Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Összefoglaló

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#2) kamikaze boci válasza Mlnr To'm (#1) üzenetére


kamikaze boci
őstag

ne vegyél most egeret, várj 2-3 hónapot

egyéb állatfajták

(#3) Pacák válasza kamikaze boci (#2) üzenetére


Pacák
senior tag

Mesélj, mit tudsz?

Nuclear launch detected

(#4) kamikaze boci válasza Pacák (#3) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Bővebben: link:)

egyéb állatfajták

(#5) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

AHA.
És ezek szerint lesz majd olyan lézeres egér amit ebből a kis költségvetésből is meg tudok venni, avagy olyan alacsony lesz az egerek ára, hogy ugyan annyi pénzért jobb egeret tudok venni.
Jól értem?

[Szerkesztve]

(#6) tuleon válasza kamikaze boci (#4) üzenetére


tuleon
tag

Ezt az érdekességet belinkelhetted volna az MX1000 topicba is:D, nagyon f***zán le van írva a laser működése.

(#7) csibor válasza Mlnr To'm (#1) üzenetére


csibor
őstag

Nekem ilyen vanBővebben: link4800Ft.Csodát ne várjál de teszi a dolgát tisztességesen.Nem ugrál a monitor egyik sarkába sem a mutató mint némelyik másfajta egér.

(#8) greenface


greenface
aktív tag

Én és környezetem a legnagyobb meglégedéssel használja a legolcsóbb Genius egereket. Anno a 700 Ft-os görgőset 8 évig használtam...! :)


''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#9) hz hefti válasza Mlnr To'm (#1) üzenetére


hz hefti
tag

en most vettem egy logitech mx310 -est 8500 -ert. 5gomb gorgo optikai. 5ev gari es jo eger
pontos, konnyen csuszik ajanlom, h nezd meg

lowfast

(#10) tuleon


tuleon
tag

10800-ért van egy logitech MX518, ez most a legjobb optikai játékos egér a piacon, kizárólag játékosoknak fejlesztve.
Bővebben: link

(#11) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Találtam egy olyat ami tetszik és jó az ára is csak nem tudom megéri-e megvenni. Amit kinéztem magamnak az egy GEnius NetScroll+ Superior Br: 4700Ft-ért, 800dpi-s 10 gombos vezetékes és jól néz ki.
Erről mi a véleményetek?


[Szerkesztve]

(#12) hz hefti válasza Mlnr To'm (#11) üzenetére


hz hefti
tag

microsoft vagy logitech egeret csakis

lowfast

(#13) kamikaze boci válasza hz hefti (#9) üzenetére


kamikaze boci
őstag

csak három év a gari rá, de a többi stimmel, tényleg nem rossz egér

egyéb állatfajták

(#14) hz hefti válasza kamikaze boci (#13) üzenetére


hz hefti
tag

nekem 5 evet adtak ra, multheten vettem

lowfast

(#15)



addikt

A4tech Swop-80.
Görgő, egy rakás gomb, 800dpi vezeték, asszem 3500ft volt.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#16) Gangxters


Gangxters
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám van két egér az egyik a logitech g5 a másik a g7 melyik a jobb melyik milyen bár tudom naggyából várom olyanok írását akinek esetleg már megvan vagy olyanokét is akinek mx1000-re van mennyivel jobb a lézeres mint egy sima infravörös érzékelős? Megéri 22000 venni ilyen egeret vagy 16000-ért?

(#17) zsiga667


zsiga667
addikt

Innen Bővebben: link ajánlanám az SK Bundle csomagot, szerintem egész korrekt ára van. :)

(#18) kamikaze boci válasza hz hefti (#14) üzenetére


kamikaze boci
őstag

A gyári csak három év, jól tedd el a számlát:)

egyéb állatfajták

(#19) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

EN nem akarok egeret venni, de ismerosok tok fitymalva tekintenke szegeny dualopticalomra, hogy meg mindig ez van???:- )))
amugy a hozzaertobb fajta hozza is teezi hogy nem egy rossz darab: - )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20) Zull válasza Mlnr To'm (#11) üzenetére


Zull
senior tag

Mire kell? Cs, vagy csak kíndóz?

