Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#232701) malystryx


malystryx
senior tag

Nemrég végeztem a Jedi Fallen Order-el, sajna most volt csak idő rá, de megérte rá várni, nekem hosszú idő óta az első hiánypótló SW játék. A végén ledobtam a láncot... :C Úgy döntöttem kipróbálom a csapat egy másik játékát a Titanfall 2-t, az első óra után egyre jobban tetszik. Most hogy megkaptam a Titánt, az államat a földön kerestem, hát ez iszonyat fun, mindig is akartam régen ilyennel játszani, de valamiért kimaradt. Pedig rengeteg ilyen jellegű vagy ehhez hasonló játék volt még anno PC-re is. Irányításra elég jó, célzás is megy elfogadhatóan. A grafika tökéletes nekem. Nem tudom mennyire AAA játék, de kampányra kb 6-8 órákat írnak mindenhol.
Volna 2 kérdésem ezzel kapcsolatban. Inkább a multiplayer-en van/volt a nagyobb hangsúly? Valamint a másik, hogy a megtalálható pilóta sisakok mire valók?

(#232702) Bad Pritt válasza malystryx (#232701) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A multi volt eredetileg a fontosabb, de tisztességes a single player rész is. A sisakok gyűjtögetnivaló, mint a Fallen Orderben az echo-k pl. Haszna nincs, el van dugva és jó érzés megtalálni. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#232703) Xaels


Xaels
félisten

Air Bear PS4 Back Button Attachment Review

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232704) malystryx válasza Bad Pritt (#232702) üzenetére


malystryx
senior tag

:R

(#232705) S e t h válasza sp8787 (#232693) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez bennem is felmerült, hol ér véget a játék, hol kezdődik a film?
A Death Stranding sem kényeztetett el bennünket a játékmechanikával, de egy Detroit: Become Human esetében szinte túlzás is játékmechanikáról beszélni, mert még az irányítás is szinte kizárólag a helyes válaszok megadására korlátozódik a helyváltoztatáson kívül.
Ez egyfajta olyan élmény, amikor nézel egy nagyszerű filmet és aktívan részt veszel a cselekmény alakításában aszerint, hogy éppen miképpen viszonyulsz a karakterekhez, szituációkhoz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232706) Wesder válasza S e t h (#232705) üzenetére


Wesder
félisten

Segítek. Interaktív film.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232707) S e t h válasza Wesder (#232706) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszönöm.
Gondoltam hogy ennek is szakértője vagy, mint a Death Strandingnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232708) Wesder válasza S e t h (#232707) üzenetére


Wesder
félisten

Lol... Ki mondta hogy DS szakértő vagyok?:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232709) sxxorp válasza 30z.Samu (#232679) üzenetére


sxxorp
őstag

Konkrétan melyik témára gondolsz? Mert szerintem valamit benéztél.

(#232710) #67467520 válasza Wesder (#232644) üzenetére


#67467520
törölt tag

A 360 at feltortek bizony Lacikanak is elerheto volt, ezzel szemben a ps4 nem volt torve. Ez a szomoru valosag..

(#232711) Wesder válasza #67467520 (#232710) üzenetére


Wesder
félisten

Majd beszélünk ha visszaértél 2020-ba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232712) #67467520 válasza Wesder (#232711) üzenetére


#67467520
törölt tag

Miert vagy morcos?

(#232713) .LnB válasza #67467520 (#232712) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valljuk be, ez nem az ő hétvégéje volt itt a topikban. ;] Biztos azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232714) .LnB válasza S e t h (#232705) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Viszont mint élmény, sokkal többet tudnak nyújtani szerintem az ilyen játékok, mint sok "átlag" játék, amiben van kidolgozottabb játékmechanika. Ezzel nem megcáfolni akarom a te okfejtésedet, mert egyetértek vele, hanem tovább gondoltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232715) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Üdv.
Magyar feliratos játékok listára mehet fel az Agony.
Én is meglepődtem mikor átpörgettem a választható nyelveket és a magyar is ott volt. Viszont ez az etyetlen pozitív tulajdonsága a cuccnak.
Nem azr mondom hogy bugos de olyan mint ami nincs kész. Nem ehyszer volt olyan hogy a bálya adott részén csak a másik szélén volt a scriptelt rész és mindegy volt hogy én addig mit hol csináltam, már jött a bevágás hogy én épp ott vagyok és megszálok valakit. Én úgy éreztem hogy ezt a játékot nem elkészítwtték hanem mindenki a megcsinálta a saját rábizott feladatát aztán ezt összefoltozták hogy legalább összefügjenek a részek.
Pár szituációban az irámyitás is egy retek.
Ezt végigjátszani volt egy agony.
Van még 4ending de sose fogom látni és részvétem azoknak akik ezt még ki is platinázták.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#232716) Kendek válasza Tatyla (#232560) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bocsi, akkor ezek szerint mégis van benne magyar felirat.

