Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#232951) erahurka válasza Wesder (#232950) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk azért mert úgy működött, így meg rage game lett?

(#232952) Wesder válasza erahurka (#232951) üzenetére


Wesder
félisten

Most is működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232953) Big_Boss válasza Wesder (#232952) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Működik, de tényleg sokkal nehezebb lett, főleg ha az összes kristályt össze akarod szedni.

(#232954) erahurka válasza Wesder (#232952) üzenetére


erahurka
félisten

Ja, úgy hogy lecsúszik az izé a platformról. Végül is leesni kell egy játékban, nem haladni.

(#232955) Wesder válasza Big_Boss (#232953) üzenetére


Wesder
félisten

A kristàlyok összeszedése még nem nehéz. A gyémàntok màr egy fokkal nehezebb. Crash 2 első vizes pàlyàn benne vagyok a World Top100-ban, olyan időt futottam.
Ami igazàn szopatós az a Crash 3 bónusz pàlyài.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232956) Big_Boss válasza Wesder (#232955) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Crash 2-3 szerintem jóval könnyebb mint az 1. Ott pályánként csak egy lehetőséged van, hogy összeszedd a Cortex/Nitrus fejeket és teljesítsd a bónusz pályát.

(#232957) Wesder válasza Big_Boss (#232956) üzenetére


Wesder
félisten

Pont ezért imàdom az első részt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232958) Carlos Padre válasza erahurka (#232948) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem remaster. Régen azért volt (Minden játékban) doboz hitbox, mert az akkori hardverek annyit tudtak számolni. Így is sok játékban gyalázat volt, főleg fpsben. Nem minden volt jobb régen, legfeljebb úgy emlékszel rá.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232959) F-ECT$ válasza erahurka (#232949) üzenetére


F-ECT$
titán

És ez valami beállítás kérdése? Nálam nem ugrik át, ha nem pontosan célzok, akkor simán ellő mellette. (Miközben húzom az L2-t.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#232960) hombre[EU] válasza erahurka (#232948) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem az új collision system miatt lett nehezebb (mert az, szándékosan). Régen sem az volt a hatékony módszer,hogy a cipōd orrával landoltál minden egyes platformon :D
Valójában gyorsabb lett a játék, van súlya crashnek amit leránt a gravitáció blabla nehezebb pontosan ugrani,mert gyorsabban zuhansz. Szerintem ezzel nin s gond,hogy új kihívásokat raktak a játékba, nem ragelni kell hanem pontosabban játszani ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#232961) Bogyi007 válasza markknight (#232909) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ilyen képgyűjteményem nekem a Dead or Alive Extreme 2-ből van a gépbe "szúrt" pendriveon... :DD

Hát sikerült anno néhány olyan beállítást csinálni ami végett párom nem dicsérné meg a fotós munkámat, pedig ő is nagy anime és mangafan... :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#232962) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki még nem vette meg és gondolkodott rajta:

Mortal Kombat 11 Premium Edition - 10 496 Ft

Live-Die-Respawn

(#232963) Feherfy válasza oriic (#232962) üzenetére


Feherfy
tag

Pont nézegettem. A skinek megérik a 3 ezres felárat a standard (7,5k) árához képest?

(#232964) F-ECT$ válasza oriic (#232962) üzenetére


F-ECT$
titán

Régebben nagy mortalos voltam (még játéktermekben az 1-2, aztán konzolon a 3 és pc-n a 4), de mostanában kimaradt a sorozat. Gondolkozta az XL-en, de valamiért nem akarják 4-5k alá beárazni, pedig már jó régi.
Ennek fényében a 11 Premiumért nem is sok ez a 10.5k, viszont eléggé lehúzzák a Metacriticen (3.3 pont!), gondolom a mikró tranzakciók miatt is. Egyébként milyen a játék?

Dive ever, work never.

(#232965) saelin válasza Bogyi007 (#232961) üzenetére


saelin
veterán

Fizetek pár jól sikerült képért! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#232966) TXT válasza oriic (#232962) üzenetére


TXT
őstag

Letezik ez a verzio lemezes valtozatban is? Illetve ott maga a “Kombat pack” az letoltokod formajaban van benne, vagy magan a lemezen erheto el? A fizikai lemezeket jobban preferalom.

