Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#232151) Xaels válasza EczkE (#232149) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem kimarad bizonyos okokból :DDD bár gondolkoztam rajta, hogy a régi DS4-em felturbózom csak amolyan DIY projektként.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232152) sxxorp


sxxorp
őstag

Na, mégiscsak meg kellett vennem a Deus Ex-et... Mobiljáték-áron, lemezes verzióban nem tudtam ellenállni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#232153) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Limited time Ghost of Tsushima dinamic theme: 38BE-G6N8-L93A
Korlátlanul beváltható.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232154) -secret- válasza Carlos Padre (#232153) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Január végéig. Nem?

(#232155) pulffy válasza Xaels (#232146) üzenetére


pulffy
őstag

Azt lehet tudni hogy mikortól lesz kapható?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#232156) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kaka-rot értékelés ign:

-Lapos, alkalmasint esetlen harcrendszer
-Unalmas fantáziátlan mellékküldetések
-Üres világ, amit jobbára csak gömbökkel töltöttek meg

Hétvégén néztem belőle gameplay-t, mert így, hogy mindent el tili-toliztak, még gondolkodtam is, hogy megveszem. De nekem egy "B" kategóriás játéknak tűnt. Ennél fantáziadúsabbra, élettel telibre is meg lehetett volna csinálni ezt a világot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232157) S e t h


S e t h
nagyúr

Mit várunk 2020-tól?
Checkpoint.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232158) saelin válasza .LnB (#232156) üzenetére


saelin
veterán

A világ az tényleg halott. Gyakorlatilag sokkal jobb lett volna ha egy csőjátékot csinálnak belőle. Semmi pluszt nem tesz hozzá az openworld.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#232159) .LnB válasza S e t h (#232157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát én nem ezt a k**va sok csúsztatást vártam 20-tól. :(
Na de hallgatom is. (Bár tegnap is egész nap őket hallgattam melóba. A CDPR-es rész jó volt)
Sasát meg "brand new" Mazurt csípem egyébként is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232160) Xaels válasza pulffy (#232155) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom, de utána olvasok pihi alatt hátha találok valamit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232161) F-ECT$


F-ECT$
titán

Firewatch, Journey leárazás indult, be is húzom őket.

Dive ever, work never.

(#232162) S e t h válasza .LnB (#232159) üzenetére


S e t h
nagyúr

Legionra azt mondtam érthető, oké.
Cyberpunknál mondom jó, ezt is benyelem, így utol fogom érni magam.
Viszont a Dying lightnál már vakarózom, őszig nem fog minden kitartani.
Ez így húzós ősz lesz, főleg a következő generáció miatt is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232163) erahurka válasza S e t h (#232162) üzenetére


erahurka
félisten

Mi lesz húzós? Hogy néhány hétig talán nem lesz mivel játszani? Tragédia. :C

(#232164) .LnB válasza S e t h (#232162) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az FFVII Remake, CP2077 fájó.
Legion-ért kétlem, hogy egy forintot is adnék. Zombis mókából nekem meg elég 1 játék/év. Tavaly a Days Gone, idén majd a TLoU2.

Én ezért is álltam neki Siege-ezni. Kb azt fogom csinálni most PS-en, amit évekig csináltam PC-n, hogy rákockulok egy multi játékra. Költöttem is a Siege-re az alapáron felül is a héten, mert nem rövid ideig tervezek vele. Más nekem most nincs is tervben egy ideig. Remélem le fog kötni sokáig. Bár döcögősen indul, mert nem úgy megy ahogy szeretném. Bár a Siege nekem PC-n se ment annyira. De majd csak belejövök.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232165) Big_Boss válasza erahurka (#232163) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Azt írta az ősz lesz húzós, gondolom arra gondol, hogy akkor jelenik meg sok játék és a nextgen konzol is. :)

Engem egyelőre a RE3 és a TLoU2 érdekel, CP2077-el kapcsolatban megvárom az első visszajelzéseket.

[ Szerkesztve ]

(#232166) sp8787 válasza S e t h (#232157) üzenetére


sp8787
addikt

Szeeep!
Az elszolasokbol kiderult ,hogy az ujsagirok nem tudjak soloban megverni a jatekokat.
Ja es ezek utan beirjak a review-ba ,hogy konnyu.

jeeez

(#232167) Nescafé válasza F-ECT$ (#232161) üzenetére


Nescafé
őstag

Más esetleg?
warhammert néztem most 6000 a fullos pack

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#232168) .LnB válasza sp8787 (#232166) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Közülük egyik sem ír teszteket, elég rég már. :)
szerk.: Ja de Grath. Ő ír.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232169) sxxorp válasza F-ECT$ (#232161) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszi! Erről a Firewatch-ról nem is tudtam, a Journey Collector's Ed az elsők között beugrott a kosárba. Van még hasonló 'szép' cím?

