sokan a létezéséről sem tudnak.

(#42) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok,

$100 környékén mit ajánlátok új onnan? Android+spotifyhoz, hölgynek. USA rendelés. Én rá gondoltam elsőként.
Van vele tapasztalata valakinek?

Köszönöm. :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#43) trialboj válasza Fall-N (#40) üzenetére


trialboj
őstag

Ezt elfogadom, kisebb cucc, gagyibb hang, de miért kell mindegyiknek pont ugyan úgy kinézni, és ráadásul csak fehér v fekete szín van. Ez valami szájbatekert szabályozás? Miért nincs kék, piros meg minden jóféle szín?
Nekem 80%ban számítana a design és a komfort, csak utána jön a hangminőség, ami úgyis gyenge lesz mert csak akkor tökéletes ha az agyamig feltolom, az meg kényelmetlen, és úgysem maradt még egyetlen füles sem a helyén 2-3 percnél tovább.

Szerintem innen kezdődik az egyedi design, de ok nem 200ropiért, mert annyit még más pénzéből sem fizetnék ki érte.

Jó dolog ez a szabad piac, de olyan rettenet sok opció van, most csöppentem ebbe bele, és hetekig túrhatom a netet, hogy találjak valamit, ami legalább 2 kritériumnak megfelel.

A csoda appe airpods dual driveres? Vagy az csak azért drága mert apple?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#44) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok!

Apámnak keresünk tws fülest karácsonyra. A keret mondjuk 20-30, ha nagyon indokolt, 40. Ennyiért aránylag jó hangzást, és usb c töltőt szeretnék, ha lehet. Tetszene a Galaxy Buds, de azt olvastam, csak Samsungokkal szól jól, valamilyen szoftveres dolog miatt.

Egy Huawei (talán Mate 20 Lite) telefonhoz lenne használva, sport, bkv nem szempont.

(#45) rbkzndrs


rbkzndrs
tag

Sziasztok!

TWS fülhallgatót szeretnék vásárolni 15-20e forint környékén. Ki mit tud ajánlani? Tapasztalatokat és tanácsokat szívesen fogadom. Köszönöm szépen :)

(#46) mateus válasza Zewa (#42) üzenetére


mateus
senior tag

Erről Cambridge Audio Melomania-ról elég sok teszt van neten, dicsérik nagyon, 100 dolcsiért jó vétel.

(#47) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok, ez milyen lehet? [link]

(#48) fericske válasza DEJVID (#44) üzenetére


fericske
addikt

Lipertek Tevi :K

(#49) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Na pörgessük fel a témát... :))

Gyorsan egy kérdéssel kezdenék. Bluetooth headset-et, fülhallgatót szeretnék adni valakinek, amit vezetés közbeni telefonálásra használna. (Reménységem szerint.)
A kérdésem, hogy a következők közül melyiket ajánlanátok?

- SBS Bluetooth fülhallgató (TE0CBH80K)
- JABRA BT 2045 bluetooth headset (109250)
- JABRA Talk 5 mono bluetooth headset
- JABRA Talk 15 bluetooth fülhallgató (184357)

Azért ez a bolt, mert már csak ide van időm beugrani egy személyes vásárlásra.
Tehát melyiket ajánlanátok? :R

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#50) mateus válasza AssAssynn (#49) üzenetére


mateus
senior tag

Nemrég Jabra talk 5-t vettem tesómnak, teljesen rendben van, szerintem a lenti Jabra-kból bármelyik jó erre a célra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.