(#232967) oriic válasza Feherfy (#232963) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem skinek, plusz karakterek:

Shang Tsung, Nightwolf, Terminator T-800, Sindel, The Joker and Spawn

Spawn hiányzik még, ma jött Joker, a többi már benne van. Nyilván mindenkinekinek magának kell eldöntenie-e, hogy akarja-e ezeket vagy sem. Maga a játék továbbra is a verekedős játékok etalonja kb.

(#232966) TXT

Ezt passzolom sajnos.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#232968) sxxorp válasza saelin (#232965) üzenetére


sxxorp
őstag

[link]
oriic: A Mortal a legjobb verekedős sorozat?

(#232969) oriic válasza sxxorp (#232968) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:D

Jó hát ez egyénileg változhat, nekem az.

Live-Die-Respawn

(#232970) sxxorp válasza oriic (#232969) üzenetére


sxxorp
őstag

oops, DOA Extreme VR-ban...: [link]
Nagyon jó lenne, ha valaki összefoglalná a szempontokat. Nekem a Soul Calibur volt amivel először, és legtöbbet találkoztam, de szívesen vennék egy összehasonlítást az eltérésekről, jellegzetességekről.

(#232971) markknight válasza Feherfy (#232963) üzenetére


markknight
veterán

Meg. A studió kb kimaxolta a kategóriát.

(#232972) fausto válasza F-ECT$ (#232964) üzenetére


fausto
addikt

USA Store-ba rendszeresen leárazzák $5-6-ra az XL-t, érdemes ott figyelni. Amúgy nekem az XL jobban tetszett, mint a 11

(#232973) pulffy válasza oriic (#232967) üzenetére


pulffy
őstag

Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, ezekért + perkálni kell? :F Hát hova süllyedt a (mortal) világ... :U

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#232974) Digidroid


Digidroid
tag

Sziasztok!
Ezt a PlayStation®Plus: 14 Day Trial-t most teljesen megszüntették?
Már egyszer evvel kapcsolatban itt érdeklődtem, de számomra azóta sem oldódott meg a probléma.
Csak hozzá tudom adni a kívánságlistámhoz:

persze az 50%-os 1 hónapos igényelhető (igaz a 14 nap itt ingyenes :D :

Illetve itt meg sem jelenik a listán:
Én csinálok valamit rosszul, vagy most mi van :F
Hogy tudnék ehhez a 14 Day Free Trial-hoz hozzájutni?
Mindenképp ki szeretném használni ezt a lehetőséget mielőtt aktiválnám az éves előfizetésem.
Gép még nem lett beüzemelve, plus még nem volt aktiválva, bankkártya hozzá volt rendelve, a wallet-en is volt pénz (de már elkötöttem :B )
de semmi, segítségeteket előre is köszönöm :R .

Ui: Én is vén fejjel vágok bele a konzolozásba, de egyenlőre várom a rotring radírokat, na meg persze a babzsák fotelt..

(#232975) RangerFox válasza pulffy (#232973) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez a X-ben is így volt.

(#232976) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS4 port, vagy 2. rész vajon? (Sunset Overdrive) [link]

alt="" title=""

szerk:

Esetleg valami más.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#232977) RangerFox válasza Digidroid (#232974) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Régebben az új gépekhez mellékeltek 14 napos vouchereket, nem tudom, most mi a helyzet. Store-ból nem elérhető, az fix. Amúgy, ha van egy éves előfizetésed, az a két hét nem sokat számít, főleg hogy évente többször akciózzák az éves előfizetést is. :U

(#232978) -secret- válasza RangerFox (#232977) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

PS4-en engedi a probat elloni. Nem kell elokeresni a storebol ha jol remlik. Most nem vagyok otthon, esetleg holnap tudom megnezni.

[ Szerkesztve ]

(#232979) gamegod


gamegod
senior tag

ps plus lehetne mondjuk a Dying Light :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#232980) hombre[EU] válasza oriic (#232976) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Rendszeresen tweetelnek régebbi játékaikról. Ott a Spider2-n dolgoznak keményen :)

Life, Uh, Finds A Way

(#232981) Bogyi007 válasza sxxorp (#232968) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem ér rontani az üzletet! :DDD :O

(#232976) oriic wesder most fog eret vágni :)) vagy venni újra egy Playstationt...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#232982) Wesder válasza pulffy (#232973) üzenetére


