Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#232351) Deck válasza markknight (#232349) üzenetére


Deck
titán

Mitől pro controller egy pro controller? Világosíts fel. Mikor a Scuf egy módosított DS4..

PS5

(#232352) .LnB válasza Deck (#232348) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, bezzeg az. Február 7.-től nézheted a Six Invitational 2020 közvetítéseket.
Messze a legkomplexebb, legfrissebb, legtaktikusabb csapat alapú, multiplayer FPS a piacon.

Nevethetsz, attól még nem fog változni semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232353) Mike válasza .LnB (#232347) üzenetére


Mike
veterán

most ez az új mániád, az esport? :)

(#232354) markknight válasza Mike (#232350) üzenetére


markknight
veterán

Most csípi a szemed, hogy van amiben a Microsoft jobb mint a Sony? Anyu nem töri el a karom, sőt ha kérne kettőt is tudnék venni neki ;)

(#232355) Mike válasza Deck (#232351) üzenetére


Mike
veterán

még ezt sem tudod? pfff

:D

(#232356) Deck válasza .LnB (#232352) üzenetére


Deck
titán

Kár, hogy nincs valami durva nevető emotikon.. Szóval képzeld ide:

PS5

(#232358) markknight válasza Deck (#232351) üzenetére


markknight
veterán

Persze, majd leírok ide egy regényt. Nézd meg a neten bro, nem a scuf cuccokról beszéltem :D

(#232359) .LnB válasza Mike (#232353) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most? Azóta foglalkozom esportal mióta számítógépem van. 2000-es évek elején én már NIP demokat néztem/elemeztem. Követtem a CPL-t, WSG-t, IEM-t. CS-t, Quake-et játszottam/néztem. Úgy vadásztam a demo-kat a meccsekről. Mindig is figyelemmel követtem sok esport eseményt, játékot az elmúlt 20 évben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232360) Mike válasza markknight (#232354) üzenetére


Mike
veterán

nekem? miért csípné? ha nekem kell valami, akkor megyek és megveszem. tegyél így te is. duma helyett cselekedj.
nagy szerencséd, hogy anyu (szűlő/feleség) nem tudja mi pénzt elszórsz ezekre :D

(#232361) Deck válasza markknight (#232358) üzenetére


Deck
titán

Akkor melyikről? Melyik a pro controller? Érdekes, hogy mindenki scufot használ.. De akkor felvilágosíthatnád őket is.. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#232362) markknight válasza Mike (#232360) üzenetére


markknight
veterán

Jó, de nem tudom használni ps4-hez. Most dísznek hülyeség megvenni vagy nem? :DDD Miért ajánlod ha nem tudom használni? :D

(#232363) Mike válasza .LnB (#232359) üzenetére


Mike
veterán

oké, akkor csak eddig nem tűnt fel

menjünk el sörözni. Nekem ilyen ismerősöm még nincs. Akarok látni élőben is egy ilyen embert :D

(#232365) Deck válasza markknight (#232362) üzenetére


Deck
titán

De lehet használni..

PS5

(#232366) .LnB válasza Mike (#232363) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Élőben 5000ft. Képet tudok küldeni 2500ft. (A lenge ruhás drágább. :DDD)
Amúgy nem iszok se sört, se más alkoholt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232367) Mike válasza markknight (#232362) üzenetére


Mike
veterán

akkor vegyél hozzá boxot is. van pénzed, anyu sem ver meg, előbb írtad :D
lassan én is veszek egy switchet is, xenoblade és zelda miatt, csak otthon ne tudják meg :D

(#232368) Mike válasza .LnB (#232366) üzenetére


Mike
veterán

hát erre max privátban tudok válaszolni ;)

(#232369) markknight válasza Mike (#232367) üzenetére


markknight
veterán

Van PS4, egy konzol untig elég otthonra de thx az ajánlást :D

(#232370) Deck válasza markknight (#232369) üzenetére


Deck
titán

Várom a pro kontroller nevét.. :U

PS5

(#232371) Mike válasza markknight (#232369) üzenetére


Mike
veterán

akkor azt előbb add el

(#232372) Wesder válasza Deck (#232370) üzenetére


Wesder
félisten

Elite S2;]. Amúgy engem is érdekelne mire gindol pontisan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232373) Ateszpapa válasza Deck (#232370) üzenetére


Ateszpapa
addikt

(#232375) Mike válasza Ateszpapa (#232373) üzenetére


Mike
veterán

eredeti kinai minőség
occó

(#232377) sxxorp


sxxorp
őstag

Egyébként ha már kontroller téma: amellett, hogy számomra az X360 cserélhető akkus megoldása sokkal időtállóbb, annak gratulálnék nagyon sokáig és hevesen, aki a DS gombjainak színezését kitalálta: főleg a lilás mellett a pirosas jön baromi jól QTE-eseményeknél, de amúgy is elég hasonlóan sötét tónusú mind...