<-ƘƘ->

(#232717) Kvelstadt válasza Kendek (#232716) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Uk acvountra vettem és ha ott is van hunsub akkor magyaron tuti. De egyébként sokat nem segít rajta.
Mindenki vagy magában motyog vagy karóba van húzva vagy cellába zárva. A pokol témát nem nagyon használták ki azon kivül hogy mindenhol csontok meg húscafatok.
Én el tudnék képzelni specifikus kinzásokat a pokolra jutóknak de a készítők nem tudtak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#232718) Kendek válasza Kvelstadt (#232717) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Látom, hogy most épp akciós, de akkor inkább kihagyom és nem vásárolom meg. :)

<-ƘƘ->

(#232719) FollowTheORI válasza _drk (#232569) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ammivel semmi baj, mert én imádom ezeket a játékokat (poszt apok... :D).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#232720) Kvelstadt válasza Kendek (#232718) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen, én áldozatot hoztam a közösségért, megvettem, végigjátszottam, most pedig óva intek mindenkit attól hogy megvegye!
Mindent nem.ismwrek a jelenlegi akcióból de szerintem ezért az árért csak jobbat lehet venni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#232721) erahurka


erahurka
félisten

Nem tudom volt-e már, de február közepén jön Magyarországra a hátsógomb-tartozék.

(#232722) Wesder válasza #67467520 (#232712) üzenetére


Wesder
félisten

Én teljesen nyugodt vagyok. Te kardoskodsz a nyílvànvaló mellett. Gondolom azt szeretnéd hallani hogy ügyesen vàlasztottad a jó konzolt. Megnyugtatlak így volt, ne görcsölj tovàbb.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232723) 30z.Samu válasza erahurka (#232721) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként ezek kiegészítő gombok vagy csak a felső ravasz helyett lehet használni? Elgondolkodnék rajta, csak az árát sokallom egy kicsit.

Sic Parvis Magna

(#232724) Xaels válasza 30z.Samu (#232723) üzenetére


Xaels
félisten

A meglévő gombok funkcióit lehet rájuk programozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232725) Wesder válasza 30z.Samu (#232723) üzenetére


Wesder
félisten

Plusz 2 gomb. Mehet rà az R3 meg L3 és akkor nem kell az analóggal kattintani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232726) 30z.Samu válasza Wesder (#232725) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem igazából egy játéknál van olyan, ahol jól jöhetne +2 gomb vagyis jobban mondva egy jobban kézreeső beállítást tudnék alkalmazni. Egy játék miatt nem biztos, hogy érdemes erre költeni.

Sic Parvis Magna

(#232727) Wesder válasza 30z.Samu (#232726) üzenetére


Wesder
félisten

Nézd a jó oldalàt, csak 30$€.
Én megvettem 100€-ért a controllert és nem hasznàlom a plusz gombokat, mert kb 10mp utàn ràjöttem hogy nekem nincs ràjuk szükségem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232728) F-ECT$


F-ECT$
titán

Elkezdtem a Titanfall 2-t, de ~25 év egerezés után nagyon nem áll rá a kezem a kontrolleres fps-ezésre. Egyelőre regularon azért nincs vele gond, de "látom", hogy mennyivel jobban tudnám iránytani a megszokott módon. (A teszt pályán tuti nem lesz meg a 30 sec alatti idő.)

Na mindegy, a sztori miatt végigtolom így, aztán hátha megszokom legalább valamennyire a kontrollert is...

Dive ever, work never.

(#232729) 30z.Samu válasza Wesder (#232727) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is csak egy játéknál kellene, most azért kiadni kb 9k-t... :(

Sic Parvis Magna

(#232730) Peace válasza F-ECT$ (#232728) üzenetére


Peace
nagyúr

Belejössz!!! ;) Metro játékokat, Borderlands 2-3-at végigtoltam. Már egészen jól megy. Én is kereken 25 évig voltam only PC-s.