(#232170) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg, ezzel az Ubisoft féle Gods & Monsters-szel mizu? Még mindig február 25 a megjelenési dátum? Mert ahhoz képest, egy árva gameplay sincs róla.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232171) oriic válasza .LnB (#232170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, még tavaly ősszel elhalasztották a többi Uborkasoftos címmel:
[link]

Valamikor 2020. április és 2021. március között jön.

Live-Die-Respawn

(#232172) sp8787 válasza .LnB (#232168) üzenetére


sp8787
addikt

Itt nincs Sekiro teszt ha jol tudom.
Mostmar legalabb tudom miert! ;]

(#232173) .LnB válasza oriic (#232171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem emlékeztem, hogy benne volt e abba a "pack-ban". :) (és nem kerestem rá)
Köszi.

(#232172) sp8787
Ez jó volt azé' :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232174) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tavaly elkaszálták, azonban úgy tűnik, hogy mégis elkészül a Mortal Kombat Kollection Online, vagyis a széria első három részének a felújítása. A játék adatlapja feltűnt a PEGI (Európai Korhatár-Besorolás) oldalán. [link]

Live-Die-Respawn

(#232175) S e t h válasza Big_Boss (#232165) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, hogy segítettél neki. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232176) laci1117


laci1117
tag

Monster Hunter: World másnál is produkál olyat, hogy a legtöbb párbeszéd nem hallatszik? A szöveget írja és tátognak is, de hang nincs.

(#232177) F-ECT$ válasza sxxorp (#232169) üzenetére


F-ECT$
titán

Én ezt a kettőt figyeltem csak, nem néztem végig a teljes leárazást.

Dive ever, work never.

(#232178) Xaels válasza laci1117 (#232176) üzenetére


Xaels
félisten

Az olyan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232179) 30z.Samu válasza .LnB (#232156) üzenetére


30z.Samu
félisten

Abban egyet tudok érteni, hogy a világ kissé tényleg kopár, sokkal élettelibbnek tűnne a dolog, ha nem lenne ennyire feleslegesen nagy. Egy térképen belül van több sziget, mely indokolatlanul messze van egymástól, ezeket én is feleslegesnek érzem. A gömböknek megvan a létjogosultságuk, lehet őket mire használnim, de ahogy elnéztem közel sem kell majd annyi, mint amennyi el van szórva a térképen.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#232180) S e t h válasza .LnB (#232164) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudnék multira időt pazarolni, szép volt, jó volt, azok az idők elmúltak, család, meló, edzések mellett max éjszaka menne, akkor meg inkább már a pihenés.
Nem volt egyszerű nekem sem mit válasszak a DS után, de akad pár cím azért amivel akkor tudok játszani amikor akarok és nem akkor amikor mindenki ráér.
Most csak egy fél órám van, most kettő, de most rohannom kell, így nem oké.
Másrészt ha történet orientált tartalom lenne és nem mindig egy kaptafára készülő pályák ugyanazon szituációkkal balfékekekkel és csalókkal, skkor azt mondanám, hogy na, érdemes a figyelemre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232181) Wesder válasza 30z.Samu (#232179) üzenetére


Wesder
félisten

Főleg hogy újratermelődik az összes, ha màs helyszínre mész. Max arra jók hogy legyen mit szedegetni repülés közben, mert harcokból kapsz eleget.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232182) .LnB válasza S e t h (#232180) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan így vagyok én is. Elengedtem ezt a multit a PC-vel együtt. Mármint azért ki-ki próbáltam multi játékokat PS-en is, de egyikkel se terveztem sokáig. Most viszont kicsit igen.

Én egyedül nyomom, de igen, esténként már nem könnyű koncentrálni. Viszont nem feszülök túlzottan rá. Ennél a játéknál úgy is nagyon hosszú a tanuló fázis. Még így is, hogy PC-n toltam. Szórakoztat jelenleg a sok hülye játékos ellenére is, akik állandóan kilépnek a meccsekről. Többször írtam, de az R6:Siege jelenleg messze a legjobb csapat alapú multiplayer játék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232183) laci1117 válasza Xaels (#232178) üzenetére


laci1117
tag

pfúúú nagyon idegesítő :W

(#232184) Carlos Padre válasza S e t h (#232162) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De jó (rossz?) annak, akinek nincs backlogja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232185) penge111 válasza .LnB (#232182) üzenetére


penge111
addikt

Hasonló okok miatt engedtem el a multit sok évvel ezelőtt mint ti, gyerek, család stb. Most kicsit visszacsöppentem a lányom miatt a Fortnite-ba, előre is elnézést kérek mindenkitől aki szereti, de nem értem a milliók rajongását ezért a játékért :U Mintha kínoznának, mikor játszani kell vele, lassan már megyeget a gyerkőcnek, elmagyarázgattam mit, hogy csinájon, elég is volt ennyi belőle!