Wesder
félisten

A DB FighterZ-ben nincsenek benne az alap karakterek, szóval nem most kellene ezen kiakadni szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232983) Wesder válasza oriic (#232976) üzenetére


Wesder
félisten

PS4 port lesz szerintem, a Moil Rig főbossra hasonlít nagyon. Most nem ugrik be pontosan, de ha folytatàs akkor gépet kell venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232984) Bogyi007 válasza RangerFox (#232977) üzenetére


Bogyi007
veterán

14 napos nincs, de elvileg 2 napos próba előfizetést tud csinálni a profilhoz...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#232985) 30z.Samu válasza Wesder (#232982) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kire gondolsz? Az alap emberek benne voltak az alapjátékban.

Sic Parvis Magna

(#232986) Wesder válasza 30z.Samu (#232985) üzenetére


Wesder
félisten

Goku Vegeta pl. Add-On-ként szerepelnek a jàték mellett. Ezért sem vettem meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232987) 30z.Samu válasza Wesder (#232986) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Super Saiyan és a Super Saiyan Blue benne voltak alapból. Később jöttek a Base karakterek. A többiek viszont benne vannak, Krillin, Tien, Yamcha, stb.

Sic Parvis Magna

(#232988) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Olyan fórumtársat keresnék akinek PUS6500 szériás (esetleg konkrétan 50PUS6504-es) Philips UHD tévéje van és konzolon is használja. Törekednék a legjobb beállításokra és nem tudom hogy a Játék / HDR játék módnál létezik-e jobb alternatíva vagy esetleg van saját kalibrálás utáni setup hozzá?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#232989) Wesder válasza 30z.Samu (#232987) üzenetére


Wesder
félisten

Én ezt nem tudtam. Majd akkor tavaszi gigaszélben lehet megveszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232990) 30z.Samu válasza Wesder (#232989) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mondjuk nem értem minek ennyi Goku meg Vegeta karakter a játékba, ráadásul a következő is Goku lesz (Ultra Ösztön). Oké, a kölyök Goku (GT) szerethető, fun karakter, meg a többi is igényesen van megcsinálva, csak na. Tudják hogy kell profitot termelni. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#232991) sxxorp


sxxorp
őstag

Bioshock: The Collection + The Sims 4 -> PS Plus 2020 február
oh, van egy 3. is, mondjuk VR, így kevésbé számít: Firewall Zero Hour
A Bioshock-széria (is) totálisan kimaradt nekem, pedig nagyon jónak tűnt anno.

[ Szerkesztve ]

(#232992) gamegod


gamegod
senior tag

Bioshock collection + Sims 4 + Firewall Zero Hour
ps plus

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#232993) markknight


markknight
veterán

Három ps plus game érkezik! Bioshock rulez!

(#232994) Wesder válasza 30z.Samu (#232990) üzenetére


Wesder
félisten

Papiron jól mutat az X karakter a jàtékban. Transformàlàssal is megoldható lehetett volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232995) gamegod


gamegod
senior tag

még jó hogy a Bioshockot már régebben megvettem 3k-ért leárazásban. Sims nem mozgat, VR-om nincs.

kár érte, kiváló ügynök volt

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#232996) Wesder válasza gamegod (#232992) üzenetére


Wesder
félisten

Egész jó pack. Persze biztos lesz, akinek ez sem lesz elég jó.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232997) 30z.Samu válasza Wesder (#232994) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, csak ez a játék pont azért jó, mert simán meg lehet tanulni az alap kombókat. Amolyan easy to learn, gondolom nem akarták ezzel túl bonyolítani a dolgot.

Sic Parvis Magna

(#232998) tboy93 válasza gamegod (#232995) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nincs (még) VR-om, de szerintem ez most elég jo pakk lett. A Bioshock kapasbol 3 jatek, asszonypajti meg orulni fog a simsnek :))

(#232999) Digidroid válasza RangerFox (#232977) üzenetére


Digidroid
tag

Csak Fortnite kód volt mellékelve hozzá.
Igazából ez a 14 nap, most a hónap végén 4 ingyen játékot jelent,
amit az éves ellövésével bukom is..
Akarom mondani 6+1 (3 Uncharted, 3 Bioshock) + Firewall Zero Hour..

[ Szerkesztve ]

(#233000) Digidroid válasza -secret- (#232978) üzenetére


Digidroid
tag

Azt előre is köszönöm :R ..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.