(#232731) tboy93 válasza F-ECT$ (#232728) üzenetére


tboy93
nagyúr

En is pont tegnap kezdtem el, jatszottam vele egy orat, nincs meg az a nagy hűha érzés, de nem rossz ez.

(#232732) markknight válasza F-ECT$ (#232728) üzenetére


markknight
veterán

Pedig a TF2-ben elég bika aim assist van.

(#232733) erahurka válasza markknight (#232732) üzenetére


erahurka
félisten

Rendes auto aim van ha behúzod az L2-t. :DDD

(#232734) markknight válasza erahurka (#232733) üzenetére


markknight
veterán

Nekem olyan menő GTA V-os kellene

(#232735) erahurka válasza markknight (#232734) üzenetére


erahurka
félisten

Minden játékba olyan kéne amúgy. Most a gombákkal hogy célozzak be egy össze-vissza repkedő ellenfelet? Wolfenstein New Colossusban is kikészítettek a drónok.

(#232736) b.


b.
félisten

micsoda adok kapok megy itt állandóan . :DDD
levezetésnek : [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#232737) 30z.Samu válasza b. (#232736) üzenetére


30z.Samu
félisten

Valamivel el kell foglalniuk magukat, amíg nem jön a PS5... ;]

Sic Parvis Magna

(#232738) penge111


penge111
addikt

Na, dobok be egy témát, hátha.

Mutasd meg a gamer szentélyedet, ha van.

Kezdem én, ez itt az én pici kis szentélyem, a sárkányt most karácsonyra kaptam a kislányomtól, hatalmas örömet okozott vele :C [kép]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#232739) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

[Erről] mi a véleményetek?
Valóban jól lehet használni a billt és az egeret?

(#232740) 30z.Samu válasza penge111 (#232738) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem semmi extra, van a hálószoba, az ággyal szemben van a TV állvány rajta a konzolok, set top box, router, stb. Van egy külön asztal a PC-nek, amit még le akarok cserélni, az még lemaradt a felújításból. Kb ennyi. :)

Sic Parvis Magna

(#232741) ldave válasza penge111 (#232738) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Szép :) De szegény bogár mit keres ott? :) Nekem nem igazán van így egy helyre kitéve amim van, ami nem sok. De majd egy kép erejéig összeteszem.

A Slime draws near! Command?

(#232742) penge111 válasza ldave (#232741) üzenetére


penge111
addikt

Azt egy orrszarvú bogár, elég ritka, és tudtommal védett is. Kutya sétáltatás közben találtam, már elpusztulva, megtartottam, mert szépséges állatnak tartom. Van ott hátul egy rákocska is. Ezt Horvátból hoztam haza, kislányom vett rá, pár hétig tudtam csak életben tartani :( Pedig nagy akvarista vagyok, de a sós közeget nem tudtam megfelelően szimulálni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#232743) Xaels válasza Ateszpapa (#232739) üzenetére


Xaels
félisten

Azt, hogy ennyi pénzért ne várj csodát és kb. kidobott pénz az ablakon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232744) .LnB válasza penge111 (#232738) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te mit csináltál szombat 3:00-kor amúgy? :)
Nekem nincs ilyen szentélyem. Van mondjuk WoW gyűjtőim, meg pár hasonló cucc, de nem egy helyen. Meg nincsenek is szem előtt. Egyetlen ilyen dolog ami szem előtt van, az a Witcher medálom (és SW lego űrhajók, és két Attack on Titan figura, de azok nem gamer cuccok)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232745) penge111 válasza .LnB (#232744) üzenetére


penge111
addikt

háromkor már csucsultam, 2:00 magaslatában még elbántam egy bossal az YS VIII-ban :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#232746) .LnB válasza penge111 (#232745) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja tényleg, 2-kor írtál (most megnéztem). Na én 3-kor fejeztem be. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232747) #10186752 válasza penge111 (#232742) üzenetére


#10186752
törölt tag

Horvát? Az mi? :F

(#232748) #10186752 válasza penge111 (#232738) üzenetére


#10186752
törölt tag

A fal színéből ítélve inkább valami Hello Kitty kollekciót vártam volna. :D

(#232749) F-ECT$ válasza erahurka (#232733) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt jó tudni, én bénáztam a célzással :DDD

Dive ever, work never.

(#232750) F-ECT$ válasza #10186752 (#232747) üzenetére


F-ECT$
titán

Horvátország gondolom.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.