ui: nem tudjátok mi van a prohardver automata helyesírás javítójával, nekem nem működik? Valahol be kell kapcsolni?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#232186) Carlos Padre válasza .LnB (#232164) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Téged sem irigyellek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232187) GEIL válasza penge111 (#232185) üzenetére


GEIL
addikt

Pedig nagyon zsír :D
39 leszek és fiam miatt kezdtem Fortnite-ot tavaly áprilisban.....eddig PC-n játszottam Quake3-at (1998 óta ) , Unreal tournamentet...stb stb.....de Mortal Kombat 11 miatt vettem gyorsan egy PS4-et....aztán Mortal Kombat XL-t...Fifa19-et....de a legtöbbet a Fortnite pörög.
( 649 órám van benne 2019 április közepétől dec 31.ig. :D )...billentyűzet, egér, headset stb stb..... felnőttem a gyerekekhez (Már van pár győzelmem nekem is.....10 solo...19 duo....27 squad....stb ) segítek nekik stb.....összetett játék, sokmindenre kell figyelni és nem olyan egyszerű mert nem csak lőni, de építeni is kell tudni....a Save the world pedig még annál inkább összetett része de el lehet vele lenni..........de nem vagyok egyedül ezzel, mert ismerősi és haveri körben is vannak 42 év felett, munka és család mellett is játszanak....fiainkkal.
De hát kinek ez kinek azt jön be. :K

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#232188) penge111


penge111
addikt

Ezen most beremegett a kezem ;] , pedig már hónapok óta bírom, hogy nem veszek semmit, így már csak hét játék maradt a backlogomba!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#232189) Bad Pritt válasza penge111 (#232185) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem félsz, hogy túl toxikus lesz a közeg a lányod számára? Nem tudom, hány éves, de a Fortnite-nak van egy sajátos közössége és a bullying sem áll távol néhányaktól (ld. még Fat Thor az Endgame-ben).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#232190) .LnB válasza penge111 (#232185) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a helyzet szerintem, hogy manapság már egy játékot nem az tesz feltétlenül sikeressé hogy jó játék. Ez már nem feltétlen szempont. Ettől függetlenül leszögezem előre, hogy a Fortnite és az Apex az nem rossz játék (Mint a PUBG).
Ma már a siker azzal van megalapozva, hogy elsőnek a fiatal réteget célzod meg a játékoddal. Aztán ha elkapja őket, akkor magát generálja a hype. Én úgy látom, hogy a Fortnite ma már általános iskolától kezdve presztízs. Ugyan ez van/volt a LoL-nál is. Érdekes módon ezekkel a játékokkal nem a keresőképes rétegre lőnek. Hanem az eltartottakra. És a gyerek meg megy a szülőhöz pénzért a skinekre. Így meg milliárd dollárokat keresnek a fejlesztők.

Ez iszonyat nagy változás a régebbi időkhöz képest. Régen az lett sikeres multiplayer játék ami jó volt. Ma meg hiába van esetleg sok jó játék, nagy siker csak az lesz amit a "nép felemel". És az egész multi réteg egypólusú, fej nehéz. Mert mindig van egy isten császár. Mint most a Forntine. A LoL-ból, a WoT-ból, a többiből meg szépen szivárognak el az emberek.

De szerintem van még 2 jó éve ennek a BR játékstílusnak, aztán majd lesz más. Ugyan úgy ahogy a mobák is lassan hátrébb szorultak a népszerűségi versenyben, így ezek is hátra fognak.

Párom keresztfia általános iskolás, karácsonyra: Forntite Monopoly, Fortnite ruházat (nem kevés) többek közt Fortnite-os Marshmello "jelmez" olyan sisakkal ami világít (teljesen beteg...)
Egyébként is én ezt az egész Fortnite-ot egy betegségnek látom. Nem tudom, hogy külső szemmel anno az én WoW, CS, Quake rajongásom is így hatott volna (kétlem)? De ez nem normális.