[ Szerkesztve ]

(#232378) Bad Pritt válasza .LnB (#232366) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mennyivel drágább?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#232379) .LnB válasza markknight (#232349) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze. A 20-év alatt annyi embert láttam profi versenyeken, akik kontrollerrel alázták a többieket.... Nullát. Egyet sem. :U

Itt fórumon volt egy srác anno a Siege topikba, aki írta, hogy ő jól játszik. Én meg mindig csak legyintettem rá, mivel Xbox-on tolta. Aztán belátta ő is, hogy az igazi multiplayer nem ott zajlik. Vett egy PC-t, és folytatta ott a Siege-et. Na ő volt az egyetlen eddig, akire azt mondtam, hogy azt*qva. De profi ő se volt komolyabb szinten. Csak ott volt alapja tényleg az állításnak, hogy jó, ügyes játékos. Annyi játékintelligenciát, játékismeretet magára szedett konzolon Siege-ben, hogy már csak egy egér kellett a kezébe. És amint ez meglett, tényleg jól is játszott.
De komoly, professzionális szinten nincs ilyen. Max egy egy villanás. Van a youtube-on olyan srác is aki egy kézzel játszik Fortnite-ot elég jól, és vannak még páran ilyenek. Elismerésre méltó, emberfeletti teljesítmény szerintem is. De ettől még nem pro szint.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232380) .LnB válasza Bad Pritt (#232378) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a ruha mennyiségétől függ. Minél kevesebb, anál drágább. (Jajj ezt elírtam.) :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232381) kriszpontaz válasza Moby (#232339) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Gold is felprogramozható, nem kell kábel, viszont csak a 2-es állásban azt hiszem. Tehát csak egy hangkép állítható be míg a Platinumnál mindkettő.

(#232382) Big_Boss válasza sxxorp (#232377) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ezt nem értem. QTE-knél lenézel a kontrollerre, hogy melyik gombot kell nyomni vagy a TV-n nem jönnek át a színek?

(#232383) Xaels válasza Moby (#232339) üzenetére


Xaels
félisten

Telefonról beszéltem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232384) wierra


wierra
senior tag

Jól értem, hogy a My Brother Rabbit -Winter edition-t érdemes megvenni, nem a standard változattot?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#232385) hyggelig


hyggelig
senior tag

Akkor én most jól elszégyelem magam, amiért van egy Nacon kontrollerem. :DDD Ajándékba kaptam. Fasza. Szépen világit és a súlyoktól sokkal jobban kézre esik.

Aztán lehet véleményt nyilvánítani, mert szerintem eléggé kimerítem a casual gamer fogalmát. :))

(#232386) sxxorp válasza Big_Boss (#232382) üzenetére


sxxorp
őstag

A színek közti kontraszt nagyon gyenge TV-n (a négyzetre, és a körre gondolok főleg, de valamennyire a a többi is vs Xbox: rikító színek), pedig nem vagyok színtévesztő. Egyébként, ha lent keresgélnék, arra is igaz lenne.

(#232387) Big_Boss válasza sxxorp (#232386) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Már nem tudom melyik játék volt az, de valamelyikben a QTE a TV azon az oldalán jelent meg amelyiken a gomb is van. Ha pl. kör akkor a TV jobb szélén.

(#232388) Wesder válasza Big_Boss (#232387) üzenetére


Wesder
félisten

God of War

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232389) Batyops válasza .LnB (#232366) üzenetére


Batyops
aktív tag

,Amúgy nem iszok se sört, se más alkoholt'
Akkor lehet innod kéne. :D

(#232390) Big_Boss válasza Wesder (#232388) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Igen, az volt az. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#232391) Carlos Padre válasza Xaels (#232304) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Naconnak is ez a legnagyobb baja, nincs compaction app psre. Szerencsére 4 profilt tud tárolni, az elég.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232392) Carlos Padre válasza kisÁdi (#232308) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is így játszok. Monitor + nacon kontroller fpshez. TV + DS4 meg az élményjátékoknak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232393) Carlos Padre válasza markknight (#232329) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gondolom az xbox one headset adapterre is pont ugyanezt írtad, hogy nem baj, páran azért megették a Microsoft marketingjét :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232394) Wesder válasza Carlos Padre (#232393) üzenetére


Wesder
félisten

Jó az, jàrt a füles mellé.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232395) Carlos Padre válasza .LnB (#232344) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Autoverseny is csak a forma 1 van, minden más guminő :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232396) Carlos Padre válasza markknight (#232354) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most azért jobb mert Microsoft saját márkás? Körbe van hugyozva a Sony megint? Ps4hez mincs meg csak hasonló sem? :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232397) Carlos Padre válasza Mike (#232368) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A puncisfiú a keresett kifejezés ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232398) F-ECT$ válasza markknight (#232329) üzenetére


F-ECT$
titán

Mint írtam: megvárom az itteni első tapasztalatokat. Nem evett meg senki semmit :)

Dive ever, work never.

(#232399) Zoleee83 válasza Carlos Padre (#232395) üzenetére


Zoleee83
addikt

Azért akad még pár nevenincs verseny az F1-en kívül:
LeMans24
IndyCar
Indianapolis 500
Dakar
Bár F1 az kötelező! :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#232400) .LnB válasza Carlos Padre (#232395) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a WRC, WEC pilótákat többre tartom azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.