[Szerkesztve]

(#21) harry válasza tuleon (#10) üzenetére


harry
veterán

Log G5/7 vagy Razer Copperhead a legjobb jelenleg, csak az már nagyon más kategória (18-27k). De a Genius is gyárt már valamilyen lézeres egereket, asszem azok is ezt a chipet használják, de valamivel olcsóbb: Bővebben: link - 40 euro, novembertől.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#22) kamikaze boci válasza harry (#21) üzenetére


kamikaze boci
őstag


''Az ADNS-6000 lézer navigációs szenzor (ADNB-600X csomag) [.....]vezetékes egereihez készült. Felbontása 800 dpi , maximális sebessége 0,5 méter/másodperc , képfeldolgozási rátája 6400 kép/másodperc .

A család legjobbja az ADNS-6010 (ADNB-601X csomag) kifejezetten a játékosokat célozza 2000 dpi-s felbontással, 1.14 méter/másodperc maximális sebességgel, 7080 fps képfeldolgozási rátával, 20 G gyorsulással és számos más különleges tulajdonsággal. ''

egyéb állatfajták

(#23) harry válasza kamikaze boci (#22) üzenetére


harry
veterán

nem nagyon néztem utána, már fáradok :B de topicban azt írták valszeg ez is 6010es chipet használ... mondjuk furcsa lett volna ennyi pénzért.
Akkor ugye 6010es van a G5/7ben?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#24) kamikaze boci válasza harry (#23) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Az majd akkor lesz biztos, ha egy bátor jelentkező szétszedi (csak kerüljön egy a kezeim közé).:)

egyéb állatfajták

(#25) tuleon válasza kamikaze boci (#24) üzenetére


tuleon
tag

Engedelmeddel belinkjeltem a G7 topicba a szenzoros hozzászólásod, sztem folytassuk ott a beszélgetést a szenzorról.:)

(#26) Kígyó


Kígyó
senior tag

Milyen wireless egeret ajánlanátok 10k körül? (cad)

(#27) hz hefti válasza kamikaze boci (#18) üzenetére


hz hefti
tag

innen: Bővebben: link

lowfast

(#28) kamikaze boci válasza hz hefti (#27) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Igazad van, az MX310-re 5, az MX510-re 3 év a gar. Amikor kijöttek, még egyformán 3 év volt, így emlékeztem.

egyéb állatfajták

(#29) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Szóval mit szóltok ahhoz a geniushoz amiről nemrég kérdeztem?
Szóval a Genius NetScroll+ Superior (10gomb, 800dpi, vezeték, 4600Ft) hogy tetszik?
Azért ragaszkodom ehhez mert momentán nincs elég pénzem egy komolyabb egérhez legfeljebb egy MX310, de azt meg nem találtam itt pécsen.

(#30) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Nyah, összeírtam, hogy a dolgok jelenlegi állásáról mit gondolok:
Bővebben: link
Lehet vitatkozni, mert ez csak az én véleményem:)

egyéb állatfajták

(#31) tuleon válasza kamikaze boci (#30) üzenetére


tuleon
tag

Hali!
Olvastama cikked, szuper lett.
Lenne egy kérdésem: Ha a lézeres egereknek messze jobb a felület érzékelésük, mint az optikaiaké, akkor az miért van nálam, hogy néha elmászkál az egérmutató (MX1000), sima fa mintájú bútorlapot használok, már más nem jutott eszembe,így lecsavaroztam a síneket és megfordítottam a felületet, prontóval is megpucoltam, de semmi változás.:U

(#32) Florida


Florida
tag

A max 6-8 ezer körül kapható wireless egerek között van olyan példány,ami játékra is alkalmas?

(#33) kamikaze boci válasza tuleon (#31) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Nincs valami apró szösz az optikában? VIA-s alaplapod van?

egyéb állatfajták

(#34) tuleon válasza kamikaze boci (#33) üzenetére


tuleon
tag

Nincs semmi szösz az optikában, Nforce 2es alaplapom van (asus a7n8x basic)
A minták függőlegesen vannak csíkokban, némelyik csík más árnyalatú, de ez minden famintás asztalon megvan. Akkor szerinted mi lehet a gond?:U

(#35) Florida válasza Florida (#32) üzenetére


Florida
tag

Hahó :)

(#36) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Megtaláltam ugyanezt az egeret csak vezeték nélküli változatban kb 7000Ft-ért.
Ezt esetleg érdemes lenne?

(#37) adidas*


adidas*
csendes tag

HEllo! Szeretnék egeret vásárolni! Csak nemigazán tudom milyet vegyek! Olyan kéne ami játékhoz is jó és lehetőleg az ára ne legyen nagyon sok! Szóval én olyan 10ezer forint körül gondolkozok! mit ajálotok?