És milyen kevésen múlt, hogy ezt a Fortnite "lázt" nem az Overwatch vitte el. Eleinte úgy indult, aztán az Epic betett kicsit a Blizznek. :D Szerencsétlen Blizz a WoW óta nem tudott igazán nagyot durrantani. Hát ez van amikor csak elkezded másolgatni a trendeket, de lekésed őket.

ui: A fentebb felsorolt játékokról nem azt írtam, hogy nem sikeresek. Csak messze nem olyan sikeresek mint Fortnite.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232191) penge111 válasza Bad Pritt (#232189) üzenetére


penge111
addikt

Egyedül nem játszhat, ott ülök mindig mellette, szóval ha majd ilyet tapasztalok, akkor majd helyén kezeljük a dolgokat. De napi 1 óránál több nincs neki engedélyezve, és zömébe duozik az osztálytársnőivel :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#232192) Xaels válasza laci1117 (#232183) üzenetére


Xaels
félisten

Sok JRPG-ben van hasonló megoldás, én sem szívlelem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232193) .LnB válasza penge111 (#232191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát napi egy órával ne is csodálkozzál ha nem megy neki. :) Ennyui gametime-mal, akkor fog belejönni a játékba, mire lecseng ez az egész Fortnite láz. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232194) GEIL válasza penge111 (#232191) üzenetére


GEIL
addikt

Fiam 11 éves...ő is osztálytársakkal, barátokkal és én haverjaim gyerekeivel játszik.....mivel jeles tanuló és sportol is rendszeresen, így nincs miért tiltanom a videojátékoktól sem....de a mértéket azt mi határozzuk meg a párommal.
Osztálytársai mindig mondják hogy menő apuka vagyok mert játszok velük....az ő szüleik utálják és azt se tudják mi a videojáték....szerintük felesleges :U
Felemelő érzés amikor sulis rendezvényen kiabálnak nekem hogy "láttam-e az aznapi item shopot" és szerintem melyik skin a menő :D vagy hogy pl "este squad ? " :D
(mellesleg én is szeretek játszani......2 PC, 1 laptop, PS4 és Xbox one is van itthon...stb)
Simán elvegyülök közöttük....már ők hívnak játszani akkor is ha pl fiam éppen nem ér rá.
De baráti körében 9 évestől a 18 évesig vannak srácok......de vagyunk szülők is páran 35 felett......és akad pár fiatal ember is 20-28 között, akik munka és barátnő/élettárs mellett is tudnak játszani 1-2 órát.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#232195) sxxorp válasza F-ECT$ (#232177) üzenetére


sxxorp
őstag

Nem a leárazás a lényeg, hanem hogy vannak-e még ilyen szép környezetben, finomabb témában játszódó játékok, mint pl.: Journey, Flower, Flow, Abzü, Firewatch, Unravel1-2, Shenmue, stb. most hirtelen ennyi jutott eszembe :)
LnB: az a gond, hogy a még trendibb mobilfronton sokkal gázabb a helyzet monetizációban, a gyenge minőség/népszerűség korrelációban arányokban, mértékekben is, ezért is tértem vissza konzolra.
penge111: jó, ennyiért távol van a Bestbuy-tól, de ha jó, nekem az ilyesmi könnyen bejöhet :D Gerald Durrell könyve óta titkon akartam olyasmit, mint egy formikárium (hangyafarm).

[ Szerkesztve ]

(#232196) jookomak válasza GEIL (#232194) üzenetére


jookomak
őstag

1-2 óra még belefére, persze. De egy szint után nem tudod tartani a lépést azokkal, akik napi 4-5-6 órát játszanak. Pl. fiatalok. Öcsémen láttam, hogy néhány hónap alatt simán zsebre tett cs-ben, úgy hogy csak néztem. El is engedtem én is a multizást egy pár éve.

(#232197) ldave válasza sxxorp (#232195) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Rime jut elsőnek eszembe, esetleg a Last Guardian.

A Slime draws near! Command?

(#232198) sztanozs válasza sxxorp (#232195) üzenetére


sztanozs
veterán

Untitled Goose Game :D - csak elég rövidke, a gyerekeim viszont oda-vissza vannak érte

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#232199) sxxorp válasza ldave (#232197) üzenetére


sxxorp
őstag

Első blikk:
Rime: tényleg szép, olyan junior Prince of P érzetem lett tőle, ez jó, bejöhet a páromnak
Last Guardian: szép!, de többen emlegették, hogy idegőrlő irányítani...
Untitled Goose game: ez inkább poén, mint szép :DDD
Még jöhetnek tippek :)

(#232200) .LnB válasza S e t h (#232157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

No, végighallgattam.

Milyen érdekes, hogy ők is ugyan azon a véleményen vannak az MS-ről és az XSX-ről mint mi itt jó páran.
Viszont valószínűleg jó pár napja felvették volna ezt a műsort, mert a Sony E3 kihagyása mint ha nem lett volna meg nekik..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.