(#38) zsiga667 válasza adidas* (#37) üzenetére


zsiga667
addikt

10k körül jó kombináció játékra amit a 17-es hozzászólásban belinkeltem.
Ha csak egér kell akkor Logitech MX500/510/518 (amelyik belefér az árba) vagy Microsoft IE 4.0. (Ez csak 5,5k.)

(#39) adidas*


adidas*
csendes tag

aha köszi szépen! És mondjuk egy kicsit magasabb árba mik vannak? a logitech g5 mennibe fájna nekem?

(#40) adidas*


adidas*
csendes tag

És mondjuk vezetek nélülit megéri venni? abba mik a jók?

(#41) FlasH-BacK válasza adidas* (#39) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

fentebb le van írva. 18k környéke.

(#42) FlasH-BacK válasza Florida (#32) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

nincs:DDD
játékra nem szokás wirelesst venni. már ha az ember komolyan gondolja. egyébként microsoft intellimouse optical 1.1a, vagy intellimouse explorer 4.0 max 6k, és tökéletes játékra, meg másra is.

(#43) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Elnézést a kicsit durvább hangért, de akkor most azzal amit én kérdezek mi van?

(#44) FlasH-BacK válasza Mlnr To'm (#43) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Semmi baj, vannak, akik ennél sokkal durvább hangot ütnek meg:DDD. Mint fentebb leírtam, wireless egér nem a legmegfelelőbb fps és hasonló játékokra, mert a csatolófelület lelimitálja az adatátviteli sebességet, meg ugye hajlamos lemerülni is.
Haveromnak van Genius netscroll+ optikai egere, a görgője kb fél év után adta meg magát. Ezt a tipust nem ismerem amiről te írtál, de windowsozásra biztos jó.:))
7k-ért meg inkább csak a4tech rádiós egerek vannak, annál ez biztos jobb. De ár/érték arányban a MS intelli 4.0 a befutó.

(#45) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Mennyire nemjó az fps-ekhez a vezeték nélküli egér? Bár nem nagyon hajlok ezekfelé a játékok felé de azért nem rossz ha lehet azt is játszani vele.

[Szerkesztve]

(#46) tuleon válasza Mlnr To'm (#45) üzenetére


tuleon
tag

Szerintem jó hozzájuk, nekem volt vezetékes, meg vezeték nélküli is, de nem tapasztaltam külömbséget, persze azért a gyengébb minőségű vezeték nélküli egereknél nyílván van egy kis késés, nekem volt/van Logitech cordless egerem, semmi késést nem veszek észre.
Szerintem ha vezeték nélkülit akarsz, és van rá elég pénzed, akkor várj egy hónapot, mert akkor jön ki a G7, ami már 2,4 ghz-n megy és Fast RF technológiát támogat, vagyis az tuti nem fog késni, de cserébe meg kell fizetni az árát.

(#47) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Hát sajnos pénzem nincs túl sok, az a helyzet, hogy még erre sincs pénzem még kell szerezni 3 ropit. De utánnanéztem ennnek az egérnek jobban és azt írják hogy 4 akkut adnak hozzá és a vevőegységben van akkutöltő is. Egyre jobban tetszik ez az egér.

(#48) tuleon válasza Mlnr To'm (#47) üzenetére


tuleon
tag

Hát szerintem akkor azt vedd meg, mivel vezeték nélküli biztos hogy szeretni fogod:), nekem mindig az volt a bajom hogy játék közben mindig beakadt valamibe az egér zsinórja.

(#49) FlasH-BacK válasza Mlnr To'm (#45) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

nem is az a fő baj, hogy késik az egér, hanem hogy a manapság kaphatóak olyan kapcsolatot használnak, ahol max másodpercenként 50-szer küld el mozgásra vonatkozó adatot az egérke, és ez már zavaró lehet egy jobb játékos esetében. Persze aki csak hébe-hóba singleplayerezget, anak jó ez is, csak ha rendesen akarsz lőni, akkor fog hátráltatni. Továbbra is ms intelli 4.0-t ajánlom.

(#50) adidas*


adidas*
csendes tag

Hát én max. 10ezert adnék egy egérért. Most azon gondolozok hogy vegyek egy hogy logitech 518 vagy az intellmouse 4.0-át. Most melyik mennyibe kerül? Nekem most egy ősrégi kacat a4tech rádiós egerem kb. 5éves.... És mivel én neten jáccok CS-vel :) ezért szükség lenne vmi jobb egérre. Én jobban szeretem a vezetéknélkülit, de abból normálisat csak 10 fölött kapnék. Az intellmouse 4.0ról vmi bővebb információt hol találok? Hány dpi-s lehet vagy az nem is annyira fontos?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.